Νέα

Mikaela

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα deniis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
ρε σεις γεμισαμε τραβελια  :headbang:

και αυτη η πουτανα δεν της φαινεται κιολας

θα καμακωσουμε κανα μωρο κανα βραδυ και εκει που θα του βγαζουμε το στριγκακι θα ξεπροβαλει το φιδακι ο διαμαντης  :helpplea:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Βλέπε να μαθαίνεις για να μην τη πατίσεις!  :grin:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ρε σεις γεμισαμε τραβελια  :headbang:

και αυτη η πουτανα δεν της φαινεται κιολας

θα καμακωσουμε κανα μωρο κανα βραδυ και εκει που θα του βγαζουμε το στριγκακι θα ξεπροβαλει το φιδακι ο διαμαντης  :helpplea:

για πες τι θα κανεις τοτε????????? :think:
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Μεγαλη μουφα..το μονο θετικο ειναι οτι ειναι ακριβωσ οπως στισ φωτο αλλα απο συμπεριφορα..τελειωσ μαλακισμενο ..60 ευρω το δωρο μαπα πιπα ωραιοσ κωλος αλλα με ψευτικα βογγητα τα υπερβολικα και μετα απο 10 λεπτα μου λεει αντε μωρο μου θα χυσεισ?ποναω...μην τα πολυλογω σταματαω την βριζω παιρνω τα μισα λεφτα με το τσαμπουκα 30 και εφυγα.ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ
:badair: :badair: :badair: :badair:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
για τραβεστι ειναι ψωλα  στιν εμφανιση
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Καυλα φαινεται ε
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Μεγαλη μουφα..το μονο θετικο ειναι οτι ειναι ακριβωσ οπως στισ φωτο αλλα απο συμπεριφορα..τελειωσ μαλακισμενο ..60 ευρω το δωρο μαπα πιπα ωραιοσ κωλος αλλα με ψευτικα βογγητα τα υπερβολικα και μετα απο 10 λεπτα μου λεει αντε μωρο μου θα χυσεισ?ποναω...μην τα πολυλογω σταματαω την βριζω παιρνω τα μισα λεφτα με το τσαμπουκα 30 και εφυγα.ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ
:badair: :badair: :badair: :badair:

κωλαρα εχει.... θα παω να της στρωσω χαρακτηρα μολις ανεβω....  :s&m_3:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
[quote author=mpozanis  link=topic=168546.msg4365120#msg4365120 date=1361158599]
για τραβεστι ειναι ψωλα  στιν εμφανιση
[/quote]

να το παρτουζωσουμε μποζανη να σφιξουν οι κωλοι.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Μεγαλη μουφα..το μονο θετικο ειναι οτι ειναι ακριβωσ οπως στισ φωτο αλλα απο συμπεριφορα..τελειωσ μαλακισμενο ..60 ευρω το δωρο μαπα πιπα ωραιοσ κωλος αλλα με ψευτικα βογγητα τα υπερβολικα και μετα απο 10 λεπτα μου λεει αντε μωρο μου θα χυσεισ?ποναω...μην τα πολυλογω σταματαω την βριζω παιρνω τα μισα λεφτα με το τσαμπουκα 30 και εφυγα.ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ
:badair: :badair: :badair: :badair:

ουπς?? βυζια εχει ρε συ?
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Μεγαλη μουφα..το μονο θετικο ειναι οτι ειναι ακριβωσ οπως στισ φωτο αλλα απο συμπεριφορα..τελειωσ μαλακισμενο ..60 ευρω το δωρο μαπα πιπα ωραιοσ κωλος αλλα με ψευτικα βογγητα τα υπερβολικα και μετα απο 10 λεπτα μου λεει αντε μωρο μου θα χυσεισ?ποναω...μην τα πολυλογω σταματαω την βριζω παιρνω τα μισα λεφτα με το τσαμπουκα 30 και εφυγα.ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ
:badair: :badair: :badair: :badair:
Αν ειναι έτσι καλά έκανες  :thumbsup:
Αρ@@δια  :tits: !
Για κόντρα πλακέ την κόβω!
Δεν τρέχει κάστανο! Στα τραβεστί-τρανς στόχος ειναι ο κώλος (τους), όπως έλεγε η Τζούλια στόχος ειναι τα λεφτά!  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom