Νέα

Νταϊάνα η Μολδαβή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Νταίανα η Μολδαβή . Το ποιο Ηi-Tech Μωρο της πολης  :rockon:

Διαθετει facebook (Οπου και την βγηκα μεσω κοινων φιλων εδω και καιρο)
]
Blog
]
twitter
]
e-mail:
ntaiana_sweet@hotmail.com
Τηλεφωνο
6977273338.(08:00-19:00)

Τωρα εχει και θεμα στο bou  :grin:

Λοιπα στοιχεια για οσους δεν ασχολουνται με τετοια
Τα χαρακτηριστικά μου: ( οχι τα δικα μου , τα δικα της :p)
Χρώμα μαλλιών: ξανθά
Χρώμα ματιών:πράσινα
Ύψος: 178 cm
Βυζιά: Nr 4
Βάρος: 65 kg
Η ηλικία: 27
Τραγουδαει στην οδο Προμηθεως 25 στον Βαρδαρη  

Αυτα , προς ενημερωση οσων δε τα ξερανε ...Κλεινω με το σΛογκαν του φορουμ ...
"Περιμένουμε από τα μέλη μας σεβασμό προς τα κορίτσια και τη δουλειά τους"
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μακαρι να ηταν και οι αλλες κοπελες ετσι οργανωμενες , μπραβο απο μενα για την οργανωση
Απο μαρτυριες φιλων (φυσικων , και οχι απο κριτικες αγνωστων)ειναι σωστη στη δουλεια της
και απ οτι φαινετε  ξερει να προωθησει τον εαυτο της .
Ελπιζω μεσω του θεματος αυτου να το κανει θεμιτα και σωστα  και απο τον παρον ιστοτοπο .

Προσωπικη γνωμη δεν εχω απλα ανοιξα το θεμα προς τιμην της Μπουρδελικης Αναγεννησης που αργει να ρθει στην πολη ...


Καλα μυαλα  :zfuck:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Μαλιστα...με χαρα θα ηθελα να την δω εδω να μας μιλαει, οπως κι αλλα κοριτσια καναν στο παρελθον.
Σιγουρα δεν ειναι τυχαια εδω τοσα χρονια!
Νταϊάνα...come here! Μην ντρέπεσαι, καλα παιδια ειμαστε :cheesy:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Δηλ. Τοσο καιρο η ιδια δεν μπορουσε να ανοιξει ενα θεμα και να μπει εδω να μηλαει, οπως κανουνε και αλλες...αλλα μαλλον ειναι ποιο ευκολο να κανεις κλωνους, γραφοντας ψευτικες κριτικες, κανοντας κλωνους δυσφιμηζοντας αλλες κοπελες προσπαθοντας να ψαρεψεις πελατες.
Αν και μου εχει δειξει οτι εχει μυαλο 2-3 φορες που την συναντησα, στην πορεια φανηκε μαλλον οτι απο αυτο χρησημοποιει καποιο ελαχιστο μερος του...
Θα χαρω και εγω να την δω να γραφει εδω, αν θυμαμαι καλα εχει προφιλ...

ΥΓ. jo αλαξε το τιτλο του θεματος με Nταιανα η ξανθια μολδαβη με τα πρασινα ματια.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
The page you requested was not found
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.192
Πόντοι
12.525
Δηλ. Τοσο καιρο η ιδια δεν μπορουσε να ανοιξει ενα θεμα και να μπει εδω να μηλαει, οπως κανουνε και αλλες...αλλα μαλλον ειναι ποιο ευκολο να κανεις κλωνους, γραφοντας ψευτικες κριτικες, κανοντας κλωνους δυσφιμηζοντας αλλες κοπελες προσπαθοντας να ψαρεψεις πελατες.
Αν και μου εχει δειξει οτι εχει μυαλο 2-3 φορες που την συναντησα, στην πορεια φανηκε μαλλον οτι απο αυτο χρησημοποιει καποιο ελαχιστο μερος του...
Θα χαρω και εγω να την δω να γραφει εδω, αν θυμαμαι καλα εχει προφιλ...

ΥΓ. jo αλαξε το τιτλο του θεματος με Nταιανα η ξανθια μολδαβη με τα πρασινα ματια.
Karaman σκεψου λιγο λογικα...η γυναικα αυτη δουλευει πανω απο 3 χρονια τωρα,ξεκιναει το πρωι και σχολαει κατα τις 19.00 και εχει φαει καμια 15 γαμησια τη μερα,και αν περασει πρωι απο κει δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι στο δωματιο.
Εσυ λες λοιπον οτι οταν παει σπιτι της δεν εχει τιποτα αλλο να κανει απο το να μπει στο σαϊτ και γραφει βλακωδεις κριτικες υπερ της ή να αυτοψηφιζεται??
Τι παραπανω να κερδισει?

Κι εδω μπαινει και ο παραγοντας Εμμα.Τις τελευταιες μερες εμφανιζονται μελη που ολη τους η κουβεντα περιφερεται γυρω απο την Εμμα.Μεχρι και το θεμα με τις αρρωστες κοπελες μαλλον προς τα εκει κινηθηκε.
Με την ιδια λογικη δηλαδη και η Εμμα κανει οτι και η Νταϊανα?Μα αν πας τωρα θα εχει 3 δωματια γεματα τι παραπανω να κερδισει?

Το τελικο συμπερασμα που κετεληξα εγω ειναι οτι επειδη αυτη η αλυσιδα τυχαινει να εχει αυτα τα 2 πολυ δυνατα στελεχη,καποιοι δυσαρεστουνται και σκεφτηκαν να της αποδυναμωσουν με το να τις καταντησουν τελειως αντιπαθητικες εδω μεσα.Με υπερπροβολη δηλαδη που καποια στιγμη θα καταντησει κουραστικη και εκει που διαβαζεις ολη μερα η Εμμα ετσι και η Νταϊανα αλλιως θα σιχαθεις και θα πεις αντε γαμηθειτε δεν ξαναπαταω σ'εσας

Μη σου φαινεται περιεργο ετσι εχω παθει εγω με την Αφρουλα με το να διαβαζω χιλιαδες μηνυματα γι'αυτην ολα αυτα τα χρονια.Τη σιχαθηκα πριν καν τη γαμησω
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Εγώ την Νταϊάνα την έχω τιμήσει και παλαιά, στο Σαπφούς 20  Ήταν τότε Τρίτη 8 Μαρτίου του 2011 σε ένα παγερό απόγευμα


Αλλά και πρόσφατα ένα βροχερό πρωινό Σαββάτου στις 15 Σεπτεμβρίου του 2012


Σταθερή αξία, πολύ καλή επαγγελματίας, γνώστης του αντικειμένου, και ένας πολύ αξιόλογος άνθρωπος, φιλόδοξη, κοινωνική, πολύ ερωτική, σου αφιερώνει τον χρόνο που χρειάζεσαι, χωρίς ασυδοσία, και γενικά είναι μία τίμια επιλογή στο χώρο του αγοραίου έρωτα της πόλης μας.

Είναι ευκαιρία να προβάλει τις υπηρεσίες της μέσα από αυτό το θρεντ, σίγουρα είναι ευκαιρία και για αυτήν, αλλά και για εμάς τους πελάτες της, να την γνωρίσουμε καλύτερα.

Νταϊάνα σε περιμένουμε για το πρώτο σου post.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δηλ. Τοσο καιρο η ιδια δεν μπορουσε να ανοιξει ενα θεμα και να μπει εδω να μηλαει, οπως κανουνε και αλλες...αλλα μαλλον ειναι ποιο ευκολο να κανεις κλωνους, γραφοντας ψευτικες κριτικες, κανοντας κλωνους δυσφιμηζοντας αλλες κοπελες προσπαθοντας να ψαρεψεις πελατες.
Αν και μου εχει δειξει οτι εχει μυαλο 2-3 φορες που την συναντησα, στην πορεια φανηκε μαλλον οτι απο αυτο χρησημοποιει καποιο ελαχιστο μερος του...
Θα χαρω και εγω να την δω να γραφει εδω, αν θυμαμαι καλα εχει προφιλ...

ΥΓ. jo αλαξε το τιτλο του θεματος με Nταιανα η ξανθια μολδαβη με τα πρασινα ματια.

Οπως θα ειδες ενας λογος που το ανοιξα ειναι κι αυτος , για να ξεχασουμε τα παλια και να παμε μπροστα  :dancing:

Για τον τιτλο θα σου πω με ΠΜ τι θα  προτεινα  :grin: τωρα πλεον περα του  οτι δε μπορω να τον αλλαξω , δε μπου πεφτει και λογος
Ας μπει να ζητησει αλλαγη σε οτι θελει μονη της ή ακομη και διαγραφη του θεματος .
Εγω το ανοιξα για να μη λεει οτι δε την παιζουμε  και γιατι πραγματι οσοα ειπα τα πιστευω
Ειναι το ποιο hi-tech γκομενακι  - Μου ειπαν καλα λογια φιλοι μελη του φορουμ - Και δε την εχω δει ποτε μου , λογο "μαχαλα"  :grin:
Το γιατι δε το εκανε μονη τοσο καιρο και γω απορω ειδικα αφου ξερει απο τετοια οπως ειδαμε (facebook κλτ)
:dunno:

Ας εκμεταλευτει ο καθενας τις οποιες πληροφοριες βρηκε οπως ξερει και καλα μυαλα  :crazy:



Οβερ  :zfuck:


 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Karaman σκεψου λιγο λογικα...η γυναικα αυτη δουλευει πανω απο 3 χρονια τωρα,ξεκιναει το πρωι και σχολαει κατα τις 19.00 και εχει φαει καμια 15 γαμησια τη μερα,και αν περασει πρωι απο κει δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι στο δωματιο.
Εσυ λες λοιπον οτι οταν παει σπιτι της δεν εχει τιποτα αλλο να κανει απο το να μπει στο σαϊτ και γραφει βλακωδεις κριτικες υπερ της ή να αυτοψηφιζεται??
Τι παραπανω να κερδισει?

Κι εδω μπαινει και ο παραγοντας Εμμα.Τις τελευταιες μερες εμφανιζονται μελη που ολη τους η κουβεντα περιφερεται γυρω απο την Εμμα.Μεχρι και το θεμα με τις αρρωστες κοπελες μαλλον προς τα εκει κινηθηκε.
Με την ιδια λογικη δηλαδη και η Εμμα κανει οτι και η Νταϊανα?Μα αν πας τωρα θα εχει 3 δωματια γεματα τι παραπανω να κερδισει?

Το τελικο συμπερασμα που κετεληξα εγω ειναι οτι επειδη αυτη η αλυσιδα τυχαινει να εχει αυτα τα 2 πολυ δυνατα στελεχη,καποιοι δυσαρεστουνται και σκεφτηκαν να της αποδυναμωσουν με το να τις καταντησουν τελειως αντιπαθητικες εδω μεσα.Με υπερπροβολη δηλαδη που καποια στιγμη θα καταντησει κουραστικη και εκει που διαβαζεις ολη μερα η Εμμα ετσι και η Νταϊανα αλλιως θα σιχαθεις και θα πεις αντε γαμηθειτε δεν ξαναπαταω σ'εσας

Μη σου φαινεται περιεργο ετσι εχω παθει εγω με την Αφρουλα με το να διαβαζω χιλιαδες μηνυματα γι'αυτην ολα αυτα τα χρονια.Τη σιχαθηκα πριν καν τη γαμησω

Χρονος υπαρχει, οι αλλες πως μπορουν και μπενουν μεσα, τουλαχιστων ας ελπιζουμε να μπει μεσα και να παρει θεση...στην παρεα μας ειναι καλοδεχουμενη.

Και εγω οπως και εσυ, ειχα σκοπο να παω στα κοντα, εχω καιρο να παω μαζι της πριν βαλει τα σιλικονατα, τωρα με αυτα που γινονται δεν νωμιζω να παω...τουλαχιστων οχι στα κοντα...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Νταίανα η Μολδαβή . Το ποιο Ηi-Tech Μωρο της πολης  :rockon:

Διαθετει facebook (Οπου και την βγηκα μεσω κοινων φιλων εδω και καιρο)
]
Blog
]
twitter
]
e-mail:
ntaiana_sweet@hotmail.com
Τηλεφωνο
6977273338.(08:00-19:00)

Τωρα εχει και θεμα στο bou  :grin:

Λοιπα στοιχεια για οσους δεν ασχολουνται με τετοια
Τα χαρακτηριστικά μου: ( οχι τα δικα μου , τα δικα της :p)
Χρώμα μαλλιών: ξανθά
Χρώμα ματιών:πράσινα
Ύψος: 178 cm
Βυζιά: Nr 4
Βάρος: 65 kg
Η ηλικία: 27
Τραγουδαει στην οδο Προμηθεως 25 στον Βαρδαρη  

Αυτα , προς ενημερωση οσων δε τα ξερανε ...Κλεινω με το σΛογκαν του φορουμ ...
"Περιμένουμε από τα μέλη μας σεβασμό προς τα κορίτσια και τη δουλειά τους"


:thumbsup: Εξαιρετικη δουλεια, φιλε jo145 !!!

Tρωτε καλα, ολα τα καρντασια !!!
 

Επισκέπτης
Εγω παλι αυτην την νταιανα που λετε δεν την ξερω  :2funny: ακου το νουμερο ενα της πολης και να μην την ξερω. Ας με κλεισει καποιος ενα ραντεβου μαζι της.  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εγω παλι αυτην την νταιανα που λετε δεν την ξερω  :2funny: ακου το νουμερο ενα της πολης και να μην την ξερω. Ας με κλεισει καποιος ενα ραντεβου μαζι της.  :grin:
δεν δουλευει στο ΙΚΑ ρε μαν....... :birdman:
 

ithan

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
οι φωτο σαφως παραπιημενες ή πριν κανα πεντάρη χρόνια
 

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Η καλύτερη που έχω συναντήσει στην ζωή μου. Σπέσιαλ αυταρχικό που δεν το είχα βρει. Πολλά από αυτά που έψαχνα μαζεμένα σε μία γυναίκα. Νταϊάνα αν διαβάζεις το νήμα ο serr είμαι. Είσαι και γαμώ τα παιδιά ΚΑΙ σαν χαρακτήρας  :smitten: :smitten: :-*
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Εγώ την Νταιάνα την γνώρισα από προξενιό και όχι από έρωτα...
Ας είναι καλά ο φίλος μου ο Gameover...
Ομολογώ ότι δεν είναι ο γενικός τύπος της γυναίκας που θα με μαγνήτιζε...
Όμως, πέρασα στο δωμάτιο το περασμένο καλοκαίρι για πρώτη φορά και μισή ώρα αργότερα έφυγα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά....

Έκτοτε την συναντώ περίπου μια φορά τον μήνα...
Κάθε συνάντησή μας ήταν ένα σκαλί πάνω από την προηγούμενη και κρυβε καινούργιες ευχάριστες εκπλήξεις... Κάθε φορά έφευγα από εκεί γεμάτος από ικανοποίηση...
Με την εμεπειρια των 6-7 επισκέψεων μου την θεωρώ εξαιρετικά θηλυκή και σεξουαλική ως γυναίκα, προσεκτική, φιλότιμη και ευσυνείδητη ως επαγγελματία και περισσότερο ίσως από όλα πανέξυπνη ευχάριστη και αξιόλογη σαν άνθρωπο...

Από την φύση μου είμαι δύσπιστος σε κάθε είδους θεωρία συνωμοσίας και η εμπειρία μου λέει ότι πολλές φορές η τύχη και οι συμπτώσεις ξεπερνούν και τα πιο ευφάνταστα σενάρια....

Νομίζω ότι αυτό το νήμα είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για την ίδια αλλά και όλους τους καλόπιστους συναθλητές να αποκαταστήσουν αλλήλους...
Το εύχομαι από την καρδιά μου...
 

alanisPAOK

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Την Νταϊάνα την ξέρω από καιρό πλεον και είναι από τις πρώτες επιλογές μου,το στανταράκι που λέμε.Δεν θέλω να επαναλάβω τις αξίες της από όσα είπαν και άλλοι φίλοι του αθλήματος.
Το μόνο που θα ήθελα να προσθέσω είναι ότι παρόλο που την έχω πάρει άπειρες φορές,συνεχίζω και δεν την βαριέμαι.
Πέρα από τα τρελά που κάνει στο δωμάτιο  :pipa1:  :tits2:  :fuck2: έχει ένα γλυκύτατο χαµόγελο αληθινό που σε κάνει να νιώθεις άνετος.Δεν βιάζεται,δεν σου τη σπάει,σου αφιερώνει χρόνο.
Χωρίς υπερβολή είναι τιμή να υπάρχουν τέτοιες αξιόλογες κοπέλες να δουλεύουν στα κόκκινα σπιτάκια της πόλη μας,η γκόμενα είναι σκέτη κάβλα!!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
γραφτειτε και αλλοι να μας πειτε για δαυτην :2funny:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.538
Πόντοι
606
Μια χαρούλα το μιλφέιγ! Βέβαια αν είναι 27 αυτή εγώ είμαι (πες) 37!

Για πες τε μας και τιμές, στη βίζιτα εννοώ εκτός του "ιδρύματος".
Όχι πως σκέφτομαι να ερθω στη θεσσαλονίκη για να πηδήσω βέβαια, απλά για να γίνουν οι συγκρίσεις με τις "χαμουτζούδες".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom