Νέα

ESCAPE Καλαβρύτων 26

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα munitis_kalirois
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

munitis_kalirois

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και είδα σε καποιο ποστ πως ρωτούσαν που είναι στην Καλαβρύτων το εν λόγω κατάστημα. Καλαβρύτων 26
Σύντομα θα γράψω και εμπειρια.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Μιας και είδα σε καποιο ποστ πως ρωτούσαν που είναι στην Καλαβρύτων το εν λόγω κατάστημα. Καλαβρύτων 26
Σύντομα θα γράψω και εμπειρια.
Μην κάνεις διπλό κόπο ρε παλληκάρι. Έχουμε του Τσάκα που είναι ευρέως φάσματος... Κάνε κάτι πιό χρήσιμο π.χ. βάλε ένα Google χάρτη, μια φωτογραφία της οικοδομής, μια φωτογραφία της ιδιοκτήτριας μήπως και μπερδευτεί κανείς....

παιδια περασα απο εβιτα ωραια κοριτσια ζουμερα και σεχy νεο αιμα ζετα εva αννα μαριαννα θεοδορα πηρα δυπλο ζετα μελαχροινη και ( :tits:) εβα ξανθια ψηλη με ορεξη για ολα οπωσ και ολα τα κοριτσια  γκαυλιαρεσ
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
10
Like
4.525
Πόντοι
4.895
Φωτογραφία της Εβίτας?
Δεν έχω ρε φίλε προτζέκτορα...δε χωράει στην οθόνη μου!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
αυτό τι είναι; στούντιο; μασαζερί; χαμετυπείο; μπουρδέλο;
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
αυτό τι είναι; στούντιο; μασαζερί; χαμετυπείο; μπουρδέλο;
Τι δεν καταλλλαβαίνεις ρε φιλλλαράκι; Πες μου τώρα τι δεν καταλλλαβαίνεις  :hmm:  Να κεράσουμε μια μπουγάτσα με τυρι;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
δεν είμαι από Σαλόνικα
οπότενες... δεν καταλλλλλαβαίνω πολλα
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
δεν είμαι από Σαλόνικα
οπότενες... δεν καταλλλλλαβαίνω πολλα
Προφανώς, εξ ου και ο αστεϊσμός. :)
Αν πάντως σοβαρά σε ενδιαφέρει το εν λόγω μαγαζί, να σου πω ότι οι γνώμες είναι διχασμένες. Κάτι σαν τον Κακοφωνίξ ένα πράγμα. Η μεν ιδιοκτήτρια και οι συν αυτή θεωρούν ότι είναι κορυφαίο και δεν χάνουν την ευκαιρία να επιδείξουν την φωνή τους...ε συγγνώμη το μαγαζί τους. Από τους υπόλοιπους υπάρχει μια μεγάλη μερίδα που δεν συμμερίζονται αυτήν την άποψη.

ΥΓ. Η μπουγάτσα ισχύει..
 
OP
OP
M

munitis_kalirois

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη Σάββατο βράδυ στο εν λόγω κατάστημα, συνοδία φίλου που ειναι πελάτης του μαγαζιού γιατί αν δε σε ξέρουν τρως πόρτα. Ήταν εκεί 3 κοριτσόπουλα. Έρικα μελαχροινή ελληνίδα με πλούσιο μπούστο, Θεοδώρα μια τσέχα 2μετρη ξανθιά γυρω στα 26-28 χρονων και η Άννα ξανθιά ελληνίδα. Πήρα την Άννα γιατί πείτε με ρομαντικό αλλά μου θυμιζε μια πρώην μου :P και έχει και κάτι βυζιά ότι πρέπει για ισπανικά. Μασαζ λίγο γιατί ήθελα αλλα πράγματα. Πίπα βαθιά και υγρή ακαποτη χωρίς πολύ χέρι, ισπανικό γιατί κρίμα τέτοια βυζιά να μην τα περάσεις ένα χέρι. 69 δέχεται δάχτυλα και κυρίως δε μυρίζει ψαρίλα. Καβαλάει και ξεκινάει το παιχνίδι, μετά στα 4 και λιγο κωλαράκι (για κάτι παραπάνω στην τιμή) Παιχνιδιάρα στην πίπα και η γλώσσα της ολη την ωρα ηταν σε αυτια, λαιμό, ρόγες... καταθέσα σε ισπανικό. Την επομενη φορά θα παρω μαζι με Έρικα μιας και δεχεται. Ο φίλος τίμησε την Έρικα
 

eyzhn28

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
τελικα η ιταλιδα ειναι σκετος πειρασμος, καυλακι ζωντανο... και για να μην πουνε οτι παλι υποστηριζω κανενος συμφεροντα απλα μια περασια απο την καλαβρυτων θα σας δωσει τις απαντησεις που θελετε. αυτο εκανα και εγω υστερα απο την χθεσινη κουβεντα με τους παλιους για τους οποιους οι αποψεις διχαζονται!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Περιμένουμε λεπτομέρειες από τη συνεύρεση όλο αγωνία "παίχτη".
Το καυλάκι τι ηλικία έχει τελικά?Γιατί απο την κατάληξη -άκι το κόβω για μικρό.
Χαίρομαι επίσης που τα καλά μου λόγια για το σέρβις της σε έπεισαν να πας αν και ξανθιά.
Περιμένω τα ποσοστά μου μην ξεχνιόμαστε.


Τι ώρα ανοίγετε τελικά το πρωί? Γιατί κάθε μέρα 12.30-12.45 μπάινεις.
 

eyzhn28

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
μαρεσει που με παρακαολουθεις...!! ανασα δεν μαφηνεις να παρω....
αν διαβασες προσεκτικα περασια εκανα...δεν με περισσευουν καθε βδομαδα να "δοκιμαζω" και απο ενα. οσο για την ωρα τι να κανω, δεν ειμαι πρωινος τυπος
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Εγώ ζω για να σε ενημερώνω "παίχτη".
Ηλικία τελικά πόσο την έκανες? Μην είναι καμιά πιτσιρίκα γιατί θέλω να την προτείνο στο Alkino32
που του αρέσουν τα Gilfs. Τι λες θα του αρέσει?
 

eyzhn28

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω αν θα του αρεσει αλλα ηλικιακα στα 26 την εκοψα...εσυ την ξερεις? γιατι χθες αλλοι την λεγανε μκρη και αλλοι 45αρα!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Εμένα 45άρα μου την είπε ένα πουλάκι.
Μικροί ποιοι τη λέγανε?Πέρα από σενα.
 

eyzhn28

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παράθεση από: House of Fun στις χθες στις 15:44
ΕΥΖΗΝ έλα σου έχω φρέσκα νέα για την "Ιταλίδα" σου.
Μικρή και άβγαλτη μου είπε ένα πουλάκι πως είναι.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Εσύ ξέχασες να αναφέρεις αυτό:"Θα με κάνει να πάω μ όλα αυτά.
Αλλά οι 45άρες δεν είναι του γούστου μου".

Που έγραψα αμέσως μετά.

Κι εγώ ξέχασα να αναφέρω αυτό που σου είχα γράψει παλιότερα:"άντε γαμήσου ρε παπάρα"

Ζητώ συγνώμη για την παράλειψη.
 

eyzhn28

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
οπως ειπε και ο agnius εχθες πρεπει ναμαι καλοπροαιρετος...και το βλεπω σαν ευχη! ευχαριστω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom