Νέα

Βαρδάρης η Μυλός ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βαρδάρης η Μυλός ? που πατε συνηθος ?

  • Μονο Μυλο ( 80% -100 % )

    Ψήφοι: 21 41,2%
  • Συνηθος Μυλο ( 60% - 80% )

    Ψήφοι: 14 27,5%
  • Fifty - Fifty ( 50-50 αντε 60- 40)

    Ψήφοι: 11 21,6%
  • Συνηθος Βαρδαρη ( 60% - 80 % )

    Ψήφοι: 2 3,9%
  • Μονο Βαρδαρη ( 80% -100 % )

    Ψήφοι: 3 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    51

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βαρδάρης η Μυλός ?

Σαν περιοχη περισοτερο και οχι σαν "μπουρδελο ή στουντιο " που στην ουσια εκπροσωπει η μια η η αλλη περιοχη.
Ο φθηνος - βολικος αλλα καμια φορα "θορυβωδης" και "derty" Βαρδαρακος
Η τα πολλες φορες ακριβοτερα , απομακρυσμενα και ποιο ησυχα μαγαζακια του Μυλου ?

Εγω στον Βαρδαρακο εχω παει 2 φορες.
Στην πρωτη μου μπουρδελοεμπειρια στο Σαπφους 5 το καλοκαιρι του 2010 με την δεσποινις Εφη
Και αλλη μια στο Πρασινο Τανταλου & Σαπφους με μια Χριστινα Ελληνιδα , λογο πατριωτισμου χαχα
Εκτοτε δε ξαναπηγα μιας και στα μαγαζια του μυλου μαρεσαν περισσοτερο
Εκτος αυτου μενει μια θεια μου εκει και δε θελω να την συναντησω σε καμια τσαρκα  :tooth:

Ετσι λοιπον με αναλογια 72 προς 2 (φορες) ψηφηζω "Μονο Μυλο"

Για να δουμε τι προτειμανε τα μελη του φορουμ , ο καθενας για τους δικους του λογος που δεν ειναι απαραιτητο να αναλυθουν
Στην ψηφοφορια μπορουν (και πρεπει ) να ψηφησουν ολοι , ενεργοι ή μη . Ευκαιρια φιλοι Leetchers να παιξετε και σεις λιγο μαζι μας  :grin:
Oποιος θελει φυσικα γραφει και κατι τις ...

*
Τα μαγαζακια στη περιοχη City Gate τα θεωρω οτι ανοικουν στην ευρητερη περιοχη του μυλο
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Βαρδάρη αβλεπεί  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Επιμένω κλασσικά, έιναι πολλές οι αναμνήσεις, και υπάρχει και ψυχολογικό δέσιμο με πολλά καταστήματα της περιοχής, αν τελικα τον κλείσουν εμένα προσωπικά θα μου λείψει  :grin:

Βέβαια η πολυτέλεια μου αρέσει, ιδιαίτερα μάλιστα όταν είναι και προσιτή, υπάρχουν αξιόλογα καταστήματα στον μύλο, και ο νωων νοεείτω :grin: :grin:

Ωραίο θέμα jo  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μυλος γιατι βαρδαρη σε βλεπουν περισσοτερα ματια ,τα σπιτια ειναι πιο βρωμικα με στενα δωματια και δεν ευνοει προγραμματα οπως 69 κλπ......ασε που γλιτωνεις κατι ξενους παρακμιακους επισκεπτες....
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Όταν ξεκίνησα πρόπερσι την καριέρα μου, τους πρώτους μήνες χτυπούσα σχεδόν αποκλειστικά Βαρδάρι, ίσως και λόγω ευκολίας πρόσβασης...
Όταν "ανακάλυψα" τον Μύλο, μπορώ να πω ότι με κέρδισε τόσο από άποψη χώρων όσο και από ποιότητα υπηρεσιών...
Σήμερα, στο Βαρδάρι θα πάω μόνο για καταδρομική επίσκεψη σε 1-2 κορίτσια που γουστάρω...
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Βαρδαρη 30 ευρω το πηγανε παλι, δε γαμιουνται Σαββατο γινεται της πουτανας οταν πανε ολοι οι γαμιαδες απο τη παραλια
Μυλος ειναι πιο καθαρα
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
μυλος γιατι βαρδαρη σε βλεπουν περισσοτερα ματια ,τα σπιτια ειναι πιο βρωμικα με στενα δωματια και δεν ευνοει προγραμματα οπως 69 κλπ......ασε που γλιτωνεις κατι ξενους παρακμιακους επισκεπτες....
Γι' αυτούς τους λόγους μόνο Μύλο.
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Καλημέρα ... Μόνο περιοχή Μύλου. Δεν έχω σύγκριση με Βαρδάρη γιατί δεν έχω πάει ποτέ, αλλά στον Μύλο με βολεύει μια χαρά  :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.551
Κριτικές
178
Like
38.965
Πόντοι
21.896
mylos εχει πολυτελεια του παρκινγκ και σε λιγα χρονια αν γινει το μετρο :grin: :grin: θα αναπτυχθει και η περιοχη!!!!!!!!!εινια και διπλα στη θαλασσα χωρις παρακμιακα μαγαζια :cheesy: :cheesy:
οσο για την ποιοτητα των οικων ανοχης δεν το συζητω
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Μεγαλωσα στο Βαρδαρη, αλλα πολυ θα ηθελα να απεξαρτηθω απ΄αυτον.
Πολυ χαρηκα οταν ειδα να ξεφυτρωνουν σαν μανιταρια πολλα νεα σπιτια στο Μυλο...και πολυ απογοητευτηκα
οταν ειδα οτι η στελεχωση τους ηταν πολυ μετρια, εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων.
Η φετινη μου χρονια ηταν 50-50 κι αυτο λογω του οτι τρεις κοπελες που μ΄αρεσουν πολυ ηταν παντα Βαρδαρη.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.825
Κριτικές
379
Like
5.137
Πόντοι
10.647
2012 πηγα κατα μεγαλο ποσοστο Μυλο, αυτο φενετε και απο τις κριτικες μου, μονο 4 φορες επησκεφτηκα τον βαρδαρη σαν εσχατη λυση περισοτερο μιας και δεν εβρησκα κατι καλο στα στουντιο, περυσι ηθελα λιγο ποιοτητα στον χωρο, και καθαριοτητα, βαρδαρης δεν με τραβαγε καθολου, ουτε και για βολτα, και απο την αλλη στα στουντιο ειναι τραγικη η εικονα οσο αφορα την εμφανηση των κοριτσιων, μετα βιας, με αριστα το 10 αγγιζουν το 7, και συν της αλλης δεν υπαρχει ανανεωση καθολου, χαρηκα που ανοιξανε καινουρια μαγαζια, επενδυσανε καποια λεφτα, αλλα δεν επενδυσανε στην στελεχωση τους, ανακυκλωμενες κοπελες, ξαναζεσταμενο φαγητο, μυαλα βουτυρου...

Φετος βλεπω παλι μυλο θα κινηθω για αρχη, για αργοτερα σκεφτομαι και κανα τρενακι, αθηνα στην φυλης μια φορα το μηνα...και τελος.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Βαρδάρης η Μυλός ?

Σαν περιοχη περισοτερο και οχι σαν "μπουρδελο ή στουντιο " που στην ουσια εκπροσωπει η μια η η αλλη περιοχη.
Ο φθηνος - βολικος αλλα καμια φορα "θορυβωδης" και "derty" Βαρδαρακος
Η τα πολλες φορες ακριβοτερα , απομακρυσμενα και ποιο ησυχα μαγαζακια του Μυλου ?

Εγω στον Βαρδαρακο εχω παει 2 φορες.
Στην πρωτη μου μπουρδελοεμπειρια στο Σαπφους 5 το καλοκαιρι του 2010 με την δεσποινις Εφη
Και αλλη μια στο Πρασινο Τανταλου & Σαπφους με μια Χριστινα Ελληνιδα , λογο πατριωτισμου χαχα
Εκτοτε δε ξαναπηγα μιας και στα μαγαζια του μυλου μαρεσαν περισσοτερο
Εκτος αυτου μενει μια θεια μου εκει και δε θελω να την συναντησω σε καμια τσαρκα  :tooth:

Ετσι λοιπον με αναλογια 72 προς 2 (φορες) ψηφηζω "Μονο Μυλο"

Για να δουμε τι προτειμανε τα μελη του φορουμ , ο καθενας για τους δικους του λογος που δεν ειναι απαραιτητο να αναλυθουν
Στην ψηφοφορια μπορουν (και πρεπει ) να ψηφησουν ολοι , ενεργοι ή μη . Ευκαιρια φιλοι Leetchers να παιξετε και σεις λιγο μαζι μας  :grin:
Oποιος θελει φυσικα γραφει και κατι τις ...

*
Τα μαγαζακια στη περιοχη City Gate τα θεωρω οτι ανοικουν στην ευρητερη περιοχη του μυλο
74 φορες σε διομισυ χρονια, μας κανει 2,5 φορες το μηνα (5 φορες το διμηνο ενταξει) προς 30 ευρω πες... 75 ευρω. Για τσιγαρα πιο πολλα δινεις...Το πηδημα ειναι τουλαχιστον πιο υγιεινο (μερικες φορες)  :grin:
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
θυμαμαι πρωτες φορες στο μυλο δε μου αρεσαν
(λογω και ξαφνικης αλλαγης καταστασης)αλλα
απο κει και μετα μονο μυλο
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βαρδάρη αβλεπεί  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Επιμένω κλασσικά, έιναι πολλές οι αναμνήσεις, και υπάρχει και ψυχολογικό δέσιμο με πολλά καταστήματα της περιοχής, αν τελικα τον κλείσουν εμένα προσωπικά θα μου λείψει  :grin:

Βέβαια η πολυτέλεια μου αρέσει, ιδιαίτερα μάλιστα όταν είναι και προσιτή, υπάρχουν αξιόλογα καταστήματα στον μύλο, και ο νωων νοεείτω :grin: :grin:

Ωραίο θέμα jo  :rockon:

Δηλαδι ψηφησες "Μονο Βαρδαρη? "  :think:
Αν ναι κακως  καθοτιη ερωτηση ειναι που πατε συνηθος ? και το θεματακι ειναι στατιστικου χαρακτηρα :dunno:
Που παμε λοιπον ( που εχουμε παει ως τωρα ) και οχι που μας αρεσει ή που θελουμε να παμε κυριε ατμοσφαιρικε  :cheesy:

Μετα την λιστα Καραμαν δε γλυτωνει κανεις  :2funny: ξερουμε που ανοικεις  :s&m_2:
Μυλος  1ος ο συνηθης υποπτος.!! Gameover με 36 κριτικες
Οι ευεργετες του βαρδαρη.!!   1η θεση Gameover με 33 κριτικες

Νομιζω πως εισαι ο ορισμος του 50-50  :cheesy:


Διορθωστε την ψηφο σας
 

Συνημμένα

  • 599179.jpg
    599179.jpg
    12,4 KB · Εμφανίσεις: 105

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.825
Κριτικές
379
Like
5.137
Πόντοι
10.647
Το μονο κακο με τον μυλο ειναι, μονο το χειμωνα που μεταφερονται τα χειμερηνα μπουζοκοκλαμπομαγαζα εκει και αν θες να κανεις μια γυρα το παρασκεβοσαββατοβραδο, εχει κινηση πολυ με κηνδυνος να σε παρει κανα ματι, και χωρια δεν βρησκεις και παρκιν.
Θυμαμαι ενα βραδυ ηθελα να παω καντυ μιας και το προγραμμα την ειχε να δουλευει, και παρκαρω στο στενο μεσα στην φριξου προς 26ης, το κλαμπακι που ειναι μεσα στο στενο ηταν ανοιχτο και ο παρκαδορος εποιανε θεσεις, οποτε με βλεπει που παρκαρω την πορσε ποιο μπροστα απο το φριξου γιατι μπροστα ειχε παρκαρησμενη καντινα, και κλειδωνω και με κηνηγαει ρωτωντας με που παω το αμαξι κτλ, του λεω εδω ενα πουτσο να ριξω δεν αργω,  :2funny: δεν με ακουσε και 2η φορα του ειπα σε 5 λεπτα θα φυγω, αλλα σε 1 λεπτο ημουν πισω γιατι το καταστημα ηταν κλειστο.... :'(
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
74 φορες σε διομισυ χρονια, μας κανει 2,5 φορες το μηνα (5 φορες το διμηνο ενταξει) προς 30 ευρω πες... 75 ευρω. Για τσιγαρα πιο πολλα δινεις...Το πηδημα ειναι τουλαχιστον πιο υγιεινο (μερικες φορες)  :grin:

Σιγουρα !  160 γιουρο βγαιναν τα τσιγαρα  :jerking: , με 3,8 αν θυμαμαι καλα το πακετο
τωρα ποσο παει παει το αληθεια ? ( marlboro camel κλτ )

Κοινωνικο μυνημα , Κοβω το περιπτερο , Αρχιζω το μπουρδελο :rockon:


Στην διετια που τα εχα μετρησει ημουν στα ιδια παντως  , τωρα θα βγαλω το εκκαθαριστικο του 12 και θα τα ξαναδω  :cheesy:
 

Συνημμένα

  • Tsig.jpg
    Tsig.jpg
    310,8 KB · Εμφανίσεις: 110

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Σιγουρα !  160 γιουρο βγαιναν τα τσιγαρα  :jerking: , με 3,8 αν θυμαμαι καλα το πακετο
τωρα ποσο παει παει το αληθεια ? ( marlboro camel κλτ )
Κοινωνικο μυνημα , Κοβω το περιπτερο , Αρχιζω το μπουρδελο :rockon:
Στην διετια που τα εχα μετρησει ημουν στα ιδια παντως  , τωρα θα βγαλω το εκκαθαριστικο του 12 και θα τα ξαναδω  :cheesy:

τώρα το πρόσεξα. τα λάθη τονισμού ακόμη και στον τίτλο του θέματος τα κάνεις γιατί σου ανεβαίνουν οι σφυγμοί και τρέμει το χέρι σου όταν θυμάσαι αυτά που βλέπεις και κάνεις στον Μύλο?
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τώρα το πρόσεξα. τα λάθη τονισμού ακόμη και στον τίτλο του θέματος τα κάνεις γιατί σου ανεβαίνουν οι σφυγμοί και τρέμει το χέρι σου όταν θυμάσαι αυτά που βλέπεις και κάνεις στον Μύλο?

χαχα , κατι τετοιο πρεπει να γινετε  :grin:
Ευχαριστω για την παρατηρηση , αλλα δε μπορω να το αλλαξω τωρα , ας το κανει καποιος αρμοδιος

Εσεις που τραγουδατε αληθεια αγαπητε ?  :think:
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
1
Στην αρχή Βαρδάρη σχεδόν αποκλειστικά (και καταθέσεις),Μύλο αραιά και πού (σχεδόν ποτέ κατάθεση)...τώρα έχουν αντιστραφεί τα δεδομένα και μου φαίνεται έτσι θα μείνουν,όταν είσαι πιτσιρίκος έχει φάση η παρακμή και η λέρα αλλά μετά τα ψιλοβαριέσαι...ειδικά τώρα που και τα στούντιο πέσαν στα 30 δεν βρίσκω λόγο να πηγαίνω στα χαμόσπιτα (εκτός άμα σταμπάρω κάνα καλό κομμάτι).
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Μόνο Μύλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom