Νέα

Φοιτήτρια μετείχε σε όργιο για στοίχημα 100 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250


Η κοπέλα είναι 20 χρονών και διαμένει στην Πάτρα, όπου και σπουδάζει.

Σύμφωνα με το dete.gr, η κοπέλα διασκέδαζε με δύο φίλες της και άλλους συμφοιτητές τους σε μπαράκι στο κέντρο της Πάτρας την προηγούμενη Πέμπτη το βράδυ και η κατανάλωση αρκετών αλκοολούχων ποτών ήταν αρκετή για να την κάνει να ξεφύγει.

Άρχισε να γίνεται προκλητική απέναντι στα αγόρια της παρέας ενώ ανταποκρινόταν σε κάθε «ροζ» υπονοούμενο. Και όταν ένας από την παρέα της είπε ότι θα έβαζε στοίχημα 100 ευρώ πως δεν θα ...πήγαινε και με τους τρεις συμφοιτητές της μαζί, εκείνη όχι απλώς δέχθηκε (το στοίχημα) αλλά ζήτησε να παραδώσει τα χρήματα προκαταβολικά. Και μάλιστα, όχι απλώς πήγε μαζί τους, αλλά ζήτησε από τους νεαρούς να τραβήξουν φωτογραφίες με το δικό της κινητό τηλέφωνο, ώστε να αποδείξει στις φίλες της πως όντως ανταποκρίθηκε στο ομαδικό «πάρτι» με μοναδική «πρωταγωνίστρια» την ίδια! :P :P :P :P :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



]
 
OP
OP
johnys77777

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
τετοια στοιχιματα μου αρεσουν πολυ τα λατρευω :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Η αμοιβή τώρα λέγεται στοίχημα??
 

Επισκέπτης
και εγω πριν 2 χρονια ειχα βαλει τετοιο στοιχημα με πουτανα οτι δεν μπορει να γαμηθει μαζι μου τζαμπα και το εχασα!!!!!!!!!!! :fuck2:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.762
Like
9.528
Πόντοι
1.406
ΝΤΑΞΕΙ η παπατζα εχει καλως...ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ "ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΙΚΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ" του στυλ....-επιχειρηματιας πατησε αχινο ενω γαμουσε-...-παππους πιπωνει την οικιακη του βοηθο και αναστατωνει τη γειτονια-...-φοιτητρια παρτουζωνει 3 και ψαχνει αλλους 13-....-40αρα παραγγελνει πιτσες και ανοιγει με το στρινγ-....ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ?????  :2funny: :2funny: ΡΕ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ σαιτ δηθεν news-ΚΑΤΙ!!!!ΕΥΓΕ!
 
OP
OP
johnys77777

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
ετυχε να περασω απο πατρα για δουλειες και ειδα οτι οι φοιτητριες και ολος ο γυναικειος πληθυσμος ειναι εκφυλος(πουτανε) :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:προσωπικη εκτιτημηση απο οτι ειδα :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΟΠΩς ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΓΑΜΗΘΗΚΕ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΑΣΟ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΜΓΥ
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
αυτη ειναι μια κλασσικη ελλεηνιδα μπαροβια φοιτητρια,κοριτσι απο καλη οικογενεια,που μεχρι τα 35 της ρουφαει ψωλες δεξια και αριστερα,και μετα το παιζει κυρια και ιστορια για να παντρευτει.να την χαιρεται ο μαλακας ο πατερας της,και η ψωλου η μανα της.φαντασου να πληρωνουν κι ολας οι μαλακες τις σπουδες της,κι εκεινη να ρουφαει ψωλες πατρινων αντι να σπουδαζει
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Παντου υπαρχουν πουτανοκαταστασεις, οχι μονο στην Πατρα, αλλα σε ολη την Ελλαδα !!!

Το θεμα παντως ειναι, οτι σε καποια μερη της Ελλασος, μπορει να ειναι ποιο παρορμητικες !!!

Βλεπε καλαματα, πυργο ηλειας, σερρες, θεσ/νικη, κομοτηνη, βολο, λαρισσα, καρδιτσα !!!
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ετυχε να περασω απο πατρα για δουλειες και ειδα οτι οι φοιτητριες και ολος ο γυναικειος πληθυσμος ειναι εκφυλος(πουτανε) :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:προσωπικη εκτιτημηση απο οτι ειδα :grin: :grin: :grin: :grin:

καλα δεν εχεις ακουσει τι λενε για τις πατρινιες;για πατρα γενικα;πιο ψωλουδες γυναικες απο τις πατρινιες δεν υπαρχουν στην ελλαδα.οι θεσσαλονικιες και οι λαρισαιες ειναι παρθενες μπροστα τους
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Ολες οι ελλεεινηδες εκει θα καταληξουνε...Αφου ειναι αχρηστες για οτιδηποτε αλλο...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΟΠΩς ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΓΑΜΗΘΗΚΕ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΑΣΟ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΜΓΥ
Στειλε τηλεφωνακι και ελα να σου δωσω, το 100ευρω σου !!!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
οτι μαλακια κ μουφα διαβαζετε στο νετ το ποσταρετε κ εδω μεσα τυρεμποροι
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ΝΤΑΞΕΙ η παπατζα εχει καλως...ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ "ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΙΚΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ" του στυλ....-επιχειρηματιας πατησε αχινο ενω γαμουσε-...-παππους πιπωνει την οικιακη του βοηθο και αναστατωνει τη γειτονια-...-φοιτητρια παρτουζωνει 3 και ψαχνει αλλους 13-....-40αρα παραγγελνει πιτσες και ανοιγει με το στρινγ-....ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ?????  :2funny: :2funny: ΡΕ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ σαιτ δηθεν news-ΚΑΤΙ!!!!ΕΥΓΕ!
μιναροδουλειες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom