Νέα

Piraeus Dream Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fotis1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
307
Πόντοι
21
Καλησπερα συναδελφοι.

Μηπως ξερει κανεις να μου πει αν το εν λογω ξενοδοχειο παραμενει γαμιστρωνα; Εργαζομαι κοντα και θελω να παω με ενα γκομενακι που γνωρισα στο internet.
Παλια ηξερα οτι ηταν, αφου ειχε την φιρμα των 3ΧΧΧ. Την ταμπελα των 3ΧΧΧ την εχει αφαιρεσει τα τελευταια 2 χρονια να θυμαμαι καλα. Αν εχει παει συναδελφος τελευταια ας απαντησει.
Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τυπε το γκομενακι το εχεις δει απο κοντα μην σου βγει κανας σακα ζουλου και τρεχεις;μια χαρα ειναι γαμηστρωνας ειναι.
 
OP
OP
F

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
307
Πόντοι
21
τυπε το γκομενακι το εχεις δει απο κοντα μην σου βγει κανας σακα ζουλου και τρεχεις;μια χαρα ειναι γαμηστρωνας ειναι.

Με το γκομενακι μιλαμε με web camera . Για το ξενοδοχειο ηθελα να μαθω. Για να μου λες οτι ειναι μια χαρα γαμηστρωνα, προφανως εχεις παει ε;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Με το γκομενακι μιλαμε με web camera . Για το ξενοδοχειο ηθελα να μαθω. Για να μου λες οτι ειναι μια χαρα γαμηστρωνα, προφανως εχεις παει ε;
οχι απλα εχω παει δικε μου,τους εχω πληρωσει την ανακαινιση.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Σχεδον ολα τα ξενοδοχεια εχουν ημιδιαμονη αρα ειναι εν δυναμει γαμιστρωνες
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Καλησπερα συναδελφοι.

Μηπως ξερει κανεις να μου πει αν το εν λογω ξενοδοχειο παραμενει γαμιστρωνα; Εργαζομαι κοντα και θελω να παω με ενα γκομενακι που γνωρισα στο internet.
Παλια ηξερα οτι ηταν, αφου ειχε την φιρμα των 3ΧΧΧ. Την ταμπελα των 3ΧΧΧ την εχει αφαιρεσει τα τελευταια 2 χρονια να θυμαμαι καλα. Αν εχει παει συναδελφος τελευταια ας απαντησει.
Ευχαριστω εκ των προτερων.

Φιρμα των 3ΧΧΧ, Ταμπελα των 3ΧΧΧ........ καμερες και μικροφωνα να περιμενεις!!!
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Με το γκομενακι μιλαμε με web camera . Για το ξενοδοχειο ηθελα να μαθω. Για να μου λες οτι ειναι μια χαρα γαμηστρωνα, προφανως εχεις παει ε;

  πολύ καλό ... αλλά έχει κίνηση ... μπορεί να μην πετύχεις το δωμάτιο που θες...

... τι έκανες τελικά ;
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
αλήθεια λειτουργεί ακόμη? γιατί νόμιζα ότι έκλεισε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom