Νέα

Γραφείο συνοικεσίων Ρωσσίδες (κλπ) στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα monaxoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς κάτι αξιόπιστο? Εχω βρει 2, ζητάνε 150 ευρώ για να μου δώσουν τηλέφωνα...

Μήπως είναι μούφα??? Κάτι πιο αξιόλογο ξέρει κανεις? Έχω ακουσει για κάποιον στην καλλιθέα αλλα δε μπορώ να βρω πουθενά κάτι...

 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Ξέρει κανείς κάτι αξιόπιστο? Εχω βρει 2, ζητάνε 150 ευρώ για να μου δώσουν τηλέφωνα...

Μήπως είναι μούφα??? Κάτι πιο αξιόλογο ξέρει κανεις? Έχω ακουσει για κάποιον στην καλλιθέα αλλα δε μπορώ να βρω πουθενά κάτι...


γραφειο συνοικεσιων ουκρανεζων στο κιεβο...  :grin:


αυτοι ειναι γραφειο συνοικεσιων στην ελλαδα και φερνουν ρωσσιδια στην ελλαδα. ΜΟΛΙΣ το βρηκα το σάιτ...αντε και γαμπρος!!!!
 

tyras

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
πολυ ενδιαφερον θεμα!!εγω προσωπικη πειρα ακομα δεν εχω σε κατι τετοιο δηλαδη δεν εχω δοκιμασει ακομα να τα σκασω σε ενα τετοιο γραφειο..αλλα επειδη το εψαξα αρκετα σε φορουμ στο ιντερνετ καταλαβα οτι αυτα τα γραφεια κανουν χρυσες δουλειες χωρις να ειναι τοσο αξιοπιστα..δηλαδη μπορει να σου γνωρισουν καποιες κοπελες οι οποιες να κανουν οτι ψηνονται αρχικα και μετα να την κανουν με ελαφρα..παντως αν καποιος απο το φορουμ ξερει κατι απο πρωτο χερι θα ταν ενδιαφερον να μας πει
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
πολυ ενδιαφερον θεμα!!εγω προσωπικη πειρα ακομα δεν εχω σε κατι τετοιο δηλαδη δεν εχω δοκιμασει ακομα να τα σκασω σε ενα τετοιο γραφειο..αλλα επειδη το εψαξα αρκετα σε φορουμ στο ιντερνετ καταλαβα οτι αυτα τα γραφεια κανουν χρυσες δουλειες χωρις να ειναι τοσο αξιοπιστα..δηλαδη μπορει να σου γνωρισουν καποιες κοπελες οι οποιες να κανουν οτι ψηνονται αρχικα και μετα να την κανουν με ελαφρα..παντως αν καποιος απο το φορουμ ξερει κατι απο πρωτο χερι θα ταν ενδιαφερον να μας πει

ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΥΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ:

1. OI ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΗΘΕΝ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΕΛΚΥΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΚΗ ΚΑΡΤΑ ΜΕ ΤΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΛΙΣ ΛΗΞΕΙ Η ΚΑΡΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΟΛ-ΓΚΕΡΛ

2. ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΟΝΤΩΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ...ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ....ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΣ ΜΕΤΑ ΑΚΥΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΣΥΝΕΙΚΕΣΕΙΩΝ
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Με την κρίση στην Ελλάδα σιγά μην έρθουν.
 
OP
OP
M

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1

γραφειο συνοικεσιων ουκρανεζων στο κιεβο...  :grin:


αυτοι ειναι γραφειο συνοικεσιων στην ελλαδα και φερνουν ρωσσιδια στην ελλαδα. ΜΟΛΙΣ το βρηκα το σάιτ...αντε και γαμπρος!!!!

Ρε Πετράν!!!!! Να ξέρεις λέω :)))) Οχι να ψάξεις στο ιντερνετ!! Τα έχω βρει και εγώ το θέμα είναι αν ειναι μουφα η όχι.. Για το δεύτερο μάλλον είναι μουφα γιατι απλα σου δινει τηλέφωνα απο εφημερίδες ;)  Το πρώτο δε το γνωρίζω και γιαυτο ρωταω...
 
OP
OP
M

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Με την κρίση στην Ελλάδα σιγά μην έρθουν.

Καλά άστο.. εσυ ο μαλ*** θα τις ταίζεις (και εγώ εννοείται :))) ))).. τι τις νοιάζει η κρίση.. Εκεί δουλεύουν για 600 ευρώ και κυριολεκτικα πεινανε. ΚΑι οι καφρορωσσοι τις μαμανε τις φουσκωνουν κ εξαφανιζονται.... 
Αρα που ειναι καλυτερα γιαυτες?? Φιλε ειμαστε οι καλυτεροι ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!! Ποιος το αμφισβητει??
ΕΙΜΑΣΤΕ!!
Σεβομαστε, αγαπαμε και ας μαμαμε παραεξω...

Οι ρωσοι πινουν τις δερνουν τις φουσκωνουν
το ιδιο και οι ασιατες
οι γερμανοι μαλακες
κ ελβετοι...
οι μαυροι τα ξερετε...
Ποιοι ΑΝΤΡΕΣ ειναι καλυτεροι στον κοσμο (και πιο μαλ..)
ΕΜΕΙΣ!
γιαυτο εχουμε τις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΠΟΥΤ### στον κοσμο γύρω μας...

 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Καλά άστο.. εσυ ο μαλ*** θα τις ταίζεις (και εγώ εννοείται :))) ))).. τι τις νοιάζει η κρίση.. Εκεί δουλεύουν για 600 ευρώ και κυριολεκτικα πεινανε. ΚΑι οι καφρορωσσοι τις μαμανε τις φουσκωνουν κ εξαφανιζονται.... 
Αρα που ειναι καλυτερα γιαυτες?? Φιλε ειμαστε οι καλυτεροι ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!! Ποιος το αμφισβητει??
ΕΙΜΑΣΤΕ!!
Σεβομαστε, αγαπαμε και ας μαμαμε παραεξω...

Οι ρωσοι πινουν τις δερνουν τις φουσκωνουν
το ιδιο και οι ασιατες
οι γερμανοι μαλακες
κ ελβετοι...
οι μαυροι τα ξερετε...
Ποιοι ΑΝΤΡΕΣ ειναι καλυτεροι στον κοσμο (και πιο μαλ..)
ΕΜΕΙΣ!
γιαυτο εχουμε τις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΠΟΥΤ### στον κοσμο γύρω μας...
η πιο μεγαλη αληθεια της χρονιας
 

Επισκέπτης
Καλά άστο.. εσυ ο μαλ*** θα τις ταίζεις (και εγώ εννοείται :))) ))).. τι τις νοιάζει η κρίση.. Εκεί δουλεύουν για 600 ευρώ και κυριολεκτικα πεινανε. ΚΑι οι καφρορωσσοι τις μαμανε τις φουσκωνουν κ εξαφανιζονται.... 
Αρα που ειναι καλυτερα γιαυτες?? Φιλε ειμαστε οι καλυτεροι ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!! Ποιος το αμφισβητει??
ΕΙΜΑΣΤΕ!!
Σεβομαστε, αγαπαμε και ας μαμαμε παραεξω...

Οι ρωσοι πινουν τις δερνουν τις φουσκωνουν
το ιδιο και οι ασιατες
οι γερμανοι μαλακες
κ ελβετοι...
οι μαυροι τα ξερετε...
Ποιοι ΑΝΤΡΕΣ ειναι καλυτεροι στον κοσμο (και πιο μαλ..)
ΕΜΕΙΣ!
γιαυτο εχουμε τις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΠΟΥΤ### στον κοσμο γύρω μας...
οι πιο μεγαλοι πιρφοροι ειναι οι ελλινεσ!!!
 

Επισκέπτης
δηλαδη μπορει να σου γνωρισουν καποιες κοπελες οι οποιες να κανουν οτι ψηνονται αρχικα και μετα να την κανουν με ελαφρα..
ακριβοσ ετσι κανουν!
στα εδο γραφια ειχε παι ο ανθροποσ πιρφοροσ και το ειχε επιβεβεοσι.μουφα τελιοσ.
στα εξο γραφια στιν ουκρανια διλαδι και σε ολεσ αυτεσ τισ ανατολικεσ χορεσ ι απατι ειναι τεραστια.
ειχα γνορισι μια ουκρανι που μου τα ελεγε!!!
τεραστια κερδοφορα επιχιρισι απο τουσ πιρφορουσ!!!εχουν πλουτισι αυτα τα γραφια απο τουσ πιρφορουσ!!!

 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γραφειο ΚΛΙΚ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ.προσοχη μαγκεσ πολυ μεγαλη απατη.αποσπουνε χρηματα κ μιλαω για 700-800 ευρω υποσχονται το καταλληλο πληρωσε φιλοσ μυ εδω κ εξι μηνεσ και γνωριμια ουτε μια ακομα. πρωσωχη παιδεσ απορω αυτον τον υπευθυνω πωσ δεν τον σακατεψανε ακομα στησ μαπεσ.υποσχωνται γνωριμιεσ με ρωσιδεσ κ σου διχνουν κι φωτω απο τησ κοπελεσ που δηθεν ενδιαφερωνται για γαμο.
 

tyras

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αυτα που ειναι εδω και 20 χρονια και καλα στο κεντρο της αθηνας πως επιβιωνουν αν ειναι 100% μουφα?τωρα μιλαω γενικα και για γνωριμια με μπαζολα ελεινιδα (αν και δεν ειναι αυτο το θεμα) αλλα ολο και καποιο δεν θα ειναι σωστο?δεν εχετε ακουσει καμια εμπειρια απο γνωστο σας που να του χει κατσει απο γραφειο κατι ?
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Παιδια απ οσο ξερω ειναι απατη.Σου πασαρουν μια μουναρα μιλημενη που δεν τα βρισκει κανενας μαζι της και μετα αρχιζουν τα μπαζα. ΜΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
Όλα τα περιμένεις απο τον Έλληνα πιρφόρο , είναι ένα μαλθακοποιημένο ανδροειδές το οποίο είναι κομμένο και ραμμένο στα μέτρα της φεμινιστικής κοινωνίας , οπότε το εκμεταλέυονται απο τις ελεηνίδες μέχρι τα studio και τα γραφεία συνοικεσίων

αλλά ο λόγος που κάνω αυτό το Post είναι κυρίως το κάτωθεν λίαν artistic ποστ του φίλου , είναι πραγματικά θέμα μεγάλου ταλέντου να γίνονται μαζεμένα τόσα ορθογραφικά λάθη , είναι πραγματικά εξαίσιο και άξιο θαυμασμού :

γραφειο ΚΛΙΚ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ.προσοχη μαγκεσ πολυ μεγαλη απατη.αποσπουνε χρηματα κ μιλαω για 700-800 ευρω υποσχονται το καταλληλο πληρωσε φιλοσ μυ εδω κ εξι μηνεσ και γνωριμια ουτε μια ακομα. πρωσωχη παιδεσ απορω αυτον τον υπευθυνω πωσ δεν τον σακατεψανε ακομα στησ μαπεσ.υποσχωνται γνωριμιεσ με ρωσιδεσ κ σου διχνουν κι φωτω απο τησ κοπελεσ που δηθεν ενδιαφερωνται για γαμο.

:thumbsup: :cool2:
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Ρε Πετράν!!!!! Να ξέρεις λέω :)))) Οχι να ψάξεις στο ιντερνετ!! Τα έχω βρει και εγώ το θέμα είναι αν ειναι μουφα η όχι.. Για το δεύτερο μάλλον είναι μουφα γιατι απλα σου δινει τηλέφωνα απο εφημερίδες ;)  Το πρώτο δε το γνωρίζω και γιαυτο ρωταω...

ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΙΝΩ ΑΝΑ ΤΑΚΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ....ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕΛΙΔΑ...ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΩ .COM ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...
 
OP
OP
M

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΙΝΩ ΑΝΑ ΤΑΚΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ....ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕΛΙΔΑ...ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΩ .COM ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΙΝΩ ΑΝΑ ΤΑΚΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ....ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕΛΙΔΑ...ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΩ .COM ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...

έχει γίνει αυτό ποτέ??!?!  χλωμό...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλά άστο.. εσυ ο μαλ*** θα τις ταίζεις (και εγώ εννοείται :))) ))).. τι τις νοιάζει η κρίση.. Εκεί δουλεύουν για 600 ευρώ και κυριολεκτικα πεινανε. ΚΑι οι καφρορωσσοι τις μαμανε τις φουσκωνουν κ εξαφανιζονται.... 
Αρα που ειναι καλυτερα γιαυτες?? Φιλε ειμαστε οι καλυτεροι ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!! Ποιος το αμφισβητει??
ΕΙΜΑΣΤΕ!!
Σεβομαστε, αγαπαμε και ας μαμαμε παραεξω...

Οι ρωσοι πινουν τις δερνουν τις φουσκωνουν
το ιδιο και οι ασιατες
οι γερμανοι μαλακες
κ ελβετοι...
οι μαυροι τα ξερετε...
Ποιοι ΑΝΤΡΕΣ ειναι καλυτεροι στον κοσμο (και πιο μαλ..)
ΕΜΕΙΣ!
γιαυτο εχουμε τις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΠΟΥΤ### στον κοσμο γύρω μας...
ειχες ελληνα γκομενο τυπε;
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς κάτι αξιόπιστο? Εχω βρει 2, ζητάνε 150 ευρώ για να μου δώσουν τηλέφωνα...

Μήπως είναι μούφα??? Κάτι πιο αξιόλογο ξέρει κανεις? Έχω ακουσει για κάποιον στην καλλιθέα αλλα δε μπορώ να βρω πουθενά κάτι...
monaxouli απατη ειναι θα δωσεις την προκαταβολη δηθεν οτι ειναι καποια που ενδιαφερεται να βγει αμεσα μαζι σου(την παιρνουν στο τηλεφωνο μπροστα σου)
πραγματι θα βγειτε για καφε και καλα να γνωριστειτε και μετα λαγος η κορασιδα και το γραφειο θα πει δυστυχως δεν ταιριαξατε και απο βδομαδα θα σας εχουμε καποια καινουργια προταση και αμα σε παρουν ξανα τρυπα μου τη μυτη
φυσικα η 150 αρα πεταξε
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.397
Like
663
Πόντοι
96
Παίδες είναι απάτη.Ειδικά τα Ρώσσικα , Ουκρανικά , Γεωργιανά κ.α.Πας , τα σκας και μετά σου δίνουν τηλέφωνα τα οποία ανακυκλώνονται χωρίς να κάνεις τίποτα.Στο κόλπο είναι και οι κοπέλες για να τα παίρνουν.Τις γνωρίζεις όλες αλλά καμιά τελικά δεν σε θέλει.Εκτός και αν τα σκάσεις χοντρά και σε δούν σαν κοροϊδο πορτοφόλι.Για να κάνεις κάτι με ανατολικές πρέπει να πας στη χώρα τους για τουλάχιστον ένα μήνα ώστε να τεστάρεις ποιες είναι κατάλληλες για οικογένεια , γιατί και εκεί παίζει απάτη με πουτάνες , άλλες που θέλουν κάρτα κ.α.
Στα ελληνικά γραφεία όπως Λούης , Πάπας κ.α. μπορείς να βρεις κυρίως ελληνίδες αλλά οι περισσότερες είναι προβληματικές (άσχημες , χρυσοθήρες , κάποιες που δεν μπορούν να κάνουν παιδιά, βαρεμένες κ.α.).Ξέρω πείπτωση ατόμου που στον Πάπα συνάντησε εκατοντάδες ελληνίδες αλλά δεν έγινε τίποτα,και όχι απαραίτητα με ευθύνη του. :S 
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τσαρκα4 και προσθεσε κιολας οτι στον παππα,λουη κτλ σκας 600-700 ευρω για την εγγραφη αμεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom