Νέα

Ποιά παραλία της Μυκόνου εχει ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ΤΟΠΛΕΣ+Γυμνές γκόμενες;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loxxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Καλημερα συναγωνιστες!

Η ερωτηση είναι πολύ απλη: θα παω με ένα φιλαρακι Μυκονο αυτο το ΠΣΚ (το ξερω ότι είναι οφ σεαζον αλλα το κερδισαμε το ταξιδακι και ουτως ή αλλως η Μυκονος εχει πολύ τουρισμο μεχρι μεσα Οκτωβρη-) και θελω να ρωτησω οσους αγαπητους συναγωνιστες εχουν προθεση να απαντησουν  σοβαρα και μονο αν εχουν επισκεφτει τη Μυκονο προσφατα(φετος ή εστω περυσι) σε ποια παραλια ή ποιες παραλιες απ’ολες του νησιου εχει ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ τοπλες και/ή γυμνιστριες;(νεες σε ηλικια γκομενες μεχρι σαρανταρες εννοειται όχι να’ναι το 90% γκει,γεροι,γριες με βυζια ως τα γονατα,κτλ.. :S :'()

Παρακαλω πολύ εκλιπαρω όλα τα τρολια και τους μαλακες που γαμανε κάθε θεμα μολις το βλεπουν το κανουν FUBAR (fucked up beyond all recognition :cussing:!!!) να συγκρατηθουν εστω 2-3 μερες καθως Παρασκευή πρωι φευγω οποτε να μπορουν εστω μεχρι τοτε οσοι συναγωνιστες θελουν να απαντησουν σοβαρα να το κανουν!

Θα μεινω στο Γλαστρο (το μερος είναι αδιαφορο γιατι θα’χουμε αμαξι αλλα το γραφω μονο και μονο για να αποδειξω στους συναγωνιστες ότι δε γραφω μαλακιες για να περασει η ωρα αλλα πραγματικα ‘καιγομαι’ για πληροφοριες οσων συναγωνιστων εχουν επισκεφτει τη Μυκονο προσφατα και γυρισαν αρκετες παραλιες ώστε να εχουν μια αντικειμενικη αποψη.. :tits:

το ξερω ότι καποιος μπορει να σκεφτει ότι αφου πας στη Μυκονο θα΄χει παντου μοντελα με στρινγκ και τοπλες όπως φωτογραφιζοντε στα περιοδικα (Τζουλια,κτλ) και ζευγαρια γυμνιστων που γαμιουντε στη παραλια.. (ετσι ακουγοταν για μυκονο..urban legends…???  αλλα δεν είναι καθολου ετσι καθως εκανα διεξοδικη ερευνα σε τουριστικα φορουμ και πολλοι επισκεπτες γραφουν ότι οι κοσμοπολιτικες παραλιες τις Μυκονου (εκει οπου γινεται ο κακος χαμος με τα beach bar,all day clubbing,κτλ ειν’εντελως without topless or nudity.. :S :' :headbang:(!!!!

Το ιδιο ειχα διαπιστωσει και στη Παρο οπου ειχα παει πριν από αρκετα χρονια σχεδον 10, στις ‘χρυσες’ εποχες του τοπλες οπου δεν ηταν τοσο δυσευρετο όπως τωρα, ότι στις κοσμοπολιτικες παραλιες  Πουντα, Ναουσα,κτλ οπου γινοταν χαμος από beach bar,κτλ του μουνιου το πανυγηρι κυριολεκτικα ειχε απειρες γκομενες αλλα μηδεν τοπλες..!!! το απολυτο μηδεν μιλαμε..!!!  ισως επειδη ηταν κατά 99% νεολαιοπαρεες 18-25 φοιτητριες,κτλ οπου ‘δυστυχως’ δεν είναι στη κουλτουρα τους να τα βγαζουν.. :think:Γι’αυτό ρωτω απελπισμενα οσους συναγωνιστες εχουν παει πραγματικα προσφατα (φετος ή εστω περυσι) Μυκονο και γυρισαν αρκετα τις παραλιες του νησιου που εντοπισαν τα περισσοτερα και σταθερα topless και nude αξιολογα κομματια..;;;???

Και μην ξεχνατε αγαπητοι συναγωνιστες ότι για σας αγωνιζομαι..:)!!!! Αγορασα νεα καμερα HD απιστευτης ευκρινειας και με ειδικο εξοπλισμο για φωτογραφηση στη παραλια σαν καλος πρακτορας  :sunglasses:(που ελεγε και ο Θεος ΘΒ :rockon:) οποτε ότι βρω και δουν τα ματια μου θα το καταγραψει και η καμερα μου οποτε δεσμευομαι στον ιερο ορκο του αγιου θρεντ Ματι στις Ελληνικες Παραλιες να το μοιραστω εδώ μαζι σας κανοντας εκτενεστατο φωτορεπορταζ μετα ενδελεχους αναλυσεως… :rockon: :rockon:!!!


Τα ακουτε φιλτατοι φιλοι ADMIRAL + agiana+ razorxt+n.smirni76+ apouranos+teo sklavos+bigpipis7+Kostas99+τα αλλα παιδια.. :rockon: !!!

Please αγαπητοι συναγωνιστες δωστε (πληροφοριες) και σωστε… :)!!!
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.099
Κριτικές
3
Like
3.986
Πόντοι
736
Αδερφέ ...  δεν εχει, αντε καμιά 50αρα Gilf  ευρωπαια από αυτές που τα βγάζαν την προηγούμενη 20 ετία.  Τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα , όλο το καλοκαίρι πήγαινα.
Πιπινοstringoκατάσταση παιζει όμως!
 
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Αδερφέ ...  δεν εχει, αντε καμιά 50αρα Gilf  ευρωπαια από αυτές που τα βγάζαν την προηγούμενη 20 ετία.  Τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα , όλο το καλοκαίρι πήγαινα.
Πιπινοstringoκατάσταση παιζει όμως!

κατσε ρε φιλαρακι πηγες σε ολες τις παραλιες..;;?? ειπαμε οτι στις χάι,ίν,κοσμοπολιτικες με τα μπιτσομπαρα,κτλ ποτε δεν ειχε..αλλα δεν υπαρχουν παραλιες της Μυκονου που ειναι σταθερα τοπλες και Nude..? αν δεν εχει εγγυημενο τοπλες ουτε στη μυκονο που ειναι η πρωτευουσα της πουτανιας και των οργιων ε οχι ρε πουστη μου καλυτερα αν αυτοκτονησουμε τοτε.. :headbang:!!! πανε τα ηθη και τα εθιμα του λαου μας.. :S :idiot: :uglystupid: :headbang:!!!!

Επαναλαμβανω φιλαρακι τις γυρισες ολες οι μονο τις πιο δημοφιλεις..;;???
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.099
Κριτικές
3
Like
3.986
Πόντοι
736
paradise , super paradise , ψαρου, Αγιο στεφανο, Oρνο, ελιά , καλο λειβαδι, πλατυ γιαλό.

Για τις υπόλοιπες η αλήθεια είναι ότι δεν εχω πάει...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Ποιο εύκολο είναι να βρεις γυμνά,στράκια-που............... :2funny:
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
αν δεν εχει εγγυημενο τοπλες ουτε στη μυκονο που ειναι η πρωτευουσα της πουτανιας και των οργιων ε οχι ρε πουστη μου καλυτερα αν αυτοκτονησουμε τοτε..
Αυτή η Μύκονος που λες έχεις τελειώσει εδώ και 6-7 χρόνια.Στα μέσα των 90's ήταν έτσι όπως λες,με πολύ ξένο τουρισμό από Σκανδιναβία αλλά τους διώξαμε με την ωραία ελληνική συμπεριφορά μας.Όχι ότι δε γίνονται πλέον,αλλά πολύ λιγότερα και σε κανα Cavo μόνο όταν στις 7 το πρωί είναι όλοι κόκκαλο.Παλιά το βλεπες σχεδόν παντου!!

Θα σε απογοητεύσω αλλά μέσα στα μπαράκια της πόλης θα δεις α)Κάγκουρες Ιταλούς από τον Νότο , β)Ιταλούς από τον Βορρά που θα σου φύγει το μάτι με τις Ιταλίδες.Μιλάμε για πολύ φινέτσα και άνετα μπορείς να χωθείς και να κάνεις σκηνικό. γ)Θα χει και μερικούς Έλληνες αλλά μη περιμένεις πολλά πράματα.

Γενικά μην ακούς τα κανάλια και το σταρ channel,όλο αυτό που πάνε να περάσουν ανήκει σε μια άλλη Ελλάδα,αυτή που τέλειωσε.Κι επιτέλους μάθε ότι τα καλύτερα σκηνικά δε γίνονται στα πιο mainstream μέρη. Πήγαινε όσες φορές θες μαζί με τ'άλλα 9328903813 ακόντια Πούντες , Super Paradise , Paradise κτλ....κι αν βγάλεις ή δεις γκόμενα της προκοπής σφύρα μου κλέφτικα.

Τώρα για παραλίες ψάξε στο Google για γυμνιστών,θα βρεις πολλές!!! Επειδή θα ναι σπασμένη η κίνηση πάντως θα σου πρότεινα να την βγάζεις γενικά στην Παράγκα και στην Ψαρρού.Μακρυά από Paradise και μαλακίες....  :s&m_2:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Αυτή η Μύκονος που λες έχεις τελειώσει εδώ και 6-7 χρόνια.Στα μέσα των 90's ήταν έτσι όπως λες,με πολύ ξένο τουρισμό από Σκανδιναβία αλλά τους διώξαμε με την ωραία ελληνική συμπεριφορά μας.Όχι ότι δε γίνονται πλέον,αλλά πολύ λιγότερα και σε κανα Cavo μόνο όταν στις 7 το πρωί είναι όλοι κόκκαλο.Παλιά το βλεπες σχεδόν παντου!!

Θα σε απογοητεύσω αλλά μέσα στα μπαράκια της πόλης θα δεις α)Κάγκουρες Ιταλούς από τον Νότο , β)Ιταλούς από τον Βορρά που θα σου φύγει το μάτι με τις Ιταλίδες.Μιλάμε για πολύ φινέτσα και άνετα μπορείς να χωθείς και να κάνεις σκηνικό. γ)Θα χει και μερικούς Έλληνες αλλά μη περιμένεις πολλά πράματα.

Γενικά μην ακούς τα κανάλια και το σταρ channel,όλο αυτό που πάνε να περάσουν ανήκει σε μια άλλη Ελλάδα,αυτή που τέλειωσε.Κι επιτέλους μάθε ότι τα καλύτερα σκηνικά δε γίνονται στα πιο mainstream μέρη. Πήγαινε όσες φορές θες μαζί με τ'άλλα 9328903813 ακόντια Πούντες , Super Paradise , Paradise κτλ....κι αν βγάλεις ή δεις γκόμενα της προκοπής σφύρα μου κλέφτικα.

Τώρα για παραλίες ψάξε στο Google για γυμνιστών,θα βρεις πολλές!!! Επειδή θα ναι σπασμένη η κίνηση πάντως θα σου πρότεινα να την βγάζεις γενικά στην Παράγκα και στην Ψαρρού.Μακρυά από Paradise και μαλακίες....  :s&m_2:


ξερεις πολλα βλεπω
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Γι'αυτό σου πα χθες...πρέπει να σου κάνω μαθήματα  :s&m_2:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
κατσε ρε φιλαρακι πηγες σε ολες τις παραλιες..;;?? ειπαμε οτι στις χάι,ίν,κοσμοπολιτικες με τα μπιτσομπαρα,κτλ ποτε δεν ειχε..αλλα δεν υπαρχουν παραλιες της Μυκονου που ειναι σταθερα τοπλες και Nude..? αν δεν εχει εγγυημενο τοπλες ουτε στη μυκονο που ειναι η πρωτευουσα της πουτανιας και των οργιων ε οχι ρε πουστη μου καλυτερα αν αυτοκτονησουμε τοτε.. :headbang:!!! πανε τα ηθη και τα εθιμα του λαου μας.. :S :idiot: :uglystupid: :headbang:!!!!

Επαναλαμβανω φιλαρακι τις γυρισες ολες οι μονο τις πιο δημοφιλεις..;;???

Φίλε μου το τοπλες είναι έτσι κι αλλιώς εκτός μόδας ! Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω μόνο κάτι ξεχασμένες 50+ τα βγάζουν όλα , τα 30- φοράνε μικροσκοπικά μπιγκινάκια ...
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
Μέχρι πριν από μερικά χρόνια θα σου ήταν ότι πρέπει το Super Paradise...Ωστόσο τα τελευταία χρόνια όλο και λιγότερες τα πετάνε έξω...Ωστόσο όλο και καμία θα πάρει το μάτι σου, κυρίως στη δεξιά μεριά της παραλίας...
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Την προηγουμενη εβδομαδα ημουν στη Μυκονο, μονο στο Πανορμο ειδα  ερημιά φιλε μου, αν και αν εισαι στη χώρα μην πας στο OZZI ενα ελληναδικο γιαι ειναι και πολυ μαλακες οι τυποι εγω πρώτη φορά παρεξηγηθηκα σε μαγαζι 200eur τα ποτα και οταν ζητησα "με ευγενικο τρόπο ενα τραγουδι (Τερζης)" μου ειπαν "οκ¨ ζητησες ενα τραγουδι αλλα παιζει ρολο πως το ζητησες" σημειωτεον το μαγαζι ειχε μια παρεα εμένα και τη παρεα μου οχι μπακουρες αλλα και τεμαχια με ιση αναλογια οσοι ηταν αρρενες τοσα και τα τεμαχια. Eπομενο βραδι στο "Ορτσε αλα μπαντα" αλλος κοσμος αλλη συμπεριφορα ΚΥΡΙΟΣ ο τυπος
Paradise τιποτα, μονο η μικρη βενετία  έχει καλα κομμάτια το βράδι αλλα τα περισότερα είναι απο κρουαζεροπλοια τετοια εποχη ειναι νεκρα για τη Μυκονο
Να περασεις καλά
 

Επισκέπτης
Το ιδιο ειχα διαπιστωσει και στη Παρο οπου ειχα παει πριν από αρκετα χρονια σχεδον 10, στις ‘χρυσες’ εποχες του τοπλες οπου δεν ηταν τοσο δυσευρετο όπως τωρα, ότι στις κοσμοπολιτικες παραλιες  Πουντα, Ναουσα,κτλ οπου γινοταν χαμος από beach bar,κτλ του μουνιου το πανυγηρι κυριολεκτικα ειχε απειρες γκομενες αλλα μηδεν τοπλες..!!! το απολυτο μηδεν μιλαμε..!!!  ισως επειδη ηταν κατά 99% νεολαιοπαρεες 18-25 φοιτητριες,κτλ οπου ‘δυστυχως’ δεν είναι στη κουλτουρα τους να τα βγαζουν..

Φαντάζομαι θα γαμήσατε τρελά τότε στην Πάρο.
Οι φοιτήτριες ήταν πολύ παρτουζιάρες .........

Είχα πάει κι εγώ το 2001
και μετά από μία βδομάδα
επειδή κοντεύαμε να τον δαγκώσουμε
φύγαμε και πήγαμε ίμπιζα καπάκι ....

εκεί γαμήσαμε την 1η μέρα ή μάλλον νύχτα κάτι αγγλίδες ......
 
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Την προηγουμενη εβδομαδα ημουν στη Μυκονο, μονο στο Πανορμο ειδα  ερημιά φιλε μου, αν και αν εισαι στη χώρα μην πας στο OZZI ενα ελληναδικο γιαι ειναι και πολυ μαλακες οι τυποι εγω πρώτη φορά παρεξηγηθηκα σε μαγαζι 200eur τα ποτα και οταν ζητησα "με ευγενικο τρόπο ενα τραγουδι (Τερζης)" μου ειπαν "οκ¨ ζητησες ενα τραγουδι αλλα παιζει ρολο πως το ζητησες" σημειωτεον το μαγαζι ειχε μια παρεα εμένα και τη παρεα μου οχι μπακουρες αλλα και τεμαχια με ιση αναλογια οσοι ηταν αρρενες τοσα και τα τεμαχια. Eπομενο βραδι στο "Ορτσε αλα μπαντα" αλλος κοσμος αλλη συμπεριφορα ΚΥΡΙΟΣ ο τυπος
Paradise τιποτα, μονο η μικρη βενετία  έχει καλα κομμάτια το βράδι αλλα τα περισότερα είναι απο κρουαζεροπλοια τετοια εποχη ειναι νεκρα για τη Μυκονο
Να περασεις καλά

Σε ευχαριστω φιλε μου αν και μετα απ'τις ταξιδιωτικες αναφορες σου τι καλα να περασουμε...νεκρα και κρεμασμα προβλεπεται.. :( :'(
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.316
Πόντοι
216
Ρε μόρτες..Τραβάτε χαλαρά..Πιείτε τα ποτάκια σας.Κάντε την πλάκα σας,και τα υπόλοιπα ερχονται μόνα τους.Οι γκόμενες μυρίζονται από μιλια μακρια τα ληγουρια.Καθεσαι και κουβεντιαζεις πώς και τι και πού...
Πήρες HD κάμερα να τραβηξεις κανα κωλο στην παραλια που αργοτερα αλλος θα τον χαρει...Παρατα την καμερα και απόλαυσε τις διακοπες σου και οτι προκυψει.Μην πας με την ψυχολογια του looser..
Εκατσα στο νησι 5 σαιζόν(λόγω δουλειάς).Τα πάντα παιζουν και παντου,αρκει να μην συμπεριφερεσαι σαν τον αστυνομο Σαινη..
Αυτα από μένα.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Η Μύκονος ήταν στις δόξες της την δεκαετία του 1990 τότε που εγώ ήμουν μαθητής. Τώρα έχει χαλάσει και έχει αλβανοποιηθεί. Δεν γίνονται τα όριγια που γινόταν το 1990 (π.χ. να γαμάει την γκόμενα πάνω στην ξαπλώστρα δίπλα σου) και μαζέυει κακής ποιότητας κόσμο, όπερ σημαίνει βρωμίλιδες και μετανάστες. Δυστυχώς δεν θα συναντήσεις πολύ γυμνισμό και topless παρά μόνο χαζογκόμενες μικρής ηλικίας (το καλοκαίρι αυτό τώρα που θα πας δεν θα έχει πιτσιρικαρία)
Λίγο γυμνισμό θα βρεις την δεξία μερια του super paradise και ίσως στον Πάνορμο. Στον Πάνορμο όμως θα είναι ζευγάρια κι οχι γυναίκες μόνες οπότε δεν είναι σωστό να τα πλησιάσεις.  
Στο paradise πάντως είχα συναντήσει αλλοδαπές μπουνάρες toplles και ντυμένες.
Είχα πάει τελευταία φορά το 2008.
 
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Αυτή η Μύκονος που λες έχεις τελειώσει εδώ και 6-7 χρόνια.Στα μέσα των 90's ήταν έτσι όπως λες,με πολύ ξένο τουρισμό από Σκανδιναβία αλλά τους διώξαμε με την ωραία ελληνική συμπεριφορά μας.Όχι ότι δε γίνονται πλέον,αλλά πολύ λιγότερα και σε κανα Cavo μόνο όταν στις 7 το πρωί είναι όλοι κόκκαλο.Παλιά το βλεπες σχεδόν παντου!!

Θα σε απογοητεύσω αλλά μέσα στα μπαράκια της πόλης θα δεις α)Κάγκουρες Ιταλούς από τον Νότο , β)Ιταλούς από τον Βορρά που θα σου φύγει το μάτι με τις Ιταλίδες.Μιλάμε για πολύ φινέτσα και άνετα μπορείς να χωθείς και να κάνεις σκηνικό. γ)Θα χει και μερικούς Έλληνες αλλά μη περιμένεις πολλά πράματα.

Γενικά μην ακούς τα κανάλια και το σταρ channel,όλο αυτό που πάνε να περάσουν ανήκει σε μια άλλη Ελλάδα,αυτή που τέλειωσε.Κι επιτέλους μάθε ότι τα καλύτερα σκηνικά δε γίνονται στα πιο mainstream μέρη. Πήγαινε όσες φορές θες μαζί με τ'άλλα 9328903813 ακόντια Πούντες , Super Paradise , Paradise κτλ....κι αν βγάλεις ή δεις γκόμενα της προκοπής σφύρα μου κλέφτικα.

Τώρα για παραλίες ψάξε στο Google για γυμνιστών,θα βρεις πολλές!!! Επειδή θα ναι σπασμένη η κίνηση πάντως θα σου πρότεινα να την βγάζεις γενικά στην Παράγκα και στην Ψαρρού.Μακρυά από Paradise και μαλακίες....  :s&m_2:

Σε ευχαριστω πολυ για την αναλυτικη απαντηση φιλαρακι τρεις διευκρινισεις:)!

1)Τι βρισκεις τωρα μονο στο Cavo στις 7 το πρωι ενω παλια ηταν παντου.; το τοπλες και γυμνισμος ή τα οργια ζευγαριων που γαμιουνταν λαιβ..??

2)Τις εχει παρει το ματι μου σε αλλα νησια τις μουναρες Ιταλιδες που σου φευγει το καφασι και η μονιμη απορεια μου ειναι ΠΟΥ ΚΟΛΥΜΠΑΝΕ ΑΥΤΕΣ;;; καθως ειναι γνωστο της πασης οτι οι Ιταλιδες κολυμπουν τοπλες.. :tits: :o!!!

3)την Παράγκα και την Ψαρρού τις προτεινεις για περισσοτερες πιθανοτητες τοπλες ή απλα σαν καλυτερες παραλιες κα8ως ολοι εδω προτεινουν Παραδεισο και Σουπερ για γυμνισμο γιατι εσυ λες μακρια απο αυτες..;;??
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
εγω το 2005 που πηγα τελευταια φορα σε ολες. cavo / super / παραγγα ... γεματο ηταν.
 
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
εγω το 2005 που πηγα τελευταια φορα σε ολες. cavo / super / παραγγα ... γεματο ηταν.


Ουφ ευτυχως να και μια θετικη απαντηση κα8ως ημουν ετοιμος να περασω τη θηλεια.. :helpplea:!!!
καλησπερα φιλαρα ολες αυτες που λες ειχαν τοπλες στανταρακι και κανα γυμνιστικο μωρο εξτραδακι ή ακομα και το τοπλες ηταν σχετικα δυσευρετο..;;?? Ρωτω επειδη θα χουμε λιγες μερες να συγκεντρωσουμε τις προσπαθειες μας για το καλυτερο δυνατον ρεπορταζ για τους συναγωνιστας.. ;) :sunglasses:  !!! Ισως βεβαια να'χουν αλλαξει και λιγο τα πραματα απο 7 χρονια πριν καθως οι περισσοτεροι συναγωνιστες εδω αναφερουν οτι'ναι ψιλονεκρα η μυκονος στον τομεα του τοπλες και γυμνισμου is dying.. :( :'(
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Λόχε,όταν επιστρέψεις με το καλό απο την Μύκονο θα μας κάνεις μια αναφορά για το ποσό μουνί είχε (η δεν είχε) και που?
Για να κρατάμε επαφή με το νησί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom