Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 343
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Επισκεψη στο νεο μαγαζι της Ελενης, διαδοχο του Ο35
Προκειται για ενα σαφως ανωτερο χωρο απο αυτο των προκατοχων του της Ομηρου,
κοντα στα επιπεδα του Λ10 αλλα οχι τοσο καλο, 2-3 κλικ κατω θα ελεγα, ισως να εχω και λιγο
αδικο και να ειμαι αρνητικα επηρεασμενος απο το location...
Ο χωρος βρισκεται απεναντι απο τη Νομικη και διπλα σ' ενα Parking, πραγμα που ομως βολευει.
Η Μαρινα κλασσικα στην υποδοχη και παρουσες οι Μα'ι'ρα, Ζωη (πρωην Αχ & Βεν), Τζουλια και αλλες
2 οχι και τοσο του γουστου μου των οποιων τα ονοματα δεν θυμαμαι...
Τιμες και υπηρεσιες οπως τα ξερουμε, δεν εμεινα αφου η Μα'ι'ρα ηταν ηδη μεσα, Ζωη και Τζουλια εμπαιναν
και αυτες σε ραντεβου.
Το κουδουνι γραφει EN relax, El relax η καπως ετσι, σορρυ αλλα δεν το πολυπροσεξα...
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Μηπως θα έπρεπε το θρεντ της Ομήρου 35 να μετονομαστεί σε "Σόλωνος 80 (πρώην Ομήρου 35)" και να γράφουμε εκεί τα σχετικά με το μαγαζί της Σόλωνος 80 αφού πρόκειται για μετακόμιση/αναβάθμιση του μαγαζιού της Ομήρου 35;
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες τι τιμές παίζουν για full
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
επειδή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να ποστάρω φωτογραφίες με λογότυπο άλλου site, στο παρακάτω link


υπάρχουν φωτογραφίες του μαγαζιού. Στην τρίτη φωτογραφία, στο θεραπευτικό κρεβάτι, υπάρχει ένα πολύ όμορφο κοριτσάκι με πετσέτα.

Γνωρίζει κανείς ποιά είναι και αν προσφέρει θεραπευτικές υπηρεσίες;  :rolleyes:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.394
Like
286
Πόντοι
36
Επισκεψη στο νεο μαγαζι της Ελενης, διαδοχο του Ο35
Προκειται για ενα σαφως ανωτερο χωρο απο αυτο των προκατοχων του της Ομηρου,
κοντα στα επιπεδα του Λ10 αλλα οχι τοσο καλο, 2-3 κλικ κατω θα ελεγα, ισως να εχω και λιγο
αδικο και να ειμαι αρνητικα επηρεασμενος απο το location...
Ο χωρος βρισκεται απεναντι απο τη Νομικη και διπλα σ' ενα Parking, πραγμα που ομως βολευει.
Η Μαρινα κλασσικα στην υποδοχη και παρουσες οι Μα'ι'ρα, Ζωη (πρωην Αχ & Βεν), Τζουλια και αλλες
2 οχι και τοσο του γουστου μου των οποιων τα ονοματα δεν θυμαμαι...
Τιμες και υπηρεσιες οπως τα ξερουμε, δεν εμεινα αφου η Μα'ι'ρα ηταν ηδη μεσα, Ζωη και Τζουλια εμπαιναν
και αυτες σε ραντεβου.
Το κουδουνι γραφει EN relax, El relax η καπως ετσι, σορρυ αλλα δεν το πολυπροσεξα...
EN relax
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
[quote author=gepapδη
δηλαδη τιμες ποσοσ? για να μαθουμε και μεις που δεν ξερουμε???
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Πολυ καλος χωρος μαγκες.Υπηρεσιες ιδιες με Ομηρου 35!
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
επειδή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να ποστάρω φωτογραφίες με λογότυπο άλλου site, στο παρακάτω link


υπάρχουν φωτογραφίες του μαγαζιού. Στην τρίτη φωτογραφία, στο θεραπευτικό κρεβάτι, υπάρχει ένα πολύ όμορφο κοριτσάκι με πετσέτα.

Γνωρίζει κανείς ποιά είναι και αν προσφέρει θεραπευτικές υπηρεσίες;  :rolleyes:
Αίλουρε.......έκανες ζουμ για να δεις το πρόσωπο;δεν μπορώ να δω και δεν ξέρω κιόλας! :cheesy:
Μιας που είδα αυτό το θρεντ μήπως ξέρεις κάποια Βιολέτα από το Ομήρου που δούλευε εκεί πριν 3,5 χρόνια;
Ήταν Βουλγάρα,μικροκαμωμένη,μελαχρινή με μαλλί μπούκλα μέχρι τους ώμους,βυζί 2άρι στητό και ωραίο σώμα.
Πήγα με φίλο μου για παρέα επί 80άρι ευρώ τιμή στην μία ώρα.
Συγκεκριμένα όμως δεν απόλαυσα τα πάντα καθότι όταν μου έγινε η ανάλογη νύξη εγώ ήδη είχα λιώσει
από το μασάζ της το οποίο ομολογώ ότι με κέρδισε και παρέλυσα εκεί. :grin:
Μήπως ξέρεις που δουλεύει κι αν δουλεύει;
:grin:

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αίλουρε.......έκανες ζουμ για να δεις το πρόσωπο;δεν μπορώ να δω και δεν ξέρω κιόλας! :cheesy:
Μιας που είδα αυτό το θρεντ μήπως ξέρεις κάποια Βιολέτα από το Ομήρου που δούλευε εκεί πριν 3,5 χρόνια;
Ήταν Βουλγάρα,μικροκαμωμένη,μελαχρινή με μαλλί μπούκλα μέχρι τους ώμους,βυζί 2άρι στητό και ωραίο σώμα.
Πήγα με φίλο μου για παρέα επί 80άρι ευρώ τιμή στην μία ώρα.
Συγκεκριμένα όμως δεν απόλαυσα τα πάντα καθότι όταν μου έγινε η ανάλογη νύξη εγώ ήδη είχα λιώσει
από το μασάζ της το οποίο ομολογώ ότι με κέρδισε και παρέλυσα εκεί. :grin:
Μήπως ξέρεις που δουλεύει κι αν δουλεύει;
:grin:

δυστυχώς όχι, γιατί περίπου εκείνη την χρονική περίοδο ξεκίνησα τη γνωριμία μου με τα κέντρα της σωματικής ευεξίας

 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Υπάρχει αυτό ακόμα ή συγχωνεύτηκε με το Λυκαβ. 10;
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλημερα μαγκεσ!!!μπασ και ξερει κανεισ αυτο το κατερινακι που δουλευει αν προχωραει κανονικα σε φουλ προγραμμα??ευχαριστω εκ τον προτερων!!!!
 
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
καλημερα μαγκεσ!!!μπασ και ξερει κανεισ αυτο το κατερινακι που δουλευει αν προχωραει κανονικα σε φουλ προγραμμα??ευχαριστω εκ τον προτερων!!!!
Ολες προχωρουν, το θεμα ειναι να σε "κοψουν" για πελατη που θα τους τα ακουμπας και τοτε ανοιγουν οι "πορτες"...
Σε περιπτωση δε που σε "ψιλο-κεφαρει" και η κοπελα, θα περασεις σουπερ.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ολες προχωρουν, το θεμα ειναι να σε "κοψουν" για πελατη που θα τους τα ακουμπας και τοτε ανοιγουν οι "πορτες"...
Σε περιπτωση δε που σε "ψιλο-κεφαρει" και η κοπελα, θα περασεις σουπερ.
...σεναριο δηλαδη,παλιοτερων χρονων ομως....οι χορηγοι,φαληρισανε...
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
περασμα προσφατα απο το μαγαζι. ωραια δωματια και αρκετα καλος μεσος ορος εμφανισης των κοριτσιων. δεν ειναι για μιλφολατρεις αφου οσες ειδα ηταν νεαρες . ουτε για βυζολατρεις επισης . εμφανισιακα για τα γουστα μου η μαρινα ειναι η καλυτερη αλλα φτανει μονο μεχρι φραπε. επισης αξιοπροσεκτο ενα μελαχρινο (λατινα κατα δηλωση) με το ονομα μαϊρα το οποιο προσφερει φουλ υπηρεσιες. τιμες κολωνακιου και για να παρεις φουλ υπηρεσιες πρεπει να φερεις τον δικο σου "εξοπλισμο".
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
περασμα προσφατα απο το μαγαζι. ωραια δωματια και αρκετα καλος μεσος ορος εμφανισης των κοριτσιων. δεν ειναι για μιλφολατρεις αφου οσες ειδα ηταν νεαρες . ουτε για βυζολατρεις επισης . εμφανισιακα για τα γουστα μου η μαρινα ειναι η καλυτερη αλλα φτανει μονο μεχρι φραπε. επισης αξιοπροσεκτο ενα μελαχρινο (λατινα κατα δηλωση) με το ονομα μαϊρα το οποιο προσφερει φουλ υπηρεσιες. τιμες κολωνακιου και για να παρεις φουλ υπηρεσιες πρεπει να φερεις τον δικο σου "εξοπλισμο".

Τι εννοεις, με τον δικο μας εξοπλισμο, τα προφυλακτικα ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom