Νέα

Post op blues

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα niced
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Πριν απο λιγες σερφαρα σε διαφορα ξενα φορουμς για τρανς και επαθα ενα ψιλο σοκ
2 απο τις ομορφοτερες τρανς καναν την αλλαγη φυλου. το σοκ ηταν μεγαλυτερο γιατι τις εχω παρει και τις 2 και την μια μαλιστα πριν απο λιγους μηνες
Προκειται για την Sabrina Vienna και την Vivian Porto

ελπιζω τουλαχιστον να ειναι ευτυχισμενες με την επιλογη τους
ετσι κι αλλιως πολλες ειναι που κανους αυτη τη δουλεια για να μαζεψουν λεφτα για την srs
 

Συνημμένα

  • sabrina_vienna1159_137.jpg
    sabrina_vienna1159_137.jpg
    217,1 KB · Εμφανίσεις: 45

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Με τη δεύτερη θα 'κανες βδομάδες να περπατήσεις ε;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Οταν στον εχωσε η δευτερη απο τις φωτογραφιες φερθηκες σαν σωστος αντρας η κυλησε κανενα δακρυ;
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
marios51,LION7 αργά η γρήγορα κ σεις θα τον φάτε.. :fuck2: στην αρχή με μπάμια κ μετά με γλυκοπατάτα  :dancing:

mpamia.jpg

images
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
Πριν απο λιγες σερφαρα σε διαφορα ξενα φορουμς για τρανς και επαθα ενα ψιλο σοκ
2 απο τις ομορφοτερες τρανς καναν την αλλαγη φυλου. το σοκ ηταν μεγαλυτερο γιατι τις εχω παρει και τις 2 και την μια μαλιστα πριν απο λιγους μηνες
Προκειται για την Sabrina Vienna και την Vivian Porto

ελπιζω τουλαχιστον να ειναι ευτυχισμενες με την επιλογη τους
ετσι κι αλλιως πολλες ειναι που κανους αυτη τη δουλεια για να μαζεψουν λεφτα για την srs

ρε θηρίο είχες πάει με τη Σαμπρίνα Βιέννα?? περίεργο μου φαίνεται που έκανε αλλαγή φύλλου... στα βίντεο που την έβλεπα ήταν κάργα ενεργητική... και έχυνε ποτάμια... μόνο "η δικιά μας" η Νταίζη χύνει έτσι... κρίμα το εργαλείο... στεναχωρήθηκα τώρα...
 
OP
OP
N

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ναι ειχα παει Μιλανο σχεδον μονο και μονο γι αυτην
τωρα εχει γυρισει Βραζιλια και συνεχιζει το εσκορτινγκ αλλα εγχειρισμενη

και η Βιβιαν ηταν φουλ ενεργητικη
τελικα ολες ειναι καργα ενεργητικες μεχρι να κανουν την αλλαγη

παντως οντως τα βιντεακια του Νομπιλι με την Βιεννα θα μεινουν στην ιστορια
 
OP
OP
N

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
marios51,LION7 αργά η γρήγορα κ σεις θα τον φάτε.. :fuck2: στην αρχή με μπάμια κ μετά με γλυκοπατάτα  :dancing:

mpamia.jpg

images

ναι αλλα προσεξες οτι κανεις απο τους 2 δεν αναφερθηκε στην πρωτη
ειμαι σιγουρος οτι ριξαν μια πηχτη για χαρη της
που να ξεραν και τα προσοντα της (γιατι στην φοτο δεν φαινονται καλα απλα δινεται εμφαση στην ομορφια του προσωπου της)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
......για να μαζεψουν λεφτα για την srs

Aρχικα το λες λαθος.
SRX ειναι το μοντελο.

http://[URL unfurl="true"]www.acuracarsinfo.com/wp-content/uploads/2011/10/Cadillac-SRX-2012-1.jpg[/img[/URL]]

Και δευτερον...... μαζευουν λεφτα γι'αυτο το κωλαμαξο???
Δεν πανε καλα οι τυποι!
 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.420
Like
381
Πόντοι
166
Aρχικα το λες λαθος.
SRX ειναι το μοντελο.

http://[URL unfurl="true"]www.acuracarsinfo.com/wp-content/uploads/2011/10/Cadillac-SRX-2012-1.jpg[/img[/URL]]

Και δευτερον...... μαζευουν λεφτα γι'αυτο το κωλαμαξο???
Δεν πανε καλα οι τυποι!
[/quote]

Περιμένα, να διαβάσω την γνώμη σου. Ε, είναι post speed, τέλος. ;D
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Πριν απο λιγες σερφαρα σε διαφορα ξενα φορουμς για τρανς και επαθα ενα ψιλο σοκ
2 απο τις ομορφοτερες τρανς καναν την αλλαγη φυλου. το σοκ ηταν μεγαλυτερο γιατι τις εχω παρει και τις 2 και την μια μαλιστα πριν απο λιγους μηνες
Προκειται για την Sabrina Vienna και την Vivian Porto

ελπιζω τουλαχιστον να ειναι ευτυχισμενες με την επιλογη τους
ετσι κι αλλιως πολλες ειναι που κανους αυτη τη δουλεια για να μαζεψουν λεφτα για την srs

Ρε τυπε. Εχεις παει με τη Vivian Porto? Εισαι μεγας ρε φιλε. Απλα RESPECT. Πωπω, εχω παθει πλακα τωρα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ρε θηρίο είχες πάει με τη Σαμπρίνα Βιέννα?? περίεργο μου φαίνεται που έκανε αλλαγή φύλλου... στα βίντεο που την έβλεπα ήταν κάργα ενεργητική... και έχυνε ποτάμια... μόνο "η δικιά μας" η Νταίζη χύνει έτσι... κρίμα το εργαλείο ... στεναχωρήθηκα τώρα...

Καμία σχέση!!! Πάλι μπερδευεις τα Cd με τα τράνς.

Για το εργαλείο λές να το εχει βαλσαμώσει και να το πουλάει σε δημοπρασία?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
Καμία σχέση!!! Πάλι μπερδευεις τα Cd με τα τράνς.

Για το εργαλείο λές να το εχει βαλσαμώσει και να το πουλάει σε δημοπρασία?
ρε χότυ, εγω τουλάχιστον έχω πάει με τρανς και με τραβεστι και με cd... εσυ τα ξερεις μονο από την εγκυκλοπαιδεια... και τι ειπα τωρα που σε κανει να πιστευεις οτι τα μπερδευω? απλα ειπα οτι η Νταιζη χύνει ποταμια οπως εχυνε η Σαμπρινα Βιεννα... δεν ειπα οτι η Νταιζη ειναι τρανς οπως η Σαμπρινα... κατίλαβες πουλίμ ?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ρε χότυ, εγω τουλάχιστον έχω πάει με τρανς και με τραβεστι και με cd... εσυ τα ξερεις μονο από την εγκυκλοπαιδεια... και τι ειπα τωρα που σε κανει να πιστευεις οτι τα μπερδευω? απλα ειπα οτι η Νταιζη χύνει ποταμια οπως εχυνε η Σαμπρινα Βιεννα... δεν [size=16pt]ειπα οτι η Νταιζη ειναι τρανς [/size] οπως η Σαμπρινα... κατίλαβες πουλίμ ?
Εντάξει κούκλε μου και καλά είναι να ξεκαθαρίζονται αυτά. Δεν μπορεί ο κάθε τύπος να φοράει μια περούκα και να αυτοδιαφημίζεται σαν επαγγελματίας τράνς. Πιο τίμιο θα ήταν να δείχνει το παπάρι του ( Όπως το δείχνει στις αγγελίες ) και να λέει ότι ταπώνει τρύπες και όσοι πιστοι.
Τέσπα αν ο/η συγκεκριμένη αποκτήσει κάποτε βυζία και άποχωριστεί τις διάφορες περούκες τότε θα μπορεί να δηλώνει τράνς δικαιωματικά. Προς το παρόν αντικειμενικά ανήκει και με ερωτηματικά  στην συνωμοταξία των CD.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
Εντάξει κούκλε μου και καλά είναι να ξεκαθαρίζονται αυτά. Δεν μπορεί ο κάθε τύπος να φοράει μια περούκα και να αυτοδιαφημίζεται σαν επαγγελματίας τράνς. Πιο τίμιο θα ήταν να δείχνει το παπάρι του ( Όπως το δείχνει στις αγγελίες ) και να λέει ότι ταπώνει τρύπες και όσοι πιστοι.
Τέσπα αν ο/η συγκεκριμένη αποκτήσει κάποτε βυζία και άποχωριστεί τις διάφορες περούκες τότε θα μπορεί να δηλώνει τράνς δικαιωματικά. Προς το παρόν αντικειμενικά ανήκει και με ερωτηματικά  στην συνωμοταξία των CD.
οπως σου εξηγησα και σ'αλλο ποστ η Νταιζη ειναι τραβεστί.. σε άλλους αρέσει και σ'αλλους όχι... αν εσυ εχεις εμπειρια απο αλλες πολυ ομορφοτεερες τραβεστι θα ηθελα να μου τις δειξεις να τις επισκεφτω κι εγω
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
οπως σου εξηγησα και σ'αλλο ποστ η Νταιζη ειναι τραβεστί.. σε άλλους αρέσει και σ'αλλους όχι... αν εσυ εχεις εμπειρια απο αλλες πολυ ομορφοτεερες τραβεστι θα ηθελα να μου τις δειξεις να τις επισκεφτω κι εγω
..... στο επομενο σταδιο με αποτριχωσεις, φρυδακια νυχακια κλπ γινεσαι τραβεστακι.. ..........
τα βυζακια και οι ορμονες ειναι στο επομενο σταδιο που λέμε τρανς... ενταξει χοτυ μου?? δεν ηταν δυσκολο, ε?
Ασε τα όμορφα.....  :idiot:
Δηλαδή όπως λές ξεπουπουλιασμένο κοκόρι χωρίς στήθος είναι τραβεστάκι!!

:headbang: :headbang: :tickedoff: :headbang: Οκ πές το και στα αγγλικά πως λέγεται το τραβεστάκι!!!

Και μην μας πείς bald rooster ή τγαβμπεστίτ γιατί θα σε μαλώσω!!  :2funny:
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: εγώ πάντα είχα μια απορία..πως μπορούν και κάνουν σεξ με περούκα? μήπως τη βγάζουν σε κάποια φάση?
 
OP
OP
N

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
και αλλο post op blues

η  nicolle charming
τωρα μολις το διαβασα
δεν ειχω παει μαζι της αλλα πολυ θα το θελα
γλυκομουτσουνε δεν προλαβαμε
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
και αλλο post op blues

η  nicolle charming
τωρα μολις το διαβασα
δεν ειχω παει μαζι της αλλα πολυ θα το θελα
γλυκομουτσουνε δεν προλαβαμε
δεν παω με εγχειρισμένες φίλε μου.. όταν επιθυμώ το μουνί πάω με original...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom