Νέα

BARCELONA Felina EROS HOUSE

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
το φελινα ειναι ο ναος του σεξ μιλαμε με 80 εβροπουλακια γαμας θεομουνα που ουτε τα ct εχουν και μεσα υποδοχει σε αριστο χωρο οπου ο καθενας πελατης μπαινει σε ενα πριβε χωρο και μπαινουν 10-15 κοπελες  και σε χαιρεαταν μια μια αφου σε φιλησουν και σου συστηνονται καθως και στο τελος διαλεγεις κοπελα αφου πρωτα εχεις καβλωσει απο τοσες που εχεις δει!!
απο περιποιηση αφου μπηκαμε τρια ατομα και οι τρεισ βγηκαμε με ενα χμογελο σαν πιτσιρικιου!!!!!μπανακι με το μωρο σοθ κερναν ποτο εκει στο πριβε με το μωρο και μιλας πιπα οπως θες και μεσα ολες οι φυλες του ιακωβ ανατολικο μπλοκ δυτικο ευρωπαιες λατινες αφρικανες οτι θες!!!!!!
νε προγραμμα 150 ευρω οση ωρα θες τουλαχιστον τοτε το καλοκαιρι τον αυγουστο που πηγα
προσβαση πανευκολη με μετρο
εγω συστηνω να παρετε λατινες μιαε και σπανιζουν στην ελλαδα οι βραζιλιανες και αργεντινεζες και παραγουανες ασε ου βασει ιδιοσυγκρασιας ειναι κοντα σε εμας,
ο χωρος οπως αναφερα αριστος σε πολυκατοικια και η υπηρεσια ευγενικοτατη με αριστα αγγλικα
τελεια επιλογη και διπλα στο καμπ νου της μπαρτσελονας. δυο σπορ δυο γηπεδα δυο ναοι!!!!!!!!!!!
και απο οσο γνωριζω ειναι αλθσιδα στην ισπανια  εχει και στην βαλενθια
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
χαιρομαι ειλικρινα που ενας ακομα συναγωνιστης βρηκε το σωστό δρόμο στην Βαρκελωνη

Οντως το Felina ειναι το πιο χλιδατο μαγαζι
βεβαια τα αγγλικα της πρωινής κυρίας επι της υποδοχής ειναι "you mitsos me trambakoulas " αλλα οπως λενε και στο χωρίο μου who cares ?

βεβαια και το
αξιζει της προσοχης σας
100 η ωρα ,με δυο μανίκια

καταπληκτικές παρτουζες αν και τα δωματια ειναι λιγο κλειστοφοβικά

για τους μη γνωριζοντες η βιβλος της ισπανίας ειναι εδω


αυτααααα

ουφ που θα παει 4 μηνες ακομα και το μαρτιο θα σας δωσω και γω την απαραιτητη ενημερωση
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
Παντως οπως ανεφερα η ισπανια ειναι η εισοδος των λατινων προς την ευρωπη και αυτο ειναι το πλεονεκτημα της απεναντι σε αλλες χωρες οπως στην ελλαδα που ειναι τινγκα στις ανατολικοευρωπαιες!
πιστευω οτι ο μεσος ορος των λατινων μουντζων ειναι ανωτερος απο υο μεσο ορο των μουντων τις ανατολικες ευρωπαιες
 

erectus10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Βρήκα αυτό το κέντρο, τη Φελίνα, όταν ήμουν στη Βαρκελώνη. Μου έκαναν ένα πολύ καλό ερωτικό μασάζ. Βρήκα τους καλύτερους μασέρ σε αυτόν τον ιστότοπο διαφημίσεων μασάζ solomasajistas.com
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom