Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πως βρήσκετε την ελληνική κοινώτητα των swingers; Υπάρχει; Είναι ενεργή; Η ψώφια πράγματα;
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
Πως βρήσκετε την ελληνική κοινώτητα των swingers; Υπάρχει; Είναι ενεργή; Η ψώφια πράγματα;

υπάρχει και είναι ενεργή...

διάβασε εδώ για το στέκι...
και αυτή είναι η σελίδα...
απλά αναφέρω ότι αν είσαι μόνος δεν έχεις καμία τύχη να μπεις η να βρεις άκρες στην κοινότητα... επίσης στο Nirvana club αν δεν πας με γυναίκα τρως πόρτα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
τυπε 2 κινηματα ειναι ψοφια στην ελλαδα
το κινημα των swingers
και το κινημα του πασοκ  :zfuck:

Το κίνημα των αγανακτισμένων είναι ζωντανό τύπε; Γιατί δε βλέπω αγανακτισμένους πια στους δρόμους
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
μια χαρα ειναι το κινημα στο νιρβανα αλλα για να φας πρεπει να συνεισφερεις απλα...................
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
μια χαρα ειναι το κινημα στο νιρβανα αλλα για να φας πρεπει να συνεισφερεις απλα...................
αυτο δεν ειναι κινημα τυπε
το κινημα κανει το καλο για ολους του ανθρωπους
οπως το πασοκ πχ
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
και το νιρβανα καλο κανει οσες φορες εχω παει εχω περασει θαυμασια χωρια που ειναι το πιο τιμιο οικονομικα κλαμπ για αυτα που προσφερει και σου συνιστω να πας αν δεν εχεις παει εστω και μια φορα για την εμπειρια
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
και το νιρβανα καλο κανει οσες φορες εχω παει εχω περασει θαυμασια χωρια που ειναι το πιο τιμιο οικονομικα κλαμπ για αυτα που προσφερει και σου συνιστω να πας αν δεν εχεις παει εστω και μια φορα για την εμπειρια
:rockon:Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου , έχω επισκευτεί το χώρο 2-3 φορές και έχω τις καλλίτερες εντυπώσεις.
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
και το νιρβανα καλο κανει οσες φορες εχω παει εχω περασει θαυμασια χωρια που ειναι το πιο τιμιο οικονομικα κλαμπ για αυτα που προσφερει και σου συνιστω να πας αν δεν εχεις παει εστω και μια φορα για την εμπειρια

συμφωνώ απόλυτα...
 

icedog

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
153
Like
7
Πόντοι
1
περνάω αρκετούς μήνες τον χρόνο στην Αμερική και μπορώ απλά να σου πω οτι είμαστε χρόνια ( αιώνες ) πίσω.
υπομονή καμια 15-20 χρονάκια ακόμα και θα γίνουμε και εμείς L.A.
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Ειμαστε πισω και ετσι οπως παει το πραγμα δεν προκειτε να παμε και μπροστα!
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.633
Like
7.914
Πόντοι
2.306
περνάω αρκετούς μήνες τον χρόνο στην Αμερική και μπορώ απλά να σου πω οτι είμαστε χρόνια ( αιώνες ) πίσω.
υπομονή καμια 15-20 χρονάκια ακόμα και θα γίνουμε και εμείς L.A.
περνάω αρκετούς μήνες τον χρόνο στην Αμερική και μπορώ απλά να σου πω οτι είμαστε χρόνια ( αιώνες ) πίσω.
υπομονή καμια 15-20 χρονάκια ακόμα και θα γίνουμε και εμείς L.A.
Λεκανοπαιδιο Αττικης????????
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16

zorz21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
και το νιρβανα καλο κανει οσες φορες εχω παει εχω περασει θαυμασια χωρια που ειναι το πιο τιμιο οικονομικα κλαμπ για αυτα που προσφερει και σου συνιστω να πας αν δεν εχεις παει εστω και μια φορα για την εμπειρια
Για να παμε χρειαζεται Γκομενα... και τα ανοιχτα μυαλα στις γυναικες Σπανίζουν!! :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom