Νέα

Σύρος η... μπουρδελιάρα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα free
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 235
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
Εχω θέσει το ερώτημα και στο παλιό forum. Τι ξέρετε για Σύρο? Υπάρχει ακόμα το μπαράκι το fox? Εχω 2 χρόνια να κατέβω βράδυ.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Εχω θέσει το ερώτημα και στο παλιό forum. Τι ξέρετε για Σύρο? Υπάρχει ακόμα το μπαράκι το fox? Εχω 2 χρόνια να κατέβω βράδυ.

υπαρχει οπως υπαρχουν και αλλα 2 που ξερω,το ενα απεναντι απο το fox και το αλλο στην κεντρικη πλατεια,στο στενακι που ειναι διπλα στην γωνιακη κρεπερι!οπως βλεπεις δηλ. το δημαρχειο,στο δεξι σου χερι....ηταν να παμε αυτο το καλοκαιρι,αλλα ειπαμε"δε γαμιεται τωρα?"
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
Thnx, θα postάρω νεότερα
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Αδέρφια,

ακούγεται οτι έχει ανοίξει μαγαζί στη Σύρο! Υπάρχει καμία πληροφορία?

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Το μπουρδέλο στη Σύρο έχει ανοίξει, έχει διαφημιστεί στην τοπική εφημερίδα (!!!!), αλλά κανένα νεότερο... όποιοσ συναγωνιστής έχει ακούσει κάτι ας μας ενημερώσει..
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Στη Σύρο μέχρι πέρσι (τουλάχιστον) έπαιζε ένα κωλόμπαρο σε ένα στενάκι δίπλα από την πλατεία Μιαούλη που λεγόταν <<Αστέρι>>
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Το καλοκαίρι εκεί θα βρίσκομαι (αρχές Αυγούστου) αν πάρει τίποτα σωστό το μάτι μου θα σας ενημερώσω.. :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
Το μπουρδέλο στη Σύρο έχει ανοίξει, έχει διαφημιστεί στην τοπική εφημερίδα (!!!!), αλλά κανένα νεότερο... όποιοσ συναγωνιστής έχει ακούσει κάτι ας μας ενημερώσει..

Ωπς τώρα το είδα ... αλλά νεότερο ουδέν. Περιμένουμε galb
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Στη Σύρο μέχρι πέρσι (τουλάχιστον) έπαιζε ένα κωλόμπαρο σε ένα στενάκι δίπλα από την πλατεία Μιαούλη που λεγόταν <<Αστέρι>>

καλά έχεις μπεί μέσα να δείς τί παίζει?ειδικά σε αυτό το "αστέρι"? :rockon:

απαντηση:κάτι σαπιοδόντες και σαπιοδόντισσες γριες 15 με 20 χρόνια μετά το πρώτο στήσιμο στη τράπεζα για την παραλαβή της πρώτης συντάξεως.. :2funny:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Εχω θέσει το ερώτημα και στο παλιό forum. Τι ξέρετε για Σύρο?

Πρωτεύουσα του νομού κυκλάδων.

Καλή επιλογή για λουκούμια και το άλλο το άσπρο που πουλάνε αυτοί που ανεβαίνουν στο καράβι και σε ξυπνάνε
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Πρωτεύουσα του νομού κυκλάδων.
Καλή επιλογή για λουκούμια και το άλλο το άσπρο που πουλάνε αυτοί που ανεβαίνουν στο καράβι και σε ξυπνάνε

Tίγκα στις πολύ όμορφες Καθολικές.
Ότι πρέπει για Παγάνια  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

DouStop

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ωραία τα λουκούμια,ωραία και η χαλβαδόπιτα, αλλά θα πεί κανείς κανένα νέο για το φοξ ή το ...ντέλο του νησίου???
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
ωραία τα λουκούμια,ωραία και η χαλβαδόπιτα, αλλά θα πεί κανείς κανένα νέο για το φοξ ή το ...ντέλο του νησίου???

Για το ...ντέλο του νησιού δε ξέρω, αλλά για χαλβαδόπιτες ξέρω ότι υπάρχουν δύο ειδών. Η χοντρή και η λεπτή. Η λεπτή είναι πιο "ήπια" σα γεύση, πιο τραγανή, ενώ η χοντρή είναι πιο πλούσια, πιο "μπουχτηστική".

Άντε παλιοτέντιμπόυδες, όλο για μπουρδέλα λέτε  :bottom:
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
εχει ωραια λουκουμια... :P
γαμάτα πέρσυ εκεί πήγα ένα μεγάλο μέρος των διακοπών μου.......
και δεν πήρα από τον Λειβαδάρα είναι πολύ τυποποιημένα από άλλο μαγαζί και γάμησε τα πήρα ένα σωρό κιλά..
 

DouStop

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχαχχα
οπωσ τα λεσ φιλε ,,,,ειμαι εδω 5 μερεσ εχω γαμιθει να τρωω χαλβαδοπιτεσ και λουκουκμια..οποτε για να καψουμε καμια θερμιδα..
ξερει κανεισ να δωσει καμια πληροφορια για τα στριπτιτζαδικα ι το ....ντελο του νησιου..
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχχα
οπωσ τα λεσ φιλε ,,,,ειμαι εδω 5 μερεσ εχω γαμιθει να τρωω χαλβαδοπιτεσ και λουκουκμια..οποτε για να καψουμε καμια θερμιδα..
ξερει κανεισ να δωσει καμια πληροφορια για τα στριπτιτζαδικα ι το ....ντελο του νησιου..
εθνικό σπόρ καμάκι δεν δουλεύει? έχει και κάτι Βουλγάρες όχι τάνες γνωστές μου εκεί..
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
χαχαχαχαχαχχα
οπωσ τα λεσ φιλε ,,,,ειμαι εδω 5 μερεσ εχω γαμιθει να τρωω χαλβαδοπιτεσ και λουκουκμια..οποτε για να καψουμε καμια θερμιδα..
ξερει κανεισ να δωσει καμια πληροφορια για τα στριπτιτζαδικα ι το ....ντελο του νησιου..

Είσαι 5 μέρες εκεί λες φίλε. Το φοξ δούλευε τον χειμώνα αλλά αλλοδαπαρία πολύ. Τώρα πήγες? Εχω περάσει καλά 2-3 χρόνια πριν.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Τι κωλονησο ρε πουστη μου ...

Ενα ολοκληρο νησι και μονο ενα κωλομπαρο βρηκα το Φοξ / οπως μπηκα βγηκα ....

Με καταφαγανε και τα κουνουπια στο ξενοδοχειο,πανακριβο νησι,στυφο νερο και πουτσες μπλε !!!!!

Ααααα να μην ξεχασω : πως λεγεται ο Emo της Συρου ???? - Σιμο χαχαχαχαχαχα

Τωρα μην μου πρηξουν τα αρχιδια οι μοντ με το θρεντ : ξερω οτι υπαρχει θρεντ για τη Συρο αλλα φκιαξτε να λειτουργει η Αναζητηση και οχι να ψαχνω ολες τις σελιδες γαμω το σαϊτ μου.

DIKY περιμενω τη δικη σου πινελια ....

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom