Νέα

Μαύρη σε studio;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alfreewind
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
32
Like
209
Πόντοι
246
Συ ναγωνιστες γουσταρω μαυρακια αλλα το service σε Μεταξι ειναι αθλιο και σε Φυλης ειναι οπως σου κατσει.
Παιζει καμια μαυρη σε studio?
Ξερετε τιποτα?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.538
Κριτικές
200
Like
1.164
Πόντοι
2.310
Συ ναγωνιστες γουσταρω μαυρακια αλλα το service σε Μεταξι ειναι αθλιο και σε Φυλης ειναι οπως σου κατσει.
Παιζει καμια μαυρη σε studio?
Ξερετε τιποτα?

Κωνσταντινουπόλεως 132 & 130 κατι θα βρεις
 
OP
OP
alfreewind

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
32
Like
209
Πόντοι
246
Οχι latin, αραπακια ψαχνω...
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Η Ιμαν....αν την παρεις ζητα της το τηλεφωνο και δως το μου αν εχεις την καλοσυνη.Δεν παταω σε αυτα τα μαγαζια
 
OP
OP
alfreewind

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
32
Like
209
Πόντοι
246
Εννοεις οτι δεν πατας σε studio?
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
μακριά μεγάλη φόλα και ξεπετά
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Μαλιστα...κριμα την γαζελα....
 
OP
OP
alfreewind

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
32
Like
209
Πόντοι
246
Αφρικα θελωωωωωωωωωωωωωωω
Τι εγινε ξεραιλα???Σαχαρα???εεεε????
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Αφρικα θελωωωωωωωωωωωωωωω
Τι εγινε ξεραιλα???Σαχαρα???εεεε????
φίλε μου δυστυχώς η μόνη μαύρη (όταν λέμε μαύρη εννοούμε μαύρη και όχι μιγάδα) που παίζει αυτήν την στιγμή σε στούντιο είναι η Ιμάν την οποία επισκέφθηκα προσφάτως αλλά έφυγα τρέχοντας μιας και η κοπέλα πρέπει να είναι γύρω στα 45 κιλά ...
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Αφρικα θελωωωωωωωωωωωωωωω
Τι εγινε ξεραιλα???Σαχαρα???εεεε????

Zebra-Africa-Animal_migration-Botswana-Fauna_of_Africa-Herd-Herd_behavior-Plains_Zebra-Wildlife-Wildlife_of_Botswana.jpg
 

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
φίλε μου δυστυχώς η μόνη μαύρη (όταν λέμε μαύρη εννοούμε μαύρη και όχι μιγάδα) που παίζει αυτήν την στιγμή σε στούντιο είναι η Ιμάν την οποία επισκέφθηκα προσφάτως αλλά έφυγα τρέχοντας μιας και η κοπέλα πρέπει να είναι γύρω στα 45 κιλά ...
τι λες τωρα? τοσο αδυνατη? και οι μαυρες εχουν χαρακτηριστικα με καμπυλες... :-
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
φίλε μου δυστυχώς η μόνη μαύρη (όταν λέμε μαύρη εννοούμε μαύρη και όχι μιγάδα) που παίζει αυτήν την στιγμή σε στούντιο είναι η Ιμάν την οποία επισκέφθηκα προσφάτως αλλά έφυγα τρέχοντας μιας και η κοπέλα πρέπει να είναι γύρω στα 45 κιλά ...
Και η Σαρα του Κων/λεως 132 ειναι οριτζιναλ μαυρουκα!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πατρίτσια, Πειραιώς 193 και Κων/ος 132. Δεν είναι μαύρη Αφρικανή αλλα μελαμψή νοτιοαμερικάνα. Πολύ καλή στο κρεβάτι.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Eμενα παλι την επισκεφθηκε φιλος μου την ιμαν κ μου ειπε οτι ειναι  μουναρα και πεντακαθαρη.....,
αλλα τωρα αμα ειναι να γαμησεις γνησια αφρικανικη γαζελα θα πας σε πιατσα στην αθηνα,μαυρακια μικρα για σκισιμο :fuck1: :fuck1: :fuck1: :cum: :cum:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
Και η Σαρα του Κων/λεως 132 ειναι οριτζιναλ μαυρουκα!
===
Yπάρχει και η άλλη  Σάρα  η Αιθιοπίς ...  η γνωστη στους παλαιότερους 
Οχι  σε στούντιο  πάντως -- ειναι στο μασαζ Γ΄ Σεπτ. 119    ---- 4ος    "ΡΕΙΚΙ"
πληροφοριες  στο οικειο θρεντ
->
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.538
Κριτικές
200
Like
1.164
Πόντοι
2.310
Οι μαύροι της Αφρικής που τους τραβολόγησαν στη Λ. Αμερική έχουν ....επιμειχθεί. Υπάρχουν όμως πολλοί που έχουν σε μεγάλο βαθμό κυρίαρχα τα χαρακτηριστικά τους.

Ο PIATSAS έχει δίκιο για τη Σάρα (Κουβανή απόσο ξέρω), είναι πολύ κοντά στα αρχικά χαρακτηριστικά. Επίσης, η Τζούλια (κουβανή), και κάπως λιγότερο η Αντζελίνα (από Αγ. Δομίνηκο). Τώρα όσον αφορά τις υπηρεσίες θα διαπιστώσεις μόνος σου εάν είναι ΟΚ. Η Πατρίτσια κυρίως είναι ερυθρόδερμη θα έλεγα, έθνικ, με υψηλότατες υπηρεσίες.

Εάν θέλεις 100% αφρικανή δεν ξέρω πού υπάρχει.
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Οι μαύροι της Αφρικής που τους τραβολόγησαν στη Λ. Αμερική έχουν ....επιμειχθεί. Υπάρχουν όμως πολλοί που έχουν σε μεγάλο βαθμό κυρίαρχα τα χαρακτηριστικά τους.

Ο PIATSAS έχει δίκιο για τη Σάρα (Κουβανή απόσο ξέρω), είναι πολύ κοντά στα αρχικά χαρακτηριστικά. Επίσης, η Τζούλια (κουβανή), και κάπως λιγότερο η Αντζελίνα (από Αγ. Δομίνηκο). Τώρα όσον αφορά τις υπηρεσίες θα διαπιστώσεις μόνος σου εάν είναι ΟΚ. Η Πατρίτσια κυρίως είναι ερυθρόδερμη θα έλεγα, έθνικ, με υψηλότατες υπηρεσίες.

Εάν θέλεις 100% αφρικανή δεν ξέρω πού υπάρχει.
Η Πατρίτσια όπως η ίδια μου έχει πει είναι μιγάδα (λευκή και μαύρη φυλή) από Βενεζουέλα ή από κάπου εκεί κοντά ... ισπανόφωνη πάντως ... Κάτι τέτοιο πρέπει να είναι και η Σάρα ...

100% μαύρη (δεν ξέρω αν είναι αφρικανή ή βραζιλιάνα όπως δηλώνει) είναι μόνο η Ιμάν
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.538
Κριτικές
200
Like
1.164
Πόντοι
2.310
Η Πατρίτσια όπως η ίδια μου έχει πει είναι μιγάδα (λευκή και μαύρη φυλή) από Βενεζουέλα ή από κάπου εκεί κοντά ... ισπανόφωνη πάντως ... Κάτι τέτοιο πρέπει να είναι και η Σάρα ...

100% μαύρη (δεν ξέρω αν είναι αφρικανή ή βραζιλιάνα όπως δηλώνει) είναι μόνο η Ιμάν

Πατριτσια: Νομίζω ναι είναι από τη Βενεζουέλα. Θεωρώ ότι έχει ευρωπαικά γονίδια, και της μαυρης φυλής, αλλά θα έλεγα κυρίως αυτόχθονης (ινδιάνικα).

Σαρα: ευρωπαικά+αφρικάνικα γονίδια, με τα δεύτερα κυρίαρχα. Δεν θα την έλεγα ίδια κατηγορία με την Πατρίτσια.

Στην Κεντρική και τη Νότια Αμερική υπάρχουν πολλές εντυπωσιακές παρουσίες. Οι ναυτικοί που έχουν γυρίσει εκείνα τα μέρη ξέρουν και μπορούν να καταθέσουν καλές απόψεις.
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
13
Like
331
Πόντοι
31
συναγωνισταί, γνωρίζει κάποιος μύστης καμια σοκολατιτσα να μου προτεινει; δεκτο πμ. ευχαριστώ όλους όσουν μου απαντήσουν. ειναι επειγον!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom