Νέα

Μικρές μαυρούλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Demonoid
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Demonoid

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Λίγο πιο πέρα από το σταθμό. Σε παρέες των 2, 3 ή 1 άτομο. 10 ευρώ τσιμπούκι, 20 ευρώ γαμήσι, έξω στην ψύχρα μπροστά σε όλους, όπως λένε κι οι ίδιες "όπου έχει χώρο έξω". Λέει τίποτα; Αξίζει καθόλου; Μικρούλες και καλοφτιαγμένες φαίνονταν, δεν ήταν τίποτε κανίβαλα, τούμπανα ή άλιεν, όμως δεν πρόλαβα να "αγοράσω" γιατί είχα μπρος τον γκρεμό και πίσω το ρέμα. Από τη μια δεν είχα καπότες πάνω μου (γιατί έλεγα να διασκεδάσω σε σπιτάκι εκείνη τη νύχτα) και έτρεμα στην ιδέα του ακάποτου με μαύρη (γιατί ως γνωστόν από εκεί προήλθε και συνεχίζει να είναι η μεγαλύτερη πηγή του AIDS, αλλά και οι κατώτερες ασθένειες δεν είναι ούτε αυτές αστείες), κι από την άλλη όχι μόνο κόβαν βόλτες στην περιοχή αραπάδες σε παρέες των δύο (και φοβήθηκα ξύλο και ληστεία), αλλά τριγυρνούσαν και περιπολικά μαζί με τζιπάκια άμεσης επέμβασης (και έκλασα μέντες γιατί ο μπάτσος είναι μπάτσος και πάντα τον πολίτη βάζουν να πληρώνει τη νύφη και τον ξυλοφορτώνουν, αντί για τον κακοποιό).

Έχει κανείς ψωνίσει μαυρούλα από εκεί; Είναι ασφαλής επιλογή; Περνάς καλά ή θα σου την πέσει κανένας αράπης να σε σαπίσει ή αστυνόμος να σε σύρει στο τμήμα, όταν αρχίσεις τη δουλειά με τις μικρές;
 
OP
OP
Demonoid

Demonoid

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Τον σιδηροδρομικό. Πιο πέρα από αυτόν. Στο δρόμο που πάει προς κτελ μακεδονίας, στα κωλόστενα και της διακλαδώσεις που πάνε προς τα κινέζικα μαγαζιά.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Τον σιδηροδρομικό. Πιο πέρα από αυτόν. Στο δρόμο που πάει προς κτελ μακεδονίας, στα κωλόστενα και της διακλαδώσεις που πάνε προς τα κινέζικα μαγαζιά.
σεναριογραφος εισαι το σεναρια ειναι αυτα που λες που νωμιζεις οτι εισε στο τεξας?αμα φοβασαι να παρεις απο το δρομο πανε σε μπουρδελο
 
OP
OP
Demonoid

Demonoid

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=mpozanis  link=topic=166791.msg4333242#msg4333242 date=1359928507]
σεναριογραφος εισαι το σεναρια ειναι αυτα που λες που νωμιζεις οτι εισε στο τεξας?αμα φοβασαι να παρεις απο το δρομο πανε σε μπουρδελο
[/quote]

Φίλε όποιος τη νύχτα περπατεί λάσπες και σκατά πατεί. Λογικό δεν είναι να ανησυχείς; Στο τέξας δεν είσαι, αλλά όση ώρα με έψηνε το μικρό, από πίσω μου ακολουθούσαν 2 σκατίμαυροι πάνω από δύο μέτρα! Που ξέρω εγώ αν δεν θα μου την πέφτανε μόλις άρχιζα να σμπρώχνω τη μικρή στο διπλανό πάρκινγκ; Τόσα και τόσα γίνονται! Εδώ άλλον τον κορόιδεψε κορίτσι στο δρόμο του πήρε τα λεφτά κι έφυγε, κι ήταν και ελλεηνίδα. Δρόμος είναι, αν δεν προσέχεις πως τον περπατάς θα σε γαμήσει από πίσω!

Γι' αυτό και ρωτάω αν άλλοι ξέρουν κι έχουν πάρει... Η συμβουλή σου είναι όμως καλή. Όπως λένε και πολλοί άλλοι, το ντέλο είναι σταθερή αξία. Όμως το ότι έχεις μικρότερη ευκαιρία να την πατήσεις, δεν σημαίνει ότι αυτή εξαφανίζεται και τελείως. Έχω έναν γνωστό που πήγε σε "μαγαζί", πλήρωσε 330 ευρώ και έλαβε υπηρεσίες για... 30, μαζί με ψεύτικες υποσχέσεις, και αναβολές!

Τέξας δεν είναι, είναι όμως ελλαδιστάν. Όσο υπερβολικό κι αν είναι, πρέπει να έχεις και στον κώλο μάτια. Την σήμερον ο πελάτης δεν είναι βασιλιάς, αλλά πορτοφόλι με συνοδεία μαλάκα.

Τελικά θα μας πει κανείς; Αξίζουν οι μαυρίτσες τα λεφτά τους; Ή να τα βάψουμε μαύρα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Τελικά θα μας πει κανείς; Αξίζουν οι μαυρίτσες τα λεφτά τους; Ή να τα βάψουμε μαύρα;
Οι μαυριτσες μπορει να αξιζουν τα λεφτα τους,ομως με μαυρη ειναι μεγαλο ρισκο,οχι αμα σου την πεσουνε οι μαντραχαλοι που λες,αλλα οι αρωστιες που κουβαλανε απο την αφρικη κιολας.Γενικα μακρια απο το ψωνηστηρι του δρομου,υπαρχουν τα σπιτακια που δεν εχεις να ανχωθεις απο κανενα πεσιμο!
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Φίλε όποιος τη νύχτα περπατεί λάσπες και σκατά πατεί. Λογικό δεν είναι να ανησυχείς; Στο τέξας δεν είσαι, αλλά όση ώρα με έψηνε το μικρό, από πίσω μου ακολουθούσαν 2 σκατίμαυροι πάνω από δύο μέτρα! Που ξέρω εγώ αν δεν θα μου την πέφτανε μόλις άρχιζα να σμπρώχνω τη μικρή στο διπλανό πάρκινγκ; Τόσα και τόσα γίνονται! Εδώ άλλον τον κορόιδεψε κορίτσι στο δρόμο του πήρε τα λεφτά κι έφυγε, κι ήταν και ελλεηνίδα. Δρόμος είναι, αν δεν προσέχεις πως τον περπατάς θα σε γαμήσει από πίσω!

Γι' αυτό και ρωτάω αν άλλοι ξέρουν κι έχουν πάρει... Η συμβουλή σου είναι όμως καλή. Όπως λένε και πολλοί άλλοι, το ντέλο είναι σταθερή αξία. Όμως το ότι έχεις μικρότερη ευκαιρία να την πατήσεις, δεν σημαίνει ότι αυτή εξαφανίζεται και τελείως. Έχω έναν γνωστό που πήγε σε "μαγαζί", πλήρωσε 330 ευρώ και έλαβε υπηρεσίες για... 30, μαζί με ψεύτικες υποσχέσεις, και αναβολές!

Τέξας δεν είναι, είναι όμως ελλαδιστάν. Όσο υπερβολικό κι αν είναι, πρέπει να έχεις και στον κώλο μάτια. Την σήμερον ο πελάτης δεν είναι βασιλιάς, αλλά πορτοφόλι με συνοδεία μαλάκα.

Τελικά θα μας πει κανείς; Αξίζουν οι μαυρίτσες τα λεφτά τους; Ή να τα βάψουμε μαύρα;

μεγαλε.......μαλλων θα τα βαψεις μαυρα!!!!!!!!!!!!!!

απο την εμπιρια μας στην αθηνα ,ναι μεν ειναι μερικα πολλη καλα,αλλα με Τ Ι Π Ο Τ Α !!!!!!!!!!!!!!

το πρωτο ειναι αυτο που λενε το οτι παντα υπαρχουν 2-3 που ειναι σε αποσταση αναπνοεις και δευτερον οτι μπορει να φυγεις και αρχιστραγηγος!!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

metaxourgeios

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Στον Σταθμό Λαρίσσης βρίσκονται οι μαυρούλες;Και σε ποιά κολόστενα συγκεκριμένα για να πάω να κάνω μια βόλτα αύριο και να σας μεταφέρω τα νέα.
 
OP
OP
Demonoid

Demonoid

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Οι μαυριτσες μπορει να αξιζουν τα λεφτα τους,ομως με μαυρη ειναι μεγαλο ρισκο,οχι αμα σου την πεσουνε οι μαντραχαλοι που λες,αλλα οι αρωστιες που κουβαλανε απο την αφρικη κιολας.Γενικα μακρια απο το ψωνηστηρι του δρομου,υπαρχουν τα σπιτακια που δεν εχεις να ανχωθεις απο κανενα πεσιμο!

Σε ένα πράμα έμεινε το βλέμμα μου και εστιάστηκε η προσοχή μου. ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ... Αφοπλιστικό και άκρως ξεκαυλωτικό το επιχείρημα. Ρατσιστής δεν είμαι, αλλά με τη (στοιχειώδη έστω) καθαριότητα και την υγεία, έχω κάποια κολλήματα... Εξάλλου, 10 ευρώ παραπάνω σε σπιτάκι δεν είναι δα και τεράστια διαφορά, κι όπως γράφουν και άλλοι αλλού που πήραν μαύρες (όχι από το μέρος που είπα εδώ αλλά δεν έχει σημασία), δεν είναι και πολύ ορεξάτες (ρίσκο που το παίρνεις παντού, είτε στα 30, ή στα 150 ευρώ).

το πρωτο ειναι αυτο που λενε το οτι παντα υπαρχουν 2-3 που ειναι σε αποσταση αναπνοεις και δευτερον οτι μπορει να φυγεις και αρχιστραγηγος!!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Better safe than sorry. Ευχαριστώ για τη συμβουλή. Δεν θα ήθελα με τίποτα να κολλήσω παράσημα και γαλόνια στη στολή μου.
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Γάμα καλύτερα σε μπουρδέλο όπου υπάρχει η στοιχειώδη προστασία και ασφάλεια. Στον δρόμο είναι μαλακία αφού εκτός του ότι μπορεί να σε ληστέψουν μπορεί και να σε γαμήσουν ή να στην πέσουν μπάτσοι και μετά να σε τραβάνε στα κρατητήρια
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
αυτες οι μαιμουδες γιατι ανθρωπος και μαυρος δεν μπορει να ειναι μαζι... τεσπα
ηταν καποτε στην Αντιγονιδων με Εγνατια τωρα εχει μονο στην Μοναστηριου μετα
τον ΟΣΕ πηγαινοντας για Κορδελιο
αλλα πας καλα ρε ; καλυτερα χωστον σε εξατμιση αυτες ειναι κινητες αρρωστιες
 

ko.kolokotronis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2013
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το ιδιο γινοτανε στη Σωκρατους καποτε.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Μπερδέψατε τα μπούτια σας Πρωτευουσιάνοι και Συμπρωτευουσιάνοι!

Το αρχικό μύνημα μιλάει για Θεσσαλονίκη και τον εκεί σταθμό. Όποτε ο φίλος παραπάνω να μην ψάχνει
τζάμπα τα στενά στον Σταθμό Λαρίσσης.

Αντιθέτως η Σωκράτους είναι στην Αθήνα. Οπότε τα παληκάρια του Βορρά να μην ψάχνουν για Σωκράτους,
για θα φάνε τζάμπα βενζίνες και θα μείνουν και με τη ψωλή στο χέρι!

Για τις μαύρες, μακρυά αν θέλετε τη γνώμη μου. Μια φορά είχα πάρει μία στα μπουρδέλα
με γυμνό τσιμπούκι και κόλλησα παράσημο.

Τώρα βέβαια ο καθείς εφ’ ω ετάχθη!
 

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Μικρές μαυρουλες Θεσσαλονίκη που μπορούμε να πετύχουμε; όχι τίποτα χοντρό μπάζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom