Νέα

πορνη με γυαλια για χυσιμο στη μουρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nnikosss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
εχω αυτο το φετχ απο τις τσοντες. ξερεται καμια να το δεχεται ειτε μασαζ ειτε στουντιο εντος αττικης?
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Εγω ξερω μια με γυαλια...
Δεν ξερω αν θα το δεχεται παντως. :grin:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Η Νταρια. Αν την πετυχεις εδω. Και βεβαια, δεν ξερω αν δεχεται CIF
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
εχω αυτο το φετχ απο τις τσοντες. ξερεται καμια να το δεχεται ειτε μασαζ ειτε στουντιο εντος αττικης?
η πιεξουλα τυπε, μπαινει κι εδω σαν px75, φοραει πατομπουκαλα μεν, αλλα σου κανει νομιζω....

θα τη βρεις καθημερινα απο τις 11 το πρωϊ ως της 11 το βραδυ στη συγγρου στο υψος του ωνασσειου, θα την αναγνωρισεις απο την μεγαλη ουρα πακηδων που περιμενουν να την πηδηξουν με 5 ευρω  :zfuck:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
91
Like
2.590
Πόντοι
4.257
δεν νομίζω να βρεις CIF, γυαλιά μπορεί να φοράνε αρκετές. Γενικά σε στούντιο μην περιμένεις τέτοια.
Μόνο call girl τα κάνουν
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
12
Πόντοι
0
Ρε φίλε αντί να βρεις πόρνη που φοράει γυαλιά και δέχεται CIΦ γιατί δεν το απλοποιείς το πράγμα , βρες πρώτα μία που δέχεται CIΦ και μετά πάρε ένα ζευγάρι γυαλιά από τους μαύρους και βάλτην να τα φορέσει.  :dancing: σωστόςςςςςςςςςςςςςςςςςς………
 
OP
OP
N

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
καλα ρε μονο εγω εχω αυτα τα γουστα? δεν το χει δοκιμασει κανεις? αυτη η πιεξουλα τι ειναι κανενα σουπερ μπαζο?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Με παραπανω λεφτα σχεδον....ολες το κανουν αγαπητε εκτιμω!!!!....Λεφτα εχεις;;;;
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
καλα ρε μονο εγω εχω αυτα τα γουστα? δεν το χει δοκιμασει κανεις? αυτη η πιεξουλα τι ειναι κανενα σουπερ μπαζο?
πανω στα γυαλια σου αρεσει να  :cum: εσυ ????  :think:
στηλε links να καταλαβουμε τι ακριβως ζητας εσυ
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
91
Like
2.590
Πόντοι
4.257
καλα ρε μονο εγω εχω αυτα τα γουστα? δεν το χει δοκιμασει κανεις? αυτη η πιεξουλα τι ειναι κανενα σουπερ μπαζο?
όχι δεν έχεις μόνο εσύ τέτοια γούστα, και σε εμένα θα μου άρεσε, αλλά είπαμε σε στούντιο δεν γίνεται.
Καταρχίν οι κοπέλες είναι βαμένες με makeup κατα δεύτερον θα πρέπει να λουστούνε πάλι και ξανά μανά βάψιμο, μαλλιά, και οι πελάτες περιμένουν απέξω, γιαυτό μόνο σε cg
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
καλα ρε μονο εγω εχω αυτα τα γουστα? δεν το χει δοκιμασει κανεις? αυτη η πιεξουλα τι ειναι κανενα σουπερ μπαζο?
τρελο μπαζο τυπε, αλλα κανει ολα τα γουστα  :pipa2:

μπαινει και εδω σαν px75, στειλε της πμ αν ειναι να κανονισετε  ;)
 
OP
OP
N

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
Με παραπανω λεφτα σχεδον....ολες το κανουν αγαπητε εκτιμω!!!!....Λεφτα εχεις;;;;
λεφτα υπαρχουν........μονο στη πιστωτικη. λοολ

ποσο μπαζο ρε παιδια αυτη η πιεξουλα. λεπτομερειες?
ο σκοπος ειναι να σε φτιαχνει κ η μουρη οχι να ναι σα τη γιαγια μου
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
12
Πόντοι
0
Το δοκίμασα μία φορά στο ΦΚΚ ΟΑΣΕ στην Φρανκφούρτη…. Εκεί όλες οι πουτανίτσες πάνω στο γαμίση σε ρωτάνε αν θέλεις να τις χύσεις μέσα στο στόμα για να σε πάρουν +50 ευρώ και εγώ αυθόρμητα απάντησα επειδή φορούσε γυαλιά μυωπίας ότι μόνο για CIΦ θα έδινα +50 και τότε μου είπε όχι δεν μπορώ είμαι βαμμένη κτλ. και έτσι συνέχισα το γαμήση…. Αλλά μετά το ξάνα σκέφτηκε φαίνεται και είπε τελικά οκ αλλά δυστυχώς τότε είχα χύσει πολλές φορές εκείνη την ημέρα και βγήκε λίγο πράγμα πάνω στην μάπα της. Για αυτό πρόσεχε το CIΦ θέλει ριζόγαλο…Μην πας με γαλατάκι παστεριωμένο και πάει χαμένο…
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Το δοκίμασα μία φορά στο ΦΚΚ ΟΑΣΕ στην Φρανκφούρτη…. Εκεί όλες οι πουτανίτσες πάνω στο γαμίση σε ρωτάνε αν θέλεις να τις χύσεις μέσα στο στόμα για να σε πάρουν +50 ευρώ και εγώ αυθόρμητα απάντησα επειδή φορούσε γυαλιά μυωπίας ότι μόνο για CIΦ θα έδινα +50 και τότε μου είπε όχι δεν μπορώ είμαι βαμμένη κτλ. και έτσι συνέχισα το γαμήση…. Αλλά μετά το ξάνα σκέφτηκε φαίνεται και είπε τελικά οκ αλλά δυστυχώς τότε είχα χύσει πολλές φορές εκείνη την ημέρα και βγήκε λίγο πράγμα πάνω στην μάπα της. Για αυτό πρόσεχε το CIΦ θέλει ριζόγαλο…Μην πας με γαλατάκι παστεριωμένο και πάει χαμένο…
:2funny:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Το δοκίμασα μία φορά στο ΦΚΚ ΟΑΣΕ στην Φρανκφούρτη…. Εκεί όλες οι πουτανίτσες πάνω στο γαμίση σε ρωτάνε αν θέλεις να τις χύσεις μέσα στο στόμα για να σε πάρουν +50 ευρώ και εγώ αυθόρμητα απάντησα επειδή φορούσε γυαλιά μυωπίας ότι μόνο για CIΦ θα έδινα +50 και τότε μου είπε όχι δεν μπορώ είμαι βαμμένη κτλ. και έτσι συνέχισα το γαμήση…. Αλλά μετά το ξάνα σκέφτηκε φαίνεται και είπε τελικά οκ αλλά δυστυχώς τότε είχα χύσει πολλές φορές εκείνη την ημέρα και βγήκε λίγο πράγμα πάνω στην μάπα της. Για αυτό πρόσεχε το CIΦ θέλει ριζόγαλο…Μην πας με γαλατάκι παστεριωμένο και πάει χαμένο…
τουλαχιστον φιλε δεν της λερωσες το βαψιμο !!!
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
λεφτα υπαρχουν........μονο στη πιστωτικη. λοολ

ποσο μπαζο ρε παιδια αυτη η πιεξουλα. λεπτομερειες?
ο σκοπος ειναι να σε φτιαχνει κ η μουρη οχι να ναι σα τη γιαγια μου
κοιτα, αν σου λεει κατι ειναι η αγαπημενη των πακηδων.... για να την πηδανε 300 την ημερα, ολο και κατι θα λεει τυπε  ;)
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.967
Πόντοι
6.955
Πήγαινε στη Τζέσικα στο Φ134.
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
κανει πιατσα μια μαυρη καποδιστριου+αριστοτελους μετα τισ 11 το βραδυ...η λεγομενη και καθηγητρια....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
και εγώ θέλω μια με γυαλιά. Σκεπτόμουν να έπαιρνα ένα ζευγαράκι για να το έδινα στα κορίτσια να το φοράνε αλλα αυτά που πουλάνε στα περίπτερα είναι όλα μυωπίας οπότε άκυρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom