Νέα

Έχετε κάνει ποτέ παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 430
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε συμμετέχει σε παρτούζα (πάνω από 3 άτομα)...

  • Ναι

    Ψήφοι: 152 33,5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 115 25,3%
  • Ψήνομαι...

    Ψήφοι: 73 16,1%
  • Μόνο τρίο έχω κάνει!

    Ψήφοι: 114 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    454

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Η ερώτηση δεν αφορά παρτούζα σε μπουρδέλο, αλλά με αγνώστους, γνωστούς, φίλους κλπ.

Αν ναι, με πόσους/ες ήταν το περισσότερο; Τι φύλου;

Ποια ήταν η πιο extreme φάση που παίχτηκε κατά τη διάρκεια;

Πως προέκυψε το σκηνικό;
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Εγω το σκέφτομαι να κάνω με ένα φίλο σε μια παντρεμενη.
Μας έχει πει ένας γνωστός ότι στην παρτούζα γαμάς περισσότερο και αργείς να χύσεις.
Αυτό γιατι μπορεί να γελάς η να σου αποσπάται η προσοχή από τον παρτενέρ σου.
Ετσι το γαμήσι διαρκεί πολύ περισσότερο από το να είσαι μόνος
 

Επισκέπτης
3η λυκειου στην 5ημερη ημουν στο δωματιο με τη γκομενα κ ξαφνικα εγινε επιδρομη μεσα στο δωματιο κ απο αλλες γκομενες κ απο αυτους που τις κυνηγουσαν....εγω συνεχισα με την ιδια γκομενα η οποια απλα τσιμπουκωσε ενα φιλαρακι...τπτ το ιδιαιτερο αλλα ειχε φαση γιατι σε ενα μικρουλι δωματιο καταλληξαμε να πηδιομαστε 5 μαλακες με 5 πουτανακια....
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
οχι δεν εχω κανει. παντος πρεπει να ειναι καλη περιπτωση ενας ανδρας με  2-3 γυναικες.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Ναι!Εχω παρει με το τραγουδιστη φιλο μου αρκετες φορες!Το σκηνικο γινεται ως εξης σχεδον καθε φορα που εχει κοψει την τυπισα για τελειως παρτολα οπως πηδαει παντα καταλαθος ανοιγω την πορτα!Θυμαμε και μια που δεν ηθελε και εφυγε τρεχωντας!Και οπως εφυγε μας λεει να γαμηθουμε εγω κ ο φιλος μου!!!
Τρελα γελια!!!
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Παραλίγο αλλά επικράτησε η λογική αντι της καύλας και δεν έγινε τπτ  :headbang:
 

Nikkos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους...
εμένα μου έχει τύχει η εξής φάση...
Με κάποιο γνωστό ζευγάρι...που ήταν καιρό στο χώρο του swinging, πήγαμε σε hotel ,σε σουίτα τζακούζι,αφού κάτσαμε καμιά ώρα στο νερό κ οι 3 πήγαμε στο κρεβάτι...

δοκιμάσαμε 2-3 συνδιασμούς...
η καλυτερη φάση ήταν όταν στο τέλος τελειώσαμε πάνω στην κοιλιά κ στο στήθος της κ οι 2 ταυτόχρονα...

να βλέπεις την γκόμενα όπως στις ταινίες να έχει γεμίσει σπέρμα παντού...

περασμένα μεγαλεία...:)

καλημέρα σε όλους κ πάλι
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Να σας πω και εγώ μια ιστοριούλα καμιά 20αριά χρόνια πριν, (αληθινή). Τα ψιλοείχα με μια γκόμενίτσα για κάνα δυο μήνες αλλά αρνιόταν να πηδηχτεί. Μόνο κάτι πίπες μου έπαιρνε. Τελικά αποκαλύφθηκε, (μου το είχε κρύψει) ότι τα είχε με ένα ναύτη που έλλειπε εκπαιδευτικό ταξίδι. Μόλις το έμαθα, (γιατί γύρναγε το παιδί) τα χαλάσαμε. Μια φορά είχαμε βγει σε ένα μπαρ και ήταν μαζί και μία φίλη της, δεν της είχα δώσει μεγάλη σημασία.

Μετά από κάνα χρόνο, (που τα είχαμε χαλάσει), με παίρνει τηλέφωνο η γκόμενα και μου λεέι να βγούμε. Σκέφτηκα ότι τα είχε χαλάσει με το ναύτη και λέω ναι. Τελικά αποκαλύπτεται ότι ήταν μαζί και η άλλη, (που στην αρχή δεν την αναγνώρισα καν) και ότι η παλιά μου γκόμενα μου έκανε προξενιό.

Τρώμε πίνουμε, πάμε στο σπίτι της καινούριας, σε κάποια φάση η παλιά λέει "νύσταξα πάω να κοιμηθώ στο κρεβάτι μέσα".

Ανοίγει ο δρόμος, αρχίζουμε τα χαμουρέματα με την άλλη, μου λέει σε κάποια δόση "δεν πάμε στο κρεβάτι". Εμένα μου πέρασε από το μυαλό η παρτούζα αλλά η γκόμενα σηκώνει την άλλη και τη στέλνει στον καναπέ. Όπως σηκώθηκε τη βλέπω με τα εσώρουχα και γούσταρα αλλά δε λέω κουβέντα.

Πηδιόμαστε με τη μία στο κρεβάτι, τελειώνουμε, της λέω "πάω να πάρω τα τσιγάρα μου από μέσα". Όπως πάω στο μέσα δωμάτιο, γυμνός, βλέπω την άλλη να κοιμάται στον καναπέ με τα εσώρουχα, είχε τουρλώσει και το κωλαράκι, δεν άντεξα, της το δίνω στο στόμα. Αυτή παρίστανε την κοιμισμένη αλλά είμαι βέβαιος ότι είχε ξυπνήσει και με έγλυφε. Μετά από λίγα λεπτά έρχεται και η άλλη από μέσα να δει γιατί αργώ, βλέπει το θέαμα και μπαίνει και αυτή στο κόλπο. Τις παίρνω και τις δύο τις πάω μέσα στο κρεβάτι και κάναμε μια παρτούζα τούρμπο.

Το παράξενο είναι ότι δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ για αυτό το σκηνικό. Τα έφτιαξα με τη μία, (καινούρια), ερχόταν και ή άλλη και μας έβλεπε, πίναμε καφεδάκι αλλά ούτε κουβέντα. Όποτε το πήγαινα προς τα εκεί κάνανε και οι δύο τις κινέζες.

Τελικά μου την έφερε και η καινούρια μόλις έφυγα για φαντάρος, (έπρεπε να το περιμένω) και πάπαλα.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Μια φορά την είχα παίξει και με τα δύο μου τα χέρια.
Αυτό θεωρείται παρτούζα ?  :cheesy:

Μάλλον όχι έ ? Οπότε ρε παιδιά δεν έχω κάνει παρτούζα ο δυστυχής, αν και θα ήθελα πολύ...
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Εγω το σκέφτομαι να κάνω με ένα φίλο σε μια παντρεμενη.
Μας έχει πει ένας γνωστός ότι στην παρτούζα γαμάς περισσότερο και αργείς να χύσεις.
Αυτό γιατι μπορεί να γελάς η να σου αποσπάται η προσοχή από τον παρτενέρ σου.
Ετσι το γαμήσι διαρκεί πολύ περισσότερο από το να είσαι μόνος

Στην παρτούζα γαμάς περισσότερο.

Κατ' αρχήν, γιατί υπάρχει πλήθος εναλλαγών σε στάσεις.

Δεύτερον, γιατί στην όλη φάση βάζουν ενέργεια παραπάνω από ένας, ή δύο άνθρωποι.

Τώρα να γελάς είναι δύσκολο. Φαντάσου δηλαδή να γαμάς με άλλον μαζί μία μουνίτσα. Κάθε άλλο παρά αστείο είναι. Μάλλον καυλωτικό θα το έλεγα. Ή να έχεις να κάνεις εσύ, με δύο μουνίτσες. Και πάλι, τα αστεία περιττευουν και τα πράγματα είναι λίαν σοβαρά αλλά ταυτόχρονα και απολαυστικά.

Αστείο θα 'ναι, ενδεχομένως, να γαμήσεις κατόπιν συνεννόησης με φίλο σου κάποια γκόμενα που είναι στόκος και πετάει μαλακίες, ακόμη και στο κρεβάτι, ή καμία που δεν πολυβλέπεται. Αλλά και πάλι, δε μπορώ να βρώ κάτι αστείο. Γενικά, δεν καταλαβαίνω πώς είναι δυνατό να μπερδεύεται γαμήσι με καλαμπούρι.
 

Επισκέπτης
Γουστάρω την ιδέα, αλλά δεν έχει τύχει ποτέ εκτός μπουρδέλου. Σε μπουρδέλο τρεις φορές στη Φυλής πριν από 6-7 χρόνια. Πάντως κατά πληροφορίες έχει αρχίζει να ξαπαίζει παρτούζα σε μερικά μπουρδέλα και το ψάχνω. Ασφαλώς βέβαια το καλύτερο είναι εκτός μπουρδέλου με καυλιάρα γυναίκα.
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
το τελευταίο ανέκδοτο με τον Τοτό το ξέρει κανείς???
Ολοι σκέφτονται το ίδιο πράγμα.....
Εδώ δεν μπορούν να συνενοηθούν δύο  ...τρείς και τέσερις πως θα κάνουν φάση.
Γουστάρω και  επαυξάνω αλλά... χλωμό σήμερα το 2006 και στην Ελλάδα. :grouphug:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Ρε παιδιά για την παρτούζα έχω τους εξής προβληματισμούς:
Για να την φχαριστηθείς πρέπει η γκόμενα/γκόμενες να είναι εμπιστοσύνης για να ρίχνεις τα γαμήσια/γλυφομούνια/γλωσσόφιλα κτλ. χωρίς να έχεις το άγχος να κολλήσεις Aids/Σύφιλη/Χολέρα/Τύφο κτλ.

ʼμα λοιπόν την κάνεις με πουτάνα/πουτάνες είσαι συνέχεια στο πρόσεχε: Πρόσεχε μην ακουμπήσεις πουθενά, πρόσεχε μην σου γλύψει τον πούτσο χωρίς προφυλακτικό, πρόσεχε μην την γλύψεις το μουνί.... Τότε έτσι τι σκατά παρτούζα είναι ?? Δεν κάθομαι σπίτι μου να παίξω μια  :jerking:
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
173
Κριτικές
6
Like
30
Πόντοι
1
Μια φορά την είχα παίξει και με τα δύο μου τα χέρια.
Αυτό θεωρείται παρτούζα ?  :cheesy:

Μάλλον όχι έ ? Οπότε ρε παιδιά δεν έχω κάνει παρτούζα ο δυστυχής, αν και θα ήθελα πολύ...

Καλα φιλε εισαι και πολυ απαιχτος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Αγαπητοί φίλοι,
Στο ερώτημα εάν έχω κάνει παρτούζα, πρέπει να απαντήσω με ένα μεγάλο ΝΑΙ, ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ.
Ξεκίνησε την Δευτέρα το μεσημέρι οπότε μου ήλθε το εκκαθαριστικό της εφορίας (πρώτο γαμήσι).
Συνεχίστηκε την Τρίτη το μεσημέρι οπότε κατάλαβα ότι μου είχε έλθει ο λογαριασμός του κινητού (Γαμήσι νο 2).
Την Τετάρτη πήρα ένα δωράκι στην κοπέλα μου (και επειδή είμαι άσχετος με γυναικεία ρούχα έχω τη διαίσθηση ότι με δουλέψανε άρα πήδημα νο 3)
Σήμερα ένας Μ........ας αλλά πολύ Μ.......... ας μπάτσος του δήμου Αθηναίων μου έγραψε το μηχανάκι μου επειδή πάρκαρα παράνομα σε ένα κωλόστενο στο Σύνταγμα.
Τέτοιες χαρές ούτε ο gayboy δεν θα είχε .......
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
περσι το καλοκαιρι,παιζαμε strip poker εγω , ενα φιλαρακι,και μια γκομενα.Αρχισα να χανω πρωτος και εμεινα με το εργαλειο εξω,εν τω μεταξυ η γκομενα ειχε μεινει με το σουτιεν (ειχε ωραια βυζακια) ,αρχισα να καυλωνω , η γκομενα αρχισε να μου τον χαιδευει και καταληξαμε να πηδιομαστε,στο παιχνιδι μπηκε και ο φιλος που στην αρχη τον επαιζε
 

magkakos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αύγουστος, πριν από 2 χρόνια, σε ετερόκλιτη και νεοσύστατη παρέα έπαιζαν πολλές και διάφορες σπόντες με μια από τις κοπέλες για 5-6 μέρες. ʼρχισε να παίζει τελικά με τον κολλητό μου το τελευταίο βράδυ σε ένα μπαράκι. Λίγο πριν φύγουμε έρχεται ο φίλος μου και μου ανακοινώνει "η κούκλα θέλει ιστορίες".
...ήρθε στο δωμάτιο μας το ίδιο βράδυ! Έγιναν έκτροπα ...μέχρι και dp. Όλα τέλεια. Αφού τελειώσαμε γυρνάει και λέει το αμίμητο «έχω να το κάνω αυτό από το λύκειο» όπου βάλλαμε και οι 3 τα γέλια. Είμαστε ακόμα φίλοι αλλά δεν συζητιέται πολύ το συγκεκριμένο σκηνικό μεταξύ των τριών μας.

Η συγκεκριμένη κοπέλα είχε τότε και γκόμενο στην Αθήνα και τον έπαιρνε επιδεκτικά τηλέφωνο όποτε μπορούσε μπροστά μας την συγκεκριμένη περιοδο. Τον λυπήθηκα τον τυπά.

Το συγκεκριμένο πάρτι ήταν το πρώτο και ίσως το καλύτερο. Τα επόμενα που ακολούθησαν με 2 άλλες ήταν απλά φτηνές αντιγραφές. Ίσως να φταίει ότι ανέβηκε ο πήχης ψηλά απο πολυ νωρις.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
εμενα παραλίγο να μου κάτσει η φάση όταν ήμουνα φοιτητής με ένα φίλο μου και τη γκόμενα του. Η φάση παίχτηκε στο δωμάτιο του και ενώ είχαμε αρχίσει τα χαμουρεματα  (h τύπισσα καθόταν πάνω στο φίλο μου και εγώ τhς χούφτωνα τα βυζιά και της εσκαγα γλωσσοφιλα, ξαφνικά ξενέρωσε και μας είπε οτι δεν γουστάρει....)

όπως καταλαβαίνετε τρελη  :jerking: :jerking: και  >:(  εκεινο το βραδυ.

Τελικα πολυ ξενέρωτες κάποιες γυναίκες...  :tickedoff:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Μια φορά την είχα παίξει και με τα δύο μου τα χέρια.
Αυτό θεωρείται παρτούζα ?  :cheesy:

Μάλλον όχι έ ? Οπότε ρε παιδιά δεν έχω κάνει παρτούζα ο δυστυχής, αν και θα ήθελα πολύ...

Μάλλον είμαστε οι μόνοι γιατί όλοι οι άλλοι εδώ...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Αυτό το thread ειναι για εναν φιλο (δε θυμαμαι ονομα...) ο οποιος λεει οτι πολλες φορες αυτος και η γυναικα του γουσταρουν και κανουν φασεις με τριτο ατομο. Θα εχει πολλα να πει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom