Νέα

Μπουρδέλο με Τραβέλια/Tρανς στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αλανια θα ηθελα πληροφοριες γενικα για τρανς στη θεσσαλονικη.πιατσες ξερω...θελω να μαθω αν υπαρχει καποιο σπιτι ή καμια καλη απο τηλ.προσοχη ομως,μιλαμε για τρανς κι οχι για αντρες που το βραδυ κοτσαρουν την περουκα κι εξω...περιμένω νεα!!
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
Πολλες τρανς συχναζουν στο casa περα απ τις γνωστες πιατσες που ισως ξερεις
 

vasmatz

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
μπορείς να μου πεις που ακριβώς είναι το casa για να μπορέσω να παω?
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
casa la famme περιοχη Βιλκα ,Φιξ.Προχωρώντας στο αριστερο σου χέρι,ειναι απ τα ωραια στεκια της πόλης ,που τυχαινει να πηγαίνουν...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
nantine εσυ που κανεις πιατσα μωρο μου?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
casa la famme περιοχη Βιλκα ,Φιξ.Προχωρώντας στο αριστερο σου χέρι,ειναι απ τα ωραια στεκια της πόλης ,που τυχαινει να πηγαίνουν...

εννοείς ότι οι τρανς βγαίνουν κανονικά εκεί για κλάμπινγκ κλπ., όχι ότι κάνουν πιάτσα εκεί κοντά; πρώτη φορά το ακούω αυτό...! αλλά και πάλι δεν βοηθάει, οι καλές τρανς δεν ξεχωρίζουν και αν κάποια ξεχώριζε έστω λίγο ότι είναι τραβεστί, ποιος θα της την έπεφτε μέσα στον κόσμο;
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χαχαχαχαααχαχα..ο αλλος εκανε παραθεση στις 30/1 το μηνυμα απ τις 11/1 κι ο τελευταιος ρωταει τηλ εναμιση μηνα μετα....ειστε απιθανοι..τα λεμε τον αλλο μηνα με νεοτερα...χαχαχαχ
 

jiraiya

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2006
Μηνύματα
19
Like
1
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους αγαπητούς συμφορουμίτες!
Ξέρει κανένας τι παίζει με την νατάσα και την έρικα, δύο τρανς από πολίχνη?
Όποιος ξέρεις, παρακαλώ να μου πει...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Χαιρετώ τους αγαπητούς συμφορουμίτες!
Ξέρει κανένας τι παίζει με την νατάσα και την έρικα, δύο τρανς από πολίχνη?
Όποιος ξέρεις, παρακαλώ να μου πει...

φίλε προσωπικά δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο δυστυχώς... Το κοντινότερο που ξέρω είναι για μία στην Νεάπολη, επί της Λαγκαδά σχεδόν, και για μία στο τέλος της Κασσάνδρου.
 

bianconero

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους αγαπητούς συμφορουμίτες!
Ξέρει κανένας τι παίζει με την νατάσα και την έρικα, δύο τρανς από πολίχνη?
Όποιος ξέρεις, παρακαλώ να μου πει...
μια λεξη θα σου πω.ΜΑΚΡΙΑ!!!
Δεν ειναι τρανς αλλα cd
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
μια λεξη θα σου πω.ΜΑΚΡΙΑ!!!
Δεν ειναι τρανς αλλα cd

Μια επεξήγηση αν ο συναγωνιστής δεν ξέρει την ορολογία του "κλάδου", προφανώς πρόκειται για crossdressers, άντρες που απλά ντύνονται γυναικία, κοινώς πουστάρες με περούκα. Βέβαια για άλλους όλες οι τρανς αυτό είναι ενώ στην αντίπερα όχθη υπάρχουν κι αυτοί που γουστάρουν cd αλλά εγώ αν και για τρανς θα το σκεφτόμουν για cd ΠΟΤΕ!
 

Επισκέπτης
πρεπει να τιμοριθουν τα ατακτα κολαρακια τον τρανς τισ θεσαλονικις!!!! ;) ;) ;)
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
καποτε ι θεσαλονικι ιχε τα καλιτερα κοματια
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
trans και cd δεν ειναι το ιδιο? εγω δε βλεπω διαφορα κ οι δυο κατηγοριες αντρες ειναι
εγω μια φορα κωλομπαρας δε γινομαι,λες κ μας τελειωσαν τα μουνια κ το ριξαμε στο πουστιλικι
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
πολυ καλη trans που δεν φαινεται οτι ειναι, ειναι στην αρχη της 26ης οκτωβριου στο φαναρι.ξανθια απιστευτη καυλα...φαινεται η τελεια γκομανα μεχρι που πιανεισ τον πουτσο της....50€
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
πολυ καλη trans που δεν φαινεται οτι ειναι, ειναι στην αρχη της 26ης οκτωβριου στο φαναρι.ξανθια απιστευτη καυλα...φαινεται η τελεια γκομανα μεχρι που πιανεισ τον πουτσο της....50€

μήπως εννοείς την γνωστή φιόνα για την οποία έχουμε ήδη συζητήσει σε άλλο τόπικ;
 

cap

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
κανενα τηλ. της ρε παιδια πως θα βρουμε?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
κανενα τηλ. της ρε παιδια πως θα βρουμε?

αυτή την απορία την είχα κι εγώ γιατί δεν μου κάνει πολύ κλικ να κάνω γύρους πάνω-κάτω σε πιάτσες και πόσο μάλλον αν σκεφτείς ότι πρέπει να πας κατάλληλη στιγμή για να την πετύχεις.
Όμως φαίνεται ότι δεν λειτουργεί με τηλέφωνο η δουλειά, μόνος τρόπος θα είναι λογικά να την πετύχεις εκεί μία φορά και μετά αν θέλει η ίδια να σου το δώσει. Ή αν βρούμε κανέναν συναγωνιστή που να το έχει πάρει ήδη και να θέλει να μας το δώσει
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτή την απορία την είχα κι εγώ γιατί δεν μου κάνει πολύ κλικ να κάνω γύρους πάνω-κάτω σε πιάτσες και πόσο μάλλον αν σκεφτείς ότι πρέπει να πας κατάλληλη στιγμή για να την πετύχεις.
Όμως φαίνεται ότι δεν λειτουργεί με τηλέφωνο η δουλειά, μόνος τρόπος θα είναι λογικά να την πετύχεις εκεί μία φορά και μετά αν θέλει η ίδια να σου το δώσει. Ή αν βρούμε κανέναν συναγωνιστή που να το έχει πάρει ήδη και να θέλει να μας το δώσει
από προσωπική εμπειρία, που μάλλον την είχαν και άλλοι φίλοι δεν αξίζει η συγκεκριμένη. άσε που μου έδωσε και τηλ βρεθήκαμε σπίτι της, αλλά μετά φόρτωσα από την πιάτσα μια άλλη(δυο φορες)και από τότε δυο φορές που προσπάθησα μου την είπε κιόλας. πάντως είναι η μόνη που εόναι καθημερινά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom