Νέα

Μις Μαίρη Τραβεστί Νεάπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Desperanto
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά, θέλω να ρωτήσω κάτι απευθυνόμενος στους παλιότερους κυρίως.

Πριν από 2-3 χρόνια είχα γνωρίσει στο mirc στο κανάλι #trans την εν λόγω δεσποινίδα. Ήταν μάλιστα και operator στο κανάλι με το όνομα miss_mairh ή κάπως έτσι. Από το chat κι όλας που είχε φανεί ξεχωριστή και ανακάλυψα πως είναι ένας υπέροχος άνθρωπος.

Σύντομα βρεθήκαμε σπίτι της, έμενε στην Νεάπολη, κοντά στην εκκλησία δίπλα στην είσοδο του υπόγειου πάρκινγκ στο κέντρο της Νεάπολης. Με υποδέχτηκε πολύ ζεστά. μιλήσαμε και κάναμε σεξ στο πάτωμα εγώ ως ενερητικός αλλά μου είπε ότι αν θέλω στο μέλλον μπορεί και να με γαμήσει εκείνη. Δεν μου είχε πάρει λεφτά δεν μου είχε πει ποτέ αν είναι επαγγελματίας οπότε δεν ξέρω αν κυκλοφορούσε σε πιάτσες κτλ.

Μετά από λίγο καιρό ήταν τότε που έπρεπε να δηλώσουμε τα κινητά μας, και άρχισε να είναι μπλοκαρισμένος ο αριθμός της οπότε έχασα τα ίχνη της.

Αν την γνωρίζει κάποιος και μπορεί να μου δώσει κάτι να την ξαναβρώ ή έστω αν κάποιος ξέρει τη απέγινε ας βοηθήσει!

Την γνωρίζει και κάποιος άλλος εδώ μέσα;

Ευχαριστώ πολύ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Γεια σας παιδιά, θέλω να ρωτήσω κάτι απευθυνόμενος στους παλιότερους κυρίως.

Πριν από 2-3 χρόνια είχα γνωρίσει στο mirc στο κανάλι #trans την εν λόγω δεσποινίδα. Ήταν μάλιστα και operator στο κανάλι με το όνομα miss_mairh ή κάπως έτσι. Από το chat κι όλας που είχε φανεί ξεχωριστή και ανακάλυψα πως είναι ένας υπέροχος άνθρωπος.

Σύντομα βρεθήκαμε σπίτι της, έμενε στην Νεάπολη, κοντά στην εκκλησία δίπλα στην είσοδο του υπόγειου πάρκινγκ στο κέντρο της Νεάπολης. Με υποδέχτηκε πολύ ζεστά. μιλήσαμε και κάναμε σεξ στο πάτωμα εγώ ως ενερητικός αλλά μου είπε ότι αν θέλω στο μέλλον μπορεί και να με γαμήσει εκείνη. Δεν μου είχε πάρει λεφτά δεν μου είχε πει ποτέ αν είναι επαγγελματίας οπότε δεν ξέρω αν κυκλοφορούσε σε πιάτσες κτλ.

Μετά από λίγο καιρό ήταν τότε που έπρεπε να δηλώσουμε τα κινητά μας, και άρχισε να είναι μπλοκαρισμένος ο αριθμός της οπότε έχασα τα ίχνη της.

Αν την γνωρίζει κάποιος και μπορεί να μου δώσει κάτι να την ξαναβρώ ή έστω αν κάποιος ξέρει τη απέγινε ας βοηθήσει!

Την γνωρίζει και κάποιος άλλος εδώ μέσα;

Ευχαριστώ πολύ
σ να το εχω γραψει εγω αυτο :rockon: :rockon: :rockon:
να ξερεις παντως δεν ειναι τοσο εξηγημενο ατομο οσο και εγω νομιζα στην αρχη οποτε αστω μην ασχολησε περετερω
 
OP
OP
D

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Αν την γνωρίζει και κάποιος άλλος περιμένω ανταπόκριση! Ευχαριστώ  :rockon:
 

Sexomanis33

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Την γνωρίζω και εγώ. Για ένα μεγάλο διάστημα πήγαινα σπίτι της και κάναμε τρελλά γούστα. Απίστευτη κολλάρα,

Μετά από ένα διάστημα πριν περίπου 4-5 χρόνια μου είπε ότι θα έφευγε Αθήνα και από τότε χαθήκαμε.

Κάποια στιγμή έστειλα μύνημα στο κινητό της και δεν απάντησε. Μετά από πολύ καιρό πείρα τηλέφωνο (πέριση αν θυμάμε καλά) και το σήκωσε αλλά μου το έπεζε κινέζα και στο τ΄ςλος μου το έκλεισε. Από τότε δεν πείρα ξανά τηλ.
 

olasos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2013
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
ρε σεξομανη , γυμνάσιο πήγες; ολα λαθος πείρα , πέριση,  έπεζε . δηλαδή έλεος ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ο ανθρωπος ψαχνει να βρει το τρανσφορμερ του στο bourdela.com. η ορθογραφια του εσενα σου κεντρισε το ενδιαφερον?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Την γνωρίζω και εγώ. Για ένα μεγάλο διάστημα πήγαινα σπίτι της και κάναμε τρελλά γούστα. Απίστευτη κολλάρα,

Μετά από ένα διάστημα πριν περίπου 4-5 χρόνια μου είπε ότι θα έφευγε Αθήνα και από τότε χαθήκαμε.

Κάποια στιγμή έστειλα μύνημα στο κινητό της και δεν απάντησε. Μετά από πολύ καιρό πείρα τηλέφωνο (πέριση αν θυμάμε καλά) και το σήκωσε αλλά μου το έπεζε κινέζα και στο τ΄ςλος μου το έκλεισε. Από τότε δεν πείρα ξανά τηλ.
επιβεβαιωνω οτι τα γουστα που βγαζει στο σεξ ειναι μεγαλα
εχει τρομερη κολαρα απιθανη
αλλα απο κει και περα ειναι για σφαιρα λεει ψεματα το ενα μετα το αλλο γενικα δεν βγαζεις ακρη με τπτ
αλλα η εμπειρια ειναι ολα τα λεφτα :rockon: :rockon:
 
OP
OP
D

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Έχει κάποιος το κινητό της παιδιά; Ευχαριστω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.116
Like
7.957
Πόντοι
2.356
μηπως γεννησε κιολας???  :think:
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
Όχι ακόμα ,, πρώτα ένα σπιτάκι και έπειτα παιδάκια  :2funny:  :headbang:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
κρος ηταν?
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
και εγω εχω χασει μια κρος απο νικαια που εκανε και καποια σοου, πεννυ την λεγανε σας λεει κατι?
 

haris-btm

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2018
Μηνύματα
26
Like
5
Πόντοι
0
τι θυμαμαι παλια απο το καναλι trans στο irc.Χρυσα χρονια
 
OP
OP
D

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Τελικά ξέρει κανείς τι απέγινε η Μαίρη;
 
OP
OP
D

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος τι απέγινε η Μαίρη;
 

Rafaelarafaelitacros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Αν είναι αυτή που έχω καταλάβει βγάζει πολύ καυλες το σεξ πάντα κάτω στο πάτωμα εγω την έχω γλυψει κιόλας και όταν την τσιμπουκωσα την ξεφτυλιζα με σφαλιάρες φτυσιματα και τα έπερνε όλα μέσα στο στόμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom