Νέα

Κοπελες που κανουν CIM?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ChrisGTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ChrisGTP

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετε συναγωνιστες! ειμαι καινουργιος στην περιοχη της θεσσαλονικης οποτε δεν εχω ιδεα για το τι παιζει. Ψαχνω κοπελα που κανει CIM επειδη ειδα απο αλλα thread οτι το βρισκεις αυτο εδω, και μου εχει μεινει αχτι αφου εχω 2-3 εμπειριες με ιεροδουλες στην αθηνα οπου μου το αρνηθηκαν και εκει κατω τετοιες υπηρεσιες πολυ δυσκολα παιζουν (η εγω τουλαχιστον δεν εχω βρει).


Παρακαλω να γραψετε, αν ξερετε, οχι μονο το ονομα της κοπελας αλλα και τιμες, που δουλευει/ωρες, πως γινεται η συνεννοηση (μεσα στο δωματιο η απο πριν?), τι αλλες υπηρεσιες προσφαιρει (πχ γλωσσοφιλα, κωλος) την εμφανιση της κοπελας κλπ. Ειμαι φανταρος και σκοπευω να παω σε καμια εξοδο, οποτε θελω να ξερω που πηγαινω επειδη ο χρονος θα πιεζει.
Διαβασα σε αλλο thread πχ για μια Λαουρα που κανει, αλλα αμα δεν μου πεις και που θα την βρω τι να το κανω. Απο οτι βλεπω τα μπουρδελα/στουντιο στην θεσσαλονικη δεν εχουν site με πληροφοριες για κοπελες, βαρδιες, υπηρεσιες στο ιντερνετ οποτε παω στα τυφλα.


Ευχαριστω για οποιαδηποτε πληροφορια/βοηθεια εκ των προτερων.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Χαιρετε συναγωνιστες! ειμαι καινουργιος στην περιοχη της θεσσαλονικης οποτε δεν εχω ιδεα για το τι παιζει. Ψαχνω κοπελα που κανει CIM επειδη ειδα απο αλλα thread οτι το βρισκεις αυτο εδω, και μου εχει μεινει αχτι αφου εχω 2-3 εμπειριες με ιεροδουλες στην αθηνα οπου μου το αρνηθηκαν και εκει κατω τετοιες υπηρεσιες πολυ δυσκολα παιζουν (η εγω τουλαχιστον δεν εχω βρει).


Παρακαλω να γραψετε, αν ξερετε, οχι μονο το ονομα της κοπελας αλλα και τιμες, που δουλευει/ωρες, πως γινεται η συνεννοηση (μεσα στο δωματιο η απο πριν?), τι αλλες υπηρεσιες προσφαιρει (πχ γλωσσοφιλα, κωλος) την εμφανιση της κοπελας κλπ. Ειμαι φανταρος και σκοπευω να παω σε καμια εξοδο, οποτε θελω να ξερω που πηγαινω επειδη ο χρονος θα πιεζει.
Διαβασα σε αλλο thread πχ για μια Λαουρα που κανει, αλλα αμα δεν μου πεις και που θα την βρω τι να το κανω. Απο οτι βλεπω τα μπουρδελα/στουντιο στην θεσσαλονικη δεν εχουν site με πληροφοριες για κοπελες, βαρδιες, υπηρεσιες στο ιντερνετ οποτε παω στα τυφλα.


Ευχαριστω για οποιαδηποτε πληροφορια/βοηθεια εκ των προτερων.

Γεια σου φιλε που εννοεις οτι παιζουν δυσκολα τετοιες υπερεσιες στην Αθηνα εννοεις σε ρδελα,στουντιο η κολ γκερλς..;;;
αυτες που στο αρνηθηκαν που εργαζοντω περικαλω...;;;
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε μπες και κάνε μια ερώτηξη στο άλλο θέμα καλύτερα...

Όσο για τη Λάουρα ισχύει... Είναι μια μικροκαμωμένη κοπέλα από ουγγαρία. Τα μαλλιά της τα αλλάζει συνέχεια.
Την έχω πετύχει και με κοντά και με μακρυά , και ξανθά και μαύρα και απ' όλα γενικά.
Τελευταία φορά την είδα στο Σαπφούς με Ταντάλου γωνία (το επονομαζόμενο και πράσινο), σε βραδυνή-μεταμεσονύχτια βάρδια. Από τις 19:00 και μετά δηλαδή.
Το κόστος ήταν +20 ευρώ. Θυμάμαι ότι το γυμνό έκανε 50 ευρώ και με το cim πήγαινε σύνολο 70. Τώρα έχουν πέσει και οι τιμές κάπως. Φιλιά δίνει
αλλά όχι βαθιά με γλώσσα.

Μια ακόμη που ξέρω ότι κάνει είναι μια χοντρούλα 'Αντζελα ή Αντζέλικα μου φαίνεται... Την έχω πετύχει μια φορά στο Σαπφούς 5 βράδυ και το μαλλί πήγαινε 50 ευρώ
Νομίζω ότι εμφανίζεται και σε κάποιο στούντιο, αλλά δεν ξέρω σε ποιο? Κι αυτή δίνει γλωσσόφιλα.

Και τέλος η Έμμα από Ρουμανία (πρώην κατεχάκη 13 και νυν Φρίξου 15)... Η οποία δεν το έχει στο πρόγαμμά της, αλλά έχει αναφερθεί από συναγωνιστές ότι κάνει cim.
Και αυτή βραδυνή και πολύ καλή επιλογή. Δίνει και γλωσσόφιλα βαθιά. Τιμή μάλλον κατόπιν συννενοήσεως.

Την 1η και την 3η τις έχω δοκιμάσει, πολύ καλές επιλογές και οι δύο και θα περάσεις καλά (σχεδόν σίγουρα κατά την γνώμη μου)


Καλός Πολίτης Φίλε... Κι αν πάς ή βρεις τίποτα άλλο ενημέρωσέ μας κι εμάς!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Φίλε μπες και κάνε μια ερώτηξη στο άλλο θέμα καλύτερα...

Όσο για τη Λάουρα ισχύει... Είναι μια μικροκαμωμένη κοπέλα από ουγγαρία. Τα μαλλιά της τα αλλάζει συνέχεια.
Την έχω πετύχει και με κοντά και με μακρυά , και ξανθά και μαύρα και απ' όλα γενικά.
Τελευταία φορά την είδα στο Σαπφούς με Ταντάλου γωνία (το επονομαζόμενο και πράσινο), σε βραδυνή-μεταμεσονύχτια βάρδια. Από τις 19:00 και μετά δηλαδή.
Το κόστος ήταν +20 ευρώ. Θυμάμαι ότι το γυμνό έκανε 50 ευρώ και με το cim πήγαινε σύνολο 70. Τώρα έχουν πέσει και οι τιμές κάπως. Φιλιά δίνει
αλλά όχι βαθιά με γλώσσα.

Μια ακόμη που ξέρω ότι κάνει είναι μια χοντρούλα 'Αντζελα ή Αντζέλικα μου φαίνεται... Την έχω πετύχει μια φορά στο Σαπφούς 5 βράδυ και το μαλλί πήγαινε 50 ευρώ
Νομίζω ότι εμφανίζεται και σε κάποιο στούντιο, αλλά δεν ξέρω σε ποιο? Κι αυτή δίνει γλωσσόφιλα.

Και τέλος η Έμμα από Ρουμανία (πρώην κατεχάκη 13 και νυν Φρίξου 15)... Η οποία δεν το έχει στο πρόγαμμά της, αλλά έχει αναφερθεί από συναγωνιστές ότι κάνει cim.
Και αυτή βραδυνή και πολύ καλή επιλογή. Δίνει και γλωσσόφιλα βαθιά. Τιμή μάλλον κατόπιν συννενοήσεως.

Την 1η και την 3η τις έχω δοκιμάσει, πολύ καλές επιλογές και οι δύο και θα περάσεις καλά (σχεδόν σίγουρα κατά την γνώμη μου)


Καλός Πολίτης Φίλε... Κι αν πάς ή βρεις τίποτα άλλο ενημέρωσέ μας κι εμάς!

Απο Σαλονικα εισαι Βασιλι Μεγα Ηρωα Σκοπευτη του Σταλινγραντ;?
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ναι συντροφε, Σαλόνικα...
Και για το ΦΚαΚαλα στο άλλο thread νομίζω το έπιασα!
Τεμέτερον?
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Φκακαλα σημαίνει αρχίδια στα ποντιακά

Το τεμέτερον είναι ποντιακή έκφραση που σημαίνει δικός μας είσαι.

Αν ήσουν πόντιος δηλαδή θα το έπιανες!

Όποτε έπεσα έξω... Δεν πειράζει καλή καρδιά

Σ' ευχαριστούμε κι εγώ και ο Γουντυ (υποθέτω)
 
OP
OP
C

ChrisGTP

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για τις πληροφοριες φιλε και την ευχη  :)

θα ψαξω και γω αμα προλαβαινω κ θα σας πω
 

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
88
Like
10.232
Πόντοι
17.815
Αμα η Αφρουλα εκανε και CIM δεν θα μου μεναν λεφτα ουτε για μια μπυρα.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
cim ειναι να υποθεσω να τεληωσεις στο στομα της κοπελας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom