Νέα

Καθαρές πίπες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα μενιοσ33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
Ανοίγω το θέμα διότι μελετώντας τις ενημερώσεις διαπίστωσα ότι όλοι όταν αναφέρονται σε καλές πιπατζούδες εννοούν ιερόδουλες που κάνουν ακάποτα και άλλα κασκαντερικά.

Αυτό το θέμα είναι για ιερόδουλες που κάνουν καθαρές πίπες. Δηλαδή με καπότα και που γενικά τηρούν κανόνες υγιεινής και εργάζονται σε σχετικά καθαρούς οίκους.

Στα συν, για εμένα, να κάνουν την πίπα υπομονετικά, όχι με σπρώξιμο στα αρχίδια και κόλπα για γρήγορο χύσιμο, να κάθονται να τις χουφτώσεις και όχι να απομακρύνονται και να έχουν ήπια συμπεριφορά.

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16


  H πίπα ειναι η μοναδική σεξουαλική πραξη που μπορεί να γίνει ακάποτα, χωρίς τον κίνδυνο να κολλήσεις κάτι.


  Πίπα μου κάνει και η γκόμενά μου, πίπες μου παίρνουν και οι πουτάνες. Με τις πουτάνες καυλώνω περισσότερο.

  Και δεν παίζει οτι δεν ξέρει το άθλημα η δικιά μου. Μια χαρά τον έχει τον "μπουλκουμέ".


  Αναρωτιέμαι τι μου συμβαίνει....  :think: :think: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
   H πίπα ειναι η μοναδική σεξουαλική πραξη που μπορεί να γίνει ακάποτα, χωρίς τον κίνδυνο να κολλήσεις κάτι.


  Πίπα μου κάνει και η γκόμενά μου, πίπες μου παίρνουν και οι πουτάνες. Με τις πουτάνες καυλώνω περισσότερο.

  Και δεν παίζει οτι δεν ξέρει το άθλημα η δικιά μου. Μια χαρά τον έχει τον "μπουλκουμέ".


  Αναρωτιέμαι τι μου συμβαίνει....  :think: :think: :think: :think: :think:


Απλά είσαι πουτανιάρης, μάστορα!Να τι σου συμβαίνει!
 

Επισκέπτης
Και προς τον θεματοθέτη menios33: Καλή πίπα και καπότα δεν πάνε μαζί!Αν γίνει το τσιμπούκι με καπότα, ναι μεν θα είναι καθαρό, αλλά θα είναι μέτριο!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ωραίο και κυρίως χρήσιμο θρεντ μάγκα άνοιξες.
Για να ξέρουμε που να ΜΗΝ πάμε. :grin:  :pipa3:
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
η σονια στη φυλης κανει καλο φλαουτο με καποτα....,καλα μαλακα απο πανω με τα ακαποτα κολλας ενα σωρο αρωστιες
 
OP
OP
μενιοσ33

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίο και κυρίως χρήσιμο θρεντ μάγκα άνοιξες.
Για να ξέρουμε που να ΜΗΝ πάμε. :grin:  :pipa3:

Ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Εμένα αρκετά κακά με έχουν βρει. Δε θέλω να πάθω ούτε σύφιλη, ούτε βλεννόρροια.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
   H πίπα ειναι η μοναδική σεξουαλική πραξη που μπορεί να γίνει ακάποτα, χωρίς τον κίνδυνο να κολλήσεις κάτι.


  Πίπα μου κάνει και η γκόμενά μου, πίπες μου παίρνουν και οι πουτάνες. Με τις πουτάνες καυλώνω περισσότερο.

  Και δεν παίζει οτι δεν ξέρει το άθλημα η δικιά μου. Μια χαρά τον έχει τον "μπουλκουμέ".


  Αναρωτιέμαι τι μου συμβαίνει....  :think: :think: :think: :think: :think:

Άν  εξαιρέσεις βλεννόροια , έρπη , μυκητιάσεις κ.λ.π. ναί δεν κινδυνεύεις  :tooth: :tooth: :tooth: !!!
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
μια φορα που μου εκανε ακπτ μια στη φυλης ,3μερες μου ετσουζε ο πουτσος με το που  κατουραγα
 
OP
OP
μενιοσ33

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
Ας μην κάνουμε debate περί ακάποτου εδώ όμως. Υπάρχει ήδη αντίστοιχο νήμα.
Εδώ ας γράψουμε καμιά πληροφορία για καθαρές πίπες.
 

Taseas Tony Montana

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
747
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
6
Απο γλυφομούνι κινδυνευεις από τα παντα συναγωνιστες;
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Απο γλυφομούνι κινδυνευεις από τα παντα συναγωνιστες;

Ναί έστω και σε μικρότερο βαθμό για κάποια σ.μ.ν. , βάλε στη θέση του πούτσου σου , όταν μπαίνει θεωρητικά
" ακάλυπτος " , την γλώσσα σου και το στόμα σου και σκέψου επιπλεόν ότι ενώ έχει ανακαλυφθεί γυναικείο προφυλακτικό ( που είναι δυσεύρετο καί στην Ελλάδα απ' όσο γνωρίζω ) δεν υπάρχει ακόμα προφυλακτικό για την γλώσσα  :o :o !
 

Taseas Tony Montana

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
747
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
6
Σε ευχαριστώ παντως για την απάντηση
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
   H πίπα ειναι η μοναδική σεξουαλική πραξη που μπορεί να γίνει ακάποτα, χωρίς τον κίνδυνο να κολλήσεις κάτι.


  Πίπα μου κάνει και η γκόμενά μου, πίπες μου παίρνουν και οι πουτάνες. Με τις πουτάνες καυλώνω περισσότερο.

  Και δεν παίζει οτι δεν ξέρει το άθλημα η δικιά μου. Μια χαρά τον έχει τον "μπουλκουμέ".


  Αναρωτιέμαι τι μου συμβαίνει....  :think: :think: :think: :think: :think:
Εσυ δεν ελεγες οτι ειχες κολησει βλενοροια απο ακαπωτη πιπα που σου ειχε παρει μια μεγαλοκοπελα η ανασταρια ρου αν δεν κανω λαθος;Μετα οταν σε λεμε φιδεμπορα παρεξηγησε. :grin:
 
OP
OP
μενιοσ33

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
Είχα μείνει ικανοποιημένος από την τρελοκοτσιδού στη Διδύμου. Αλλά μετά κάποιος έγραψε ότι πήγε μαζί της και την έχυσε στα βυζιά.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.418
Κριτικές
178
Like
40.269
Πόντοι
21.896
   H πίπα ειναι η μοναδική σεξουαλική πραξη που μπορεί να γίνει ακάποτα, χωρίς τον κίνδυνο να κολλήσεις κάτι.


  Πίπα μου κάνει και η γκόμενά μου, πίπες μου παίρνουν και οι πουτάνες. Με τις πουτάνες καυλώνω περισσότερο.

  Και δεν παίζει οτι δεν ξέρει το άθλημα η δικιά μου. Μια χαρά τον έχει τον "μπουλκουμέ".


  Αναρωτιέμαι τι μου συμβαίνει....  :think: :think: :think: :think: :think:
το ξενο ειναι πιο γλυκο
 

kolaraki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
402
Like
6
Πόντοι
1
το τσιμπουκι με καποτα ειναι σα να τρως μια καραμελλα με το περιτυλιγμα :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom