Νέα

Οι ιεροδουλες με προκλητικα tattoo ειναι καλυτερες ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hiseus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
295
Like
176
Πόντοι
1
Παιδια θελω την αποψη σας  σχετικα με το αν οι τανες με τατουαζ στα επιμαχα σημεια(κωλαρακι,μεση,στηθος) ειναι πιθανοτερο να προσφερουν καλες υπηρεσιες και να γουσταρουν αυτο που κανουν;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Παιδια θελω την αποψη σας  σχετικα με το αν οι τανες με τατουαζ στα επιμαχα σημεια(κωλαρακι,μεση,στηθος) ειναι πιθανοτερο να προσφερουν καλες υπηρεσιες και να γουσταρουν αυτο που κανουν;
τι σχεση εχουν τα ταττου με τις εκαστοτε υπηρεσιες? :think: :think:
το ταττου ειναι το πιο φτηνο κοσμημα κ δεν εχει να κανει με την πορνικη διαθεση...
 

pimp0

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω το φορουμ εχει γεμισει με thread που στερουνται νοηματος. Ας προστατευσουμε αυτο το χωρο και μην προσθετουμε επιπλεον πληροφοριες σκουπιδια που το κανουν δυσαναγνωστο και δυσχρηστο.

Ευχαριστω.
 
OP
OP
H

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
295
Like
176
Πόντοι
1
Οκ ας σβησει καποιος mod το θεμα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
To θέμα θα μπορούσε να επαναδιατυπωθεί.

Το τατού στην ιερόδουλη μας καβλώνει, αυξάνοντας την δική μας διάθεση.

Τα εκτεταμένα τατού σε μεγάλες επιφάνειες του σώματος εμένα με απωθούν, μου βγάζουν κάτι το αρρωστημένο, σαν να μην σε ικανοποιεί η εμφάνιση του σώματος σου.

Αντίθετα κάποιο μικρό στην εσωτερική ή εξωτερική πλευρά της γάμπας θα μου άρεζε.
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
898
Πόντοι
6.810
To θέμα θα μπορούσε να επαναδιατυπωθεί.

Το τατού στην ιερόδουλη μας καβλώνει, αυξάνοντας την δική μας διάθεση.
Από πλευράς μου δεν με πειράζουν τα tatoo με γνώμονα να είναι καλαίσθητα. Το μέγεθος δεν είναι κάτι που δίνω τόση σημασία, θεωρώ πως σε κάποιες περιπτώσεις ήταν προστιθέμενη αξία στην εμφάνιση της ιερόδουλης.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Παιδια θελω την αποψη σας  σχετικα με το αν οι τανες με τατουαζ στα επιμαχα σημεια(κωλαρακι,μεση,στηθος) ειναι πιθανοτερο να προσφερουν καλες υπηρεσιες και να γουσταρουν αυτο που κανουν;
Οταν γινεις 18χρονων ξανα ελα στο φορουμ!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Παιδια θελω την αποψη σας  σχετικα με το αν οι τανες με τατουαζ στα επιμαχα σημεια(κωλαρακι,μεση,στηθος) ειναι πιθανοτερο να προσφερουν καλες υπηρεσιες και να γουσταρουν αυτο που κανουν;

Γιατι δεν δοκιμαζεις να μας πεις εσυ?
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
τι σχεση εχουν τα ταττου με τις εκαστοτε υπηρεσιες? :think: :think:
το ταττου ειναι το πιο φτηνο κοσμημα κ δεν εχει να κανει με την πορνικη διαθεση...
ταττου και υπηρεσιες δεν εχουν καμια σχεση.τυπε τα ταττου δεν ειναι το πιο φτηνο κοσμημα ρωτα και μας που εχουμε πληρωσει τ αντερα μας :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
ταττου και υπηρεσιες δεν εχουν καμια σχεση.τυπε τα ταττου δεν ειναι το πιο φτηνο κοσμημα ρωτα και μας που εχουμε πληρωσει τ αντερα μας :rockon:
τυπε κ γω μανικια εχω... ;) ;) ;)
φυλακοβια.... :grin:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
20
Like
1.728
Πόντοι
5.015
τυπε κ γω μανικια εχω... ;) ;) ;)
φυλακοβια.... :grin:

Εγώ νομίζω ότι η ερώτηση έχει μια βάση...

Ο άνθρωπος που κάνει tatoo και piercing δεν τα κάνει μόνο για την αισθητική του θέματος, ειδικά στο piercing αλλά και επειδή του προσφέρει ένα είδος "ηδονής" αυτο.

Επίσης το γεγονός ότι το τατού αποτελεί μια σχετικά αντισυμβατική συμπεριφορά και συνήθως γίνονται λόγω πάθους μας δείχνει άνθρωπο που έχει πάθη, που αναζητά την ηδονή, που του αρέσει το μη συμβατικό
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ νομίζω ότι η ερώτηση έχει μια βάση...

Ο άνθρωπος που κάνει tatoo και piercing δεν τα κάνει μόνο για την αισθητική του θέματος, ειδικά στο piercing αλλά και επειδή του προσφέρει ένα είδος "ηδονής" αυτο.

Επίσης το γεγονός ότι το τατού αποτελεί μια σχετικά αντισυμβατική συμπεριφορά και συνήθως γίνονται λόγω πάθους μας δείχνει άνθρωπο που έχει πάθη, που αναζητά την ηδονή, που του αρέσει το μη συμβατικό

Το θέμα αντισυμβατική συμπεριφορά ανήκει στο παρελθόν πλέον και η κουτσή μαρία κάνει τατουαζ. Ειδικά τώρα που οι αποχρώσεις είναι σε όλα τα μήκη και πλάτη χρωμάτων οι γκόμενες ( νεαρές ειδικά) κάνουν χωρίς δεύτερη σκέψη.
Αν δείς γκόμενα με τατουαζ πάντως πρόσεχε μην είναι bi. Aρκετές είναι ελευθέρων ηθών και αν είσαι πιρφόρος θα φας σφαλιάρα που θα ακουστεί σε όλο το λεκανοπέδιο!
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Το θέμα αντισυμβατική συμπεριφορά ανήκει στο παρελθόν πλέον και η κουτσή μαρία κάνει τατουαζ. Ειδικά τώρα που οι αποχρώσεις είναι σε όλα τα μήκη και πλάτη χρωμάτων οι γκόμενες ( νεαρές ειδικά) κάνουν χωρίς δεύτερη σκέψη.
ο σαλονικα μιλησε σωστα μην κοιτας τις περισσοτερς ελλεηνιδες που εχουν ταττου γιατι ειναι μοδα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Εγώ νομίζω ότι η ερώτηση έχει μια βάση...

Ο άνθρωπος που κάνει tatoo και piercing δεν τα κάνει μόνο για την αισθητική του θέματος, ειδικά στο piercing αλλά και επειδή του προσφέρει ένα είδος "ηδονής" αυτο.

Επίσης το γεγονός ότι το τατού αποτελεί μια σχετικά αντισυμβατική συμπεριφορά και συνήθως γίνονται λόγω πάθους μας δείχνει άνθρωπο που έχει πάθη, που αναζητά την ηδονή, που του αρέσει το μη συμβατικό
ισως ειναι μια ενδιαφερουσα τοποθετηση,αλλα ας μη ξεχναμε οτι οι υπηρεσιες μια κοπελας ειναι κ συναρτηση  του χωρου στον οποιο βρισκεται,εκαστοτε χρονου,διαθεσης,χαρακτηρα,ιδιοσυγκρασιας,κτλ,κτλ...θα ηταν αστειο να πω οτι επειδη η ταδε εχει τατου ειναι κ πιο καυλιαρα...μπορει κ να ειναι κ να την πετυχω στις στραβες της με αποτελεσμα να φαω φολα...μπορει κ να μην ειναι,αλλα να την πετυχω σε καλη στιγμη κ οχι στις συνηθεσμενες στραβες της κ να παρω το κατι παραπανω...
τωρα για την μοδα των ταττου κτλ κτλ..ειναι ενα αλλο θεμα, που προσωπικα μου ειναι αδιαφορο γιατι εχω κλεισει πανω απο δεκαετια με δερματοστιξιες...
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
ισως ειναι μια ενδιαφερουσα τοποθετηση,αλλα ας μη ξεχναμε οτι οι υπηρεσιες μια κοπελας ειναι κ συναρτηση  του χωρου στον οποιο βρισκεται,εκαστοτε χρονου,διαθεσης,κτλ,κτλ...θα ηταν αστειο να πω οτι επειδη η ταδε εχει τατου ειναι κ πιο καυλιαρα...μπορει κ να ειναι κ να την πετυχω στις στραβες της με αποτελεσμα να φαω φολα...μπορει κ να μην ειναι,αλλα να την πετυχω σε καλη στιγμη κ οχι στις συνηθεσμενες στραβες της κ να παρω το κατι παραπανω...
τωρα για την μοδα των ταττου κτλ κτλ..ειναι ενα αλλο θεμα, που προσωπικα μου ειναι αδιαφορο γιατι εχω κλεισει πανω απο δεκαετια με δερματοστιξιες...

Πόσο πήγε το μαρούλι όλα αυτά τα χρόνια?  :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Πόσο πήγε το μαρούλι όλα αυτά τα χρόνια?  :think:
δεν ξερω μαν γιατι καποια ειναι με δραχμες... :grin: :grin:...ασε που δεν τα υπολογισα ποτε να σου πω την αληθεια...εχω σταματησει βεβαια απο περυσι...αν ξανακανω βεβαια,μπορει το επομενο να ειναι παλι με δραχμες...καπως ετσι το κοβω... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
δεν ξερω μαν γιατι καποια ειναι με δραχμες... :grin: :grin:...ασε που δεν τα υπολογισα ποτε να σου πω την αληθεια...εχω σταματησει βεβαια απο περυσι...αν ξανακανω βεβαια,μπορει το επομενο να ειναι παλι με δραχμες...καπως ετσι το κοβω... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
τυπε εχεις κανει κανενα japan :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
τυπε εχεις κανει κανενα japan :rockon:
κ japanese εχω κ βιομοιχανικα εχω κ mythological (οχι Ελληνικα) εχω...απο ολα εχει ο μπαξες.. :grin: :grin: :grin:
περυσι κατεθεσα τα οπλα.Εχω μεγαλωσει κιολας για το κρεβατι του πονου... :woldman:
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
δεν ξερω μαν γιατι καποια ειναι με δραχμες... :grin: :grin:...ασε που δεν τα υπολογισα ποτε να σου πω την αληθεια...εχω σταματησει βεβαια απο περυσι...αν ξανακανω βεβαια,μπορει το επομενο να ειναι παλι με δραχμες...καπως ετσι το κοβω... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Μακάρι με δραχμές! Ευτυχώς τι πρόλαβα τις δραχμές και θυμάμαι ότι περνούσαμε ζωή και κότα
Αυτό το βιντεακι δείτε το να θυμηθείτε τα παλιά

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom