Νέα

Ξενοδοχείο κοντά στο Ελευθέριος Βενιζέλος! SOS!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα supernikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Επειδή δεν ειμαι απο Αθήνα και δεν γνωρίζω καλά τις περιοχές, πιστεύω θα βρεθεί κάποιος να μου δωσει πληροφορίες!
Έχω γνωρίσει ένα καλο μωρό απο Κύπρο και θα ανέβει για πρωτη φορά αυθημερόν να βρεθούμε  :knockinb: και λόγω χρόνου θέλαμε κάτι κοντά στο αεροδρόμιο και άν εξυπηρετεί προαστιακός ή bus και να μας βγάζει απ'ευθείας στο ξενοδοχείο ακόμη καλύτερα.
Παίδες SOS!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Καλησπέρα σε όλους!
Επειδή δεν ειμαι απο Αθήνα και δεν γνωρίζω καλά τις περιοχές, πιστεύω θα βρεθεί κάποιος να μου δωσει πληροφορίες!
Έχω γνωρίσει ένα καλο μωρό απο Κύπρο και θα ανέβει για πρωτη φορά αυθημερόν να βρεθούμε  :knockinb: και λόγω χρόνου θέλαμε κάτι κοντά στο αεροδρόμιο και άν εξυπηρετεί προαστιακός ή bus και να μας βγάζει απ'ευθείας στο ξενοδοχείο ακόμη καλύτερα.
Παίδες SOS!

Σόφιτελ φίλε

μόλις βγαίνεις στα πόδια σου
ακριβούτσικο όμως αλλά καλή φάση
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Κι ευχαριστημένος νασαι. Τον παλιό καλό καιρό 250 ήταν το normal
 
OP
OP
supernikos

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0
κοιταξα στο booking ακριβως οπως σου ειπα 154 και μετα 200 το καλυτερο δωματιο

Εντάξει για μια φορά το κάνω... :kissass:
αλλα κάτι ακόμη πρέπει να βρεθει...δεν μπορεί κάτι θα υπάρχει στην ευρυτερη περιοχή!
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
το 150 ειναι μεσω του booking.com εαν παει εκει θα του πουν στη καλυτερη περιπτωση 200-220
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει για μια φορά το κάνω... :kissass:
αλλα κάτι ακόμη πρέπει να βρεθει...δεν μπορεί κάτι θα υπάρχει στην ευρυτερη περιοχή!
δεν υπαρχει κατι αλλο κοντα δυστυχως εκτος εαν ψαξεις κατι σε κοντινα προαστεια που νομιζω οτι δε θα βρεις ευκολα.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Εντάξει για μια φορά το κάνω... :kissass:
αλλα κάτι ακόμη πρέπει να βρεθει...δεν μπορεί κάτι θα υπάρχει στην ευρυτερη περιοχή!

υπάρχει λίγο πιο κάτω το Holiday inn,λίγο πιο φτηνό αλλά πρέπει να πας με κάποιο μέσο,είναι στη μέση του πουθενά

ενώ το σόφιτελ πας με τα πόδια αφού ειναι μέσα στο αεροδρόμιο
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
υπάρχει λίγο πιο κάτω το Holiday inn,λίγο πιο φτηνό αλλά πρέπει να πας με κάποιο μέσο,είναι στη μέση του πουθενά

ενώ το σόφιτελ πας με τα πόδια αφού ειναι μέσα στο αεροδρόμιο
ειναι αρκετα μακρυα αυτο δε νομιζω οτι κανει σταση το λεωφορειο και αρκετα ακριβο και αυτο πανω απο 100.
 
OP
OP
supernikos

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0
ειναι αρκετα μακρυα αυτο δε νομιζω οτι κανει σταση το λεωφορειο και αρκετα ακριβο και αυτο πανω απο 100.
προς Αθήνα τουλάχιστον αλλα να πέρνεις το προαστιακο-μετρο και να σε βγαζει διπλα σε κανενα ξενοδοχείο της προκοπής;
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
σου προτεινω το arethusa hotel τριων αστερων μεσω του ιδιου σαιτ φυσικα που συνδυαζει πολυ καλη τιμη 50 ευρω, και πρωινο θα περασεις πολυ καλα.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Παίρνεις τον προαστιακό. Κατεβαίνεις Νερατζιώτισσα. Κοντά είναι το Μαρούσι Hotel. Ημιδιαμονή. Κάνεις τη δουλειά σου και επιστρέφεις με τον ίδιο τρόπο.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
προς Αθήνα τουλάχιστον αλλα να πέρνεις το προαστιακο-μετρο και να σε βγαζει διπλα σε κανενα ξενοδοχείο της προκοπής;

έλα σοβαρέψου...θα πας να γαμήσεις με το τρένο?
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
θα πας η σε αυτο που σου ειπα κοντα στη πλακα ,η στο ariston hotel 3 αστερων που βρισκεται κοντα στο σταθμο λαρισης αξιοπρεπη ξενοδοχεια και πολυ καλα με πρωινο τιποτε αλλο δε προτεινω στα σιγουρα.αυτα τα δυο τα προτεινω σιγουρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom