Νέα

Γάμος με αλλοδαπή: βοήθεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
ρε παιδια αν παντρευτω αλλοδαπη για να τησ δωσω την υπηκοοτητα τι αρνητικα θα εχει στην ζωη μου?
βριστε ελευθερα,ξερω οτι λεω μαλακιεσ αλλα το σκεφτομαι σοβαρα να το κανω γιατι νομιζω ειμαι ερωτευμενοσ
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
παντως λιγοτερα αρνητικα απο το να παντρευτεις σιχαμενη Ελληνιδα....

URL]]
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
12
Πόντοι
16
Απο ποια τεταρτοκοσμικη χωρα ειναι η νυφη και θελει ελληνικη υπηκοοτητα?
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21

φιλε δεν σκεφτομαι να το κανω επειδη με εχει ερωτευτει,απλα δεν μπορω να την χασω απο κοντα μου απλα επειδη δεν μπορει να ανανεωσει την αδεια της.ειμαστε καλη φιλοι τωρα απλα εχουμε συζητηση πολλες φορες και οι δυο οτι θα θελαμε να ειμαστε μαζι.αυτη την στιγμη την βλεπω σαν ενα καλο φιλο αλλα και σαν μια κοπελα που θα ηθελα να ειμαι μαζι της για παντα
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
Απο ποια τεταρτοκοσμικη χωρα ειναι η νυφη και θελει ελληνικη υπηκοοτητα?
φιλε δεν ειναι τεταρτοκοσμικη χωρα,μην το λες ετσι.
η κοπελα ειναι συνομολικη μου ειναι 5 χρονια εδω,και ειναι απο φιλλιπινες.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
φιλε δεν σκεφτομαι να το κανω επειδη με εχει ερωτευτει,απλα δεν μπορω να την χασω απο κοντα μου απλα επειδη δεν μπορει να ανανεωσει την αδεια της.ειμαστε καλη φιλοι τωρα απλα εχουμε συζητηση πολλες φορες και οι δυο οτι θα θελαμε να ειμαστε μαζι.αυτη την στιγμη την βλεπω σαν ενα καλο φιλο αλλα και σαν μια κοπελα που θα ηθελα να ειμαι μαζι της για παντα
ε τοτε go for it...
 

k-king

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
παντρεψουτην ......παιδια μην κανεις.................
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
σκεψου τα αρνητικα που θα εχει αυτη αν παρει την υπηκοοτητα
δεν πας να παρεις τη δικια της υπικοοτητα λεω γω
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
φιλε δεν σκεφτομαι να το κανω επειδη με εχει ερωτευτει,απλα δεν μπορω να την χασω απο κοντα μου απλα επειδη δεν μπορει να ανανεωσει την αδεια της.ειμαστε καλη φιλοι τωρα απλα εχουμε συζητηση πολλες φορες και οι δυο οτι θα θελαμε να ειμαστε μαζι.αυτη την στιγμη την βλεπω σαν ενα καλο φιλο αλλα και σαν μια κοπελα που θα ηθελα να ειμαι μαζι της για παντα
Θα την πατήσεις.
Θα σε σκίσει.
Θα σε σκίζει επί χρόνια μέχρι να ξεμπλέξεις.
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΑΛΛΟΔΑΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ?
ΒΡΙΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ

Α. Ρε φίλε να σε ρωτήσω κάτι?Θα την παντρευτείς από λύπηση ή από καψουρα? από την απάντησή σου θα εξαρτηθεί σοβαρή απάντησή μου που ούτε θα σε βρίζει ούτε τίποτα

Β. Πες μας (αλήθεια όμως) ότι κάνεις πλάκα και ότι απλά ένα θεωρητικό ερώτημα έκανες και δεν το ρωτάς σοβαρα...
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Υπηκοότητα δεν παίρνει που να χτυπιέται. Άντε να πάρει καμιά πράσινη κάρτα για 5 χρόνια.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
ρε τυποι αυτες οι ερωτησεις δεν σκαγανε συνηθως Κυριακη? :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
Υπηκοότητα δεν παίρνει που να χτυπιέται. Άντε να πάρει καμιά πράσινη κάρτα για 5 χρόνια.
κ αν δεν παρει υπηκοότητα θα ειναι μεγαλη απωλεια...μη συζητας...ειδαμε κ μεις που την εχουμε...απολαμβανουμε προνομια που ουτε στο Μονακο δεν απολαμβανουν.... :2funny:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
12
Πόντοι
16
φιλε δεν ειναι τεταρτοκοσμικη χωρα,μην το λες ετσι.
η κοπελα ειναι συνομολικη μου ειναι 5 χρονια εδω,και ειναι απο φιλλιπινες.
αν εισαι εισοδηματιας παντρεψου τη και πηγαιντε στις φιλιππινες να ζεις σαν μαρκησιος με το εδω εισοδημα σου
και οταν προσαρμοστεις με το καλο εκει, ανοιγεις κι ενα ταξιδιωτικο πρακτορειο και χεζεσαι  :shit: στο χρημα
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
Α. Ρε φίλε να σε ρωτήσω κάτι?Θα την παντρευτείς από λύπηση ή από καψουρα? από την απάντησή σου θα εξαρτηθεί σοβαρή απάντησή μου που ούτε θα σε βρίζει ούτε τίποτα

Β. Πες μας (αλήθεια όμως) ότι κάνεις πλάκα και ότι απλά ένα θεωρητικό ερώτημα έκανες και δεν το ρωτάς σοβαρα...
Θα την πατήσεις.
Θα σε σκίσει.
Θα σε σκίζει επί χρόνια μέχρι να ξεμπλέξεις.

ρε φιλε δυστυχως δεν κανω πλακα.την εχω γνωρισει εδω και 2 μηνες,και απο τοτε ειμαι ευτυχισμενος.πριν απο αυτη πολλες φορεσ σκεφτομουν να αυτοκτονησω γιατι απλα δεν γουσταρω την ζωη μου.τωρα που μιλαμε νιωθω τελεια εχω ορεξη να κανω τα παντα.τη θεωρω καλη φιλη αλλα την εχω καψουρευτη κιολας.

φιλε τη εννοεις θα με σκισει?εμενα με ενδιαφερει αν την παντρευτω να μην χρειαστει να πληρωσω τιποτα και να μην εχει επιπτωσεις σε εμενα.στην ζωη μου,ειμαι φοιτητης ακομα.γενικα φοβαμαι μην εχει επιπτωσεις στην ζωη μου
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
272
Πόντοι
21
ρε παιδια μακαρι να ηταν κυριακη και να εκανα πλακα.
αλλα δυστυχως το σκεφτομαι σοβαρα.εχω και το θεμα οτι συμπαθω πολυ τους ασσιατες και για αυτο δεν εχω προβλημα να το κανω
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ρε φιλε δυστυχως δεν κανω πλακα.την εχω γνωρισει εδω και 2 μηνες,και απο τοτε ειμαι ευτυχισμενος.πριν απο αυτη πολλες φορεσ σκεφτομουν να αυτοκτονησω γιατι απλα δεν γουσταρω την ζωη μου.τωρα που μιλαμε νιωθω τελεια εχω ορεξη να κανω τα παντα.τη θεωρω καλη φιλη αλλα την εχω καψουρευτη κιολας.

φιλε τη εννοεις θα με σκισει?εμενα με ενδιαφερει αν την παντρευτω να μην χρειαστει να πληρωσω τιποτα και να μην εχει επιπτωσεις σε εμενα.στην ζωη μου,ειμαι φοιτητης ακομα.γενικα φοβαμαι μην εχει επιπτωσεις στην ζωη μου

αν ειναι να παντρευτεις για να γαμησεις, αυτοκτονα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
file pare prvta to ptyxio soy zhse mazi thw kai meta apo kairo 2-3 xronia blepeiw eisai mikrow gia ayto kseftese etsi.
oloi ta perasame ayta kai aw se koroideyoun!!!perimene na 30ariseiw kai meta blepeiw
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom