Νέα

Mασατζίδικα που "ΦΡΑΠΑΣ" Θεσ/νίκη (Ποιοτικό μασαζ-όμορφη κοπέλα-"φραπές")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tomkion
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες της Θεσσαλονίκης, ανεβαίνω λόγω δουλειάς συχνά στην πόλη σας. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι τα περισσότερα ελαιοτριβεία δίνουν έμφαση στην μπριζόλα(παραδόξως) και όχι στο καλό μασάζ (με συνοδεία φραπέ). Τα περισσότερα θα τα έλεγα στούντιο και όχι μασάζ.Μπριζόλα κάνω και με τη δικιά μου.Αυτό που θέλω είναι πολύ καλό χαλαρωτικό και ξεκουραστικό μασάζ με όμορφη και ζεστή κοπέλα και πάντα με συνοδεία "καλλιτεχνικού" φραπέ.Αντιγράφω τον τίτλο από το φόρουμ της Αθήνας για να δημιουργηθεί μια δεξαμενή πληροφοριών για αυτή την κατηγορία.ευχαριστώ.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φιλαρακι αυτο που ζητας στην σαλλονικη δεν υπαρχει εμεις ειμαστε χαλαρα ολη μερα οταν παμε σε μασατζιδικο θελουμε ενταση γιαυτο ολες που εργαζονται εδω ειναι αθηναιες ανχωτικες και σβελτες στην φραπομπριζολα!!!!!!!!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
376
Υπάρχουν και οι Φυσιοθεραπευτές φίλε, με πτυχίο, 2 μέτρα και 4 χρόνια σπουδές.

Πάρε το 11888, να βολευτείς.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
376
Στην Θεσσαλονίκη, όλοι, άρα και τα κορίτισια μας,
δεν κάνουμε πλάκα,
δουλεύουμε σκληρά  :pipa1: :kissass2: :fuck2: :knockinb: :fuck1: :2on1:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Δοκίμασε τα 2 στην Όλγας

Ιδίως στο παλιό,έρχονται κατά καιρούς ωραία μωρά,μικρές ελληνίδες!

εγω προχθές ερωτεύτηκα μία,πολύ όμορφη,αν και μου είπε για ηθικούς λόγους δεν κάνω πίπα!!!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
376
και καμία φορά και  :zfuck:

Ζοριζόμαστε τι νομίσες, :think:
Αθηναίοι είμαστε στην πλάλα, στην ξάπλα και στα ελαιοτριβία όλη μέρα.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
376
Δοκίμασε τα 2 στην Όλγας

Ιδίως στο παλιό,έρχονται κατά καιρούς ωραία μωρά,μικρές ελληνίδες!

εγω προχθές ερωτεύτηκα μία,πολύ όμορφη,αν και μου είπε για ηθικούς λόγους δεν κάνω πίπα!!!

Καλημέρα palermo, δώσε γνώση στο λάο
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Δοκίμασε τα 2 στην Όλγας

Ιδίως στο παλιό,έρχονται κατά καιρούς ωραία μωρά,μικρές ελληνίδες!

εγω προχθές ερωτεύτηκα μία,πολύ όμορφη,αν και μου είπε για ηθικούς λόγους δεν κάνω πίπα!!!
Και δεν τη ρώτησες πόσο πάνε (€) οι ηθικοί λόγοι; :rockon:
 
OP
OP
T

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχουν και οι Φυσιοθεραπευτές φίλε, με πτυχίο, 2 μέτρα και 4 χρόνια σπουδές.

Πάρε το 11888, να βολευτείς.
κατ΄αρχήν προτιμώ τις φυσιοθεραπεύτριες.κατά δεύτερον οι κλασικές φυσιοθεραπεύτριες δεν κάνουν φραπεδιάρικο μασάζ.κατά τρίτον όταν πήγαινα στα πρώτα μπριζολομασατζίδικα της Αθήνας το 1991 εσύ μάλλον πήγαινες δημοτικό και κατά τέταρτον πέρα από τις πνευματώδεις μαλακίες ορισμένων,εάν υπάρχει κάποιος όπως τον palermo να δώσει ουσιαστικές πληροφορίες, θα του ήμουν ευγνώμων.Palermo ποια είναι αυτά στην Όλγας;
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
κατ΄αρχήν προτιμώ τις φυσιοθεραπεύτριες.κατά δεύτερον οι κλασικές φυσιοθεραπεύτριες δεν κάνουν φραπεδιάρικο μασάζ.κατά τρίτον όταν πήγαινα στα πρώτα μπριζολομασατζίδικα της Αθήνας το 1991 εσύ μάλλον πήγαινες δημοτικό και κατά τέταρτον πέρα από τις πνευματώδεις μαλακίες ορισμένων,εάν υπάρχει κάποιος όπως τον palermo να δώσει ουσιαστικές πληροφορίες, θα του ήμουν ευγνώμων.Palermo ποια είναι αυτά στην Όλγας;
Αυτά τα δύο μαγαζιά έχουν χαρακτηρισθεί σαν αδελφάκια, λόγω του ότι είναι κοινής ιδιοκτησίας ή, εν πάση περιπτώσει, συμφερόντων.

-
και το αδελφό του στο Νο93
-
Πράγματι ταιριάζουν σ' αυτό που ψάχνεις
 

volonelo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αυτά τα δύο μαγαζιά έχουν χαρακτηρισθεί σαν αδελφάκια, λόγω του ότι είναι κοινής ιδιοκτησίας ή, εν πάση περιπτώσει, συμφερόντων.

-
και το αδελφό του στο Νο93
-
Πράγματι ταιριάζουν σ' αυτό που ψάχνεις
Ξέρετε τίποτα και για τιμές σήμερα, και πόσο καθαρά είναι, στις φοτο είναι εξαιρετικά
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρετε τίποτα και για τιμές σήμερα, και πόσο καθαρά είναι, στις φοτο είναι εξαιρετικά
Εντάξει σαν χώροι δεν είναι άσχημα. Για τα άλλα δεν έχω φρέσκια εμπειρία. Παλιότερα χρέωναν το πρόγραμμα των 45' με  :jerking: στα 60 Ευρώ, ενώ για  :pipa2: (όπου δεν προχωρούσαν όλες) θέλαν 80 Ευρώ. Ακριβά θα έλεγα. Πάντως γράφτηκε ότι κατέβασαν τιμές...
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Αυτά τα δύο μαγαζιά έχουν χαρακτηρισθεί σαν αδελφάκια, λόγω του ότι είναι κοινής ιδιοκτησίας ή, εν πάση περιπτώσει, συμφερόντων.

-
και το αδελφό του στο Νο93
-
Πράγματι ταιριάζουν σ' αυτό που ψάχνεις
Γιατι αυτο με το link φαινεται σαν να μην κανει ...χαρουλες στους πελατες...? ειναι τιποτις πριβε και καλα? (σορρυ αλλα ειμαι ασχετος στο θεμα των ελαιοτριβειων)
 

jack the ripper-ass lover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια... ενδιαφερομαι για καποιο μασατζιδικο...σε 1-2 μερες φευγω απο θεσσαλονικη κ θελω να δω τι παιζει... βασικα ενδιαφερομαι για παιξιμο κ πιπα (ισως κ πηδημα αν ειναι οικονομικο ) ,αλλα να ναι καλης ποιοτητας οι γκομενες (οχι κατι μιλφ κ μλκιες )... εγω μελετησει τα διαφορα σχολια κ εχω μπερδευτει... αυτα πχ στης ολγας λενε καποιοι πολυ καλα , καλο υλικο , αλλοι λενε μονο μλκια βαρανε...πρεπει δλδ κ να σε ξερουν? γτ εμενα δν προλαβαινουν να με μαθουν!! να παω body free? εκει νομιζω(καταλαβα) πως θα τα κανουν αυτα που θα τους ζητησεις...(?) , απο τιμες θα βγει καμμια 80 το ακαποτο για 45?? γενικα θελω προτασεις , αλλα ρε παιδια εχω διαβασει πολλες αντικροουμενες αποψεις...θελω κατι καλο και σιγουρο οχι μονο πετσετα!!! ευχαριστω συναδελφοι... :tits:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Γιατι αυτο με το link φαινεται σαν να μην κανει ...χαρουλες στους πελατες...? ειναι τιποτις πριβε και καλα? (σορρυ αλλα ειμαι ασχετος στο θεμα των ελαιοτριβειων)
ας βοηθησουν οι ντοπιοι τι γινεται σε αυτο.., ειμαι θεσαλονικη για δουλεια και θα το επσισκευτω....
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα, το OlgasDaySPA έχει αλλάξει όνομα και χαρακτήρα, σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες. Παρ'όλα αυτά υπάρχει ακόμα το ΕύΖήν.
 

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
67
Κριτικές
6
Like
128
Πόντοι
280
Όταν λες άλλαξε "χαρακτήρα" εννοείς ότι... ;
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Καλησπέρα, το OlgasDaySPA έχει αλλάξει όνομα και χαρακτήρα, σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες. Παρ'όλα αυτά υπάρχει ακόμα το ΕύΖήν.
Ναι αλλαξε,μιλαμε για παλιοχαρακτηρα πλεον...τελειως απροσιτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom