Νέα

εθισμος στις πουτανες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα foibos_22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Σας εχει τυχει να εθιστειτε στις πουτανες?
με λιγα λογια σας εχει τυχει να εχετε σχεση κανονικα με κοπελα και το μυαλο σας να ειναι στο να πατε σε κανα μπουρδελο να πηδηξετε?
Δυστηχως εχω περασει απο αυτην την φαση.και ηταν και ευκαιρια να βαλω κανα φραγκο στην ακρη μιας και θα γαμουσα πλεον τσαμπα...
το πρωτο που θα σκεφτει καποιος να με ρωτησει ειναι οτι μαλλον δεν εκανε καλο σεξ η κοπελα μου.Η απαντηση ειναι οχι.η κοπελια εκανε τελειο σεξ και πιπες και απ'ολα...και ομως το μυαλο ηταν να παω σε καμια πουτανα ,να κανω καμια μπουρδελοτσαρκα..
το συμπερασμα κατ'εμε ειναι οτι η χρονια χρηση αγοραιου ερωτα σε ωθει στον εθισμο,κατι παρομοιο με το αλκοολ και το τσιγαρο..δυσκολα τα κοβεις αλλα τα κοβεις αν το θες πραγματικα.η αληθεια ειναι οτι μπορεσα να απο-εθιστω βοηθουμενος απο την οικονομικη κριση μιας και τα 30-40 ευρω για ενα πηδημα σε σχεση μετα 800€ που βγαζω τωρα και οχι τα 1200€ που εβγαζα καποτε με βοηθησε τα μαλα...
να και καπου που βοηθησε η κριση
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
το συμπερασμα κατ'εμε ειναι οτι η χρονια χρηση αγοραιου ερωτα σε ωθει στον εθισμο,κατι παρομοιο με το αλκοολ και το τσιγαρο..δυσκολα τα κοβεις αλλα τα κοβεις αν το θες πραγματικα.
σωστος τυπε
και οπως το τσιγαρο και το ποτο,ετσι και τα μπουρδελα θα τα κοψεις οταν σου πει ο γιατρος :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.894
Πόντοι
39.662
Σας εχει τυχει να εθιστειτε στις πουτανες?

εγω παω με πορνοκόριτσα γιατι απλα δεν ειμαι τζαμπατζης, να εχω κοπελα για το τσαμπα (λεμε τωρα) γαμησι,
εκτος αυτου πιστευω οτι οι γυναικες οταν πληρωνονται αποδιδουν καλυτερα...με εξιταρει βεβαια και το γαμησι με μια αγνωστη, μετα παω σπιτι μου και παιζω παιχνιδια στο pc
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
εγω μολις γαμησω μετα λεω τι μαλακια εκανα
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
και εγω πιστευω,η το εχεις η δεν το εχεις,αμα σου αρεσει εστω και λιγο το πορνογαμησι τελειωσες :2funny: :fuck1: :fuck2: θα πεθανεις στο γαμησι,η θα σου αρεσει η βρωμια η οχι,δεν υπαρχει μεση λυση,και εισαι και ευτυχησμενως :grin:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
εποπ είσαι φίλε;
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Σας εχει τυχει να εθιστειτε στις πουτανες?
με λιγα λογια σας εχει τυχει να εχετε σχεση κανονικα με κοπελα και το μυαλο σας να ειναι στο να πατε σε κανα μπουρδελο να πηδηξετε?
Δυστηχως εχω περασει απο αυτην την φαση.και ηταν και ευκαιρια να βαλω κανα φραγκο στην ακρη μιας και θα γαμουσα πλεον τσαμπα...
το πρωτο που θα σκεφτει καποιος να με ρωτησει ειναι οτι μαλλον δεν εκανε καλο σεξ η κοπελα μου.Η απαντηση ειναι οχι.η κοπελια εκανε τελειο σεξ και πιπες και απ'ολα...και ομως το μυαλο ηταν να παω σε καμια πουτανα ,να κανω καμια μπουρδελοτσαρκα..
το συμπερασμα κατ'εμε ειναι οτι η χρονια χρηση αγοραιου ερωτα σε ωθει στον εθισμο,κατι παρομοιο με το αλκοολ και το τσιγαρο..δυσκολα τα κοβεις αλλα τα κοβεις αν το θες πραγματικα.η αληθεια ειναι οτι μπορεσα να απο-εθιστω βοηθουμενος απο την οικονομικη κριση μιας και τα 30-40 ευρω για ενα πηδημα σε σχεση μετα 800€ που βγαζω τωρα και οχι τα 1200€ που εβγαζα καποτε με βοηθησε τα μαλα...
να και καπου που βοηθησε η κριση


τι λες ρε τύπε έπαθες τέτοιο πράγμα  :2funny: :2funny: :2funny:



 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Σας εχει τυχει να εθιστειτε στις πουτανες?
με λιγα λογια σας εχει τυχει να εχετε σχεση κανονικα με κοπελα και το μυαλο σας να ειναι στο να πατε σε κανα μπουρδελο να πηδηξετε?
Δυστηχως εχω περασει απο αυτην την φαση.και ηταν και ευκαιρια να βαλω κανα φραγκο στην ακρη μιας και θα γαμουσα πλεον τσαμπα...
το πρωτο που θα σκεφτει καποιος να με ρωτησει ειναι οτι μαλλον δεν εκανε καλο σεξ η κοπελα μου.Η απαντηση ειναι οχι.η κοπελια εκανε τελειο σεξ και πιπες και απ'ολα...και ομως το μυαλο ηταν να παω σε καμια πουτανα ,να κανω καμια μπουρδελοτσαρκα..
το συμπερασμα κατ'εμε ειναι οτι η χρονια χρηση αγοραιου ερωτα σε ωθει στον εθισμο,κατι παρομοιο με το αλκοολ και το τσιγαρο..δυσκολα τα κοβεις αλλα τα κοβεις αν το θες πραγματικα.η αληθεια ειναι οτι μπορεσα να απο-εθιστω βοηθουμενος απο την οικονομικη κριση μιας και τα 30-40 ευρω για ενα πηδημα σε σχεση μετα 800€ που βγαζω τωρα και οχι τα 1200€ που εβγαζα καποτε με βοηθησε τα μαλα...
να και καπου που βοηθησε η κριση
πσσσσσσσσ να εχεις ομως το γυναικακι σου καθαρο ωραιο μυρωδατο και να το αφηνεις και να πηγαινεις με μαυρες απλυτες βρωμιαρες καλντερμιτζουδες,πσσσσσσσσσσσσ καλτικη στα μεγαλεια του :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.894
Πόντοι
39.662
πσσσσσσσσ να εχεις ομως το γυναικακι σου καθαρο ωραιο μυρωδατο και να το αφηνεις και να πηγαινεις με μαυρες απλυτες βρωμιαρες καλντερμιτζουδες,πσσσσσσσσσσσσ καλτικη στα μεγαλεια του :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 


τυπε μου οσοι πηδανε γκομενακια τσαμπα μη νομιζεις οτι γαμανε και μοντελες , οτι σαπιο - χοντρη ασχημη κυκλοφορει γαμανε ..και τις βγαζουν και για καφε δημοσια πρωτα.... :2funny:  :2funny:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
   


τυπε μου οσοι πηδανε γκομενακια τσαμπα μη νομιζεις οτι γαμανε και μοντελες , οτι σαπιο - χοντρη ασχημη κυκλοφορει γαμανε ..και τις βγαζουν και για καφε δημοσια πρωτα.... :2funny:  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: για καφε και φαγητο δημοσια :grin:
 

Συνημμένα

  • xontri_h_596_355.jpg
    xontri_h_596_355.jpg
    51,6 KB · Εμφανίσεις: 86

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
κανουν και συγκεντρωσεις ? ανωνυμοι μπουρδελακηδες κι ετσι?  :2funny:

''ειμαι ο γιωργος κι εχω να γαμησω σε μπουρδελο 2 μηνες''  :2funny:

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.894
Πόντοι
39.662
:2funny: :2funny: :2funny: για καφε και φαγητο δημοσια :grin:


καμια φορα οταν βγαινω εξω για καφε βλεπω κατι τυπακια και κυκλοφορανε με σουργελα ορκες με κατι μουτρα σαν να τους εκλεισες την πορτα πανω τους,
ετσι μου'ρχεται να τους δωσω ενα εικοσαρι να πανε να γαμησουνε κανα καλο μουνι στη φυλης....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom