Νέα

Ομαδική Μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα private_pt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γουστάρετε, ΟΜΑΔΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ?

  • ΟΜΑΔΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ?

    Ψήφοι: 61 36,3%
  • ΣΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΑ?

    Ψήφοι: 44 26,2%
  • ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΥΣΤΑΡΕΣ?

    Ψήφοι: 34 20,2%
  • ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ?

    Ψήφοι: 12 7,1%
  • ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΜΑΔΙΚΗ?

    Ψήφοι: 17 10,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    168

private_pt

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
26
Like
4
Πόντοι
0
Χαιρετώ! και νέος στο site αυτό :)

Αποφάσισα να ανοίξω ένα θέμα γι' αυτούς που είναι φανατικοί τσοντάκηδες και γουστάρουν να βλέπουν τσόντες παρέα με φίλο ή με περισσότερα φιλαράκια, ακόμα και να ψωλοβαράνε παρέα. Να δούμε πόσοι φίλοι του σπορ υπάρχουν.
 

Επισκέπτης
Τι μου θυμησες...

Θυμαμαι κατι βραδυα που μαζευομασταν στου Λαγουδακη, πριν νοικοκοιρευτει Σοφια :grin:
και βλεπαμε κατι ινδικες τσοντες με νανους και βραζιλιανες.

Ειχαμε μουρλαθει στην αλληλομαλακια... :bigdick: :bigdick:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • valerios-044.jpg
    valerios-044.jpg
    74,2 KB · Εμφανίσεις: 347

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606
Τι μου θυμησες...

Θυμαμαι κατι βραδυα που μαζευομασταν στου Λαγουδακη, πριν νοικοκοιρευτει Σοφια :grin:
και βλεπαμε κατι ινδικες τσοντες με νανους και βραζιλιανες.

Ειχαμε μουρλαθει στην αλληλομαλακια... :bigdick: :bigdick:
το αβαταρ.. :rockon: :rockon: :rockon: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μαγκες αμα δεν το εχετε δοκιμασει μην το κατακρινετε.
Μετα απο μερικα ουισκι, χαλαροι και καβλωμενοι στον καναπε,
σηκωνει η κατασταση μια αλληλομαλακια...

URL]]
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Χαιρετώ! και νέος στο site αυτό :)

Αποφάσισα να ανοίξω ένα θέμα γι' αυτούς που είναι φανατικοί τσοντάκηδες και γουστάρουν να βλέπουν τσόντες παρέα με φίλο ή με περισσότερα φιλαράκια, ακόμα και να ψωλοβαράνε παρέα. Να δούμε πόσοι φίλοι του σπορ υπάρχουν.

φιλε πηγαινε εξω απο ενα υπουργειο,η μια δημοσια υπηρεσια και γενικα οπου εχει πολλους δημοσιους υπαλληλους και θα μαζεψεις πολυ κοσμο που να ψωλοβαραει.μιλαμε οι τυποι ειναι επαγγελματιες του ειδους.αφταστοι.μην απογοητευτεις ομως οταν εσυ θα εχεις τελειωσει και αυτοι θα συνεχιζουν ακαθεκτοι.να θυμασαι οτι ολη τους την ζωη αυτο κανουν.τιποτα αλλο.οποτε εχουν γινει ανικητοι στην μαλακια
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Αποφάσισα να ανοίξω ένα θέμα γι' αυτούς που είναι φανατικοί τσοντάκηδες και γουστάρουν να βλέπουν τσόντες παρέα με φίλο ή με περισσότερα φιλαράκια, ακόμα και να ψωλοβαράνε παρέα.

Έχετε σκεφθεί προς τα που θα φεύγουν τα φλόκια? :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
:2on1:
Χαιρετώ! και νέος στο site αυτό :)

Αποφάσισα να ανοίξω ένα θέμα γι' αυτούς που είναι φανατικοί τσοντάκηδες και γουστάρουν να βλέπουν τσόντες παρέα με φίλο ή με περισσότερα φιλαράκια, ακόμα και να ψωλοβαράνε παρέα. Να δούμε πόσοι φίλοι του σπορ υπάρχουν.

μια χαρά!!!
:2on1:
:2on1:
:2on1:
:cum:
:cum:
:cum:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.266
Κριτικές
1
Like
679
Πόντοι
96
φιλε πηγαινε εξω απο ΜΕΣΑ ΣΕ ενα υπουργειο,η μια δημοσια υπηρεσια και γενικα οπου εχει πολλους δημοσιους υπαλληλους και θα μαζεψεις πολυ κοσμο που να ψωλοβαραει.............

μικρή διόρθωση .

Το νημα μου θυμισε παλαιότερο νημα (με τον ιδιο ή παρομοιο τιτλο) επι Καραμανλη  που καλουσε τον κόσμο σε ομαδικη μαλακία , μετα εγινε της μόδας η επανάσταση .

Ετσι ετσι ομαδικη μαλακία να γίνει η ψολή μπεγλέρι και επειδη ειμαστε στην κριση πρεπει ο ενας να βοηθά τον άλλον .

Όλοι μαζι μπορουμε , που λέει και ο Σκάις
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.391
Κριτικές
39
Like
6.443
Πόντοι
1.936
...και εγώ που νόμιζα ότι η μαλακία κατατάσεται στα ατομικά σπόρ...
Τέλος παντων..περί ορέξεως...!!Πάντως δεν αργεί το ένα να φέρει το άλλο και εν τέλει οι φιλικές αλληλομαλακίες να γίνουν  :pipa2: :pipa2: τσιμπουκοδρομίες στα σπίτια φίλων και εν τη συνεχεία ,καθιερωμένες βραδιές ¨γλεντιού" :fuck2: :fuck2: :zfuck: :zfuck:!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλή σας διασκέδαση...!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: συνεφοοοοο λεμεεεε!!!!!
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Χαιρετώ! και νέος στο site αυτό :)

Αποφάσισα να ανοίξω ένα θέμα γι' αυτούς που είναι φανατικοί τσοντάκηδες και γουστάρουν να βλέπουν τσόντες παρέα με φίλο ή με περισσότερα φιλαράκια, ακόμα και να ψωλοβαράνε παρέα. Να δούμε πόσοι φίλοι του σπορ υπάρχουν.
φιλαρακι ετσι ξεκινανε και οι πιπες στην πορεια και μετα σε περνει η κατω βολτα
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Θυμάμαι πιτσιρικάς, κάποια περίοδο πήγαινα τα μεσημέρια σε έναν γείτονα και την παίζαμε παρέα, εγώ, αυτός και κάποιες μέρες και ο αδερφός του. Αθάνατες μαλακίες. Μετά μετακόμισε και χαθήκαμε.
Τον πέτυχα τυχαία μετά από χρόνια σε ένα κωλόμπαρο και όταν με είδε είπε το ιστορικό: Όλους περίμενα να δω εδώ μέσα, εκτός από εσένα...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
1
Πόντοι
6
17 Ιουνιου 2012...Η μεγαλυτερη ομαδικη μαλακια.13% εγγεγραμενοι μαλακες ψηφισαν πασοκ
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Γάμησετα. Είχα συμμαθητές που στην Τρίτη Δημοτικού ακουμπούσαν τις πούτσες τους και κυκλοφορούσαν βρώμες ότι στην Έκτη είχαν κάνει τρενάκι 4 από αυτούς.. Θυμάμαι η φάση είχε γίνει γνωστή ως "so fucking what" και όποτε το λέγαμε σε έναν από αυτούς απαντούσε "so fucking that"  :2funny: :2funny: :2funny:
Μερικοί είναι γεννημένοι πουσταριά άσχετα που τώρα έχουν γκόμενες..
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
εγώ  είχα γνωρίσει ένα τύπο και κάναμε παρεούλα...
βγαίναμε με γκόμενες, όλα normal...
σε κάποια φάση λύσσαξε να πάμε σε παραλια γυμνιστών.
δεν γαμιέται λέω και go μέσα!!!
e το βραδάκι μου έρχεται χαρούμενος και μου πρότεινε να απελευθερωθούμε!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι εννοείς λέω ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να τον παίξει ο ένας στον άλλο λέει. :rolleyes:
e κάπου εκεί αφίσα τι σκοινί στο camping, πήγα μονος σε ένα μπαράκι μέχρι πρωίας και την έκανα με ελαφρά την άλλην μέρα πάλι μονος εννοείτε...

και μιλάμε για παντρεμένο τύπο πλέον..

dld δεν ξέρεις από που θα σου ρθει .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
εγώ  είχα γνωρίσει ένα τύπο και κάναμε παρεούλα...
βγαίναμε με γκόμενες, όλα normal...
σε κάποια φάση λύσσαξε να πάμε σε παραλια γυμνιστών.
δεν γαμιέται λέω και go μέσα!!!
e το βραδάκι μου έρχεται χαρούμενος και μου πρότεινε να απελευθερωθούμε!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι εννοείς λέω ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να τον παίξει ο ένας στον άλλο λέει. :rolleyes:
e κάπου εκεί αφίσα τι σκοινί στο camping, πήγα μονος σε ένα μπαράκι μέχρι πρωίας και την έκανα με ελαφρά την άλλην μέρα πάλι μονος εννοείτε...

και μιλάμε για παντρεμένο τύπο πλέον..

dld δεν ξέρεις από που θα σου ρθει .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειχαμε τετοια σκηνικα τυπε;
brokeback-mountain.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom