Νέα

Ομοφυλοφιλικές εμπειρίες ετεροφυλόφιλων ανδρών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Δεν ξέρω αν κάποιος άλλος εδώ μέσα θα είχε κάποια παρόμοια εμπειρία να μοιρασθεί αλλά εγώ θα ήθελα να την μοιρασθώ μαζί σας και να ακούσω τα σχόλια σας.

Στην αρχή της εφηβικής μου ηλικίας, πριν αποκτήσω εμπειρία ολοκληρωμένης ερωτικής επαφής με γυναίκα είχα την ακόλουθη εμπειρία.

Συναντιόμουν κάποιες φορές με ένα συμμαθητή μου στο σπίτι του για να διαβάσουμε μαθηματικά. Αυτός ήταν όπως θυμάμαι τώρα κάπως θηλυπρεπής. Κάποια στιγμή λοιπόν αρχίσαμε να κάνουμε κάτι που θα το χαρακτήριζα προσομοίωση ερωτικής πράξης. Διατηρώντας και οι δύο τα ρούχα μας παίζαμε ένα εφηβικό παιχνίδι ψευτοσεξ, με απομίμηση doggy style ας πούμε ή αμοιβαία τριψίματα γεννητικής περιοχής. Διοχετεύαμε έτσι με κάποιο τρόπο τις φαντασιώσεις και τις ορμές μας.

Σε ό,τι με αφορούσε το παιχνίδι αυτό, αν και εξωτερικά ομοφυλοφιλικό ήταν μια προσπάθεια να εκδηλωθώ ως ετεροφυλόφιλος. Θυμάμαι οτι τις στιγμές εκείνες ας πούμε φαντασίωνα μία καθηγήτρια Αγγλικών που γούσταρα και κάποιες φορές αποκαλούσα τον συμμαθητή μου με το όνομα της.

Πέραν από αυτή την εμπειρία κάποια στιγμή άρχισα να έχω ερωτικές εμπειρίες με γυναίκες και αυτό κάνω μέχρι και σήμερα. Δεν ξαναείχα ποτέ από τότε κάποια παρόμοια ή και πιο κανονική ομοφυλοφιλική εμπειρία. Ούτε επιθυμώ κάτι τέτοιο.

Έχει κάποιος από σας κάτι τέτοιο να αφηγηθεί?

Θα ήταν σωστό να το ερμηνεύσουμε σαν μια εφηβική εκδήλωση νεαρών ανδρών που στην συνέχεια εξελίχθηκαν σε κανονικούς ετεροφυλόφιλους άνδρες?
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Να συμπληρώσω οτι μετά το Γυμνάσιο, όπου και συνέβη αυτό, έχασα τον συγκεκριμένο συμμαθητή και δεν ξέρω ούτε μπορώ να πω ποιά ήταν η δική του εξέλιξη.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Δεν ξέρω αν κάποιος άλλος εδώ μέσα θα είχε κάποια παρόμοια εμπειρία να μοιρασθεί αλλά εγώ θα ήθελα να την μοιρασθώ μαζί σας και να ακούσω τα σχόλια σας.

Στην αρχή της εφηβικής μου ηλικίας, πριν αποκτήσω εμπειρία ολοκληρωμένης ερωτικής επαφής με γυναίκα είχα την ακόλουθη εμπειρία.

Συναντιόμουν κάποιες φορές με ένα συμμαθητή μου στο σπίτι του για να διαβάσουμε μαθηματικά. Αυτός ήταν όπως θυμάμαι τώρα κάπως θηλυπρεπής. Κάποια στιγμή λοιπόν αρχίσαμε να κάνουμε κάτι που θα το χαρακτήριζα προσομοίωση ερωτικής πράξης. Διατηρώντας και οι δύο τα ρούχα μας παίζαμε ένα εφηβικό παιχνίδι ψευτοσεξ, με απομίμηση doggy style ας πούμε ή αμοιβαία τριψίματα γεννητικής περιοχής. Διοχετεύαμε έτσι με κάποιο τρόπο τις φαντασιώσεις και τις ορμές μας.

Σε ό,τι με αφορούσε το παιχνίδι αυτό, αν και εξωτερικά ομοφυλοφιλικό ήταν μια προσπάθεια να εκδηλωθώ ως ετεροφυλόφιλος. Θυμάμαι οτι τις στιγμές εκείνες ας πούμε φαντασίωνα μία καθηγήτρια Αγγλικών που γούσταρα και κάποιες φορές αποκαλούσα τον συμμαθητή μου με το όνομα της.

Πέραν από αυτή την εμπειρία κάποια στιγμή άρχισα να έχω ερωτικές εμπειρίες με γυναίκες και αυτό κάνω μέχρι και σήμερα. Δεν ξαναείχα ποτέ από τότε κάποια παρόμοια ή και πιο κανονική ομοφυλοφιλική εμπειρία. Ούτε επιθυμώ κάτι τέτοιο.

Έχει κάποιος από σας κάτι τέτοιο να αφηγηθεί?

Θα ήταν σωστό να το ερμηνεύσουμε σαν μια εφηβική εκδήλωση νεαρών ανδρών που στην συνέχεια εξελίχθηκαν σε κανονικούς ετεροφυλόφιλους άνδρες?
Τυπε μην παντρευτεις.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Δεν ξέρω αν κάποιος άλλος εδώ μέσα θα είχε κάποια παρόμοια εμπειρία να μοιρασθεί αλλά εγώ θα ήθελα να την μοιρασθώ μαζί σας και να ακούσω τα σχόλια σας.

Στην αρχή της εφηβικής μου ηλικίας, πριν αποκτήσω εμπειρία ολοκληρωμένης ερωτικής επαφής με γυναίκα είχα την ακόλουθη εμπειρία.

Συναντιόμουν κάποιες φορές με ένα συμμαθητή μου στο σπίτι του για να διαβάσουμε μαθηματικά. Αυτός ήταν όπως θυμάμαι τώρα κάπως θηλυπρεπής. Κάποια στιγμή λοιπόν αρχίσαμε να κάνουμε κάτι που θα το χαρακτήριζα προσομοίωση ερωτικής πράξης. Διατηρώντας και οι δύο τα ρούχα μας παίζαμε ένα εφηβικό παιχνίδι ψευτοσεξ, με απομίμηση doggy style ας πούμε ή αμοιβαία τριψίματα γεννητικής περιοχής. Διοχετεύαμε έτσι με κάποιο τρόπο τις φαντασιώσεις και τις ορμές μας.

Σε ό,τι με αφορούσε το παιχνίδι αυτό, αν και εξωτερικά ομοφυλοφιλικό ήταν μια προσπάθεια να εκδηλωθώ ως ετεροφυλόφιλος. Θυμάμαι οτι τις στιγμές εκείνες ας πούμε φαντασίωνα μία καθηγήτρια Αγγλικών που γούσταρα και κάποιες φορές αποκαλούσα τον συμμαθητή μου με το όνομα της.

Πέραν από αυτή την εμπειρία κάποια στιγμή άρχισα να έχω ερωτικές εμπειρίες με γυναίκες και αυτό κάνω μέχρι και σήμερα. Δεν ξαναείχα ποτέ από τότε κάποια παρόμοια ή και πιο κανονική ομοφυλοφιλική εμπειρία. Ούτε επιθυμώ κάτι τέτοιο.

Έχει κάποιος από σας κάτι τέτοιο να αφηγηθεί?

Θα ήταν σωστό να το ερμηνεύσουμε σαν μια εφηβική εκδήλωση νεαρών ανδρών που στην συνέχεια εξελίχθηκαν σε κανονικούς ετεροφυλόφιλους άνδρες?



............................................________
....................................,.-‘”...................``~.,
.............................,.-”...................................“-.,
.........................,/...............................................”:,
.....................,?......................................................,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:”........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
...,,,___.`~,......“~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
............/.`~,......`-...................................../
.............`~.*-,.....................................|,./.....,__
,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-,
.....`=~-,__......`,.................................
...................`=~-,,.,...............................
................................`:,,...........................`..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_..........._,-%.......`
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Έχω ήδη παντρευτεί, αλλά και χωρίσει.

Και ξαναψάχνομαι (να παντρευτώ).

Αλλά ποιό το νόημα της υπόδειξης σε σχέση με την αφήγηση μου?
μην ξαναπαντρευτεις τοτε.Τωρα καταλαβα την αιτια της μισογυνητικης σου τασης. :S
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
............................................________
....................................,.-‘”...................``~.,
.............................,.-”...................................“-.,
.........................,/...............................................”:,
.....................,?......................................................,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:”........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
...,,,___.`~,......“~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
............/.`~,......`-...................................../
.............`~.*-,.....................................|,./.....,__
,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-,
.....`=~-,__......`,.................................
...................`=~-,,.,...............................
................................`:,,...........................`..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_..........._,-%.......`
τώρα και σε ascii :grin:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.784
Like
9.541
Πόντοι
1.406
-TZEI, εχεις ρε μερακλη μουστακι?
 

Επισκέπτης
-ρε μαλεα νατσο,ανοιξα το πισι και βλεπω τον τιτλο του νηματος και απο κατω νατσο70....για μια στιγμη ειπα...εχει γουστο????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε μαλέα, τώρα που το καλοσκέφτομαι όταν ήμανε φοιτηταριό, ένας φιλαράκος με είχε γαμήσει στην τράκα.
Πιάνεται??
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
Έχω ήδη παντρευτεί, αλλά και χωρίσει.

Και ξαναψάχνομαι (να παντρευτώ).

Αλλά ποιό το νόημα της υπόδειξης σε σχέση με την αφήγηση μου?
παντως το νικ σου ειναι σα να θες να πεις οτι εισαι γκει,αλλα μπερδευτηκες οταν το πληκτρολογουσες :tits2:
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86

Συνημμένα

  • pic.jpg
    pic.jpg
    42,2 KB · Εμφανίσεις: 135
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86

το σχήμα του LION δεν το καταλαβαίνω, μια παλάμη διακρίνω.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
παντως το νικ σου ειναι σα να θες να πεις οτι εισαι γκει,αλλα μπερδευτηκες οταν το πληκτρολογουσες :tits2:

αλλά επειδή είμαι βέβαιος οτι ξέρεις ΚΑΙ από αμερικάνικη λογοτεχνία, δεν είναι έτσι.

το νικ μου είναι καραστρέιτ φίλε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom