Νέα

Κωλόμπαρα με trans ή cross

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

coasini7979

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0

Επισκέπτης
Aκρως πορνοδες το θεμα!!!  :fuck1: κουκλες στην συγγρου που κανουνε show τα τραβελακια δοκιμασες να πας τυπε για αρχη?
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Aκρως πορνοδες το θεμα!!!  :fuck1: κουκλες στην συγγρου που κανουνε show τα τραβελακια δοκιμασες να πας τυπε για αρχη?
Έχω πάει φίλε δύο φορές, αλλά δεν αντιλήφθηκα κάτι τέτοιο...εκτός και αν έκανα λάθος....
 

Επισκέπτης
Έχω πάει φίλε δύο φορές, αλλά δεν αντιλήφθηκα κάτι τέτοιο...εκτός και αν έκανα λάθος....

δεν κανουνε κονσομασιον κανουνε η καθε μια κατι σαν show + οτι σκανε και πολλες πελατισες τραβελια.. μπορεις να δοκιμασεις την τυχη σου :fuck2:
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Ενδιαφέρομαι να πάω με την σύντροφο μου στο μπαρ «κούκλες» για το drag show! Δεν έχω πάει ποτέ κ όσο κ αν έψαξα στο ιντερνετ δεν είδα κάτι να με κατατοπίσει. Έχετε πάει;;; κατά αρχήν υπάρχουν καθίσματα;; η όλη την ώρα στο …όρθιο;;; φυσικά δεν θα πάρουμε τίποτα μπουκάλι κλπ απλά ένα ο καθένας ένα ποτό.  Από τιμές τι παίζει;;; κ φυσικά δεν μπορούμε να καθίσουμε πολλές ώρες στο όρθιο. (έχουμε κ μια ηλικια…ειμαστε 50 χρονών ΦΥΣΙΚΑ STR είμαστε, αλλά για να δούμε….. ) τι ώρες περίπου πρέπει να πάμε;;;; (αν υπάρχουν θέσεις να βρούμε κάτι…. )
Παρακαλώ κάθε πληροφορία, δεκτή!!!!
 

Doctormit

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2010
Μηνύματα
119
Like
230
Πόντοι
21
Ενδιαφέρομαι να πάω με την σύντροφο μου στο μπαρ «κούκλες» για το drag show! Δεν έχω πάει ποτέ κ όσο κ αν έψαξα στο ιντερνετ δεν είδα κάτι να με κατατοπίσει. Έχετε πάει;;; κατά αρχήν υπάρχουν καθίσματα;; η όλη την ώρα στο …όρθιο;;; φυσικά δεν θα πάρουμε τίποτα μπουκάλι κλπ απλά ένα ο καθένας ένα ποτό.  Από τιμές τι παίζει;;; κ φυσικά δεν μπορούμε να καθίσουμε πολλές ώρες στο όρθιο. (έχουμε κ μια ηλικια…ειμαστε 50 χρονών ΦΥΣΙΚΑ STR είμαστε, αλλά για να δούμε….. ) τι ώρες περίπου πρέπει να πάμε;;;; (αν υπάρχουν θέσεις να βρούμε κάτι…. )
Παρακαλώ κάθε πληροφορία, δεκτή!!!!

Μάλλον δεν έψαξες πολύ καλά..

 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Ζήτησα να κλείσω 2 θέσεις για το μπαρ τις κούκλες κ μου είπε ότι είναι μόνο με μπουκάλι στο τραπέζι; Στο μπαρ για ποτό δεν παίζει;;; δεν υπάρχει μόνο για κάποιο ποτάκι;;; έχετε πάει;;;; ΜΟΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ υπάρχει;;;;;;;
 

brycen23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
Υπάρχουν σταντς φίλε μου εκτός από τραπέζια. Γενικά είναι ποιοτικό μαγαζί με καλλιτεχνικό πρόγραμμα. Είσοδος 10ε με ποτό αν δε κάνω λάθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom