Νέα

Φθηνές ευρωπαϊκές πόλεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greeksexyboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ποιές είναι οι πιο φθηνές ευρωπαϊκές πόλεις από άποψη κόστους διαμονής, φαγητού και να συνδυάζουν και φθηνά μπουρδέλα;
Ενδιαφέρομαι κυρίως για χώρες της κεντρικής και δυτικής Ευρώπης και όχι τόσο για τις ανατολικές και τις Βαλκανικές
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Ποιές είναι οι πιο φθηνές ευρωπαϊκές πόλεις από άποψη κόστους διαμονής, φαγητού και να συνδυάζουν και φθηνά μπουρδέλα;
Ενδιαφέρομαι κυρίως για χώρες της κεντρικής και δυτικής Ευρώπης και όχι τόσο για τις ανατολικές και τις Βαλκανικές

porto πορτογαλια , πολη παραμυθι πολυ ωραια και εχει κατι βρωμομπουρδελα σε και αυτα στην αθηνα γυρω στο 20-25 ευρω.
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Θα σου έλεγα επίσης το Manchester.Η δεύτερη μεγαλύτερη πόλη στην Αγγλία με τιμές 50% χαμηλότερες του Λονδίνου και από πόρνες τις καλύτερες..60 ευρώ το μισάωρο αλλά με απίστευτες καλλονές σε μαγαζιά που θυμίαζουν ξενοδοχείο 5 αστέρων..1 βδομάδα πήγα και έπαθα!

Όποιος πάει θα φάει καλά.
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Θα σου έλεγα επίσης το Manchester.Η δεύτερη μεγαλύτερη πόλη στην Αγγλία με τιμές 50% χαμηλότερες του Λονδίνου και από πόρνες τις καλύτερες..60 ευρώ το μισάωρο αλλά με απίστευτες καλλονές σε μαγαζιά που θυμίαζουν ξενοδοχείο 5 αστέρων..1 βδομάδα πήγα και έπαθα!

Όποιος πάει θα φάει καλά.
Εχει κανενα Site με τι κοπελες?
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Στο μισαωρο ομως γινεται να χυσεις δυο φορες ή αν χυσεις σου λεει οχι αλλο εξτρα λεφτα?Πως γινεται να χει καλυτερες γυναικες απο λονδινο που ειναι η πρωτευουσα? :think:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Βερολίνο.

Η πόλη του παραδεισένιου FKK Artemis

και των καταπληκτικών οίκων ανοχής πολυτελείας...

έχει και καφέ...


όπου...

 

Συνημμένα

  • 001 (8) (640x480) - Copy.jpg
    001 (8) (640x480) - Copy.jpg
    167,6 KB · Εμφανίσεις: 106

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
...ένας τεράστιος καπουτσίνο

σερβιρισμένος σε κούπα


μαζί με ένα χορταστικό στριφτό κρουασάν με σταφίδες

κοστίζει... ή τουλάχιστον κόστιζε τον Αύγουστο του 2011

 

Συνημμένα

  • 002 (4) (640x480) - Copy.jpg
    002 (4) (640x480) - Copy.jpg
    183,8 KB · Εμφανίσεις: 112

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
2,9 €.

Αυτάαααααα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Aυτά είναι..

Όχι σαν τα καργιόλια τους Τσέχους..

fredo_zpsb09b7f2e.jpg

φίλε, με ξέρεις ποιός είμαι εδώ μέσα.

ένας εμετικός μνημονιακός που εμπνέεται ποιητικά από τον... Σόιμπλε.

ένα σου λέω όμως, ξεκινάνε όλα από την κουλτούρα του γερμανού ως πολίτη και καταναλωτή.

μια κουλτούρα που δεν βασίζεται στην επίδειξη, στη σπατάλη, στην ψαροταβέρνα, στην φθήνια, στον ωχαδερφισμό. αλλά σε αυτά που έχουν πραγματική αξία σ αυτή την ζωή, μία βόλτα δίπλα στην λίμνη Schlachtensee, ένα ποτήρι μπίρα πάνω σε ένα ξύλινο πάγκο ενός Biergarten.

μια κουλτούρα που είναι εν τέλει πολύ πιο "αριστερή" από το νεοελληνικό τσίρκο.
 

Επισκέπτης
φίλε, με ξέρεις ποιός είμαι εδώ μέσα.

ένας εμετικός μνημονιακός που εμπνέεται ποιητικά από τον... Σόιμπλε.

ένα σου λέω όμως, ξεκινάνε όλα από την κουλτούρα του γερμανού ως πολίτη και καταναλωτή.

μια κουλτούρα που δεν βασίζεται στην επίδειξη, στη σπατάλη, στην ψαροταβέρνα, στην φθήνια, στον ωχαδερφισμό. αλλά σε αυτά που έχουν πραγματική αξία σ αυτή την ζωή, μία βόλτα δίπλα στην λίμνη Schlachtensee, ένα ποτήρι μπίρα πάνω σε ένα ξύλινο πάγκο ενός Biergarten.

μια κουλτούρα που είναι εν τέλει πολύ πιο "αριστερή" από το νεοελληνικό τσίρκο.

Αρε μπαγασα, με συγκινησες
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
10
Like
195
Πόντοι
291
Ποιές είναι οι πιο φθηνές ευρωπαϊκές πόλεις από άποψη κόστους διαμονής, φαγητού και να συνδυάζουν και φθηνά μπουρδέλα;
Ενδιαφέρομαι κυρίως για χώρες της κεντρικής και δυτικής Ευρώπης και όχι τόσο για τις ανατολικές και τις Βαλκανικές

πορνομετανάστης και συ αρχηγέ;
 

Επισκέπτης
εσυ τυπε  δεν θα πηγαινες βερολινο ?

Το ειχα σκεφτει καποτε να παω, αλλα οταν μου ειπαν 800 ευρω σε ελληνικη ταβερνα ή 1200 να καθαριζω 8 ωρες κτιρια και ουτε διαλειμα για τσιγαρο το ξανακεφτηκα. Καλυτερα εδω και με λιγοτερα. Ασε που "εψησα" την Ρωσομολδαβη που ζει εκει πλεον και μου στελνει οποτε μπορει κανα ευρω.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Το ειχα σκεφτει καποτε να παω, αλλα οταν μου ειπαν 800 ευρω σε ελληνικη ταβερνα ή 1200 να καθαριζω 8 ωρες κτιρια και ουτε διαλειμα για τσιγαρο το ξανακεφτηκα. Καλυτερα εδω και με λιγοτερα. Ασε που "εψησα" την Ρωσομολδαβη που ζει εκει πλεον και μου στελνει οποτε μπορει κανα ευρω.

ωραιος

επαγγελμα ζιγκολικι καριολικι
 

Επισκέπτης
ωραιος

επαγγελμα ζιγκολικι καριολικι

Μη ξηγιεσε. Την αγαπαω και μ' αγαπαει η κοπελα, ασχετως αν τα φερε ετσι η ζωη και δεν μπορουμε να ειμαστε μαζι.
Παντως απ΄οτι μου λεει, το Βερολινο ειναι πιο φτηνο απο την Ελλαδα σε πολλα προιοντα. Ακομα και ελληνικα προιοντα στα εκει super market ειναι φτηνοτερα απο εδω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom