Νέα

Σπάρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΧΧΧ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 282
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΧΧΧ

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Παίζει τίποτα καλό στην Σπάρτη;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Κ βέβαια όχι.Η Σπάρτη είναι δοξασμένο & τιμημένο μέλος.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ & ΠΟΥΤΑΝΕΣ.
 

Επισκέπτης
Kαλα ενταξει.Εκατσα στο ΚΕΕΜ 4 μηνες.Πουτανα σε συγκεκριμενο ξενοδοχειο, απ τα πιο γνωστα, εβρισκες ευκολα.....
 
OP
OP
Χ

ΧΧΧ

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Δεν είπα πως δεν είναι τιμημένη ... να την τιμήσουμε θέλουμε και εμείς! Φίλε andreasdelta705 έχεις καμία πληροφορία παραπάνω για το ξενοδοχείο που είπες? :helpplea:
 

Επισκέπτης
Κεντρικό ξενοδοχειο απ τα πιο γνωστα(σε αυτο πηγαινουν ολοι σχεδον οι φανταροι που εχουν εξοδο για να κανουν κανα μπανακι κτλ) φιλοξενει σε μερικα δωματια γκομενες οι οποιες κανουν κατι σαν city tour.Αυτες τις πλησιαζεις στα κολομπαρα της πολης(δε θυμαμαι ονοματα) και κανονιζεις ραντεβου στο δωματιο συνηθως αργα το βραδυ.Ελπιζω να βοηθησα.
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Στη Σπαρτη παιζει τιποτα? το σευχελες τι λεει εχω μαμησει απο κει αρκετες φορες ας βοηθησουν οι σπαρτιατες οχι οι 300 οι υπολοιποι

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
τελικα δεν ξερει κανεις τιποτα απο σευχελες?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Κεντρικό ξενοδοχειο απ τα πιο γνωστα(σε αυτο πηγαινουν ολοι σχεδον οι φανταροι που εχουν εξοδο για να κανουν κανα μπανακι κτλ) φιλοξενει σε μερικα δωματια γκομενες οι οποιες κανουν κατι σαν city tour.Αυτες τις πλησιαζεις στα κολομπαρα της πολης(δε θυμαμαι ονοματα) και κανονιζεις ραντεβου στο δωματιο συνηθως αργα το βραδυ.Ελπιζω να βοηθησα.

στο "maniati hotel εννοεις?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
το σιγουρο ειναι οτι τα καλυτερα μουνια της λακωνιας αλλοδαπα και μη, περνανε καθημερινα μπροστα απο τη βιτρινα του καλυτερου μαγαζιου με γυναικεια ρουχα της πολης, το "TRAFIC". ετσι αν ενα πρωινο κατσεις στο καφε διπλα απο το trafic θα δεις σιγουρα την αφροκρεμα...
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Επειδή πηγαίνω και εγώ για δουλειά στην Σπάρτη και μένω στο Σπάρτα ιν μπορεί ο φίλος που γνωρίζει να στείλει κάποιο μήνυμα με τηλεφωνα από αξιόλογες κοπέλες που παίρνουν βίζιτες εκει?
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Επειδή πηγαίνω και εγώ για δουλειά στην Σπάρτη και μένω στο Σπάρτα ιν μπορεί ο φίλος που γνωρίζει να στείλει κάποιο μήνυμα με τηλεφωνα από αξιόλογες κοπέλες που παίρνουν βίζιτες εκει?
τηλεφωνα δεν εχω γιατι εχω καιρο να παω να ξερεις μενουν στο ισογειο αριστερα απο τη ρεσεψιον αν πας σευχελλες και την πεσεις δεν θα χασεις
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Οι σευχέλες είναι στο κέντρο της πόλης? Αριστερά από τιν ρεσεψιόν είναι το σαλόνι φίλε μου...
 

lampman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε όλους...Είμαι φοιτητής στη Σπάρτη και θα ήθελα λίγη βοήθεια...
Από πληροφορίες και σχόλια χρηστών βρήκα τη διαδρομή για το μπουρδέλο στης Σπάρτης.
Είναι στο δρόμο για νοσοκομείο στο πρώτο στενό αριστερά??? και μήπωσ βρίσκεται πάνω  σε ένα λόφο???
Ευχαριστώ και περιμένω απαντήσεις
 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.420
Like
381
Πόντοι
166
Λαμπρε welcome.  :grin:
Κάπου εδω μέσα έχει οδηγο για αυτό που ζητάς.
Ρε τύπε, μιάς και είσαι φοιτητης κάνε το καλό και ξεσπαθωσε σε καμιά φοιτητρια. Ασε το δέλο.. ;)
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
συμφονω.αγαμιες εσυ αγ :pipa1:αμιες και αυτη χωσου μαγκα
 

lampman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
thanks παίδες....Το παλεύουμε μα τις φοιτήτριες...αλλά λίγα πράγματα..
κοιτάνε λίγο και το πορτοφόλι και σε αυτές τις εποχές δεν μας παίρνει και για πολλά
Γενικά η περιοχή δεν είναι και η καλύτερη για φοιτητές αλλά κάτι γίνεται..
Απλώς ενημερωνόμαστε σε περίπτωση μεγάλης πείνας όπως τώρα

thanks you όλους


 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.420
Like
381
Πόντοι
166
thanks παίδες....Το παλεύουμε μα τις φοιτήτριες...αλλά λίγα πράγματα..
κοιτάνε λίγο και το πορτοφόλι και σε αυτές τις εποχές δεν μας παίρνει και για πολλά
Γενικά η περιοχή δεν είναι και η καλύτερη για φοιτητές αλλά κάτι γίνεται..
Απλώς ενημερωνόμαστε σε περίπτωση μεγάλης πείνας όπως τώρα

thanks you όλους

Τυπε σε εχασα. Αφου κοιτανε το πορτοφολι (?), εσυ δεν εχεις? Και πως θα πας στις τάνες?  Εκει χρημα δεν παιζει νομίζες? :think:
Σκαλωσα.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Φίλε μου πάνω στον λόφο είναι. Την τελευταία φορά που πήγα στο αριστερο μπουρδέλο ήταν μία μαύρη και στο δεξιό μία ξανθιά milf. Όταν πας ενημέρωσέ με μήπως έχουμε νέες αφίξεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom