Νέα

Εκατερίνμπουργκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikostratos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
ξέρει κανείς τι παίζει εκεί;Γενικώς μιλάμε και από ιερόδουλες και από γκόμενες γενικά
Μιας και είμαι κολλημένος εδώ θα 'θέλα κάτι
μήπως και λιγουρευτώ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.548
Κριτικές
178
Like
38.960
Πόντοι
21.896
to mono poy jerv oti einai h pio diashmh poly sth rvssia gia tiw panemorfew gkomenew!polla montela katagontai apo ekei kai apo to nobosimpirsk επισηςοταν ζουσα μοσχα θυμμαι που λεγαν οτιειναι οι πιο γνησιες ρωσσιδες εκει κλασσικες χωρις αναμυξεις ψιλες με καταγαλανοπρασινα ματια και 1 μετρο ποδι !!!!!
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.315
Πόντοι
216
πας μεταναστης τυπε?
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
to mono poy jerv oti einai h pio diashmh poly sth rvssia gia tiw panemorfew gkomenew!polla montela katagontai apo ekei kai apo to nobosimpirsk επισηςοταν ζουσα μοσχα θυμμαι που λεγαν οτιειναι οι πιο γνησιες ρωσσιδες εκει κλασσικες χωρις αναμυξεις ψιλες με καταγαλανοπρασινα ματια και 1 μετρο ποδι !!!!!


αμα ειναι ετσι την κανω αβλεπι δεν το συζητω
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.939
Like
4.993
Πόντοι
606
ξέρει κανείς τι παίζει εκεί;Γενικώς μιλάμε και από ιερόδουλες και από γκόμενες γενικά
Μιας και είμαι κολλημένος εδώ θα 'θέλα κάτι
μήπως και λιγουρευτώ.

Τί γκόμενες να δεις και να λιγουρευτείς ρε παίχτη; Εκεί τώρα που τα γράφουμε αυτά έχει -4,0 και χιονίζει. Το Γενάρη και το Φλεβάρη κάνει και -35,0 με δυο μέτρα χιόνι!! Με ήλιο και -10.0 τους φαίνεται καλοκαιρία.

Κατά τα άλλα όντως έχει τις πιο όμορφες Ρωσίδες.
Είχα γνωρίσει μια από εκεί. Ήταν όμορφη γυναίκα και λίγα χρόνια πριν είχε υπάρξει ΠΟΛΥ όμορφη, μόνο που στα 30 της είχε ήδη γεράσει. "Στην πατρίδα μου στα 30 μας θεωρούν γριές!" είχε παραδεχθεί η ίδια.

Μου είχε πει και το πόσο "όμορφα" περνούσαν. Οι τοπικοί άρχοντες είναι ενεργούμενα της ντόπιας μαφίας. Αυτή ελέγχει όλη την οικονομική και κοινωνική ζωή στην πόλη (μιλάμε για 1,5-2 εκατομμύρια ανθρώπους). Όλη η πόλη έχει 4 καλά εστιατόρια (σε ένα τέτοιο δούλευε κι αυτή) και 4 κλαμπς συνολικά. ΟΛΑ στη μαφία ανήκουν.
Οι δρόμοι επί σοβιετικού καθεστώτος δεν είχαν καν ταμπέλες και ονόματα! Ούτε τα κτήρια αριθμούς. Ήταν "απαγορευμένη" πόλη διότι ήταν το κέντρο της σοβιετικής πολεμικής βιομηχανίας. Τώρα δεν είναι τίποτα! Απλά δυστυχία.

Της είχα πει πως θα πήγαινα να την βρω στην πατρίδα της. Δεν με είχε πιστέψει και δίκιο είχε, γιατί ποτέ δεν πήγα, ούτε καν που το σκέφτηκα σοβαρά. Μια μαλακία είχα πετάξει μόνο.

Τώρα, 3 χρόνια μετά, δεν ξέρω καν αν ζει...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.144
Κριτικές
4
Like
1.581
Πόντοι
266

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Το Εκατερίνεμπουργκ πήρε τ' όνομα του απο την Αικατερίνη την Μεγάλη που ήταν ή Β Ι Τ Σ Ι Ο Ζ Α ! λέγεται μάλιστα ότι πέθανε όταν την καταπλάκωσε το άλογο που την γαμούσε !!! εγώ πάλι θυμάμαι την Ναντέζνια Εκατερίνεμπουργκ την γυναικεία ομάδα μπάσκετ που είχε νικήσει ό Αθηναικός στον τελικό του Κύπελλου Κυπελλούχων πρόπερσι ! 
 

Επισκέπτης
ξέρει κανείς τι παίζει εκεί;Γενικώς μιλάμε και από ιερόδουλες και από γκόμενες γενικά
Μιας και είμαι κολλημένος εδώ θα 'θέλα κάτι
μήπως και λιγουρευτώ.
μπουντιμ πορνοιμιγρανταμι?μπουντιμ τραχατ κακ νορμαλνιε τσιλαβεκι?σλαβα μπογκου!
νιε μαγκου υζε μαστρυμπιραβατσα β πιρφορισταν!ουσταλ υζε!
μαγια πιπκα μπαλιτ ιζ ζα πιρφορισμα!
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Το Εκατερίνεμπουργκ πήρε τ' όνομα του απο την Αικατερίνη την Μεγάλη που ήταν ή Β Ι Τ Σ Ι Ο Ζ Α ! λέγεται μάλιστα ότι πέθανε όταν την καταπλάκωσε το άλογο που την γαμούσε !!! εγώ πάλι θυμάμαι την Ναντέζνια Εκατερίνεμπουργκ την γυναικεία ομάδα μπάσκετ που είχε νικήσει ό Αθηναικός στον τελικό του Κύπελλου Κυπελλούχων πρόπερσι !   
Η πόλη πέρνει το όνομα από την αικατερίνη, τη γυναίκα του μεγάλου πέτρου, ΟΧΙ την μεγάλη αικατερίνη την βιτσιόζα.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Τί γκόμενες να δεις και να λιγουρευτείς ρε παίχτη; Εκεί τώρα που τα γράφουμε αυτά έχει -4,0 και χιονίζει. Το Γενάρη και το Φλεβάρη κάνει και -35,0 με δυο μέτρα χιόνι!! Με ήλιο και -10.0 τους φαίνεται καλοκαιρία.

Κατά τα άλλα όντως έχει τις πιο όμορφες Ρωσίδες.
Είχα γνωρίσει μια από εκεί. Ήταν όμορφη γυναίκα και λίγα χρόνια πριν είχε υπάρξει ΠΟΛΥ όμορφη, μόνο που στα 30 της είχε ήδη γεράσει. "Στην πατρίδα μου στα 30 μας θεωρούν γριές!" είχε παραδεχθεί η ίδια.

Μου είχε πει και το πόσο "όμορφα" περνούσαν. Οι τοπικοί άρχοντες είναι ενεργούμενα της ντόπιας μαφίας. Αυτή ελέγχει όλη την οικονομική και κοινωνική ζωή στην πόλη (μιλάμε για 1,5-2 εκατομμύρια ανθρώπους). Όλη η πόλη έχει 4 καλά εστιατόρια (σε ένα τέτοιο δούλευε κι αυτή) και 4 κλαμπς συνολικά. ΟΛΑ στη μαφία ανήκουν.
Οι δρόμοι επί σοβιετικού καθεστώτος δεν είχαν καν ταμπέλες και ονόματα! Ούτε τα κτήρια αριθμούς. Ήταν "απαγορευμένη" πόλη διότι ήταν το κέντρο της σοβιετικής πολεμικής βιομηχανίας. Τώρα δεν είναι τίποτα! Απλά δυστυχία.

Της είχα πει πως θα πήγαινα να την βρω στην πατρίδα της. Δεν με είχε πιστέψει και δίκιο είχε, γιατί ποτέ δεν πήγα, ούτε καν που το σκέφτηκα σοβαρά. Μια μαλακία είχα πετάξει μόνο.

Τώρα, 3 χρόνια μετά, δεν ξέρω καν αν ζει...
με το κρύο δεν έχω θέμα, με τη ζέστη έχω, βάλε 10 γούνες, το δέρμα το βγάζεις όμως;
Τεσπά όσο για την αρχοντιά το στόμα ξέρω να το κρατάω κλειστό.
εγώ να λιγουρευτώ την πόλη θέλω, κτήρια ομορφιά ,γυναίκες,τα πάντα γιατία άσχετα το
πόσο θέλω τσακιστώ από εδώ, μάλλον ούτε Αγία Πετρούπολη δεν θα πάω για διακοπές στη ζωή μου,
πόσο εκατερίνμπουργκ.
τέσπα, να 'σαι καλλά.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
από εκεί είναι και μία πολύ γνωστή και φημσιμένη στουνιοκοπέλλα  ;)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
μπουντιμ πορνοιμιγρανταμι?μπουντιμ τραχατ κακ νορμαλνιε τσιλαβεκι?σλαβα μπογκου!
νιε μαγκου υζε μαστρυμπιραβατσα β πιρφορισταν!ουσταλ υζε!
μαγια πιπκα μπαλιτ ιζ ζα πιρφορισμα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποτε θα παμε καμια βολτα στην πατριδα μου? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
μπουντιμ πορνοιμιγρανταμι?μπουντιμ τραχατ κακ νορμαλνιε τσιλαβεκι?σλαβα μπογκου!
νιε μαγκου υζε μαστρυμπιραβατσα β πιρφορισταν!ουσταλ υζε!
μαγια πιπκα μπαλιτ ιζ ζα πιρφορισμα!
такой же хотим но это очень трудный а не неважможное
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
από εκεί είναι και μία πολύ γνωστή και φημσιμένη στουνιοκοπέλλα  ;)
έχω και υποψίες για μία εσκορτίνα αλλά ούτε ξέρω ούτε λέω._
μέσω μίας παλαιάς κριτικής της κοπέλας σιγουρεύτηκα είναι από το εκατερίνμπουργκ,
όσοι καταλαβαίνουν ποια είναι ξέρουν ότι είναι από τις ομορφότερες αν όχι η ομορφότερη
που μας ήρθε με τόσο καλλές υπηρεσίες, άμα είναι οι γυναίκες εκεί κατά το
ήμησι όμορφες ,θέλω τη βίζα τώρα!!!!
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
στο γκουγκλ εκανες την μεταφραση? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν περίμενα κάτι καλύτερο από τις γνώσεις μου στα ρώσσικα στο δεύτερο έτος αλλά όχι και γκούγκλ αυτό το σάιτ χρησιμοποίησα για να γράψω μιας και δεν βρίσκω τα γράματα στο πληκτρολόγιο:www.apronus.com/internet/ruskey.htm]http://www.apronus.com/internet/ruskey.htm[/url]
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
такой же хотим но это очень трудный а не неважможное
την φραση σιγα σιγα θα μαθεις να φτιαχνεις. Αλλα εγω μονο μια διορθοση θα σου κανω, στην τελευταια λεξη.
НевоЗможное. και ειναι επιθετο, ουδετερο.
Αμα ηθελες να χρησιμοποιησεις επιρρημα- невоЗможно.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
την φραση σιγα σιγα θα μαθεις να φτιαχνεις. Αλλα εγω μονο μια διορθοση θα σου κανω, στην τελευταια λεξη.
НевоЗможное. και ειναι επιθετο, ουδετερο.
Αμα ηθελες να χρησιμοποιησεις επιρρημα- невоЗможно.
σε ευχαριστώ, θα το θυμάμαι, αν επιτρέπεται από ποιο μέρος της ρωσσίας είσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom