Νέα

Μπουρδελότσαρκα και κίνδυνοι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα swtiris70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

swtiris70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στους παλιότερους. Ετοιμάζομαι να κατέβω Αθήνα μετά από πολύ καιρό και σκέφτομαι να κάνω μια μπουρδελότσαρκα στα στέκια του αγοραίου έρωτα (Φυλής κλπ) για να ξαναθυμηθώ τα παλιά όπως όταν ήμουν φοιτητής πριν 15 χρόνια. Αυτό που δεν γνωρίζω μετά από τόσα χρόνια είναι αν μπορώ να κυκλοφορήσω με ασφάλεια στην περιοχή αυτή και αν όχι αν υπάρχουν άλλες ασφαλέστερες πιάτσες για να κάνω την βόλτα μου. Ευχαριστώ.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
στη Φυλλης εισαι ενταξει και με το παρκινγκ και για τη βολτα ολες τις ωρες
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Kυριακη.........
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Κατεβα κανα τσαρκα δες γαμα περνα καλα,και ολα μια χαρα κινδυνοι και μαλακιες,παντου υπαρχει κινδυνος,εχει γινει πια θεμα αυτο το πραγμα ,δεν με εχου πειραξει ποτε κανεις,ουτε ενιωσα κινδυνο,κανε την τσαρκα σου φιλαρακι.
Μαλακιες θα λεμε τωρα,τι φοβασε??ελεος.
Να κατεβεις με το καλο και να πας κ μεταξη κ φυλης να αδειασεις,αρκει να μην εισαι λες κ περπατας στο μικρο σπιτι στο λειβαδι,αν μπορεις να με πιασεις καταλαβες.
Τα σεβη μου
 

Συνημμένα

  • ta-sevi-mou-kyrie-proedre.jpg
    ta-sevi-mou-kyrie-proedre.jpg
    9,1 KB · Εμφανίσεις: 69

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Κατεβα κανα τσαρκα δες γαμα περνα καλα,και ολα μια χαρα κινδυνοι και μαλακιες,παντου υπαρχει κινδυνος,εχει γινει πια θεμα αυτο το πραγμα ,δεν με εχου πειραξει ποτε κανεις,ουτε ενιωσα κινδυνο,κανε την τσαρκα σου φιλαρακι.
Μαλακιες θα λεμε τωρα,τι φοβασε??ελεος.
Να κατεβεις με το καλο και να πας κ μεταξη κ φυλης να αδειασεις,αρκει να μην εισαι λες κ περπατας στο μικρο σπιτι στο λειβαδι,αν μπορεις να με πιασεις καταλαβες.

:thumbsup:
 

kavliaris_1986

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
εμενα παντος στην κασσανδρας την περασμενη βδομαδα, με το που παρκαρω βλεπω εναν τυπο γυρω στα 27-28 να με κοζαρει,δεν εδωσα πολυ σημασια και μολις βγηκα απο το αμαξι με πλησιαζει και μου λεει φιλε να σου πω κατι? φιλε δεν με ενδιαφερει του λεω και συνεχισα τον δρομο μου.. τωρα μαλακας ηταν.. πουστης ηταν.. οτι ξερετε ξερω.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Καλημέρα στους παλιότερους. Ετοιμάζομαι να κατέβω Αθήνα μετά από πολύ καιρό και σκέφτομαι να κάνω μια μπουρδελότσαρκα στα στέκια του αγοραίου έρωτα (Φυλής κλπ) για να ξαναθυμηθώ τα παλιά όπως όταν ήμουν φοιτητής πριν 15 χρόνια. Αυτό που δεν γνωρίζω μετά από τόσα χρόνια είναι αν μπορώ να κυκλοφορήσω με ασφάλεια στην περιοχή αυτή και αν όχι αν υπάρχουν άλλες ασφαλέστερες πιάτσες για να κάνω την βόλτα μου. Ευχαριστώ.
Νομίζω η Φυλής είναι η ασφαλέστερη για τσάρκα σε μπουρδελάκια. Την ημέρα έχει πολλή κίνηση και το βράδυ επίσης τις περισσότερες φορές. Δεν κατεβαίνεις μόνο εσύ.Απλά αν πας βράδυ λίγη προσοχή περισσότερο. Προσωπικά δεν μου έχει τύχει κάτι περίεργο. Πάρκινγκ βρίσκεις εύκολα και ημέρα και νύχτα. Βέβαια καλό είναι να μην έχεις πάρα πολλά χρήματα μαζί σου, ούτε να είσαι με τα ακουστικά και το iphone στο χέρι.
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Φιλαράκο! Άνετα! Φυλής. Δίχως, ρολόι! Δίχως πορτοφόλι! η τσαντάκι. Δίχως, κινητό! Και ούτε καν χρυσαφικό! Αποφεύγεις τα στενάκια! Και όσο για Μεταξουργείο? Εκεί γαματα! Πας για Μαλί! και φεύγεις κουρεμένος. Πρόσεχε πάντως!!! :uzi: :knuppel: :hammer: :ak:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Φιλαράκο! Άνετα! Φυλής. Δίχως, ρολόι! Δίχως πορτοφόλι! η τσαντάκι. Δίχως, κινητό! Και ούτε καν χρυσαφικό! Αποφεύγεις τα στενάκια! Και όσο για Μεταξουργείο? Εκεί γαματα! Πας για Μαλί! και φεύγεις κουρεμένος. Πρόσεχε πάντως!!! :uzi: :knuppel: :hammer: :ak:
ρε τυπε τι εχει το μεταξουργειο;;;;;;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πρωινες ωρες απο εναρξη βαρδιας και μετα, δηλαδη μετα τις 10:30 και οσο υπαρχει ηλιος δεν κινδυνευεις καθολου, εφοσον δεν πας σε πολυ ερημικα μερη....

Εννοειται οτι βραδυ το αποφευγεις οπως ο διαολος το λιβανι να κανεις τσαρκα μονος σου
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Τη έχει? Μου σπασανε το τζάμι, του αυτοκινήτου και μου πήραν, το μπουφάν!  Ενός φίλου, του πήραν 20 ευρώ, που είχε! Το ρολόι, και το κινητό. Τη άλλο? Άσε από τους ξένους, που σε κοιτανε  να σε φανε, λάχανο! Και όλλα αυτά 6 μμ. Τη άλλο θες??? :knuppel: :hammer: :uzi:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
πανε παπαδες στα μπορδελα;;;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Τη έχει? Μου σπασανε το τζάμι, του αυτοκινήτου και μου πήραν, το μπουφάν!  Ενός φίλου, του πήραν 20 ευρώ, που είχε! Το ρολόι, και το κινητό. Τη άλλο? Άσε από τους ξένους, που σε κοιτανε  να σε φανε, λάχανο! Και όλλα αυτά 6 μμ. Τη άλλο θες??? :knuppel: :hammer: :uzi:
τυπε και του τα εδωσε ετσι ο φιλος σου;;;;αντι να αντισταθει;;;;εσυ τι πας και παρκαρεις εκει;;;ο φιλος σου εκανε φιγουρα με το ρολοι στα μπουρδελα και με τα handsfree με το i-phone δεν πας για τσαρκα τα ξερεις αυτα,επιπλεον αυτο μπορει να σου συμβει μεχρι και εξω απο το σπιτι σου,ενα ματσο χαλια εχει καταντησει ολη η αθηνα πρεπει να μας μεταξι για να σε κλεψουν;;;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τα σπιτια στο μεταξι ζητησαν την βοηθεια της ΧΑ γιατι δεν παταει ελλην ουτε για δειγμα!!! επισης ενα πανεπιστημιο της αγγλιας ζητησε απο τους οικους ανοχης τα σεντονια γιατι λεει πως στην οικουμενη δεν θα εχουν ξανα μελετησει τετοια πανσπερμια σε κλινοσκεπασμα!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom