Νέα

Ποσες φορες εχετε βγει με την ιδια ιεροδουλο βολτα!!!!(σεχ χωρις χρημα).

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα terrys1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποσες φορες εχετε βγει με την ιδια ιεροδουλο βολτα!!!!(σεχ χωρις χρημα).

  • 1

    Ψήφοι: 31 26,3%
  • 2

    Ψήφοι: 13 11,0%
  • 3

    Ψήφοι: 6 5,1%
  • 4

    Ψήφοι: 4 3,4%
  • 5 και πανω...

    Ψήφοι: 64 54,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

terrys1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποσες φορες εχετε βγει με την ιδια ιεροδουλο βολτα!!!!(σεχ χωρις χρημα, εξαιρεση το ξενοδοχειο).
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το σεχ τι ειναι  :think:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Περιμενε σε λιγο θα σκασουν οι αγαπουληδες να σου απαντησουν.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.108
Κριτικές
3
Like
1.280
Πόντοι
566
το μηδεν που είναι?  :grin:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
βγαινουνε αλλα συνηθως φωβουντε μου ετυχε μια πολλυ καλη περιπτωση  :pipa2: :pipa2: :zfuck: :zfuck:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Βγαίνει ο κόσμος ραντεβού με ιερόδουλες?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.926
Πόντοι
39.662
τα καλυτερα κοριτσια ειναι βρε οι ιεροδουλες...εγω ειμαι ερωτευμενος με την νο1 παραγωγο χωρα πορνο-κορασιδων Ρουμανια...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Καλησπέρα. Θείος μ μόλις χώρισε απ τη γυναίκα τ τα φτιαξε με μια ρουμάνα ξεκωλιάρα 25χρονο πουτανοειδές έκφυλο με κάτιι βυζάρες 5αρια :tits:. Ερχότανε στο χωριό κάθε καλοκαίρι και το βράδυ που βγαινε με τα σορτσάκια και τιραντάκια τα ξωβιζα στη πλατεία όλοι τον παίζαμε για πάρτι της :bigdick:. Αφού λοιπόν του έφαγε ένα σωρό λεφτά 2-3 χρόνια που τα νε μαζί και ένα σπίτι που της το γραψε σκηκώθηκε και τον παράτησε. Το καλό της υπόθεσης οτι ο θείος μ για 3 χρόνια καταφχαριστήθηκε μουνί :knockinb:ι και μπράβο τ :thumbsup:. Όταν δε τον ρώτησα που τη ψώνισε...μου τα μάσαγε :crazy:... :rolleyes:
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
523
Κριτικές
5
Like
3.257
Πόντοι
446
"Σεξ χωρίς χρήμα" σαφώς και υπάρχει , γιατί δεν μου αρέσει να τα ισοπεδώνω όλα , όπως φυσικά υπάρχει και συναίσθημα ενίοτε....
Αλλά κατά τη γνώμη μου , μεγαλύτερες "ιερόδουλες" από τις εκάστοτε γκόμενες και "γυναίκες" μας , δεν υπάρχουν πουθενά αλλού !
Ένα πάντως είναι σίγουρο :Οι μεγαλύτερες πουτάνες-πόρνες που έχω γνωρίσει στη ζωή μου , ασφαλώς και δεν δούλευαν σε μπουρδέλα...κάτι που συνεπάγεται ότι "έχω βγει εκατοντάδες φορές μαζί τους...."
Όλα τ'άλλα , τα ερμηνεύει ο καθένας , όπως γουστάρει....(δημοκρατία δεν έχουμε ?)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Καλησπέρα. Θείος μ μόλις χώρισε απ τη γυναίκα τ τα φτιαξε με μια ρουμάνα ξεκωλιάρα 25χρονο πουτανοειδές έκφυλο με κάτιι βυζάρες 5αρια :tits:. Ερχότανε στο χωριό κάθε καλοκαίρι και το βράδυ που βγαινε με τα σορτσάκια και τιραντάκια τα ξωβιζα στη πλατεία όλοι τον παίζαμε για πάρτι της :bigdick:. Αφού λοιπόν του έφαγε ένα σωρό λεφτά 2-3 χρόνια που τα νε μαζί και ένα σπίτι που της το γραψε σκηκώθηκε και τον παράτησε. Το καλό της υπόθεσης οτι ο θείος μ για 3 χρόνια καταφχαριστήθηκε μουνί :knockinb:ι και μπράβο τ :thumbsup:. Όταν δε τον ρώτησα που τη ψώνισε...μου τα μάσαγε :crazy:... :rolleyes:
να αγιασει η πουτσα του θειου... :rockon: :rockon: :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα. Θείος μ μόλις χώρισε απ τη γυναίκα τ τα φτιαξε με μια ρουμάνα ξεκωλιάρα 25χρονο πουτανοειδές έκφυλο με κάτιι βυζάρες 5αρια :tits:. Ερχότανε στο χωριό κάθε καλοκαίρι και το βράδυ που βγαινε με τα σορτσάκια και τιραντάκια τα ξωβιζα στη πλατεία όλοι τον παίζαμε για πάρτι της :bigdick:. Αφού λοιπόν του έφαγε ένα σωρό λεφτά 2-3 χρόνια που τα νε μαζί και ένα σπίτι που της το γραψε σκηκώθηκε και τον παράτησε. Το καλό της υπόθεσης οτι ο θείος μ για 3 χρόνια καταφχαριστήθηκε μουνί :knockinb:ι και μπράβο τ :thumbsup:. Όταν δε τον ρώτησα που τη ψώνισε...μου τα μάσαγε :crazy:... :rolleyes:

καλα τετοιες γυναικες το εχουν στο dna το ρουφηγμα χρηματος..και με μεγαλο ταλεντο μαλιστ.α. :grin:

αλλα τουλαχιστον και οι δυο ειναι κερδισμενοι και ο θεις καταγαμησε,και αυτη πηρε λεφτα, ο θειος θα ταν μαλακας εαν δεν γαμαγε και του τρωγε λεφτα απλα.. :grin:

 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
βόλτα για ποτάκι ή καφε πιανεται ????  :idiot: :headbang: :dancing:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.534
Πόντοι
606
Το να βγάλεις ιερόδουλο βόλτα εύκολο είναι.
Στο "σεξ χωρίς χρήμα" όμως ποιό ακριβώς είναι το αιτούμενο; Το να μην ανοίξεις το πορτοφόλι σου ΑΜΕΣΩΣ μετά το πήδημα;
Κι αυτό είναι εύκολο!
Αλλά κάποτε θα αναγκαστείς να το ανοίξεις και τότε θα σου φύγουν πολλά, πιθανότατα περισότερα από όσα είχες μέχρι τότε "γλυτώσει". ;)
Τα κορίτσια αυτά ένα πράγμα δεν χορταίνουν ποτέ κι αυτό δεν είναι το σεξ βέβαια, το χρήμα είναι! Οπότε, αν έχεις γίνει ο "άνθρωπός" τους πως θα τους αρνηθείς την δική σου οικονομική ενίσχυση, που θα έχουν τόσες ανάγκες;

Εν τάξει αν είσαι τόσο ξύπνιος που τους πουλήσεις έρωτα και πιάσει, αλλά όταν ζητήσουν την "ενίσχυση" την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια, μαγκιά σου και μεγάλη!
Οι περισσότεροι πάντως δεν είναι!

Και να μην ξεχνάμε πως αυτές είναι οι "πουτάνες" (με την έννοια της ξύπνιας, της καταφερτζούς), όχι εμείς...
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Εγω καθε μερα βγαινω... :)
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Αν ερωτευτείς πουτάνα την έκανες λαχείο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom