Νέα

Μαγαζάκια με ώριμες κύριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrixeris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΑR με γυναικες ωριμες περιποιημενες που ψαχνονται?

  • Μακαρι να ξερα!!!

    Ψήφοι: 5 12,2%
  • Και γω θελω να μαθω!!

    Ψήφοι: 36 87,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

makrixeris

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κανα μαγαζί στην Αθήνα που να μαζεύει ώριμες κύριες και να ψάχνονται ?
 

Επισκέπτης
παλια πριν δωδεκα χρονια ειχε και πισω απο το χιλτον ξενοδωχειο αλλα δεν ξερω τωρα λογω απουσιας μου εις στην ρωσσια
 
OP
OP
M

makrixeris

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
τι παίζει εκεί δηλαδή για πες κολομπαρο είναι ? η μαγαζάκι που μαζεύει κυριούλες ??
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Έτη παλαιότερα ακουγόταν το Ραδιο Μπαρ στην Αλεξάνδρας
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Ψάχνω και εγώ Μιλφ προς Γκιλφ να σπρώξω, αλλά δεν βρίσκω τπτ. Τις θέλω φινετσάτες και καλοδιατηρημένες όμως σαν τις μάνες των Στίφλερ και Φιντς από american pie reunion. Ξέρουμε στέκια τέτοιων κυριών? Λείπει και ο Γαμα'ι'κανός στο στρατό και δεν έχω άτομο σχετικό να ρωτήσω..
 
OP
OP
M

makrixeris

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ας διαγραφει το ποστ διοτι υπαρχουν και αλλα τετοια δεν τα ειχα δει
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ψάχνω και εγώ Μιλφ προς Γκιλφ να σπρώξω, αλλά δεν βρίσκω τπτ. Τις θέλω φινετσάτες και καλοδιατηρημένες όμως σαν τις μάνες των Στίφλερ και Φιντς από american pie reunion. Ξέρουμε στέκια τέτοιων κυριών? Λείπει και ο Γαμα'ι'κανός στο στρατό και δεν έχω άτομο σχετικό να ρωτήσω..


εισαι στιφμαιστερ τυπε?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Ψάχνω και εγώ Μιλφ προς Γκιλφ να σπρώξω, αλλά δεν βρίσκω τπτ. Τις θέλω φινετσάτες και καλοδιατηρημένες όμως σαν τις μάνες των Στίφλερ και Φιντς από american pie reunion. Ξέρουμε στέκια τέτοιων κυριών? Λείπει και ο Γαμα'ι'κανός στο στρατό και δεν έχω άτομο σχετικό να ρωτήσω..


Εγώ θέλω να βρω μία σαν τη Νάντια


AP_Shannon_Elizabeth_003.jpg
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16
γεια σας μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κανα μαγαζί στην Αθήνα που να μαζεύει ώριμες κύριες και να ψάχνονται ?

  Παλιά είχαν στέκι στο ΖΟΝΑΡΣ στην Αθήνα. Κάποιο διάστημα ακούστηκε κι ένα καφέ στη Διονυσίου Αρεοπαγίτου. Εεκί είχα "χτυπήσει" κι εγώ ένα μιλφάκι... πουρό τις λέγαμε τότε χα χα χα όχι πολύ όμορφη, αλλά καυλιάρα... αξιωματικός στο στρατό ήταν.

Τελευταία είχα ακούσει για πλατεία Κολωνακίου... Δεν ξέρω αν ισχύει. Δεν το έχω διασταυρώσει.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Ψάχνω και εγώ Μιλφ προς Γκιλφ να σπρώξω, αλλά δεν βρίσκω τπτ. Τις θέλω φινετσάτες και καλοδιατηρημένες όμως σαν τις μάνες των Στίφλερ και Φιντς από american pie reunion. Ξέρουμε στέκια τέτοιων κυριών? Λείπει και ο Γαμα'ι'κανός στο στρατό και δεν έχω άτομο σχετικό να ρωτήσω..

Mηπως θελεις και τηγανητες πατατες???
Πληροφοριες για τετοια θεματα ειναι απαγορευμενες δια ροπαλου!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16

  Το 1987 παιζόταν ένα παιχνίδι τέτοιο στη Ρόδο, στο ΛΑ ΣΚΑΛΑ και στο CLUB 33. Κλειστή φάση, γαμούσανε τρεις Ροδίτες κάτι Αμερικάνες.
Μπιλντερόνια, όλη μέρα ρακετες στη θάλασσα και γυμναστήριο και το βράδυ πήδημα τις θείτσες. Έπεφτε πολύ χρήμα. Ζιγκολίκι από τα λίγα.
Η μία από αυτές είχε πάρει τον έναν και στην Αμερική κάνα χρόνο.

  Καυλιάρες οι θείες... Κάθε μέρα θέλανε γαμήσι... 
 

arcans83

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
γεια σας μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κανα μαγαζί στην Αθήνα που να μαζεύει ώριμες κύριες και να ψάχνονται ?
αρχισε να διαβαζεις τακμαν και θα την βρεις την ακρη.
λεοφορεια-τρολει-αστικα-μετρο-ηλεκτρικος, τα καλυτερα μαγαζια.
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
  Το 1987 παιζόταν ένα παιχνίδι τέτοιο στη Ρόδο, στο ΛΑ ΣΚΑΛΑ και στο CLUB 33. Κλειστή φάση, γαμούσανε τρεις Ροδίτες κάτι Αμερικάνες.
Μπιλντερόνια, όλη μέρα ρακετες στη θάλασσα και γυμναστήριο και το βράδυ πήδημα τις θείτσες. Έπεφτε πολύ χρήμα. Ζιγκολίκι από τα λίγα.
Η μία από αυτές είχε πάρει τον έναν και στην Αμερική κάνα χρόνο.

  Καυλιάρες οι θείες... Κάθε μέρα θέλανε γαμήσι... 

Αν απλά πήγαινες το 87 στο Λα Σκάλα, τρέχα γύρευε... Αλλά αν δούλευες εκεί τότε, ήθελα να ΄ξερα ποιος είσαι ρε μετά από τόσα χρόνια... Ο Ραφτάκης; χαχαχα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
γεια σας μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κανα μαγαζί στην Αθήνα που να μαζεύει ώριμες κύριες και να ψάχνονται ?
τυπε μακριχερι θα διαβασεις πολλα
τα περισσοτερα ειναι αστικοι μυθοι
στην εποχη μας ειναι πολυ σπανιο να βρεις καλο πουραδικο
οσοι εφαγαν εφαγαν
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
Ξερει κανεις τι λεει το ''χαλαρα'' στο μπουρναζι???Εχω ακουσει πως εχει ωραια μιλφακια...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16
Αν απλά πήγαινες το 87 στο Λα Σκάλα, τρέχα γύρευε... Αλλά αν δούλευες εκεί τότε, ήθελα να ΄ξερα ποιος είσαι ρε μετά από τόσα χρόνια... Ο Ραφτάκης; χαχαχα


  Όχι δεν δούλευα στο ΛΑ ΣΚΑΛΑ. Διακοπές ήμουν εκεί. Το παιχνίδι με τα μιλφάκια παιζόταν μέσα εκεί και στο Κλαμπ 33. Γιωργος ο "Τζιπς", Γιάννης ο "Φρατζές", και Βαγγέλης ο "αδιάβροχος". Αν είσαι Ροδίτης εκείνης της εποχής (45 - 50 ηλικία) αποκλείεται να μην τους ξέρεις.
Καμάκια και οι τρεις. Παίζανε παιχνίδι με πολλά λεφτά. Ο ένας είχε καψουρέψει μία Αμερικάνα κληρονόμο και της τα τρωγε χοντρά. Είχε φύγει για 15 μέρες η θείτσα, κι αυτός έφερε μέσα στη σουίτα του ξενοδοχείου τρεις Σουήδέζες που χε ψαρέψει για παρτούζα! χαχα χα

  ΤΡελές εποχές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom