Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Μπαροτσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα caenus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 348
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Ημερήσια ενημέρωση για Μπαροτσαρκα (καθημερινές βόλτες) :kissass:
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Καλημέρα σε όλα τα εκλεκτά μέλη !!!

Ειπα να το ανοίξω ώστε ο καθένας μας να γράφει την βόλτα του καθημερινά , ώστε να βοηθάμε και τους υπόλοιπους!!!

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
δλδ μύστη τι θέλεις να γράφουμε????

μιας και υπάρχουν πολλά θρεντ που καλύπτουν όλα τα μαγαζιά Αθηνών-Πειραιώς :grin:
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ΜΑΚΑΡΕ κάπως έτσι το φαντάζομαι.

Παρασκευή βράδυ . Πρώτος σταθμός ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ , αρκετές νέες αφίζεις , αρχίζουν και έχονται μεταγραφές από άλλα μαγαζιά.
                  Δεύτερος σταθμός ΚΙΝΚΥ ΟPERA να δώ το αμόρε μου ,τα μουνιά ανθίζουν και προσφέρουν αρκετά και φραπέ!
                  Τρίτος σταθμός  Fox-ζωγράφου κάτι ενδιάμεσο και με ελευθερο κυνήγι άμα γουστάρει κανείς. 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ΜΑΚΑΡΕ κάπως έτσι το φαντάζομαι.

Παρασκευή βράδυ . Πρώτος σταθμός ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ , αρκετές νέες αφίζεις , αρχίζουν και έχονται μεταγραφές από άλλα μαγαζιά.
                  Δεύτερος σταθμός ΚΙΝΚΥ ΟPERA να δώ το αμόρε μου ,τα μουνιά ανθίζουν και προσφέρουν αρκετά και φραπέ!
                  Τρίτος σταθμός  Fox-ζωγράφου κάτι ενδιάμεσο και με ελευθερο κυνήγι άμα γουστάρει κανείς.   

μάλιστα θα το δούμε πως θα κυλήσει.............
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ :  Aρχή με ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ όπου η ομάδα έχει ρέντα και δικαιώνω το φίλο μου ΜΑΚΗ ώς καλό σεντερ φορ.
                  Μουνιά πολλά και μόνα καθώς οι πελάτες προτιμούσαν να βλέπουν,
                  Εγώ επαιζα με τα βυζιά μια Ρωσίδα και της έπιανα το κωλαράκι. Παράλληλα σαν γνήσιο κωλόπαιδο κάρφωνα
                  τον επόμενο στόχο μια άλλη Ρωσίδα. Η ομάδα έπαιζε με ένα Λιθουανικό μωρό και μία από τη Γεωργία.
                 
                  Επόμενη στάση fox-ζωγράφου ελεύθερο κυνήγι .
                 
                  Τρίτη στάση 6 ώρα το πρωι ΤRust ο κήπος με τα μωρά . Τι μουνάρες είναι αυτές μετά την δουλιά τους
                    στα στριπ έρχονται. Ωραίο παιγνίδι.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
                   Τρίτη στάση 6 ώρα το πρωι ΤRust ο κήπος με τα μωρά . Τι μουνάρες είναι αυτές μετά την δουλιά τους
                    στα στριπ έρχονται. Ωραίο παιγνίδι.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πες μου ειλικρινά την παλεύεις εκεί στο Trust???????

το ότι παίζουν μουνάρες τις έχω δει αλλά δεν είναι ποτέ μόνες του :headbang: :headbang:
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Ειλικρινά πήγα πρώτη φορά ΄.

ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΕ θέλει το εξής κόλπο για να παίξεις πάς μς γυναίκες μαζί.

Ξέχασα να σου πώ ότι από το FOX τσιμπήσαμε 2 μουνάκια και πήγαμε όλοι μαζί.

Φτάνοντας επειδή λόγω εμφάνισης φοβήθηκαν ότι είμαι η εφοριακός η αστυνομικός , επέβαλα σε άνα γκαρσονι να κατσουμε δίπλα
σε 3 παρέες με μωρά απο στριπ που συνοδευόντουσαν. Αναλογία 3 μουνιά ένα αντρας. Και έτσι στο τέλος χορεύαμε όλοι μαζί!

ΜΑΚΗ έχεις πονηρό φίλο .... :kissass: :knockinb:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ειλικρινά πήγα πρώτη φορά ΄.

ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΕ θέλει το εξής κόλπο για να παίξεις πάς μς γυναίκες μαζί.

Ξέχασα να σου πώ ότι από το FOX τσιμπήσαμε 2 μουνάκια και πήγαμε όλοι μαζί.

Φτάνοντας επειδή λόγω εμφάνισης φοβήθηκαν ότι είμαι η εφοριακός η αστυνομικός , επέβαλα σε άνα γκαρσονι να κατσουμε δίπλα
σε 3 παρέες με μωρά απο στριπ που συνοδευόντουσαν. Αναλογία 3 μουνιά ένα αντρας. Και έτσι στο τέλος χορεύαμε όλοι μαζί!

ΜΑΚΗ έχεις πονηρό φίλο .... :kissass: :knockinb:

δεν είμαι φαν του Trust δεν με εμπνεέι σαν μαγαζί ότι παίζουν ωραία μουνιά ναι αλλά.......

επίσης η μουσική είναι πάντα τέρμα δεν μπορείς να πείς κάτι σε κάποιον/α αν θες :headbang:

για 1 φορά που πήγα μου φτάνει δεν χρειάζεται να πατήσω το πόδι μου πάλι :grin:
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τότε επειδή είσαι αδελφός θα σου ψαρέψω μία και θα στην φέρω εκτός μαγαζιού να την φάς- γαμήσεις.

Δεν θέλω να ενοχλείται ο φίλος μου!

:rockon: :rockon:
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Χθες βράδυ συνάντηση με Λέφτι και Νικολάι για βολτίτσα.

1 στάση ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ για να δούμε και το ποδόσφαιρο. Αρκετά μουνάκια . Η παρέα έπαιξε με ΡΩΞΆΝΗ - ΑΝΚΑ και το Ρώσικο μώρο μου.
Παράλληλα έπαιζα με το κολαράκι της ΑΛΙΝΑΣ που θα το ξεσκίσω
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
2 στάση EUROPA κατόπιν υπόδειξης ΜΑΚΗ. Η παρέα καβλωμένη από τον ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ ήθελε να πάιξει πιό βρώμικα.
    Μαγαζί σκοτεινό για πολλά πράγματα , ονόματα δεν συγκράτησα είχε 6 κοπέλλες που προσφέραν ολοκληρωμένες υπηρεσίες.
    Ο Νικολάι έπαιξε με την Μαύρη που προσπαθούσε μάταια να τον κάνει να χύσει.
    Ο Λέφτι έπαιξε με Ρώσικο milf μάλλον αλλά ούτε αυτός μετά θυμόταν όνομα. Εγώ έκανα οπτικό διάλειμα.
    Στάμπαρα ένα μουνάκι αλλά ήταν πιασμένο. Την επόμενη φορά θα την στριμώξω.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
3 και φαρμακερή ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ .
      Ο Λέφτι έκατσε με το από την Βενεζουελα αμόρε που τον βοήθησε να χύσει αφου του έσπασε τα κουμπιά του παντελονιού.
      Ο Νικολάι έπαιξε πάλι σε μαύρο μοτίβο.
      Εγώ σαν γνήσιο σεντερ φορ του Μάκαρου στρίμωξα την Μαρία που με ekane turbo. Η συνέχεια εκτός μαγαζιού σήμερα.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
3 και φαρμακερή ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ .
      Ο Λέφτι έκατσε με το από την Βενεζουελα αμόρε που τον βοήθησε να χύσει αφου του έσπασε τα κουμπιά του παντελονιού.
      Ο Νικολάι έπαιξε πάλι σε μαύρο μοτίβο.
      Εγώ σαν γνήσιο σεντερ φορ του Μάκαρου στρίμωξα την Μαρία που με ekane turbo. Η συνέχεια εκτός μαγαζιού σήμερα.

ποια είναι αυτή ρε τύπε??????
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Aπο Ουκρανία μια ξανθούλα με ωραίο σωματάκι ,ξανθό κοντο μαλλί μετριο βυζάκι το περιποιήθηκα , γύρω στα 36-38.

Μακη σου το έχω πεί στις εξορμήσεις ονόματα ξεχνάω , καμμία φορά στα τηλεφωνα που παίρνω γράφω άλλα για άλλα.

Οταν βγαίνω έξω στην αρχή μωρό τις λέω όλες μετά το τρίτο γαμήσι το μυαλό μου καθαρίζει και σκέφτομαι καλύτερα.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Aπο Ουκρανία μια ξανθούλα με ωραίο σωματάκι ,ξανθό κοντο μαλλί μετριο βυζάκι το περιποιήθηκα , γύρω στα 36-38.

Μακη σου το έχω πεί στις εξορμήσεις ονόματα ξεχνάω , καμμία φορά στα τηλεφωνα που παίρνω γράφω άλλα για άλλα.

Οταν βγαίνω έξω στην αρχή μωρό τις λέω όλες μετά το τρίτο γαμήσι το μυαλό μου καθαρίζει και σκέφτομαι καλύτερα.

αν ναι το Ουκρανιδάκι το ποιο όμροφο μωρό εκεί μέσα με καλά Ελληνικά αλλά δεν ξέρω τι παρέχει από υπηρεσίες :dunno:
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
2 στάση EUROPA κατόπιν υπόδειξης ΜΑΚΗ. Η παρέα καβλωμένη από τον ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ ήθελε να πάιξει πιό βρώμικα.
    Μαγαζί σκοτεινό για πολλά πράγματα , ονόματα δεν συγκράτησα είχε 6 κοπέλλες που προσφέραν ολοκληρωμένες υπηρεσίες.
    Ο Νικολάι έπαιξε με την Μαύρη που προσπαθούσε μάταια να τον κάνει να χύσει.
    Ο Λέφτι έπαιξε με Ρώσικο milf μάλλον αλλά ούτε αυτός μετά θυμόταν όνομα. Εγώ έκανα οπτικό διάλειμα.
    Στάμπαρα ένα μουνάκι αλλά ήταν πιασμένο. Την επόμενη φορά θα την στριμώξω.

Ποιό είναι το EUROPA αδερφέ; Πρώτη φορά το ακούω.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ΝΟΤΑΡΑ φίλε στον Πειραιά μαζί με τα άλλα ιδρύματα μαζί.

Ο πρωθυπουργός μου το σύστησε αλλά αυτή που σπάμπαρα θα την γαμήσω την επόμενη. Ο Λέφτι Μάκη κάθησε με την Ντιάνα αλλά δεν....ζεστάθηκε για αυτό μετά πήγαμε στον Πρίγκιπα.

Η παρέα με πίεζε για PLAYBOY αλλά δούλευε η δικιά μου (ΡΕ ΜΑΚΗ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!) της είχα πεί ότι θα πήγαινα για υπνο και έτσι τους έπεισα για ΠΡΙΓΚΙΠΑ.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ΝΟΤΑΡΑ φίλε στον Πειραιά μαζί με τα άλλα ιδρύματα μαζί.

Ο πρωθυπουργός μου το σύστησε αλλά αυτή που σπάμπαρα θα την γαμήσω την επόμενη. Ο Λέφτι Μάκη κάθησε με την Ντιάνα αλλά δεν....ζεστάθηκε για αυτό μετά πήγαμε στον Πρίγκιπα.

Η παρέα με πίεζε για PLAYBOY αλλά δούλευε η δικιά μου (ΡΕ ΜΑΚΗ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!) της είχα πεί ότι θα πήγαινα για υπνο και έτσι τους έπεισα για ΠΡΙΓΚΙΠΑ.

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

ποιά είναι ρε τύπε την ξέρω?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom