Νέα

Bluevision Θεσσαλονικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CSD28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CSD28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
46
Πόντοι
0
Παιδια πηγα σημερα στο Bluevision το απογευματακι
(ειχε ΠΟΛΥ ζεστη εξω). Μπηκα μεσα ειχε 8 ευρο εισοδο
και μπορεις να ξαναμπεις με το ιδιο εισητηριο μεχρι
της 2:00 τα χαραματα.

Ο χορος ειναι σχετικα καθαρος, οχι πως εβλεπες και πολλα :),
απο φωτισμο οκ οχι πολυ σκοταδι αν και δυσκολευοσουν να δεις
σε καποια σημεια τι παιζει.
Εχει περιπου 8 καμπινες αν θυμαμαι καλα με αρκετες τσοντες, ατομα
περιμεναν μεσα και εκοβαν κινηση. Στον κατω οροφο ειχε 4-5 gloryhole
τα οποια τα γουσταρω πολυ ;) αλλα δεν μου αρεσε το γεγονος πως δεν
λειτουργουσαν οι ταινιες ειχε απλα μια μπλε οθονη και το γεγονος οτι
τα gloryholes (οι τρυπες) δεν κλεινανε. Εχει και κατι σαν σαλονι με μια μεγαλη
οθονη που παιζει τσοντα και την αραζεις.

Ειχε κανα 10 ατομα που με εντυπωσιασε για την ωρα. Ο κοσμος πηγαινε
περα δοθε και εκωβε κινηση. Απο κοσμο ειχε ελαχιστους ξενους και
οι ηλικιες ηταν γυρο στα 35-40 που ηταν οκ. Ειχε κλασσικα κατι
50+ αλλα δεν ηταν και πολλοι. Εκανα μια κινηση να δω τι παιζει στα
gloryholes και μπηκε ενας νεαρος μεσα και ειπα ας μπω και εγω. Τον εβγαλε
και μου τον εδειξε διακριτικα στην τρυπα, αρχισα να του τον παιζω λιγο αλλα
δεν καυλωσα αρκετα ωστε να τον πιπωσω η εστω να τον βγαλω και εγω και να μου
τον επεξεργαστη ;). Με ενοχλησε το γεγονος πως στην διπλανη καμπινα εκωβε
ματι καποιος μεσω της τρυπας.
Εκτος απο αυτο παιχτεικε λιγο χαμουρεμα σε ενα απο τους καναπεδες ενας 40αρης
τον ειχε βγαλει και του την επαιζε καποιος μπροστα μου αλλα δεν εβλεπες και
τιποτα λογο το σκοταδι. Εκανε κινηση μπας και γουσταρω αλλα δεν ενδιαφερθηκα.
Και στο σαλονι υπηρχε ενας τυπος που εβλεπε τσοντα και τον επαιζε αυτα. Εκατσα
περιπου 45 λεπτα.

Σε γενικα πλαισια μου αρεσε δεν μπορω να πω και θα ξαναπαω, ελπιζω την επομενη
φορα να βρω κατι ποιο ενδιαφερον ;) ;).
 
OP
OP
CSD28

CSD28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
46
Πόντοι
0
Ειναι τσοντοσινεμα στον Βαρδαρη και δυστιχως σπανια βλεπεις
καμια γμομενα μεσα :( :(.

αυτη ειναι η σελιδα.
Ηταν η δευτερη φορα που πηγα. Την πρωτη φορα εκατσα περιπου
30 λεπτα και ξενερωσα απιστευτα με το μαγαζι.
Τωρα ομως που ξαναπηγα δεν με χαλασε τοσο απλα δεν ειχε
αυτο που εψαχνα :) :)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Ειναι τσοντοσινεμα στον Βαρδαρη και δυστιχως σπανια βλεπεις
καμια γμομενα μεσα :( :(.

αυτη ειναι η σελιδα.
Ηταν η δευτερη φορα που πηγα. Την πρωτη φορα εκατσα περιπου
30 λεπτα και ξενερωσα απιστευτα με το μαγαζι.
Τωρα ομως που ξαναπηγα δεν με χαλασε τοσο απλα δεν ειχε
αυτο που εψαχνα :) :)
Tι να την κανεις την γκομενα;Αφου για πουτσα πηγες!!
 
OP
OP
CSD28

CSD28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
46
Πόντοι
0
Μπα οχι πηγα μπας και ασχοληθει κανεις με την δικια μου πουτσα
αλλα δεν γουσταρα να μου την σαλιωνουν παππουδια

Αμα υπηρχε τσοντοσινεμα με γκομενες καθε μερα εκει θα ημουν
οπως και η μιση Θεσσαλονικη  :)
Σωστα;
 

treliaris123

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σβήστηκαν απαντήσεις από το τόπικ; Γιατί;

Στο θέμα μας τώρα, είναι ίσως ο μόνος χώρος στη Θεσσαλονίκη που μπορεί να πάει σχέτικα άνετα κάποιος που του αρέσει να ντύνεται λίγο...διαφορετικά.

30xfpzs.jpg
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
[size=10pt]χθες πηγα στο μπλου βιζιον απο τις 7μμ και ηταν μεσα ενας μιγάς ψηλος αδυνατος με μια 25-30εκατοστα πουτσα θεοχοντρη. Στην αρχη ημουνα στε καμπινα με καναπε βλεποντας τραβεστι με ανοιχτη πορτα. Ηρθε αυτος και καθισε διπλα μου να δει και μου επιασε τα ποδια και το στηθος τριβοντας με και τσιμποντας με τις ρωγες. Μετα επεσε πανω μου και αρχισε να με φιλαει με γλωσσοφιλα και μια τεραστια χοντρη γλωσσαρα που μου εφτανε στο λαρυγγι μου και παραλληλα με κωλοδακτυλιαζε. Με αρπαξε απο το σβερκο και σχεδον σβαρνιζοντας με με εσυρε στο πιο κατω επιπεδο στο σαλονι πετωντας με στον καναπε και βγαζοντας μου το φορεματακι αφηνοντας με μονο με το καλσον και τις πλατφορμες μου. Αρχισε να με τσιμπουκωνει ενω ειχαν ερθει και αλλοι τριγυρω που μαλακιζονταν. με επνιγε με την τεραστια πουτσα του που δεν χωρουσε στο στομα και ετσι με γυρισε ανασκελα και ηρθε απο πανω μου αναποδα χωνοντας την πουτσαρα του στο λαρυγγι μου βαθια πνιγοντας με καθως δεν μπορουσα να αναπνευσω. Μου τσιμπουσε και τραβουσε τις ρωγες μου ενω σκαμπιλιζε την ατροφικη και μαρασμενη πουτσα μου. Χωρις να πολυκαταλαβαινω τι μου γινοταν μια που ημουν μπουκωμενος και τα αρχιδια του κτυπουσαν στο προσωπο μου καταλαβα οτι καποιος μου επιασε τα ποδια και τα ανασηκωσε απο την αλλη πλευρα και μια πουτσαρα μπηκε στην κωλεθρα μου κανοντας με να ανοιξω το στομα ακομα πιο πολυ προσπαθωντας να βογγηξω αλλα με την 30ποντη καρφωμενη να με πλυμμηριζει με τα υγρα της δεν καταφερα παρα να την καταπιω ολοκληρη. Με γαμουσε με λυσσα λες και δεν ειχε ξαναγαμησει και με εδερνε - οχι σφαλιαριζε - στα καπουλια μου τοσο που ουτε ο πονος απο το γαμησι ουτε η κομμενη ανασα απο το τσιμπουκι ουτε το τσιμημα των ρογων μου καταλαβαινα πια απο τον τρελλο πονο του ξυλου που μου δινε με ολη του τη δυναμη. Τα χτυπηματα εγιναν περισσοτερα καθως καταλαβα οτι πολλα χερια με δερναν και απο αλλους ενω ειχα απλωσει τα χερια μου και επαιζα δυο αγνωστες πουτσες που ηταν διπλα μου. Αυτο συνεχιστηκε για πολυ ωρα αλλαζοντας πουτσες στα χερια και τον κωλο μου ωσπου ο μιγάς εχυσε με σπασμους στο λαρυγγι μου και αισθανθηκα τα καυτα χυσια να πηγαινουν μεχρι το στομαχι μου κατω. Τραβηχτηκε και μπυ εδωσε να του καθαρισω την πουτσα απο τα χυσια του και πριν προλαβω να καταλαβω η πουτσα του που πεσμενη ηταν πανω απο δεκαπεντε εκατοστα ξανασηκωθηκε.Μετα με γυρισε μπρουμητα στον καναπε και με γαμησε με τοση λυσσα που ουτε τα σκυλια δεν γαμανε ενω με τη ζωνη του απο το παντελονι με μαστιγωνε τοσο δυνατα που ακουγοτανε πανω απο τα αγκομαχητα της πορνοταινιας που επαιζε και τα δικα μου αγγομαχητα. Εχυσε μεσα στην κωλοτρυπιδα μου με σπασμους και μου σηκωσε το καλσον για να μεινουν μεσα τα χυσια. Με επιασε απο το σβερκο και με εβαλε να του καθαρισω την πουτσα απο τα χυσια και τα υγρα απο την κωλεθρα μου και με γονατισε μπροστα σε ολους προσφεροντας με για τσιμπουκωμα. Εγλυψα καμποσες πουτσες και κωλους και με εσυρε μετα στο επανω οροφο μεσα στις τουαλετες. Εκει ακολουθησαν και αλλοι και με πεταξε μεσα στα πλακακια με τις πλατφορμες και το καλσον μονο ενω το φορεματακι μου εμεινε κατω στο σαλονι.Εβγαλε την 30ποντη πουτσα του και αρχισε να με κατουραει στο στομα που το κρατουσε ανοιχτο με τα χερια του και με αναγκαζε να τα καταπινω σχεδον ολα. Αναγουλιαζα και με τρελανε στις σφαλιαρες. Ηρθαν και αλλοι δυο και με κατουρισαν απο το κεφαλι επανω κανοντας με ντουζ ολοκληρο. Με φτυναν και με βριζαν χαστουκιζοντας με και και με τραβολογουσαν σαν σφουγγαριστρα στο πατωμα βαζοντας με να καθαριζω τα κατουρα τους.Τελειονοντας με επιασε απο το λαιμο και με κατεβασε με κλωτσιες και βρισιες στο υπογειο βαζοντας με μπροστα σε διαφορες αδελφες και αλλους να χορευω κατω απο τη μουσικη του κινητου του που ειχε βαλει να παιζει. Αναψε τσιγαριλικι και μου εδωσε να καπνισω ενω αυτος καθισε σε πολυθρονα εκει κατω και με εβριζε μολις πηγαινα να σταματησω.Ειχα στεγνωσει αλλα μοιριζα κατουρα και χυσια και φουντα. Οσοι κατεβαιναν χασκογελουσαν με βριζαν με χουφτωναν με τσιμπουσαν με φτυναν με κωλοδακτιλιαζαν και με τραβουσαν φωτογραφιες και βιντεο.[/16]
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ντρρρρρρρρρ

Ντρρρρρρρρρρρρρρρρ

Το ξυπνητήρι χτυπάει, ΞΥΠΝΑΑΑΑ!!!
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
σε μια απο τις φορες που πηγα στο πορνο σινεμα μπλου βιζιον και εκανα τσιμπουκι σε γκλορι χοουλ σε δυο φιλους. Ο ενας πριν χυσει ηρθε στο καμαρακι μου και συνεχισε να με τσιμπουκωνει με ανοιχτη πορτα και ο φιλος του ηρθε και αυτος σε λιγο και με πηγαν σε μια αιθουσα με καναπεδες για πριβε προβολες που επαιζε παρτουζες με πολλαπλα χυσιματα. Συνεχισαν εκει να με τσιμπουκωνουν οταν ηρθαν και προστεθηκαν αλλοι δυο που στην αρχη βλεπαν και μετα τους επιασα τις πουτσες με τα χερια μου ενω τσιμπουκωνομουν απο τους πρωτους δυο. Με χυσαν οι δευτεροι δυο στο προσωπο και το σωμα ενω δυο φιλοι με σηκωσαν και μου ειπαν οτι θα με περναν μαζι τους για να με τσιμπουκωσουν στη φυση...
Σε λιγο βρισκομασταν εξω απο το αυτοκινητο τους και μου δεσαν τα ματια με μια γραβατα και τα χερια και τα ποδια με τις ζωνες τους. Νομιζα οτι θα με βαζαν μεσα αλλα ξαφνικα αισθανθηκα να αναπνεω κατι εντονο και λιποθυμισα. Ξυπνησα απο κραδασμους οπως ημουν δεμενη και καταλαβα οτι ημουν στο πορτ μπαγκαζ ενος αυτοκινητου που κινουνταν σε εκτος δρομου πορεια. Χτυπουσα απο δω και απο εκει και πονουσα ενω εκανα να φωναξω και καταλαβα οτι ημουν φιμωμενη με κατι μαλακο. Δεν ξερω ποση ωρα ημουν εκει. Καποια στιγμη το αυτοκινητο σταματησε και αισθανθηκα αερακι που σημαινε οτι ανοιξε το πορτ μπαγκαζ. Με βγαλανε εξω και μου λυσαν τα ματια. Ημασταν σε καποιο δασος με πευκα. Ερημια παντου. Προφανως ειχαν καλεσει με τα τηλεφωνα τους και παρεα γιατι σε λιγο ηρθανε και αλλα αυτοκινητα. Κατεβηκαν περιπου εξι ανδρες και δυο γυναικες απο αυτα. Με συραν σε δυο κοντινα δενδρα που ηταν σχετικα διπλα διπλα και αφου μου λυσαν τα χερια και τα ποδια με δεσαν το καθε χερι και ποδι σε ενα απο τα δυο δενδρα ετσι ωστε να ειμαι δεμενη σε Χ. Με ενα μαχαιρι τεραστιο μου σχισαν το μινι φορεματακι μου και το σουτιεν μου. Τοτε αρχισαν να γελανε με το θεαμα της κλειδωμενης ζωνης αγνοτητας και της μεταλλικης ταπας στην κωλεθρα μου. Αρχισαν να με κλωτσανε οπως ημουν ανοιχτη στην πουτσα και τα αρχιδια μου και οπως ηταν κλειδωμενα στη ζωνη αγνοτητας πονουσε πολυ. Ενας αλλος με χαστουκιζε με δυναμη ενω απο πισω και μπροστα αλλοι τρεις με μαστιγωναν με ζωνες και λωριδες και βιτσες απο το δασος. Πονουσα ετσουζα και βογγουσα μαζι αλλα δεν μπορουσα ετσι οπως ημουν φυμωμενη να ακουστω. Η μια γυναικα της παρεας ηρθε και με εφτυσε στο προσωπο πιανοντας με με τη χουφτα της την πουτσα και τα αρχιδια μου πανω απο τη ζωνη αγνοτητας στριβοντας τα ολα μαζι και τραβοντας τα με σφιγμενα τα δοντια της. Θολωσα απο τον πονο και εκλεγα βογγοντας σαν ζωο. Κτυπιομουν αλλα ματαια. Με ειχαν δεσει παρα πολυ σφιχτα και τελειως ανοιχτα οποτε ημουν σαν σταυρωμενη. Οκτω ανδρες και δυο γυναικες συνολο 10 ατομα με δερναν χαστουκιζαν φτυναν μαστιγωναν κλωτσουσαν και καιγαν με τα τσιγαρα τους παντου απο το προσωπο μεχρι τα ποδια μου. Οπως ημουν ακροβατης πανω στις 15ποντα πλατφορμες(3ποντους) πεδιλα υπεφερα παρα πολυ και οπως ημουν τελειως γυμνη μονο με το γυαλιστερο λευκο καλσον μου και τα ψηλοτακουνα κρυωνα λιγουλακι μια που χθες φυσουσε και εκανε ψυχρα. Καποια στιγμη μου βγαλαν το πανι απο το στομα και μου δωσαν λιγο νερο και ενα τσιγαρο... μαλλον τσιγαριλικι χασισακι γιατι εσκασαν ολοι μαζι στα γελια. Εβλεπα να αστραφτουν φλας απο φωτογραφικες κινητα και δυο μινι καμερες. Με ποτισαν τεσσερα τσιγαριλικια κολητα το ενα με το αλλο παρα του οτι εκανα τη δυσκολη. Οι δυο γυναικες χαμουρευοταν μεταξυ τους και οι ανδρες επαιζαν τις πουτσες τους βλεποντας αυτες και μενα βριζοντας με τοσο χυδαια που δεν περιγραφεται. Ειχα αλληθωρησει απο τη μαστουρα.
Καποια στιγμη με λυσαν απο τους δυο κορμους και με βαλανε να γονατησω δενοντας μου τα χερια πισθαγκωνα και τα ποδια με σχοινια αυτη τη φορα. Ενας ενας ερχοτανε οι οκτω ανδρες και με τσιμπουκωναν αλλα καποιες φορες και με δυο πουτσες στο στομα ενω με μαστιγωναν με ενα τεραστιο μαστιο δερματινο που αλλαζε συνεχεια χερια. Μαστιγωματα χαστουκια και χυσια παντου στο προσωπο στην περουκα στο στηθος στα ποδια στην πλατη στο στομα στο λαρυγγι. Πνιγομουνα απο τα χυσια και τα υγρα τους και δυο πουτσες ηταν και τερατα πανω απο 25εκατοστα και θεοχοντρες που δεν αφηναν χιλιοστο στο στομαι και το λαρυγγι μου κανοντας με να πνιγομαι συνεχεια. Εφτυνα προκαταρκτικα υγρα και χυσια συνεχεια ενω μου πιαναν τη μυτη ωστε να μην μπορω να αναπνεω και να τα καταπινω ολα. Πονουσα ετσουζα εκαιγα και ζαλιζομουνα μαζι. Ωρες κρατησε αυτο ενω καποιες αναπαυλες ηταν τα γλυφομουνια στις γυναικες που εχυναν λιτρα υγρων στο προσωπο μου και το στομα μου. Καποια στιγμη μεσα στον πανικο μου ανοιξαν το στομα και μου εβαλαν δυο χαπακια και ενας απο αυτους με κατουρησε στο στομα κλεινοντας το μου ωστε να τα καταπιω και τα χαπακια και τα κατουρα. Υστερα απο λιγο και ενω συνεχιζαν να με τσιμπουκωνουν αρχισα να ζαλιζομαι γλυκα και να μαστουρωνω πολυ ενω με ποτιζαν και βοτκα κατα διαστηματα και χασισι. Ωσπου να τελειωσουν οι οκτω αρχιζαν ξανα και ξανα ενω το ξυλο και τα μαστιγωματα δεν σταματουσαν δευτερολεπτο. Με ειχαν τρελλανει και ημουν τοσο μαστουρωμενη που δεν καταλαβαινα και πολλα και ειχα μουδιασει. Ειχα γινει απο πανω μεχρι κατω λουτσα απο τα φτυσιματα τα χυσια και τα κατουρα ολων τους. Αυτοι γελουσαν πιναν καπνιζαν και ενας απο οτι καταφερα να δω τρυπιοταν με συριγγα μικρη μαλλον ηρωινη. Καποιες στιγμες επεφτα σε νιρβανα και σαν να λιποθυμουσα αλλα το μαστιγωμα και τα κατουρηματα εκεινη τη στιγμη στο προσωπο μου με κρατουσαν ξυπνια. Ειχε αρχισει να χαραζει οταν μετα απο αμετρητα χυσια με σηκωσαν και μου βαλαν μια σακουλα μαυρη στο κεφαλι με τρυπες για να αναπνεω. Με πεταξαν στο πορτ μπαγκαζ και ξυπνησα εξω απο το κλειστο μαγαζι στο βαρδαδι το μπλου βιζιον μεσα σε εναν καδο με σκουπιδια κατω στον πατο του καδου και με ολες τις σακουλες απο πανω μου να με πιεζουν και να βρωμανε. Με δυσκολια βγηκα απο τον καδο που ηταν ξεχυλισμενος με σκουπιδια μεσα στις βρωμιες και τα ζουμια απο τα σκουπιδια. Τρεκλιζοντας απο τη μαστουρα που μου ειχε κανει το κεφαλι καζανι πηγα στο αυτοκινητο μου που ευτυχως ηταν λιγο πιο περα και παλι καλα που δεν ειχε περασει το σκουπιδιαρικο και με εκανε φετες το μαχαιρι του μεσα στην καροτσα του. Ειχα κρυψει το κλειδι οπως παντα του αυτοκινητου και οπως ημουν με τα ψηλοτακουνα το καταβρωμικο "λευκο" γυαλιστερο καλσον και την κλειδωμενη ζωνη αγνοτητας και τη μεταλλικη ταπα στην κωλοτρυπιδα μου εγινα περιγελος ολων των περαστικων που στην περιοχη του βαρδαριου το πρωι ειναι εκατονταδες. Εφτιαξα την περουκα μου και μπηκα στο αυτοκινητο. Ειδα το ρολόι...12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. Τρελλαθηκα. Εβαλα μπρος αφου ερειξα μια μεγαλη πετσετα που εχω στο πορτ μπαγκαζ στο καθισμα μην το καταστρεψω... Γυρισα σπιτι και παρκαρα. Τυλιχτηκα με την πετσετα μου γυρω εβγαλα περουκα παπουτσια και σχεδον τρεχοντας μπηκα στο σπιτι. Ευτυχως σχεδον παντα βρησκω θεση κοντα στο σπιτι οπως και τωρα. Ετρεξα σφαιρα στο δωματιο μου μην με δουν η χωρισμενη μανα μου και η μικρη μου αδελφη και αμεσως μετα στο μπανιο. Δυο ωρες τριβωμουνα καθαριζομουνα απλωνα κρεμες ενυδατικες και μπεϊμπι οϊλ. Πριν απο λιγο εκανα εναν τριπλο εσπρεσο και πηρα και παναντολ και μιση ωρα τωρα ειμαι λιγο καλυτερα. Ειμαι αρκετα χαλια απο τα χασισια και τα χαπακια που δεν ξερω τι ηταν. Εμοιαζαν ροζ μικρα αλλα χαμπαρι δεν εχω. Παντως με ειχαν απογειωσει τα δυο αυτα χαπακια που σε συνδυασμο με τα τσιγαριλικια με εκαναν επι 10ωρες να τσιμπουκωνομαι δερνομαι μαστιγωνομαι και χαστουκιζομαι απο δεκα σαδιστες που απο τα φλας και μονο θα πρεπει να εχουν βγαλει εκατονταδες φωτογραφιες και βιντεο.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι τραβας και εσυ για μια πουτσα!!!
 
OP
OP
CSD28

CSD28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
46
Πόντοι
0
Κανα νεο απο το BlueVision?
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Κανα νεο απο το BlueVision?
πηγαινω τακτικα και στο μπλου βιζιον και στο Θεανω στην Κωνσταντινουπολεως κοντα στην Μποτσαρη Αφεντη μου. Χρειαζομαι δημοσια ξεφτιλα και τσιμπουκωμα και γαμησια με μαστιγωμα ανελεητο
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
πηγαινω τακτικα και στο μπλου βιζιον και στο Θεανω στην Κωνσταντινουπολεως κοντα στην Μποτσαρη Αφεντη μου. Χρειαζομαι δημοσια ξεφτιλα και τσιμπουκωμα και γαμησια με μαστιγωμα ανελεητο
-τι κανεις Γιαννη?
- κουκια σπερνω
:jerking:
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
-τι κανεις Γιαννη?
- κουκια σπερνω
:jerking:

Για οσους ΔΕΝ πιστευουν...:

Έχετε ένα νέο προσωπικό μήνυμα από τον costas77 στο bourdela.com.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το παρόν είναι μόνο μια ειδοποίηση. Παρακαλούμε μην απαντάτε σε αυτό το e-mail.

Το μήνυμα που σας στάλθηκε είναι:
Ρανια Δευτερα βραδυ κατα τις 10:30[/b][/font][/u] θελω να σε γαμησω αγρια στο Θεανω μεσα. Αμα ψηνεται η μουνα σου στειλε μην. Εισιτηρια και οτι αλλο γουσταρεις εγω. Εσυ μονο το κωλαρακι σου θα ανοιξεις. Θα το δοσεις γαμιολα το κωλαρακι και στο τελος πιπα μαστιγωμα και χυσια κατουρα ολα στο λαρυγγι ενω τραβω βιντεο και φωτο. Θα ερθεις οπως καθε φορα ΟΚ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom