Νέα

Αναζήτηση Ασιάτισσας σε πιάτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aris_d_22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aris_d_22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, ψάχνω εδώ και κανα χρόνο να βρω ασιάτισσα, αλλά δεν κινείται ψυχή πουθενά. Ξέρει κανείς σας αν παίζει τίποτα σε πιάτσα; Δεν ενδιαφέρομαι για studio ή κάτι τέτοιο.. :think:
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
aris δεν εχει τιποτα... να ξερεις οτι οι κινεζοι στην θεσσαλονικη ειναι απο τους πιο πλουσιους,μην παει το μυαλο σου σε φτωχους χαμαληδες και φτωχες υπαλληλους που δουλευουν για ενα κομματι ψωμι για την κινεζικη μαφια....
αν δεις μονο με τι αμαξια κυκλοφορουν ολοι τους θα παθεις πλακα...
ειχα σταμπαρει και εγω ενα πανεμορφο κινεζακι που ερχοταν στο city gate για βολτα και ελεγα πως θα γινει να το φαω,μου κρεμασε το σαγονι οταν ειδα τον πινεζογκομενο της να την φερνει με ενα BMW X5
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Σε μασαζ ηταν καποτε η Νταιανα η μουνατα στη σκουφα 10.Εξαφανιστηκε καποια στιγμη,μπορει να ξαναεμφανιστει ομως,το χει ξανακανει.Κοβει η πουτανα το γαμησι αλλωστε?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
μουναρα,σορρυ...
 
OP
OP
A

aris_d_22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
aris δεν εχει τιποτα... να ξερεις οτι οι κινεζοι στην θεσσαλονικη ειναι απο τους πιο πλουσιους,μην παει το μυαλο σου σε φτωχους χαμαληδες και φτωχες υπαλληλους που δουλευουν για ενα κομματι ψωμι για την κινεζικη μαφια....
αν δεις μονο με τι αμαξια κυκλοφορουν ολοι τους θα παθεις πλακα...
ειχα σταμπαρει και εγω ενα πανεμορφο κινεζακι που ερχοταν στο city gate για βολτα και ελεγα πως θα γινει να το φαω,μου κρεμασε το σαγονι οταν ειδα τον πινεζογκομενο της να την φερνει με ενα BMW X5

Το ξέρω γαμώτο. Ακόμη και στην κινέζικη αγορά να πας, έχουν κάτι αμαξάρες, και ειδικά οι γκόμενες είναι ντυμένες στην τρίχα.. Αλλά ήλπιζα πως όλο και κάτι θα παίζει.. Αν εξαιρέσεις, βέβαια, αυτές που πουλάνε μαλακίες με τα καλάθια, οι οποίες παίζει να μην είναι οικονομικά δυνατές, αλλά αυτές δεν "βλέπονται" ούτε στα 2 χλμ.. Όσο για αυτό που λες για το city gate και εγώ έχω πετύχει πολύ ωραία κινεζάκια... Δεν τα παρατάω πάντως..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom