Νέα

έλληνες που ζούμε μόνιμα στην γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μεταναστης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ο σκοπός που δημιούργησα αυτό το θέμα είναι για να γνωριστούμε εμείς οι συναγωνιστές που ζούμε στην γερμανία και να οργανώσουμε διαφορες "σεξοεκδρομες" αν βεβαια θέλετε παιδιά.... και πολλά αλλα ακόμα..!
-και γιατί όχι αν μπορούμε να βοηθήσουμε οποιοδήποτε ελληνόπουλο που θέλει να έρθει γερμανία είτε για δουλειά είτε για σεξοτουρισμό.

 

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ μόνιμα Frankfurt αλλά πηγαινοέρχομαι Ελλάδα
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ ξέρω έναν που θέλει να γίνει νταβάς, δηλαδή και δουλειά και διασκέδαση ταυτόχρονα  :dancing:
Μήπως μπορείτε να κάνετε κάτι;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ο σκοπός που δημιούργησα αυτό το θέμα είναι για να γνωριστούμε εμείς οι συναγωνιστές που ζούμε στην γερμανία και να οργανώσουμε διαφορες "σεξοεκδρομες" αν βεβαια θέλετε παιδιά.... και πολλά αλλα ακόμα..!
-και γιατί όχι αν μπορούμε να βοηθήσουμε οποιοδήποτε ελληνόπουλο που θέλει να έρθει γερμανία είτε για δουλειά είτε για σεξοτουρισμό.
τυπε οι γερμανοι πρεπει να ερχονται για σεξοτουρισμο στην ελλαδα οχι το αναποδο
εκει σκας κατι 50αρια για πολυ απλο προγραμμα
 
OP
OP
Μεταναστης
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
εγώ φιλε Roken μένω μόνιμα hannover αλλα και εγώ πηγαινοέρχομαι ελλάδα
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
τυπε οι γερμανοι πρεπει να ερχονται για σεξοτουρισμο στην ελλαδα οχι το αναποδο
εκει σκας κατι 50αρια για πολυ απλο προγραμμα

εκεί έχουν όμως κάτι μπαρ για κάτι παρτούζες άντε γεια που στην Ελλάδα δεν έχει...
κάποια στιγμή ελπίζω να μπορέσω να το διοργανώσω.έτσι για την εμπειρία.

υγ
πολύ ωραίο θρεντ παιδιά...μπαίνει στα αγαπημένα. :grin:
αναμένουμε λεπτομέριες .
 
OP
OP
Μεταναστης
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
filaraki  (apolyto_arseniko) ξέρεις ότι είμαι εδώ μονο για ένα μωρό και μονο....τα είπαμε προχτές...ζω μονο για την Merkel...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :tits: :tits: :tits:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
filaraki  (apolyto_arseniko) ξέρεις ότι είμαι εδώ μονο για ένα μωρό και μονο....τα είπαμε προχτές...ζω μονο για την Merkel...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :tits: :tits: :tits:
http://[URL unfurl="true"]www.am-ende-des-tages.de/photos/cache/090615-zeit-kochwettbewerb/DSC_0024_2.jpg_700.jpg[/img[/URL]]
[img]http://media.news.de/resources/thumbs/58/9e/855054156_800x600/0c09cbbf5f033e564d43a37cfe1e.jpg
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί άφησες την πατρίδα τύπε;

Για δουλειά;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
ω, να ένα ενδιαφέρον θρεντάκι!!
λοιπόν....εγώ πηγαινοέρχομαι Γερμανία και πρακτικά ... πάω παντού.
Τις τελευταίες φορές έχω έρθει περισσότερο Ντύσσελντορφ, αλλά μέσα σε ένα τρίμηνο έχω επισκεφτεί και το Αννόβερο που είπε προηγουμένως το παλικάρι και Φρανκφούρτη και Μόναχο και Κολωνία και Στουττγκάρδη και Βερολίνο.
Με δεδομένο πως πετάω σχεδόν κάθε ενδομάδα για Γερμανία...είναι ενδιαφέρον να ξέρω σε ποια πόλη θα έχω ένα φιλαράκι να πιούμε ένα καφέ ή να φάμε έξω αν μη τι άλλο.

Οπότε... έναν έναν θα σας γνωρίσω :)
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
τυπε οι γερμανοι πρεπει να ερχονται για σεξοτουρισμο στην ελλαδα οχι το αναποδο
εκει σκας κατι 50αρια για πολυ απλο προγραμμα


τύπε πιάστηκες αδιάβαστος οι Γερμανοί είναι πολύ προστά στον  σεξοτουρισμό εγώ πηγαίνω κάθε χρόνο εκεί
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
να και ένα thread με ουσία. Ερώτηση πρώτη στους συναγωνιστές: υπάρχει dating γερμανικό site χωρίς χρεώσεις που να είναι αξιόπιστο; ¨ηξερα παλιά το Parship, υπάρχει ακόμα; Ευχαριστώ
 
OP
OP
Μεταναστης
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί άφησες την πατρίδα τύπε;

Για δουλειά;

Ναι φιλαράκι...είμαι chef στο επάγγελμα αλλα τα τελευταία 2 χρονια δεν έβρισκα τίποτα..οποτε με κάτι γνωριμίες που είχα βρέθηκα εδώ...
 
OP
OP
Μεταναστης
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ω, να ένα ενδιαφέρον θρεντάκι!!
λοιπόν....εγώ πηγαινοέρχομαι Γερμανία και πρακτικά ... πάω παντού.
Τις τελευταίες φορές έχω έρθει περισσότερο Ντύσσελντορφ, αλλά μέσα σε ένα τρίμηνο έχω επισκεφτεί και το Αννόβερο που είπε προηγουμένως το παλικάρι και Φρανκφούρτη και Μόναχο και Κολωνία και Στουττγκάρδη και Βερολίνο.
Με δεδομένο πως πετάω σχεδόν κάθε ενδομάδα για Γερμανία...είναι ενδιαφέρον να ξέρω σε ποια πόλη θα έχω ένα φιλαράκι να πιούμε ένα καφέ ή να φάμε έξω αν μη τι άλλο.

Οπότε... έναν έναν θα σας γνωρίσω :)
σωστά τα λες φιλαράκι
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
να και ένα thread με ουσία. Ερώτηση πρώτη στους συναγωνιστές: υπάρχει dating γερμανικό site χωρίς χρεώσεις που να είναι αξιόπιστο; ¨ηξερα παλιά το Parship, υπάρχει ακόμα; Ευχαριστώ

Εννοείς τα σοβαρά Dating-Sites; Δοδεκάδες, π.χ.


ή εννοείς τα ερωτικά
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
ναι, εννοώ sites χωρίς χρεώσεις, όπως το adult στην Ελλάδα παλαιότερα ή το parea τλωρα. Πάντως ντάνκε για το τιπ. Alles gute
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom