Νέα

Κοιτάνε οι γυναίκες τους άντρες στο δρόμο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα menios34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Όταν περπατάω στο δρόμο παρατηρώ ότι μερικές γυναίκες μου ρίχνουν ματιές τις οποίες εκλαμβάνω ως ερωτικές. Δηλαδή ότι τους αρέσω. Αναρωτιέμαι όμως μήπως τελικά είναι η ιδέα μου και απλά με κοιτάνε επειδή τις κοιτάω. Εσείς τι έχετε παρατηρήσει; Κοιτάνε οι γυναίκες τους άντρες στο δρόμο όπως κάνουμε κι εμείς;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
βαλε μια φωτο σου ρε μενιο για μια πιο εμπεριστατωμενη αποψη.
 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
Όταν περπατάω στο δρόμο παρατηρώ ότι μερικές γυναίκες μου ρίχνουν ματιές τις οποίες εκλαμβάνω ως ερωτικές. Δηλαδή ότι τους αρέσω. Αναρωτιέμαι όμως μήπως τελικά είναι η ιδέα μου και απλά με κοιτάνε επειδή τις κοιτάω. Εσείς τι έχετε παρατηρήσει; Κοιτάνε οι γυναίκες τους άντρες στο δρόμο όπως κάνουμε κι εμείς;

Εννοείται ότι κάποιες κοιτάνε.. Άλλα μην περιμένεις κάτι παραπάνω,απο εκεί και πέρα το να τις προσεγγίσεις,είναι καθαρά δικό σου θέμα.. ;)
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
ΝΑΙ!!!!!!!!!!Καρφωνουνε στα ισα.
 

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
445
Πόντοι
3.280
Θα είσαι ωραίος άνδρας φαίνεται !
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Οσο και να κοιτανε δε παιζει να ερθουν να μιλησουν ποτε
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
482
Πόντοι
306
όσο κοιτάμε εμείς μιά ωραία,τόσο κοιτάνε και αυτές τους όμορφους.Απλά τα πράγματα
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εμενα μερικες φορες με κοιτανε, μερικους τους κοιτανε και γελανε βεβαια οποτε μην το παιρνετε παντα θετικα
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Εχει να πεσει γκρινια και σε αυτο το τοπικ  :2funny:
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
τυπε μου εγω δεν γνωριζω και ουτε μπορω να ειμαι σιγουρος αν και ποσο κοιτανε οι γυναικες τους αντρες στον δρομο που λογικα θα ισχυει.περισσοτερο γιατι κυκλοφορω με την μηχανη.οποτε δεν εχω αυτην την τυχη,αλλα απο την εμπειρια μου μπορω να σου πω δυο τρανταχτα περιστατικα που θυμαμαι.χαρακτηριστικα το πρωτο ηταν οταν πηγαινα καβαλωντας την μηχανη να συναντησω εναν φιλο μου στο κεντρο.εκει που ειχα σταματησει στο φαναρι γυρναω κατα τυχη το βλεμμα μου στο πλαι και μολις που πετυχαινω μια τυπισσα μεσα σε ενα ταξι διπλα μου η οποια ειχε καρφωθει επανω μου και αστραπιαια γυρισε το κεφαλι της για να μην την παρω χαμπαρι.δεν προλαβε ομως και προδωθηκε,αλλα μου προκαλεσε πολυ γελιο(τωρα εμενα η την μηχανη κοιταζε θα σε γελασω :2funny: :2funny:) και το δευτερο σκηνικο ηταν οταν περιμενα με φιλο μου σε σταση στο κεντρο για να παμε σινεμα,οπου ηταν μια κοντουλα τυπισσα και μου εριχνε κλεφτες ματιες απο λιγο πιο περα απο εκει που βρισκομουν.εκανα νοημα στον φιλο μου και την παρατηρουσαμε να δουμε τι θα κανει καποια στιγμη εκανε και καλα οτι εψαχνε κατι να δει και ηρθε αρκετα κοντα μας και καλα να κοιταξει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εμεις πηραμε λεωφορειο για να προλαβουμε την ταινια βεβαια μετα,γιατι θα στηναμε και τους αλλους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αλλα δεν ηταν και ασχημη τωρα που το σκεφτομαι.οποτε ναι το κανουν και πολλες φορες και φανερα :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
οι γυναικες δεν κοιτανε

μονο τα βρωμομουνα κοιτανε  ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ναι κοιτανε....μην τυχον και σκουντουφλησουν πανω μαs


ΥΓ......Επισηs εκτοs που με κοιτανε......σταυροκοπιουνται κιολαs....Η μια μουδειχνε τον σταυρο , η αλλη λιποθυμησε και μια αλλη ακομα τρεχει
 

corey_8

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
κι εμένα μου εχει τύχει 2-3 φορές να περπατάω στο δρόμο και να περάσει μπροστά μου γκόμενα με καρφωμμένο το βλέμμα πάνω μου αλλά σε στυλ βρωμόμουνο όπως λέει κι ο από πάνω
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
κι εμένα μου εχει τύχει 2-3 φορές να περπατάω στο δρόμο και να περάσει μπροστά μου γκόμενα με καρφωμμένο το βλέμμα πάνω μου αλλά σε στυλ βρωμόμουνο όπως λέει κι ο από πάνω

εχω κ ονομα ρε μεγαλε

οκευ?

το καταλαβες?
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
Καλα ρε παιδια ..τι εννοειται κοιταμε?

μπορει ασυναισθητα να κοιταξω καποιον και να μην τον "βλεπω" γιατι σκεφτομαι άλλα...

επίσης μπορεί να με κοιτάει καποιος και να τον κοιταξω οχι επειδη μ αρεσει αλλα γιατι με κοιταει...

Τελικως μπορει να κοιταξω παρατεταμενα καποιον ωραιο η πολυ ωραιο




 
OP
OP
menios34

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
κι εμένα μου εχει τύχει 2-3 φορές να περπατάω στο δρόμο και να περάσει μπροστά μου γκόμενα με καρφωμμένο το βλέμμα πάνω μου αλλά σε στυλ βρωμόμουνο όπως λέει κι ο από πάνω

Εμένα μου συμβαίνει σχεδόν κάθε φορά που βγαίνω βόλτα και δεν είμαι ωραίος με τίποτα, άρα μάλλον βλέπω ό,τι θέλω. :2funny:

Γενικότερα έχω την τάση αν μου φερθεί όμορφα μια γυναίκα, αν μου χαμογέλασει, αν μου μιλήσει φιλικά, να νομίζω, όχι ότι μου την πέφτει, αλλά ότι με βρίσκει ελκυστικό. :rolleyes:

Πάντως φανερώνουν ένα ενδιαφέρον τα βλέμματα που παρατηρώ στο δρόμο.... τι το προκαλεί δεν ξέρω. Μάλλον έρχονται σε αμηχανία και σκέφτονται "μα γιατί με κοιτάει έτσι αυτός ο λιγούρης!"


Κάπου είχα διαβάσει ότι όταν σε γουστάρει μια γυναίκα, σε κοιτάει και χαμηλώνει το βλέμμα. Μου έχει συμβεί και αυτό μια φορά. Προχωρούσε μια κοπελίτσα στο απέναντι πεζοδρόμιο και όλο μου έριχνε κλεφτές ματιές και μετά κοίταζε κάτω. Αλλά ήταν πανέμορφη και μικρή. Τι να μου λιμπίστηκε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom