Νέα

ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ανοίγω αυτο το Θρετ μονο και μονο για να καταγγελουμε εκδιδομενες (καθε ειδους και μορφης) που αποδεχονται να κανουν οι πελατες διεισδυση χωρις προφύλαξη. Έστω και ενας να την γλυτωσει απο την πληροφόριση, εχει πετύχει το σκοπο του.

Αρχίζω εγω. Βικτώρια (Παπαδιαμάντη 8 - πρωη Φ212). Οχι μόνο το έκανε χωρίς με΄όλους όσους το ζήταγαν - και ήταν πολλοί  :headbang: :headbang: :headbang:- αλλα έμεινε και εγγυος !!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:. Το κατάλαβαν όταν την πιάσαν τα αίματα με την αποβολή... :headbang: :headbang: :headbang:

Φανταζομαι η Γιαννα την εδιωξε. Να συγχαρουμε επίσης τον συνάδελφο - τερτραποδο- και παρολιγον μπαμπα για το κατορθωμα  :bigdick: Καλό θα ήταν επίσης όλοι οσοι νομιζαν οτι η  Βικτώρια το κάνει ΜΟΝΟ με αυτους- αλλοι βλακες αυτοί- να πανε να κανουν καμμιά εξέταση.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Αυτό το θέμα άλλους θα σώσει και άλλους θα σκοτώσει!  :2funny:
 

kavliaris4milfs

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2012
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Για να μην βαλεις προφυλακτικο θα πρεπει να εισαι ο μεγαλυτερος [size=10pt]ΜΑΛΑΚΑΣ[/size](μην πω κ τπτ αλλο) που υπαρχει...
 

Επισκέπτης
αποκλείεται να μην το ξέρει η γιαννα  :jerking:  η πολυ ομως αναδουλειά που υπάρχει έχει γίνει πολύ επικίνδυνο το σπορ.ειδικά με τη σαβουρα που φέρνει το τελευταιο καιρό.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Φανταζομαι η Γιαννα την εδιωξε.

Κατ' αρχήν, συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία σου. Κατά δεύτερον, είσαι σίγουρος ότι η Γιάννα την έδιωξε ή το πιθανολογείς; Ας μάς πει κάποιος από τους θαμώνες του μαγαζιού (εγώ δεν έχω πάει ποτέ γιατί δεν με ενδιαφέρει).
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
αποκλείεται να μην το ξέρει η γιαννα  :jerking:  η πολυ ομως αναδουλειά που υπάρχει έχει γίνει πολύ επικίνδυνο το σπορ.ειδικά με τη σαβουρα που φέρνει το τελευταιο καιρό.

ΟΝΤΩς Σαβουρα :2funny:
:helpplea:που ειναι η ολγα ρε μαγκες η βυζαρα :boobies: που δουλευε παλια φορμιωνος στη κυρα γιαννα???
 
OP
OP
E

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Κατ' αρχήν, συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία σου. Κατά δεύτερον, είσαι σίγουρος ότι η Γιάννα την έδιωξε ή το πιθανολογείς; Ας μάς πει κάποιος από τους θαμώνες του μαγαζιού (εγώ δεν έχω πάει ποτέ γιατί δεν με ενδιαφέρει).

δεν ειναι χαζη η Γιαννα. Ειμαι βεβαιος οτι θα προστατευσει το μαγαζι της.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
36
Ανοίγω αυτο το Θρετ μονο και μονο για να καταγγελουμε εκδιδομενες (καθε ειδους και μορφης) που αποδεχονται να κανουν οι πελατες διεισδυση χωρις προφύλαξη. Έστω και ενας να την γλυτωσει απο την πληροφόριση, εχει πετύχει το σκοπο του.

Αρχίζω εγω. Βικτώρια (Παπαδιαμάντη 8 - πρωη Φ212). Οχι μόνο το έκανε χωρίς με΄όλους όσους το ζήταγαν - και ήταν πολλοί  :headbang: :headbang: :headbang:- αλλα έμεινε και εγγυος !!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:. Το κατάλαβαν όταν την πιάσαν τα αίματα με την αποβολή... :headbang: :headbang: :headbang:

Φανταζομαι η Γιαννα την εδιωξε. Να συγχαρουμε επίσης τον συνάδελφο - τερτραποδο- και παρολιγον μπαμπα για το κατορθωμα  :bigdick: Καλό θα ήταν επίσης όλοι οσοι νομιζαν οτι η  Βικτώρια το κάνει ΜΟΝΟ με αυτους- αλλοι βλακες αυτοί- να πανε να κανουν καμμιά εξέταση.
Τωρα πλακα κανεις ?Υπαρχουν που αφηνουν να γαμας ετσι ?Για εκδιδομενες λεμε  οχι καποιες γκομενες ?
 

Επισκέπτης
δεν ειναι χαζη η Γιαννα. Ειμαι βεβαιος οτι θα προστατευσει το μαγαζι της.
χαζή δεν ειναι σίγουρα...όμως δεν μπορεί να μην το ήξερε.η σχέσει που έχει με τον πελάτη ειναι σίγουρο ότι το ήξερε. το θέμα ειναι ότι το για καποιους λόγους το άφηνε η να το πω πιο ευγενικά έκανε ότι δεν το έβλεπε.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
78
Πόντοι
306
Εννοείται ότι το για να κάνεις σεξ με εκδιδόμενη χωρίς προφύλαξη μάλλον έχεις σοβαρό πρόβλημα, αλλά το θέμα με εκπλήσσει γιατί τόσα χρόνια όχι μόνο καμία δεν μου το πρότεινε ούτε υπέπεσε στην αντίληψη μου κατι τέτοιο, αλλά και γιατι με όσες κοπέλες το έχω συζητήσει μου έχουν πει ότι δεν θα το έκαναν ούτε για όλα τα λεφτά του κόσμου. Μονη λογική βρίσκω αν είναι ναρκομανής, αλλιώς δεν το καταλαβαίνω.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16

 Είχα σκοπό να ανοίξω εγώ το θρεντ σήμερα. Το συζήτησα με τον ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ ο οποίος μου πρότεινε να το δημοσιεύσω αμέσως. Ηθελα όμως να είμαι σίγουρος πως έχω αφροδίσιο νόσημα.

Χτες πήρα τις εξετάσεις και έχω προσβληθεί από βλεννόρροια.

Σημειώνω πως η σεξουαλική επαφή έγινε απολύτως και όλη την ώρα με προφυλακτικό.

Η γιατρός αφροδισιολόγος που με εξέτασε, μου είπε πως πολλές φορές η ελαφράς μορφής βλενόρροια που έχω, μπορεί να κολλήσει ή από κακή χρήση προφυλακτικού ή και με το στοματικό σεξ.

 Ψυχολογική κατάσταση.... σκατά! εδώ και 10 μέρες. Θα πρέπει εντός τριμήνου να υποβληθώ και σε αιματολογικές εξετάσεις ώστε να αποκλεισθεί η σύφιλη, το aids και η ηπατίτιδα.

Μέχρι στιγμής έχω σκάσει 200 ευρώ, σε επισκέψεις σε γιατρούς, αντιβιωτικές ενέσεις και εξετάσεις σε μικροβιλογικά εργαστήρια. Κι έπεται συνεχεια με κανα 200άρι ακόμα για να δω τελικά αν είμαι τελείως καλά. Αυτό θα το ξέρω τέλος του έτους, οπότε και μου σύστησαν να κάνω τις τελευταίες εξετάσεις.

Η κοπέλα που συνευρέθηκα είναι το κωλ γκερλ ΑΝΑΣΤΑSΙΑ RU. Εχει και σχετικό τόπικ εδώ μέσα.

Δεν θέλω να πω τίποτα άλλο για το θέμα.

Ελπίζω να βοήθησα.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86

Για πες το βασικό σετ αφροδισιολογικών εξετάσεων;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16
Για πες το βασικό σετ αφροδισιολογικών εξετάσεων;

Οι πρώτες είναι 9 μαζί. Από ό,τι θυμάμαι έχει μεσα, έλεγχο χλαμυδίων σε τρεις μορφές, βλεννόρροια σε τρεις μορφές, τριχομονάδες και κάτι ακόμα που μου διαφεύγει ... δεν έχω μπροστά την εξεταση του εργαστηρίου τωρα.

Καλλιέργεια ούρων και έκκριμα από το έξοδο της ουροδόχου κύστης.

Αυτές είναι για αρχή.


Τέλος Νοεμβρίου θα υποβληθώ σε εξετάσεις αίματος για διερεύνηση ΄πιθανής μόλυνσης από σύφιλη.

Τον Δεκέμβριο θα κάνω τις τελευταίες για ηπατίτιδες και AIDS.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Η κοπέλα που συνευρέθηκα είναι το κωλ γκερλ ΑΝΑΣΤΑSΙΑ RU. Εχει και σχετικό τόπικ εδώ μέσα.

Σού εύχομαι περαστικά. Είσαι σίγουρος ότι είναι η Anastasia Ru από το χρονικό διάστημα που μεσολάβησε ανάμεσα στη συνεύρεση μαζί της και την εκδήλωση της αρρώστιας; (νομίζω η βλενόρροια εκδηλώνεται σε λίγες μέρες από την επαφή).
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
 Είχα σκοπό να ανοίξω εγώ το θρεντ σήμερα. Το συζήτησα με τον ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ ο οποίος μου πρότεινε να το δημοσιεύσω αμέσως. Ηθελα όμως να είμαι σίγουρος πως έχω αφροδίσιο νόσημα.

Χτες πήρα τις εξετάσεις και έχω προσβληθεί από βλεννόρροια.

Σημειώνω πως η σεξουαλική επαφή έγινε απολύτως και όλη την ώρα με προφυλακτικό.

Η γιατρός αφροδισιολόγος που με εξέτασε, μου είπε πως πολλές φορές η ελαφράς μορφής βλενόρροια που έχω, μπορεί να κολλήσει ή από κακή χρήση προφυλακτικού ή και με το στοματικό σεξ.

 Ψυχολογική κατάσταση.... σκατά! εδώ και 10 μέρες. Θα πρέπει εντός τριμήνου να υποβληθώ και σε αιματολογικές εξετάσεις ώστε να αποκλεισθεί η σύφιλη, το aids και η ηπατίτιδα.

Μέχρι στιγμής έχω σκάσει 200 ευρώ, σε επισκέψεις σε γιατρούς, αντιβιωτικές ενέσεις και εξετάσεις σε μικροβιλογικά εργαστήρια. Κι έπεται συνεχεια με κανα 200άρι ακόμα για να δω τελικά αν είμαι τελείως καλά. Αυτό θα το ξέρω τέλος του έτους, οπότε και μου σύστησαν να κάνω τις τελευταίες εξετάσεις.

Η κοπέλα που συνευρέθηκα είναι το κωλ γκερλ ΑΝΑΣΤΑSΙΑ RU. Εχει και σχετικό τόπικ εδώ μέσα.

Δεν θέλω να πω τίποτα άλλο για το θέμα.

Ελπίζω να βοήθησα.
ελπιζω να μην εχεις οικογενεια.
 

madtracker

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
χλαμύδια κ τριχομοναδες γινονται με καλιεργεια ουρων η αιματος??
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Οι πρώτες είναι 9 μαζί. Από ό,τι θυμάμαι έχει μεσα, έλεγχο χλαμυδίων σε τρεις μορφές, βλεννόρροια σε τρεις μορφές, τριχομονάδες και κάτι ακόμα που μου διαφεύγει ... δεν έχω μπροστά την εξεταση του εργαστηρίου τωρα.

Καλλιέργεια ούρων και έκκριμα από το έξοδο της ουροδόχου κύστης.

Αυτές είναι για αρχή.


Τέλος Νοεμβρίου θα υποβληθώ σε εξετάσεις αίματος για διερεύνηση ΄πιθανής μόλυνσης από σύφιλη.

Τον Δεκέμβριο θα κάνω τις τελευταίες για ηπατίτιδες και AIDS.
Αυτό το "έκκριμα" το παίρνει γιατρός , νοσοκόμα ή το πας μόνος σου όπως τα ούρα;

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16
Σού εύχομαι περαστικά. Είσαι σίγουρος ότι είναι η Anastasia Ru από το χρονικό διάστημα ανάμεσα στη συνεύρεση μαζί της και την εκδήλωση της αρρώστιας; (νομίζω η βλενόρροια εκδηλώνεται σε λίγες μέρες από την επαφή).


Είμαι 100% σίγουρος πως είναι αυτή η κοπέλα. Μετά τη συνεύρεσή μας μεσολάβησαν μερικές μέρες χωρίς να έχω κάποιου άλλου είδους ερωτική επαφή με άλλη κοπέλα.
Επίσης μια επαφή που είχα στη Σουηδία με μία κοπέλα, όχι ιερόδουλο, ήταν όλη η επαφή με προφυλακτικά. Ακόμα και το στοματικό σεξ. Αποκλείω κάθε πιθανότητα να κόλλησα από κει.
Όταν είδα το έκκριμα πάνω στο πέος μαζί με μια μικρή φαγούρα που είχα, κατάλαβα πως κάτι δεν πάει καλά κι επισκέφτηκα αμέσως αφροδισιολόγο.
 Πριν από την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ είχα πολλές μέρες να έρθω σε επαφή με κοπέλα διότι έλειπα στο εξωτερικό.
Αποκλείεται να έχω κολλήσει πιο πριν. Οι μέρες επώασης του μικροβίου ταιριάζουν ακριβώς.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Είμαι 100% σίγουρος πως είναι αυτή η κοπέλα. Μετά τη συνεύρεσή μας μεσολάβησαν μερικές μέρες χωρίς να έχω κάποιου άλλου είδους ερωτική επαφή με άλλη κοπέλα.
Επίσης μια επαφή που είχα στη Σουηδία με μία κοπέλα, όχι ιερόδουλο, ήταν όλη η επαφή με προφυλακτικά. Ακόμα και το στοματικό σεξ. Αποκλείω κάθε πιθανότητα να κόλλησα από κει.
Όταν είδα το έκκριμα πάνω στο πέος μαζί με μια μικρή φαγούρα που είχα, κατάλαβα πως κάτι δεν πάει καλά κι επισκέφτηκα αμέσως αφροδισιολόγο.
  Πριν από την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ είχα πολλές μέρες να έρθω σε επαφή με κοπέλα διότι έλειπα στο εξωτερικό.
Αποκλείεται να έχω κολλήσει πιο πριν. Οι μέρες επώασης του μικροβίου ταιριάζουν ακριβώς.

Αφού οι μέρες ταιριάζουν, καλά κάνεις και είσαι σίγουρος. Και πάλι περαστικά και κουράγιο.

ΥΓ: Προφανώς το θεωρώ αυτονόητο ότι η Αnastasia Ru πρέπει να μπει στη μαύρη λίστα όλων των μελών του σάιτ.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16
Αυτό το "έκκριμα" το παίρνει γιατρός , νοσοκόμα ή το πας μόνος σου όπως τα ούρα;

Το έκκριμα το παίρνει ο μικροβιολόγος με ένα ειδικό καλαμάκι που στην άκρη του έχει λίγο βαμβάκι. Στο πιέζει στην τρύπα της κύστης για να πάει βαθειά μέσα και ομολογουμένως πονάει πολύ. Αλλά για πολύ λίγο.

Τα ούρα είναι τα πρωινά, τα πρώτα 10 ml. Πρέπει να μην έχεις ουρήσει από το βράδυ, ώστε να πέσει μέσα και το έκκριμα που θα μαζευτεί στο πέος όλης της νύχτας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom