Νέα

phuket vs pattaya!!! Που ειναι καλυτερα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

phuket vs pattaya!!! Που ειναι καλυτερα?

  • PATTAYA

    Ψήφοι: 12 75,0%
  • PHUKET

    Ψήφοι: 4 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.306
Κριτικές
178
Like
38.656
Πόντοι
21.896
λοιπον εχωντας γυρισει ο κολλητος μου απο μπαγκονγκ πουκετ νησια πι πι κια κατι αλλα σκεφτομαι και εγω να παω καλοκαιρι και μιας κανενας φιλος μου δεν ακολουθει και ακουγωντας την συμβουλη ενος φιλου απο το μπου αμα περιμενεις απο φιλους δεν θα παε ποτε πηρα την αποφαση σχεδον να παω μονος μου μιας και τρελλαθηκα απο τισ ιστοριες του φιλου μου για τα μερη εκεινα το ερωτημαμου ειναι εκτος απο 3 μρερε μπανγκονγκ που να παω και γιια θαλλασες αλλα και για σεξοτουριμο? ποθκετ η πατταγια κια θελω αν γινεται απο ειδικους της ταυλανδης να μπορεσουν να πουν και τους λογους γιατι ολοι με εχουν μπερδεψει στα θρενυτακια της ταυλανδης!!!!
για καμια 10-12 μερες μπορω να παω το καλοκαιρι και οποιος πιστος ας θελει να με ακολουθησει!!! στελνωντας και pm
pantvw  oti kalokairi einai eoxh tvn moysvnvn kai θα ηθελα px na ξερω stiς 10 mereς posew merew yparxei h pπιθανοτητα na brexei kai otan brexei doyleyoyn oi ntisko kai ta go go girl????
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
λοιπον εχωντας γυρισει ο κολλητος μου απο μπαγκονγκ πουκετ νησια πι πι κια κατι αλλα σκεφτομαι και εγω να παω καλοκαιρι και μιας κανενας φιλος μου δεν ακολουθει και ακουγωντας την συμβουλη ενος φιλου απο το μπου αμα περιμενεις απο φιλους δεν θα παε ποτε πηρα την αποφαση σχεδον να παω μονος μου μιας και τρελλαθηκα απο τισ ιστοριες του φιλου μου για τα μερη εκεινα το ερωτημαμου ειναι εκτος απο 3 μρερε μπανγκονγκ που να παω και γιια θαλλασες αλλα και για σεξοτουριμο? ποθκετ η πατταγια κια θελω αν γινεται απο ειδικους της ταυλανδης να μπορεσουν να πουν και τους λογους γιατι ολοι με εχουν μπερδεψει στα θρενυτακια της ταυλανδης!!!!
για καμια 10-12 μερες μπορω να παω το καλοκαιρι και οποιος πιστος ας θελει να με ακολουθησει!!! στελνωντας και pm
pantvw  oti kalokairi einai eoxh tvn moysvnvn kai θα ηθελα px na ξερω stiς 10 mereς posew merew yparxei h pπιθανοτητα na brexei kai otan brexei doyleyoyn oi ntisko kai ta go go girl????
Καταρχην ειναι μαλακια να πληρωνεις 7 η 8 κατοσταρικα εισητηριο και να πηγαινεις για 10 μερες.Για μενα τουλαχιστον 3 - 4 βδομαδες.Αμα εισαι πεινασμενος για μουνι και σε ενδιαφερει μονο αυτο,θα πας παταγια.Αν σε ενδιαφερουν και αλλα πραγματα εκτος απο γαμησι,πουκετ ειναι η καλυτερη επιλογη.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
PATTAYA φιλε εχω ακουσει και εχω δει σε βιντεο γινεται τις πουτανας.εχεις υπολογισει ποσο θα σε στοιχίσει?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.306
Κριτικές
178
Like
38.656
Πόντοι
21.896
Καταρχην ειναι μαλακια να πληρωνεις 7 η 8 κατοσταρικα εισητηριο και να πηγαινεις για 10 μερες.Για μενα τουλαχιστον 3 - 4 βδομαδες.Αμα εισαι πεινασμενος για μουνι και σε ενδιαφερει μονο αυτο,θα πας παταγια.Αν σε ενδιαφερουν και αλλα πραγματα εκτος απο γαμησι,πουκετ ειναι η καλυτερη επιλογη.
3-4 ebdomadew den mporv na leicv me τπτ!!!!!!!1μακαρα αλλα λογω εργασιας αποκλειεται!! :'( :'(
διαφωτιστικοςς αλλα τωρα αν εισαι μονος??που πας??
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.306
Κριτικές
178
Like
38.656
Πόντοι
21.896
[quote author=mpozanis  link=topic=169399.msg4394349#msg4394349 date=1362251972]
PATTAYA φιλε εχω ακουσει και εχω δει σε βιντεο γινεται τις πουτανας.εχεις υπολογισει ποσο θα σε στοιχίσει?
[/quote]
εισητηρια μεσω κων/πολης(ειμαι κοντα απο την πολη) 600 ευρω + 220 ευρω αν παω πουκετ
για 10 μερες ξενοδοχειο περιποθ αλλα 200 ευρω και μετα οτι φαω και οτι  :zfuck: :zfuck:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Ειναι απλο.Αν θες να γαμησεις και να κανεις οτι δεν εκανες ποτε στη ζωη σου και που δε θα κανεις ποτε,πας παταγια,αν πας με γκομενα η θες να το παιξεις τουριστας με μια δοση απο γαμησι τοτε πας πουκε...
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
εισητηρεια μεσω κων/πολης(ειμαι κοντα απο την πολη) 600 ευρω + 220 ευρω αν παω πουκετ
για 10 μερες ξενοδοχειο περιποθ αλλα 200 ευρω και μετα οτι φαω και οτι  :zfuck: :zfuck:
pattaya  αμα πας θα στραγγιξεις
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
3-4 ebdomadew den mporv na leicv me τπτ!!!!!!!1μακαρα αλλα λογω εργασιας αποκλειεται!! :'( :'(
διαφωτιστικοςς αλλα τωρα αν εισαι μονος??που πας??
Οταν πηγα μονος πηγα πουκετ και περασα τελεια.Απο εκει και περα εχω παει Κο Σαμουι αλλα οχι μονος.
Παταγια καλα λογια εχω ακουσει μονο για την πληθωρα πουτανων που εχει και τιποτα αλλο,γενικα πολυ παρακμη,
ασχημες μυρωδιες,θαλασσα εχει αλλα δεν ειναι για μπανιο,και γενικα ειναι επικινδυνα για καποιον που παει μονος.
Αυτα απο παρεες που καναμε με την κοπελια που ημουν στο Σαμουι,ισως σε διαφωτισουν καλυτερα παιδια που εχουν παει
στην παταγια.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
αυτά τα blowjob bar τι ακριβώς είναι ?
δλδ πίνεις ξύδια και από κάτω αυτό που φαντάζομαι ?
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.306
Κριτικές
178
Like
38.656
Πόντοι
21.896
παω που παω 15000 χλμ μακρυα νομιζω ειναι κριμα να παω παταγια μονο για :zfuck: :zfuck:
καλυτερα να παω πουκετ που εχει :zfuck: :zfuck: και θα δω και παραλιες που δεν προκειται ισως να ξαναδω στη ζωη μου!!!!!
εξαλλου και πουκετ σιτυ αλλα και πατονγκ εχουν και αυτα σεξοτουρισμο  :grin: :grin:αλλα και πανεμορφα γυρω γυρω νησακια
το μονο μειον οτι για πουκετ εχει +ενα ακομη αεροπορικο εισητηριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom