Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για ποδολαγνεία/πατούσες σε στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagonisian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.423
Πόντοι
25.846
Ανοίγω αυτό το τοπικ για εμάς τους λατρεις της ποδολαγνειας κ των γυναικείων κατω ακρων για να ενημερωνόμαστε ποιες εκδιδόμενες κοπέλες κατέχουν το συγκεκριμενο πρόγραμμα αλλά κ έχουν ομορφα κ περιποιημένα πατουσακια. Θα ξεκινήσω με την Άννα από Κασσάνδρας. Ομορφα πατουσακια, με καλοσχηματισμενα δάχτυλα συνήθως βαμμένα γαλλικό. Γουστάρει το ποδομασαζ αλλά κ να τα γλυφεις. Πολύ καλή κ στην ποδομαλακια :humpleg:....
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
συγχαρητηρια για το νεο τοπικ!!!! προσθετω μελινα απο κασσανδρας
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Παραθετω SPECIAL βιντεο για το θεμα!!!
loser-animation-animated-loser-smiley-emoticon-000355-large.gif
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
orgasmo nero εκανες ζημια.....  :cum:
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.423
Πόντοι
25.846
συγχαρητηρια για το νεο τοπικ!!!! προσθετω μελινα απο κασσανδρας
θα συμφωνήσω απολυτα....ωραια πατουσακια, μαλακά, τα δαχτυλακια σούπερ, ελαφρώς έχουν μια κλήση προς τα δεξιά...ξερει να σε ανάβει, τα χρησιμοποιεί με μαεστρία....οταν βρέθηκα μαζί της, μετά από αρκετή ώρα παθιασμένου ερωτα της ζήτησα να μου τον παίξει κ εγώ να γλείφω τα δαχτυλακια της. Δέχτηκε με μεγάλη χαρά!!! Πολύ καλή η μελινουλα.... :humpleg:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Ανοίγω αυτό το τοπικ για εμάς τους λατρεις της ποδολαγνειας κ των γυναικείων κατω ακρων για να ενημερωνόμαστε ποιες εκδιδόμενες κοπέλες κατέχουν το συγκεκριμενο πρόγραμμα αλλά κ έχουν ομορφα κ περιποιημένα πατουσακια. Θα ξεκινήσω με την Άννα από Κασσάνδρας. Ομορφα πατουσακια, με καλοσχηματισμενα δάχτυλα συνήθως βαμμένα γαλλικό. Γουστάρει το ποδομασαζ αλλά κ να τα γλυφεις. Πολύ καλή κ στην ποδομαλακια :humpleg:....
Μεγαλε Αρχηγε, εσκισες!!! Πως και δεν ειχε ανοιξει thread τοσο καιρο; Θα γραψω αργοτερα αναλυτικο ποστ με τις δικες μου εμπειριες!!! Αντε να δουλεψεις τωρα.
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Πολύ ωραίο σαν ιδέα αυτό το thread.  :thumbsup: Πρέπει να ανοίξει κάτι ανάλογο και για τα ταπεινά μπουρδέλα...!
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Προλαβαίνεις, προλαβαίνεις, εαν υπάρχει καλή διάθεση και απ'τις δυο μεριές  :lheel:
 

sweeter

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Kalispera !
Monica apo Peiraios 193 , Elena Thiseos 40 , Monica Athanassias 3 , Kelli Filis 104 , Ina Toatoiou 71
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.423
Πόντοι
25.846
Kalispera !
Monica apo Peiraios 193 , Elena Thiseos 40 , Monica Athanassias 3 , Kelli Filis 104 , Ina Toatoiou 71
η ίνα από Τατοΐου  πράγματι εξαιρετική. Φούξια νυχακια, ωραία δαχτυλακια,καθαρή κ μαλακή πατούσα. Τις χρησιμοποίησε ομορφα παίζοντας βασανιστικά με το πεος μου ενώ δεν έφερε αντίρρηση στα δαγκώματα μου και στο γλείψιμο  κατά τη διάρκεια του σεξ. Ήθελε να τςλειωσω στα πατουσακια της αλλά δεν πρόλαβα. Η κέλλυ είχε ωραίες πατούσες αλλά πλέον ειναι εκτός δουλειάς οπότε μόνο αναμνήσεις μπορούμε να χουμε...
 

sweeter

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Episis paliotera Jennifer Vouliagmenis 83 ... trello glipsimo , Olga apo Franzi 47 apisteuti!!  Kana dio apo Spirou Patsi 40 , kai episis Efi apo Thiseos 35 .
Kai h Amanda Filis 104 ama goustare htan super
 

KaldFootLover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από εμένα, σήμερα καθώς είναι τα 20ά μου γενέθλια αποφάσισα να πάω σε ένα studio για πρώτη φορά. Άπειρος καθώς είμαι ήρθα σ'αυτό το φόρουμ για να μου προτείνουν οι φίλοι εδώ μία κοπέλα που να είναι καλή με τους πρωτάρηδες, αλλά να προσφέρει και καλό πρόγραμμα ποδολαγνείας. Ευχαριστω προκαταβολικά ;)
 
OP
OP
lagonisian

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.423
Πόντοι
25.846
Καλησπέρα κι από εμένα, σήμερα καθώς είναι τα 20ά μου γενέθλια αποφάσισα να πάω σε ένα studio για πρώτη φορά. Άπειρος καθώς είμαι ήρθα σ'αυτό το φόρουμ για να μου προτείνουν οι φίλοι εδώ μία κοπέλα που να είναι καλή με τους πρωτάρηδες, αλλά να προσφέρει και καλό πρόγραμμα ποδολαγνείας. Ευχαριστω προκαταβολικά ;)
χρόνια πολλά αδερφέ και με υγεία πάνω από όλα...λοιπόν πάνω στην ερώτησή σου μια κοπέλα πολύ καλή με τους πρωτάρηδες και με καλή χρήση πατουσών, αλλά και όμορφα πατουσάκια που να γουστάρει παιχνίδια είναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ η Άννα από Κασσάνδρας4, η Μελίνα από Κασσάνδρας6. Αλλά νομίζω ειδικά για την περίπτωσή σου η Άννα είναι ότι πρέπει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom