Νέα

Οδός Αφροδίτης, επί της Λαγκαδά...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Demonoid
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Demonoid

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Όνομα καταστήματος: Καφέ ρουζ (cafe rouge). Βέβαια μπορεί να είμαι σε λάθος μέρος του φόρουμ, γιατί μπορεί κάλλιστα να είναι κωλόμπαρο και όχι οίκος ανοχής. Θα μπορούσε κάποιος να μας διαφωτίσει τί ακριβώς  παίζει εκεί, τί κοπέλες έχει κι αν αξίζει τον κόπο, την ταλαιπωρία και τα χρήματα;
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Αν είναι εκεί που κατάλαβα , είναι κωλόμπαρο , κάποτε είχε 2-3 σ`εκείνο το δρόμο , οι γυναίκες που δούλευαν εκεί ήταν κατηγοριας ζόμπι , το όνομα θα έπρεπε να ήταν όχι ρουζ αλλά "το κωλόμπαρο των ζωντανών νεκρών" ηλικίας 60+ υπέρβαρες άπλυτες φαφούτες που τις έχει ξεχάσει ο χάρος ... :zombie: Τί υπηρεσίες προσφέρονται ? ...καλύτερα να μη μάθουμε ούτε στον ύπνο μας ! 
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.188
Πόντοι
12.525
Όνομα καταστήματος: Καφέ ρουζ (cafe rouge). Βέβαια μπορεί να είμαι σε λάθος μέρος του φόρουμ, γιατί μπορεί κάλλιστα να είναι κωλόμπαρο και όχι οίκος ανοχής. Θα μπορούσε κάποιος να μας διαφωτίσει τί ακριβώς  παίζει εκεί, τί κοπέλες έχει κι αν αξίζει τον κόπο, την ταλαιπωρία και τα χρήματα;
εκει γαμησα πριν 5 χρονια μια θειτσα που τωρα κανει την τσατσα στα μπουρδελα.Ηταν πρωι,περνουσα απ'εξω και με φωναξε αυτη μεσα και μου πεταξε εξω την κωλαρα της και τις βυζαρες της.
Συμφωνησαμε σε μια τιμη,κλειδωσε την εξωπορτα και πηγαμε στο βαθος του μαγζιου οπου εχει καναπε και τη γαμησα εκει.
Το μαγαζι ειναι ενα αχουρι αμα μπεις μεσα.Επισης εχουν γραφτει οτι σου κανουν και πουστιες,πληρωνεις και μετα σε διωχνουν με μπραβους και τετοια αλλα δεν ξερω.
Και προσφατα που περασα παλι πρωι απο κει ειχε μια ξανθια ωραια με βυζαρες γυρω στα 55 που καθοταν στην πορτα και εκοβε κινηση.

Ειναι παρακμιακο το σκηνικο σαν συνολο αλλα η δικη μου εμπειρια ηταν ευχαριστη μπορω να πω.Απλα μαλλον ειναι καλυτερα να πας πρωι αν το σκεφτεσαι
 
OP
OP
Demonoid

Demonoid

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ. Μια τελευταία ερώτηση. Έχει πέσει κανείς θύμα απάτης εκεί; Όχι μόνο να του πάρουν λεφτά και να τον διώξουν με μπράβους όπως ειπώθηκε, αλλά και άλλου είδους, όπως υπόσχεση για ραντεβού με νεαρές, να πληρώσεις, να σου κλείσουνε ραντεβού για άλλη μέρα και μετά να το αναβάλουνε συνέχεια; Όπως και να ζητάνε συνέχεια νέα ταρίφα, χωρίς καν να σου κλείσουνε την αρχική δουλειά; Η κυρία αυτή που κάνει την τσατσά σε μπουρδέλα, έχει εξαπατήσει κόσμο γενικά; Έχω έναν φίλο λιγάκι χαζό που δεν έχει γαμήσει ακόμα κι είναι 25, τον έψησα να πάει εκεί στη γύρω περιοχή, αλλά δεν πίστευα ότι θα ήταν τόσο ηλίθιος ώστε να πληρώσει χωρίς να δει αντίκρυσμα, και να αφήσει τα λεφτουδάκια του εκεί φεύγοντας με την υπόσχεση συνεύρεσης κατευθείαν στο διαμέρισμα άγνωστης νεαρής και άλλη μέρα κιόλας... Το χαϊβάνι δεν σκέφτηκε καν να τα γράψει στο κινητό την κουβέντα την ώρα που έδινε τα λεφτά, και ως γνωστόν, χωρίς αποδείξεις καταγγελίες δεν γίνονται. Κι αυτός έτσι την πάτησε, βγήκε μια καλοδιατηρημένη θείτσα και του πούλησε γλυκά λόγια και παππά.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Αχαχαχαχαχαχαχα.

Η απόλυτη καλτίλα.

Πέρασα χθες γύρω στις 12 το μεσημέρι από τα παραβαρδάρια που λέει και ο Χριστιανόπουλος μετά από πολλά χρόνια.

Μπροστά από το Ρουζ όλο το πεζοδρόμιο πιασμένο με γλάστρες με γιούκα σε διάφορα στάδια ανάπτυξης και ένα καφέ μπουλντόκ δεμένο στην εξώπορατ του Ρουζ.

Στην είσοδο του Ρουζ δύο θείτσες με τα βυζιά έξω να μου φωνάζουν: "Κύριε, κύριε μισό λεπτό. Περάστε μέσα να σας πούμε".

Χαμογέλασα και ξεγλίστρησα σαν χέλι γιατί με περιμένανε για ούζα.

Η απόλύτη καλτίλα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom