Νέα

Moulen Rouge στην Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 3K
  • Ετικέτες
    ξάνθη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.295
Κριτικές
178
Like
38.644
Πόντοι
21.896
λοιπον μια εβδομαδα τωρα βαριομουν να γραψω κια κακως διοτε με το σχολιασμο μπορει να σωσω κανεναν
λοιπον πριν μια εβδομαδα βρεθηκα στην ξανθη λογω εορτων αφου ειμαι κατοικος εξωτερικου και ο κολητος μου πηρε αδεια απο το κοριτσι του για να βγουμε εξω σαν παλιοφιλοι να τα πουμε!
και μετα τα ποτα ειπαμε να παμε στο εν λογω μαγαζι στριπ κλαμπ! αν και εγω ειμαι αρνητικος με τα στριπτιτζαδικα-κωλομπαρα ειπα να μην του χαλασω χατηρι μιας και βρεθηκαμε μετα απο πολυ καιρο μαζι
λοιπον ειναι το πρωηναστερια μολις 3 χλμ απο ξανθη προς καβαλα στο αριστερο χερι!
μπαινουμε μεσα ελευθερη εισοδος και το μαγαζι ειναι παλιας κοπης οπως ηταν πριν 20 χρονια τα κωλομπαρα με ψιλους καναπεδες και πολυ μικρη πιστα καθως και πολυ σκοτεινο!καθμαστε σε ενα καναπε και παραγγελνουμε ποτα, αμεσως ερχονται αφου μολις αλλα 4 ατομα ειχε , κια στο καπακι ερχονται δυο κπελες για τον καθενα μας σε εμενα μια μετρια βαριων κυβικων σλοβακα και στο φιλο μου μια ρουμανα  επειτα σε εμενα μια ουκτρανοι τελειο αλλ λεει πινει μονο διπλο και μετα φωναξα την σερβιτορα να κατσει διπλα μου για πλακα και αυτη ηρθε και ο φιλος μου φωναξε την ουκρανιδα που ηταν σε εμενα! και εδω αρχισει το γελιο μολις του εκατσε του ειπε να παραγγειλει ποτε και αυτος της ειπε ναι αλλα μονο απλο κια αυτη παει το φερνει απο το μπαρ και του λεει αν θελει πριβεδακι και αυτος λογικα της απαντησε εντεξει πιες το ποτακι σου και αργοτερα παμε και αυτη μονοκοπανια το ειπιε σε 1 δευτερολεπτο τσαντιζεται ο φιλος μου και της λειε  αφου το ειποες γρηγορα δεν εχει πριβε και αυτη σηκωνεται και φευγει!!!!!!!!!
ενα ποτο σε 10 δευτερολεπτα
στο τελος οταν παμε να πληρωσουμε αγανακτημενοι αφου ολες οι κοπελες τα ποτα τα πινουν στο 5 λεπτο-εκτος απο την σερβιτορα που ηταν μαζι μου
ο φιλος μου λεει το τελευταιο ποτο δεν το πληρωνω γιατι η κοππελα εκανε πουστια και ετσι δινουμε στην σερβιτορα μειον ενα ποτο σσ τα ποτα κανουν και 12 ευρω με τετοια κριση ειναι τρελοι
καθως παμε να περασουμε την πορτα σκαει μυτι και ο υπευθηνος που εχει μαγαζια και στην δραμα και στην λαρισσα και λεει τι εγινε βρε παιδια σσ ειμαστε ξεπερασμενα αντα και οι δυο μας
του λεμε την ιστορια και αυτος αρχιζε να λεει παπαριες ερχεται οι ουλρανοι και την διωχνω λεγωντας της οτι τωρα μιλαμε με το αφεντικο
τοτε ο χοντρος=αφεντικο ειπε ενταξει να λετε τα παραπονα σε εμενα αλλα δωστε το 12 ευρω πισω και μολις ειπαμε οχι και πηγαμε να μπουμε εξω στο αμαξι σφυραει και δυο μπραβους ρωσσοποντιους και τους λεω τι θελετε εσεις εδω και μου απανταν απλως ειμαστε φιλοι και το αφεντικο καθοταν στην πορτα του αυτοκινητου και περιμενε το 12ευρω!!! και ο φιλος μου σκεφτομενος μην στο μελλον κανουν ζημια στο αμαξι του μιας και εςιναι το μαναδικο τετοι τζιπ στην ξανθη εκανε πισω και τελικα δωσαμε το 12ευρω λεγοντας του οτι αυτη ειναι η αξια του 12 ευρω!!!!!!!!! μετα μολις φυγαμε ειπα να παμε να ζητησουμε αποδειξη αλλα παλι ο φιλος μου ειπε μην φωναξουν αυτοι μετακαμια εφορια στην δικη του δουλεια σαν αντιποιν και φυγαμε
αλλα ηταν απαραδεκτος ο μαγαζατορας που αντι να βρισει την ουκρανη που ειχε τετοια συμπεριφορα μαλιστα ζητουσε και τα ρεστα και μας ακολουθησε μεχρι καισ το παρκινγκ
απο κοπελες εκτος απο δυο ολες οι αλλες ηταν μπαζα σο για τις τιμες ειναι τρελλος χρεονωντας 12 ευρω στην επαρχια το ποτο και του πελατη και της κοπελιας και αυτο για το πολυ 5 λεπτα!!!!!!!
ακυρο λοιπον στο μαγαζι που συντομα θα κλεισει!!!!!
παντως φταιμε ασφαλως και μεις οι πελατες που μολις βλεπουμε μια κοπελα νμα πινει το ποο στα 5 λεπτα το λκεμε στον ιδιοκτητη και αν μας γραφει στα παπαρια του τοτε φευγουμε χωρις να κανουμε αλλη καταναλωση
αυτα τα ολιγα μπας και σωσουμε κανενα αλλον συναγωνιστει
αχ καλα εκανα και δεν ημουν ποτε fun των κολομπαρων-στριπτιτζαδικων
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
Μπράβο ρε φίλε καλά έκανες και τα είπες.Εμ πληρώνεις τόσας εμ δε γαμάς κιόλας.Τι να πω.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
φιλε οι τυποι εχουν μεινει πισω στο 2004 που τα λεφτα κυλουσαν στον δρομο,και νομιζουν οτι ο κοσμος πλεον εχει λεφτα για πεταμα.το ποσο ακυροι ειναι,φαινεται απο το οτι πηγαν και ανοιξαν κωλαδικο στην ξανθη,που βραζει στο μουνι.οντως συντομα τους βλεπω να το κανουν γυραδικο.παντως αυτο το πραγμα που ειδες εσυ δεν εχει καμια σχεση με τα κωλαδικα του κεντρου,που ειναι σχετικα αξιοπρεπη εως αρκετα καλα.δεν πεφτει πια τετοια εκμεταλλευση
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Εγω πηγα πριν 4 περιπου ημερες στο μαγαζι και περασα πολυ καλα ,μου εκανε εντυπωση οτι 5-6 κοπελες ηταν πολυ ωραιες ,ουτε στην θεσσαλονικη δεν βλεπεις τετοιες κοπελες.
Οι τιμες σε λογικα πλαισια,εν συγκριση με την Θεσσαλονικη,το συνιστω εο εν λογω καταστημα
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
Εγω πηγα πριν 4 περιπου ημερες στο μαγαζι και περασα πολυ καλα ,μου εκανε εντυπωση οτι 5-6 κοπελες ηταν πολυ ωραιες ,ουτε στην θεσσαλονικη δεν βλεπεις τετοιες κοπελες.
Οι τιμες σε λογικα πλαισια,εν συγκριση με την Θεσσαλονικη,το συνιστω εο εν λογω καταστημα

Δηλαδή για να καταλάβω.Όλοι λένε άσχημα λόγια και μόνο εσύ πέρασες καλά?Χωρίς παρεξήγηση.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Καμια παρεξηγηση,απλως περασα καλα εν συγκριση με τα στριπ στην Θεσσαλονικη.
Ειναι οπως το βλεπει ο καθενας
 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
και ο υπευθηνος που εχει μαγαζια και στην δραμα και στην λαρισσα
[/quote]



Τι είδους μαγαζιά έχει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom