Νέα

Αμβούργο - Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα perineo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Γεια σας συναγωνιστές σύγκαυλοι συμπολίτες μου μουνοκατακτητές.Τον προηγούμενο μήνα είχα πάει διακοπές στο Αμβούργο και πέρασα από το St Pauli το οποίο είναι κοντά στο λιμάνι και γίνεται της ...πόπης από στριπτιτζάδικα,μουρδέλλα εστατόρια,sex shops άφθονα και πιάτσες.Οι γυναίκες είναι πραγματικά πολύ όμορφες και μου βγήκαν έξω τα μάτια.όταν η υπόλοιπη πόλη κοιμάται, υπάρχει αυτ'η η συνοικία που γίνεται ο χαμός ιδιαίτερα τα σαββατοκύριακα.Έχει δε και πιάτσα με κοπέλες πανύψηλες και πανέμορφες πιθανότατα γερμανίδες που ντύνονται πολύ απλά και δν τις καταλαβαίνεις ότι εκδίδονται παρά μονο από ένα τσαντάκι στη μέση....έχει και ένα δρόμο με πουτάνες στις βιτρίνες, χοντρές ,ψηλές νάνους για όλα τα γούστα....Το κουφό της υπόθεσης...απλά κοίταζα..γιατί την βόλτα την έκανα με την κοπελιά μου η οποία σπουδάζει εκεί και όπως καταλαβαίνετε δεν μπορούσα να βρω μια αφορμή για να κάνω ο,τιδήποτε.Πες τε μου μόνο ρε παιδιά τι έχασα.Μήπως έχει παέι κανένας σε κανα μπουρδέλλο εκεί γιατί έχει άφθονο κρέας και ενώ βριδκόταν μπροστά μου δεν μπορούσα να το κατσπαράξω.Ας μου πει κάποιος την εμπειρία του. :sunglasses: :2funny:


edit_Duracell: Διόρθωση τίτλου
 

nautikos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε το Σάν Πάολο δεν αξίζει. ¨Εχω πάει πολλές φορές. Πολύ ακριβά. Το μόνο που σε σώζει είναι να γνωριστείς με κανένα Έλληνα που έχει καμπαρέ μπας και σου κάνει κανένα κονέ. Τα πιό πολλά κολόμπαρα εκεί τα έχουν Έλληνες...! Μπορείς επίσης να αράξεις σε κανένα καζίνο και να περιμένεις να σε ψαρέψει κάποια που έχει χάσει πολλά. Έγώ συνήθως έτσι τήν βγάζω στην Γερμανία...
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
δεν συμφερει το Αμβουργο, αδερφε!!! πανακριβα ειναι τα παντα και οι γκομενες μυγγιαχτιχτες...
εκει για να μιλησεις, πληρωνεις κιολας!! για να γαμησεις, μην το συζητας... :grin: :grin:
δεν αξιζει...
χιλιες φορες τα στουντιο τα δικα μας και η Φυλης, παρα οι βιτρινογκομενες του Αμβουργου..
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Πήγες στο St Pauli και δεν πήγες και στο γήπεδο της θρυλικής ποδοσφαιρικής του ομάδας; Κακώς!    :)
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
ευρεθην και στο γηπεδο, αν και οπαδος της θρυλικης Bayern Muenchen, αλλα πραγματικα η ατμοσφαιρα ηταν εκπληκτικη. αν δεν ηξερες θα νομιζες οτι οι ανθρωποι δεν ειναι "Γερμανοι ξενερωτοι", αλλα Ελληνες..
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ευρεθην και στο γηπεδο, αν και οπαδος της θρυλικης Bayern Muenchen, αλλα πραγματικα η ατμοσφαιρα ηταν εκπληκτικη. αν δεν ηξερες θα νομιζες οτι οι ανθρωποι δεν ειναι "Γερμανοι ξενερωτοι", αλλα Ελληνες..
Βρε ποια Μπάγερν και κουραφέξαλα, Σενκτ Πάουλι και τα μυαλά στα κάγκελα!  :)
 

antonis70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια σορυ αλλα μολις μπηκα και δεν ξερω καλα το σαιτ.
Παω Αμβουργο για δουλεια αλλα μονο για μια νυχτα ξερετε κατι απο εκει.
Ευχαριστω
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Παιδια σορυ αλλα μολις μπηκα και δεν ξερω καλα το σαιτ.
Παω Αμβουργο για δουλεια αλλα μονο για μια νυχτα ξερετε κατι απο εκει.
Ευχαριστω
Πες για τι ακριβως ενδιαφερεσαι,μπορω να σε κατατοπησω.
 

antonis70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε AGNIUS γενικα για γυναικες και πολλες τρελες.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
θα σου στειλω pm σε λιγακι
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πετάγομαι για ΠΣΚ στο Αμβούργο ατις 27-02-09.
Υποτίθεται, ότι πάω για σύσφιξη σχέσεων με μια γνωστή - γνωστού.  :huh:  :think:

Όπως καταλαβαίνετε, τα ποσοστά επιτυχίας για να "την" μαμήσω τα Πρακτορεία δίνουν:
ΟΠΑΠ = 4.50, LADBROKES = 4.60 , EUROBET = 4.70 , BWIN = 4.80  :jerking:  :headbang:

Αν έχετε την καλοσύνη, να με ενημερώσετε αν παίζει κάτι αξιόλογο για ξεχαρμάνιασμα,
μιας που θα έχω ανεβασμένες τις στροφές , μην κάψω καμιά μηχανή....................
:helpplea:

Ευχαριστώ
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν, πήγαμε St Pauli με ενα φιλαράκι πριν απο κάποιο καιρο. Στούς δρόμους γύρω από τις βιτρίνες πολλές πριπατητικές, φορτικές επαγγελματίες, κυρίως από ανατολικές χώρες. Σου λένε να πάτε "επάνω" μαζί και θα περάσετε καλά. Δεν πήραμε, φαινόταν πολύ ριψοκίνδυνο. Στο δρόμο με τις βιτρίνες είχε κοπέλες που σου έφευγε ο τάκος. Σταματήσαμε σε μία που άρεσε στο φίλο και τη ρωτήσαμε πόσο πάει. Μας λέει 60 ευρώ. Τη ρώτησα επανειλημένως αν είναι σίγουρη και αυτή επέμεινε. Ο φίλος μπήκε κι εγώ έκοψα βόλτα να βρώ μία για μένα. Σε 5 λεπτά με παίρνει ο φίλος στο κινητό και μου λέει ότι βασικά ζητάει 200 για να γίνει σωστά η δουλειά!
Το συμπέρασμα είναι ότι 1. Οι γκόμενες έχουν μαλακισμένη τακτική, σου λέει βάλτον μέσα και θα τα σκάσει 2. Αν είστε αποφασισμένοι να μαμήσετε εκεί, βάλτε 200 στην τσέπη και μπήτε στο μωρό που γουστάρετε τρελλά. Πολλα που είδα το αξίζαν το 200αρι

Μετά τιμής

redandwhite
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Αμβούργο, μια ωραία Γερμανική πόλη για βόλτα,
αλλά όχι για αγοραίο έρωτα.

Τα εργαζόμενα κορίτσια τα συναντάς όλα συγκεντρωμένα σε ένα μέρος = St. Pauli.

α) Στην Λεωφόρο Reeperbahn έχει δύο 4-όροφα κτίρια με δωμάτια που έχει κοπέλες για όλα τα γούστα. Η τιμή ξεκινάει από 50€ για υπηρεσίες Φυλής. Ότι έξτρα πληρώνετε επιπλέον με συνεννόηση με την κοπέλα.


ΠΡΟΣΟΧΗ

Μερικές κοπέλες ΔΕΝ κάνουν όσα υπόσχονται & το βασικότερο, όταν είσαι στο ντούς "αδειάζουν" τις τσέπες σας ! ! ! :S

Reeperbahn 140 το Love Laufhaus
Reeperbahn 170 to Paradise Point of Sex

Εγώ την πάτησα στο Love House, όπου μια ξανθούλα, όταν έκανα το ντουσάκι μου με λήστεψε!!!
Η μαλακία είναι ότι δεν το κατάλαβα άμεσα, αλλά όταν έφτασα σπίτι. Πήγα την επόμενη μέρα το πρωί στην Αστυνομία της περιοχής (Reeperbahn) & το δήλωσα. Το μόνο που μποούσαν να κάνουν ήταν να μου πούν να δώ πότε ξαναδουλεύει η "κοπέλα" & να πάω με τον Αστυνομικό μαζί για να διεκδικήσω τα χρήματά μου. Οπότε, ξαναπήγα το απόγευμα χωρίς επιτυχία. Λόγω έλλειψης χρόνου & άνεσης κινήσεων (έμενα σε μια φίλη), δεν μπορούσα να ξαναπάω. Αλλά και πάλι, πως θα μπορούσα να αποδείξω την κλοπή????

Γι'αυτό ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!!!!!

β)Herbert Strave όπου είναι τα δωμάτια με τις βιτρίνες όπου είναι ελάχιστα (καμιά 15αριά) και οι υπηρεσίες πανάκριβες. Ξεκινάνε από 50 άνευ σεξ και με 100 με σεξ.

Πάντως, μεγάλη προσοχή, αφού δεν βρίσκεις εύκολα άκρη. Αν μπείς και πληρώσεις, άστα βράστα!

Μακριά, για τί εγώ την πάτησα σαν πρωτάρης και έχασα τοα 90 € που μου βούτηξε το πορνίδιο.

Κλαψ !!!!!!!!!!!  *P
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
FKK-Romeo δεν εχει παει κανενας συναγωνιστής? Απ' αυτα που βλεπω φαινεται να ειναι το μονο οκ, αλλα συχνα τα φαινομενα απατουν
 

twistedboy

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες,

θα παω τελη Μαιου στο Αμβουργο. Ξερη κανεις καλο μαγαζι με Αφεντρες. Η κλαμπακια που παιζουν οργια και ολα γινονται.

 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες,

θα παω τελη Μαιου στο Αμβουργο. Ξερη κανεις καλο μαγαζι με Αφεντρες. Η κλαμπακια που παιζουν οργια και ολα γινονται.

μακριά από τις βιτρίνες πάντως και τις βρωμερές παλλακίδες με τα άσπρα μπουφάν και τις ομπρέλες στη Reeperbahn. Κατά τ' άλλα καλύτερα να σε κατατοπίσει κάποιος συναγωνιστής που τα έχει πιο φρέσκα από μένα. Καλή διαμονή! Το Αμβούργο τα σπάει σαν πόλη.... :rockon:
 

twistedboy

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
μακριά από τις βιτρίνες πάντως και τις βρωμερές παλλακίδες με τα άσπρα μπουφάν και τις ομπρέλες στη Reeperbahn. Κατά τ' άλλα καλύτερα να σε κατατοπίσει κάποιος συναγωνιστής που τα έχει πιο φρέσκα από μένα. Καλή διαμονή! Το Αμβούργο τα σπάει σαν πόλη.... :rockon:

thanx MotherFucker

βρείκα καποια studio και clubs αλλα δεν ξερω ακριβος τι γινεται. τα περισοτερα λενε για members. Δηλαδη αν δε είσαι μέλος δεν μπαινεις ? και γενικα δεν γραφουν λεφτα ? ειναι ποιο ακριβα απο την ελλαδα ?
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
thanx MotherFucker

βρείκα καποια studio και clubs αλλα δεν ξερω ακριβος τι γινεται. τα περισοτερα λενε για members. Δηλαδη αν δε είσαι μέλος δεν μπαινεις ? και γενικα δεν γραφουν λεφτα ? ειναι ποιο ακριβα απο την ελλαδα ?
To Red Rooms στο Αμβουργο εχει καλο ονομα. Δες το σαιτ, τα λεφτα ειναι λογικα. Απ' οτι φαινεται εχεις αυταρχικα γουστα, πιθανως η Johanna εκει να σου κανει. Δεν την εχω δοκιμασει, καθοτι τα γουστα μου ειναι πιο "βαρετα".
Οπως ειπε και ο προηγουμενος συναδελφος μακρια απο Reeperbahn. Δες και τα FKK για πιο νορμαλ καταστασεις το Atmos ειναι καλο και πιθανως και το Romeo
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
To Red Rooms στο Αμβουργο εχει καλο ονομα. Δες το σαιτ, τα λεφτα ειναι λογικα. Απ' οτι φαινεται εχεις αυταρχικα γουστα, πιθανως η Johanna εκει να σου κανει. Δεν την εχω δοκιμασει, καθοτι τα γουστα μου ειναι πιο "βαρετα".
Οπως ειπε και ο προηγουμενος συναδελφος μακρια απο Reeperbahn. Δες και τα FKK για πιο νορμαλ καταστασεις το Atmos ειναι καλο και πιθανως και το Romeo
στο Atmos έχεις πάει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom