Νέα

Ξενοδοχείο στο Ρέθυμνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα indigo65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 5K
  • Ετικέτες
    ρέθυμνο
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

indigo65

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΟΥ  ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ?
ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΚΛΠ
ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΑΘΗΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΡΩΤΑΝΕ  2 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΔΩΣΟΥΝ ΔΩΜΑΤΙΟ.

 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει φίλε....Μόνο το BRASCOS στο κέντρο αλλά και εκεί ζητάνε...Πάντως δείχνουν κατανόηση...Πολλοί ευυπόληπτοι ρεθυμνιώτες περνάνε εκεί τις νύχτες τους...
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Όλα τα ξενοδοχεία στην Ελλάδα ΟΛΩΝ των κατηγοριών ζητάνε ταυτότητα ή διαβατήριο ή δίπλωμα. Γιατί εάν εσύ βάλεις βόμβα ή πνίξεις την κοπέλα , τον ρεσεψιονίστ ή τον υπευθυνο θα κηνηγάει η αστυνομία - δικαιοσύνη καί το όλο σύστήμα. Την στιγμή που σε ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Αμερική σου δίνουν ένα βιβλίο καί σου λένε γράψε ένα όνομα καί βάλε καί μία τζιφρά .Άστα να πάνε φίλε.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Όλα τα ξενοδοχεία στην Ελλάδα ΟΛΩΝ των κατηγοριών ζητάνε ταυτότητα ή διαβατήριο ή δίπλωμα. Γιατί εάν εσύ βάλεις βόμβα ή πνίξεις την κοπέλα , τον ρεσεψιονίστ ή τον υπευθυνο θα κηνηγάει η αστυνομία - δικαιοσύνη καί το όλο σύστήμα. Την στιγμή που σε ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Αμερική σου δίνουν ένα βιβλίο καί σου λένε γράψε ένα όνομα καί βάλε καί μία τζιφρά .Άστα να πάνε φίλε.

εδώ είναι Ελλάδα και το σκηνικό με δωμάτιο χωρίς ταυτότητα είναι απολύτως ρεαλιστικό :grin:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
αδερφε δεν ξερω το  ονομα του ξενοδοχειου αλλα αυτο που ειναι απεναντι απο την εισοδο του κηπου ..διπλα στο προπο και το ζαχαροπλαστειο...ειναι το μονο που δεινει δωματια για ημιπαραμονη...τουλαχιστον αυτο ξερω εγω...δεν θυμαμε για ταυτοτητες ομως αν ζηταει....προσωπικα δεν το εχω χρησιμοποιησει γιατι εχω σπιτι στο ρεθυμνο...αλλα ενας φιλος το εχει χρησιμοποιησει και εκει γινετε ολος ο χαμος με τα παρανομα ζευγαρια στο ρεθυμνο το ξερουν ολοι :2funny: :2funny:
στην εισοδο του κηπου την κεντρικη απο ηγουμενου γαβριηλ..συνεχεια της κουντουριωτη
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το BRASCOS που είπα......Δέκα χρόνια δε ξεχνιούνται εκεί......
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
αν ειναι παρονομο το πηδημα επίφοβο, ολο και καποιος θα μιλησει, για αυτο γκαρσονιεριτσααα...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τελικα πανω που θα ρωτουσα για δωματιο στο ρεθυμνο με προλαβατε.χρονια πολλα καλη χρονια.χανια ξερω δωματια οπου δεν παιζει ρεσεψιον αλλα ηθελα να μαθω για ρεθυμνο.βασικα πολλα παρανoμα ζευγαρια στο ρεθυμνο ειναι παντρεμενοι με φοιτητριες.φυσικα υπαρχουν και πολλες παντρεμενες για να μην ειμαι απολυτος.
 

BILLegend

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
25
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
αδερφε δεν ξερω το  ονομα του ξενοδοχειου αλλα αυτο που ειναι απεναντι απο την εισοδο του κηπου ..διπλα στο προπο και το ζαχαροπλαστειο...ειναι το μονο που δεινει δωματια για ημιπαραμονη...τουλαχιστον αυτο ξερω εγω...δεν θυμαμε για ταυτοτητες ομως αν ζηταει....προσωπικα δεν το εχω χρησιμοποιησει γιατι εχω σπιτι στο ρεθυμνο...αλλα ενας φιλος το εχει χρησιμοποιησει και εκει γινετε ολος ο χαμος με τα παρανομα ζευγαρια στο ρεθυμνο το ξερουν ολοι :2funny: :2funny:
στην εισοδο του κηπου την κεντρικη απο ηγουμενου γαβριηλ..συνεχεια της κουντουριωτη
μιλαμε στελνεις τον ανθρωπο στο ποιο κεντρικο σημειο της πολης, δε θα ειναι και για πολυ παρανομο ζευγαρι μετα απο αυτο
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
μιλαμε στελνεις τον ανθρωπο στο ποιο κεντρικο σημειο της πολης, δε θα ειναι και για πολυ παρανομο ζευγαρι μετα απο αυτο

ακριβως γι'αυτο ειναι το απολυτο ξεκαρφωμα  ;)
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΟΥ  ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ?
ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΚΛΠ
ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΑΘΗΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΡΩΤΑΝΕ  2 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΔΩΣΟΥΝ ΔΩΜΑΤΙΟ.

ποσες φορες μηνιαια στο περιπου θα το χρησιμοποιεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom