Νέα

Κωλόμπαρο Playboy στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Εγκαινιάζω το θρέντ όπου θα γράφουμε πληροφορίες για ένα ακόμα κάλτ κωλόμπαρου που βρίσκετα στο Κερατσίνι στην Λεωφόρο Δημοκρατίας(πορεία προς Πέραμα)100μέτρα μακρυά από την Πλατεία Λαού δίπλα από τα Goodys :) Οι τιμές του ποτού είναι 5€ η μπύρα και 5€ το απλό ποτό της κοπέλας αλλά υπάρχει και το σπέσιαλ με 10€.

Η ομάδα αφού είχε γυρίσει Τρούμπα και Πρίγκηπα είχε ανάγκη λίγο Playboy όπου δεν είχα πάει ποτέ αλλά αποτελεί μια καλή λύση σε όποιον γουστάρει σκληρό κωλόμπαρο με λαική μουσική και γκόμενες οι οποίες δίνουν ρεσιτάλ καυλαντίσματος ακόμα και αν δεν έχεις κεράσει ποτό :sunglasses:
Ο χώρος μικρός με μπάρ αριστερά της εισόδου με ταμία μια μιλφ ξανθιά ρωσσίδα με γυαλιά η οποία κρατάει τον λογαριασμό και αρκετές κοπέλες πρόθυμες να ικανοποιήσουν και τον πλέον απαιτητικό πελάτη :rockon: :rockon: Το ρόστερ αρκετά αξιόλογο με πολλές παρουσίες οι οποίες προέρχονται από Ρωσσία μεριά ενώ υπήρχε και Ελληνίδα κρητικιά όοως μου δήλωσε :cheesy:

Οι κοπέλες που μπόρεσα να αναγνωρίσω ήταν οι εξής....Βαλεντίνα Ρωσσίδα μελαγχρινή αδύνατη μιλφ με πρόσωπο μάγγισας τρομαχτική στο σκοτάδι δεν συνίσταται σε όσους έχουν καρδιακά προβλήματα έχει την ικανότητα να τον στείλει αδιάβαστο :priest: :priest: Η Καλούντια η κρητικιά αδύνατη ξανθιά με ανύπαρκτο βυζί και κώλο αλλά φορούσε λεοπαρδαλέ στρινγκ το οποίο μας αποζημίωσε κατά την διάρκεια του οφθαλμόλουτρου :grin: Βαλέρια Ρωσσίδα με μίνι φούστα και μαύρο στρίνγκ η οποία διέθετε τρομερό βυζο-οπλοστάσιο :tits2: :tits2: το οποίο καθηλώνει ακόμα και τον πλέον σκληροπυρηνικό χύστη :P Βαλεντίνα μελαχρινή μιλφάρα με τζιν φόρεμα μικρό βυζί αλλά λίγο φαρδύ κώλο,ψηλή κοπέλα αλλά έμοιαζε με τραβέλι εξαιτίας των χαρακτηριστικών του προσώπου της :huh: :huh: Μαρία Βουλγάρα που δούλευε και Πρίγκηπα με τρομερές βυζάρες(μεγαλύτερες από της Βαλέριας :o :o)ωραίο κώλο φορούσε μίνι φούστα :cum: :cum: :cum: Επίσης είδα 2 ακόμη ξανθά μωρά με μαύρα φορέματα το ένα είχε μεγάλα μπούτια και εντελώς αδιάφορη φάτσα ενώ υπήρχε έταιρο ξανθό μωρό με έκφυλη φάτσα και ωραίο εσωτερικό κόσμο που φορούσε μαύρο φόρεμα το οποίο πλάκωσε στα γλωσσόφιλα τον κορονάκη :o :o :cum: :cum: :cum:

Η Βαλέρια ξεκίνησε έντονα τριψίματα στον συναγωνιστή και φίλο του κορονάκη ο οποίος την κέρασε 2 ποτά με εκείνη να του μοστράρει τις βυζάρες της και να τρίβει τον καυλιάρικο κώλο της στο καυλί του....όλη ομάδα είχε μείνει με ανοιχτό το στόμα να παρακολουθεί τις εξελίξεις.Ο Ιππότης είχε καβατζώσει έταιρο ξανθό μωρό με το οποίο μιλούσαν Ρώσσικα(κόλλημα που το έχει :tickedoff: :tickedoff:)ενώ την άρχισε στα γλωσσόφιλα με εκείνη να ανταπωδίδει ενώ παράλληλα έπεφτε μπαλαμούτι....το μωρό φορούσε εμπριμέ φόρεμα με λουλουδάκια ενώ δεν φαινότανε τίποτα μιας και δεν είχε ντεκολτέ :headbang: :headbang: Εγώ καυλάντισα με την Βαλεντίνα η οποία μου έδωσε το τηλ της να βρεθούμε έξω όταν την ρώτησα αν παίζει βίζιτα και πόσο κοστολογεί το προιόν δεν μου απάντησε ξεκάθαρα αλλά μου είπε εσύ είσαι ο άντρας εσύ εκτιμάς πόσα θα δώσεις :think: :think:

Γενικά είχα κουραστεί λόγω της ζέστης οπότε και οι αντοχές μου είχαν περιοριστεί κατα πολύ ως που ήρθε η Κρητικιά η Κλαούντια η οποία ξεκίνησε να ρωτάει τα γνωστά πόσο χρονών είμαι,τι δουλειά κάνω,αν έχω ξαναπάει σε τέτοιο μαγαζί και άλλα τέτοια χαριτωμένα....Της απάντησα ότι είμαι ναυτικός όπως και οι φίλοι μου τα τελευταία 5 χρόνια συχνάζω σε τέτοια καταγώγια οπότε είχαμε καιρό να δούμε μουνί και είπαμε να κάνουμε μια βόλτα να καυλαντίσουμε άτακτα πορνίδια :grin: Στην συνέχεια η κουβέντα πήγε στο αν ξέρω από Κρήτη της απάντησα καταφατικά οπότε μου έδινε συμβουλές που να πάω διακοπές και τι να κάνω για να περάω καλά :cheesy: Ο Σκρουτζ(aka Φούρναρης)είχε καυλώσει με την Κρητικιά οπότε με ρωτούσε τι παίζει και αν αξίζει να ασχοληθεί του είπα ότι δεν το έψαξα το θέμα αλλά αν θέλει μπορώ να την φωνάξω να έρθει εκ νέου στην παρέα μας.Ο φούρναρης απάντησε θετικά οπότε την προσκάλεσα να μας τιμήσει με την παρουσία της.Ο φούρναρης κέρασε ποτάκι αλλά δεν έβαζε καθόλου χέρι όταν το κατάλαβε ήταν λίγο αργά μιας και είχε πιει το ποτό της αλλά για να είμαι δίκαιος χούφτωσε λίγο βυζί ενώ κινήθηκε και προς το γατάκι του κοριτσιού :o :grin: Όταν έφυγε έκανε μια διαπίστωση ότι μύριζε το στόμα της :tickedoff: :tickedoff:

Ο κορονάκης αποτέλεσε τον πόλο έλξης για τα κορίτσια μιας και είχε σεληνιαστεί με το ξανθό μωρό την Βαλέρια για την οποία πήγε στο τραπέζι που καθότανε την πήρε στα στοιβαρά του χέρια και την έφερε στην παρέα μας.....χωρίς να παραπονεθεί από το βάρος που σήκωσε :rockon: :rockon: :rockon: Εύγε στον συναγωνιστή που μπρος στην καύλα του δεν υπολόγισε τίποτα όπου εκεί εξελίχθηκαν μοναδικές στιγμές καυλαντίσματος με τον κορονάκη να έχει χωθεί στα βυζιά του μωρού με εκείνη να γυρνάει την κωλάρα της στο καυλωμένο πούτσο του και να τρίβεται με μανία ενώ τον ρωτούσε καύλωσες μωρό μου?????????????Ο κορονάκης δεν κατάφερε να αντισταθεί στον πειρασμό οπότε το καυλί του ήταν έτοιμο να σκίσει το τζην και να χωθεί στην κωλάρα της κοπέλας :fuck1: :fuck1: βέβαια δεν τα κατάφερε οπότε συνέχισε να απολαμβάνει την βυζομάλαξη και το έντονο κωλοτρίψιμο για αρκετή ώρα αλλά είχε νοιώσει την ανάγκη να εκτονώσει το νέκταρ το οποίο είχε συσσωρευτεί στα μπαλάκια του οπότε με μια αστραπιαία του κίνηση πήγε τουαλέτα να πιρφορίσει για να ηρεμήσει από τις καύλες του :cum: :cum: :cum: :2funny: :2funny: Όταν επέστρεψε ήταν πια ανακουφισμένος και ήρεμος μετά από τόσο καυλάντισμα που τόσο απλόχερα του είχε προσφέρει το μωρό :sunglasses:

Καθώς τακτοποιήσαμε τον λογαριασμό έταιρο ξανθό μίλφ με έκφυλη φάτσα έπιασε τον κορονάκη αιχμάλωτο και τον άρχισε στα γλωσσόφιλα με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να τον ξεκολλήσουμε με τίποτα :o :o ενώ μετά ξεκίνησε να χορεύει με τα μωρά του μαγαζιού στην κάλτ μουσική που παιζόταν :grin: Σίγουρα θα το επισκεφθώ το μαγαζί για να παίξω μπάλα με καλύτερες προυποθέσεις και να μάθω τι άλλο προσφέρεται εντός του οικήματος.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Η ομάδα αφού είχε γυρίσει Τρούμπα και Πρίγκηπα είχε ανάγκη λίγο Playboy όπου δεν είχα πάει ποτέ αλλά αποτελεί μια καλή λύση σε όποιον γουστάρει σκληρό κωλόμπαρο με λαική μουσική και γκόμενες οι οποίες δίνουν ρεσιτάλ καυλαντίσματος ακόμα και αν δεν έχεις κεράσει ποτό :sunglasses:
.

  καλα δεν παιζεστε με τιποτα  :tooth:
 

Επισκέπτης
ΠΣΣΣΣΣΣΣΣ Η Ομαδα ειναι ασυγκρατιτη για cult!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
πωπω!!!! φοβερο τιμ!!!! κορονακις αξιος πυρφορος!!!! :rockon: :rockon:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
πωπω!!!! φοβερο τιμ!!!! κορονακις αξιος πυρφορος!!!! :rockon: :rockon:

όχι ρε συ τον έχω πάρει υπό την προστασία μου οπότε δεν πρόκειται να γίνει πιρφόρος είναι σκληρός,τραμπούκος και συνάμα απαξιωτικός οπότε δεν τον φοβάμαι :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Προθυπουργε μου αν και εισαι ιδανικως να με συμαζευεις φοβαμαι πως την επομενη φορα που θα δω τις βυζαραρες της κυριας σουλας χωρισ σουτιεν...  :cum: :cum: :cum: :cum:  θα φητιλιασω και το τελευταιο πορνο ευρο μου και δεν θα εχω ουτε βενζινη να γυρισω ο καψερος :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Προθυπουργε μου αν και εισαι ιδανικως να με συμαζευεις φοβαμαι πως την επομενη φορα που θα δω τις βυζαραρες της κυριας σουλας χωρισ σουτιεν...  :cum: :cum: :cum: :cum:  θα φητιλιασω και το τελευταιο πορνο ευρο μου και δεν θα εχω ουτε βενζινη να γυρισω ο καψερος :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

γιγαντα κορονακι....χωσου δυνατα!!!! εγω παντα βαζω τζινα απο πριν... :rockon:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
στο εν-λόγω χαμετυπίο τα κορίτσια είναι αρκετά πρόθυμα να δώσουν το τηλεφωνάκι τους στον πελάτη (ακόμα και αν δεν έχει κεράσει ποτό :grin:) για να βρεθούνε εκτός μαγαζιού.....το τι θα προκύψει αυτό έγκειται στον χαρακτήρα του κάθε παίχτη και στην διάθεση που έχει :sunglasses:

το αναφέρω γιατί ξέρω αρκετούς που αρέσκονται στην τηλεφωνική καυλάντα και μετά προχωράνε στο παρασύνθημα ;)
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Προθυπουργε μου αν και εισαι ιδανικως να με συμαζευεις φοβαμαι πως την επομενη φορα που θα δω τις βυζαραρες της κυριας σουλας χωρισ σουτιεν...  :cum: :cum: :cum: :cum:  θα φητιλιασω και το τελευταιο πορνο ευρο μου και δεν θα εχω ουτε βενζινη να γυρισω ο καψερος :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:rockon: :rockon: :rockon:
ευγε παιχτούρα!!!
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Μετα από το αναλυτικό ρεπορτάζ του συνάδελφου Μακαρου , πήρα την παρέα
τον Λέφτι και τον Ιταλό για να το γνωρίσουμε από κοντά.

Οι εντυπώσεις μας άριστες , στην αρχή μας περάσανε για μπάτσους και μετά για ναυτικούς.
Στο τέλος για εφοπλιστή εμένα αφού ο Λέφτι τις τάραξε στο παραμύθι ότι έχω μεγάλο σκάφος.
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το μαγαζί είναι ο κήπος με τις milf.

Προσωπικά δεν τρελλαίνομαι αλλά ο Λέφτι έχει αδυναμίες και ήθελε να τις πάρει 3 σε παρτούζα.

Ο Ιταλός κινήθηκε Ρώσικα , ρε παιδιά sorry αλλά ονόμα κοριτσιών δεν θυμάμαι.

Ο Τάσος ο dj παίζει φοβερή λαική μουσική που ήταν του γούστου μας. Και οι ζεμπεκιές έπεφταν βροχή .
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Επίσης καταλαβαίνω τον Κορονάκη.

Τα γλωσσόφιλα και το κλίμα ήταν πολύ κάβλα . Καθόμασταν πίσω γωνία και το μαγαζί μου άρεσε όπως ήταν σκοτεινό όπως εγώ.
Οι τιμές πολύ λογικές , παιγνίδι γίνεται άνετα και το κλίμα αρκετά καλό.
Φεύγοντας είπαμε ότι θα επιστρέψουμε , το μαγαζί μας πέφτει μακρυά αλλά αξίζει.

Γίνεται κέφι!!!!!!!!
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
έλα τύπε caenus δώσε τα πορνοφώτα σου στους νέους :grin:

όντως το μαγαζί είναι για σκληροπυρηνικούς παίχτες....όπου θα βρεις μιλφάρες έτοιμες για όλα :pipa2: :fuck2:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
:) :2funny:
Μάκη θα με κάνετε εσύ και ο Λέφτι να αλλάξω target group ρε καριόληδες!!!! :2funny:

Το συγκεκριμένο ίδρυμα ειναι ταμαμ για αυτό!!!!

Πολύ κσβλα ΜΑΚΑΡΕ είχαν γίνει τα αρχίδια μου bi turbo από το τρίψιμο !!!!

Η εισήγηση σου ήταν φανταστική φίλε!!! Είσαι Λαγωνικό!!!! :rockon: :rockon:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:) :2funny:
Μάκη θα με κάνετε εσύ και ο Λέφτι να αλλάξω target group ρε καριόληδες!!!! :2funny:

Το συγκεκριμένο ίδρυμα ειναι ταμαμ για αυτό!!!!

Πολύ κσβλα ΜΑΚΑΡΕ είχαν γίνει τα αρχίδια μου bi turbo από το τρίψιμο !!!!

Η εισήγηση σου ήταν φανταστική φίλε!!! Είσαι Λαγωνικό!!!! :rockon: :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

caenus και οι μιλφάρες έχουν την χάρη τους ειδικά όταν παίζουν το παιχνίδι με τον σωστό τρόπο ;)

ήρθε η ώρα να δοκιμάσεις μερικά από τα μωράκια του Playboy που όπως είδες είναι πολύ πρόθυμα να σε ικανοποιήσουν :pipa2: :fuck1:

το μαγαζί το βλέπω τουλάχιστον 2 χρόνια όταν περνάω από το σημείο που είναι απλά δεν είχα πάει παρόλα που η ομάδα μου το είχε προτείνει :cheesy:

Υ.Γ ο κορονάκης δεν άντεξε και πήγε τουαλέτα για χειροκίνητη εκτόνωση :cum: :cum: :grin:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Μεγάλη προθυμία Μάκη ! 

Θα κανονίσω κρουαζιέρα με το ιστιοπλοικο θα τις πάρουμε όλες και θα είμαστε ο Λέφτι , ο Ιταλός , Εσύ και ο Κορονάκης.

Θα πάρουμε και την αφεντικίνα μιά και το μαγαζί εκείνη την ημέρα θα κλείσει .

20 μουνια και 40 βυζιά Μάκαρε καταλαβαίνεις στο μέσο του Πελάγους...... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :kissass: :kissass:
:knockinb: :knockinb:
:rockon:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μεγάλη προθυμία Μάκη ! 

Θα κανονίσω κρουαζιέρα με το ιστιοπλοικο θα τις πάρουμε όλες και θα είμαστε ο Λέφτι , ο Ιταλός , Εσύ και ο Κορονάκης.

Θα πάρουμε και την αφεντικίνα μιά και το μαγαζί εκείνη την ημέρα θα κλείσει .

20 μουνια και 40 βυζιά Μάκαρε καταλαβαίνεις στο μέσο του Πελάγους...... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :kissass: :kissass:
:knockinb: :knockinb:
:rockon:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

έτσι δικέ μου όλα τα μωρά για πάρτη μας θα βάλουμε λουκέτο στο μαγαζί γιατί τα μωρά θα είναι απασχολημένα :pipa1: :fuck1:

Υ.Γ θα έχουμε νέα ανταπόκριση από το μέτωπο του Playboy τις προσεχείς ημέρες για να μελετήσω την κατάσταση καλύτερα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom