Νέα

Αγοραίος έρωτας και trafficking

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zrtstra
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zrtstra

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
είμαι νέος στο χώρο του αγοραίου έρωτα και νέος στο site.
Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με το θέμα του trafficking. Είναι σαφές ότι πληρώνοντας για μια κοπέλα που είναι θύμα trafficking, τροφοδοτούμε αυτή τη δραστηριότητα. Δεδομένου αυτού, θα ήθελα να πληρώνω για τις υπηρεσίες κοπέλας που εξασκεί το επάγγελμα από επιλογή.

Πως μπορούμε να ξεχωρίζουμε αν μια κοπέλα είναι θύμα trafficking ή όχι; Υπάρχουν χώροι που δουλεύεουν με trafficking και άλλοι που δουλεύουν με κοπέλες που το κάνουν με τη θέλησή τους ή κάθε περίπτωση κοπέλας είναι διαφορετική ακόμα και στον ίδιο χώρο; Αν υπάρχουν χώροι που δουλεύουν με τη συγκατάθεση των κοπέλων, ποιοί είναι, ή έστω, πως μπορούμε να τους ξεχωρίζουμε;
Περιμένω τη γνώμη σας, ιδιαίτερα των παλαιότερων και των ίδιων των κοπέλων που μπαίνουν στο forum.

Ευχαριστώ
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα η χαιρετε μιας που ειναι μεσημερι,ειμαι και εγω καινουργιος εδω αλλα πολυ παλιος στα μπουρδελα.
Mενω Φυλης εδω και 30 χρονια και εχω ενα φοβερο πλεονεκτημα,οταν κλασει μια πουτανα την ακουω,ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ!
Ετσι κι αλλιως δεν εχω και τιποτα αλλο να περηφανευτω για την περιοχη εδω περα ετσι που καταντησε.
Για'μενα ισχυει οτι δεν υπαρχει trafficking,ισως κατι να εχει απομεινει αλλα εχει εκλειψει(αν οντως υπηρχε στο μεγεθος που του προσδιδαν).
Η πουτανα θελει και γαμιεται,μπορει να το κανει και τελικα το κανει,αν ημουν πουτανα και με εκβιαζαν να πηδιεμαι
και καλα ενω δεν τα καταφερνα καλα η δεν ηθελα,καποια στιγμη το συστημα θα με ξεβραζε σε κανενα Μεταξουργειο
οπου εκει ειναι ως επι το πλειστον η πλεμπα και απο εκει θα επαιρνα τον πουλο για εκτος συστηματος.
Γι'αυτο αν παρατηρησετε τις πατατες πουτανες που λειτουργουν σαν κομητες τις συναντατε καπου και μετα σιγα σιγα χανονται στα αζητητα.
Εγω αυτο πιστευω κατα την βαση,τωρα παραμετροι υπαρχουν πολλοι!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Η πουτανα παει για τα λεφτα και γι'αυτο και εκδιδεται,βεβαια καποιες φορες χρειαζονται και καποιες αναπηρες σε εισαγωγικα
απο πλευρας ικανοτητων για να τονωνεται το συστημα,αυτο βεβαια ειναι τρικ και μανατζμεντ που δεν ειναι της παρουσης και βαριεμαι
να το αναλυσω,παντως καμια πουτανα δεν το κανει απο αγγαρεια,μπορει να ξυπνησει στραβα η να τσακωθει η χιλια δυο αλλα
θελει και παει,ακομα και αυτες που ειναι ξεπετοβιτς θελουν και πανε,αυτη ειναι η βαση,τωρα να πεσει και καμια σφαλιαρα
η να κανουν και καμια μυτια δεν σημαινει οτι πιεζονται να το κανουν,για το κερδος ισως να πιεζονται αλλα οχι να το κανουν χωρις να το θελουν!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Αν υποθεσουμε οτι παω για πολλα χρονια στα μπουρδελα ασχετως αν εχω γκομενα η οχι,ασχετως αν παντρευτηκα η οχι(δεν παιζουν ρολο αυτα)
σημασια εχει οτι εχω πετυχει ισα με 50 καυγαδες σε ολη μου την ζωη εκ των οποιων αντε οι 20 να ηταν βαρβατοι.
Οποτε εχω ενα σοβαρο δειγμα οτι δεν πιεζονται με τον τροπο που το αντιλαμβανεστε.
Εξαλλου μην ξεχνατε οτι αν γινει κατι θα ειναι περαστικο-σβελτο και δεν θα το μαθουμε ευκολα,ακομα και εγω εδω διπλα που ειμαι
καποια πραγματα δεν τα μαθαινω και δεν υπαρχει και λογος να τα ξερω ολα μιας που αφου πληρωνω μου φτανει να περναω καλα
και οχι να δινω την γραμμη κατευθυνσης του πως θα λειτουργησουν.
Αυτο το λεω γιατι παλια που διαβαζα καποιους πριν γινω μελος να γραφουν οτι πρεπει να μπει ταξη κτλ,να ξερουν οτι ταξη δεν μπαινει
και δεν θα μπει ποτε.Τα μπουρδελα αυτη την στιγμη ειναι πιο μπουρδελα απο οτι ηταν!
Και θα κλεισουν πολλα!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Συγχαρητήρια στον θεματοθέτη
αλλά και στους φίλους που επιβεβαιώνουν το προφανές, ότι το traficking είναι ένας φεμινιστικός
μύθος ο οποίος είναι πιστευτός μόνο απο φεμινίστριες και πιρφορέστηδες.

ο "σύγχρονος μαστρωπός" είναι το δέλεαρ του εύκολου και άφθονου χρήματος
και ο "βάναυσος εξαναγκαστής νταβατζής" είναι ο εθισμός σ'αυτό
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Συγχαρητήρια στον θεματοθέτη
αλλά και στους φίλους που επιβεβαιώνουν το προφανές, ότι το traficking είναι ένας φεμινιστικός
μύθος ο οποίος είναι πιστευτός μόνο απο φεμινίστριες και πιρφορέστηδες
.

ο "σύγχρονος μαστρωπός" είναι το δέλεαρ του εύκολου και άφθονου χρήματος
και ο "βάναυσος εξαναγκαστής νταβατζής" είναι ο εθισμός σ'αυτό

Συγχαρητήρια για την πλήρη ισοπέδωση.
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Σήμα κατατεθέν σε  αυτό το σάιτ   :grin:
 :thumbsup:   βγηκαν να μας πουν οτι δεν υπαρχει λεει ΚΑΘΟΛΟΥ τραφικινγκ :jerking: (και ΟΛΕΣ οι κοπελες το κανουν απο επιλογη :jerking:)  ρε μαλακες τι περνετε, και δε μας δινετε? οι περισσοτερες αλβανιδες που ηταν στα στουντιο προ 5ετιας  τις ειχαν κανει μαυρες στο ξυλο οι αλβανοι νταβαδες τους για να πρωτοπανε να δουλεψουν :uglystupid: η μολις τους λεγανε δεν αντεχω αλλο αυτοι τη δουλεια θελω να σταματησω :uglystupid:  (αυτα τα ξερω απο φιλο αστυνομικο (στην ασφαλεια τοτε που μιλαγε με ολες και σαν "πελατης")  σιγουρα εχει μειωθει παρα πολυ, οχι οπως πριν 20 χρονια που πρωτοηρθε ολο το ανατολικο μπλοκ, αλλα ιστοριες μεχρι και προ 5ετιας που πουλιοτανε κοριτσια (ακομα και απ τους γονεις τους :uglystupid:) στα συνορα της αλβανιας και της βουλγαριας για χιλια-δυο χιλιαδες ευρω, υπαρχουν πολλες :uglystupid:  
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σημα κατατεθεν του σαιτ ειμαι εγω  :birdman:
ενας φιλος μου πηρε ενα μωρο πιτμπουλ αλλα δεν μπορει να το κρατησει,θελει πολλα πραγματα, θα το αποχωρηστει (πουλησει)  :'( :'(


(SPAM  :zfuck:)
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.370
Κριτικές
31
Like
12.093
Πόντοι
5.097
ενας φιλος μου πηρε ενα μωρο πιτμπουλ αλλα δεν μπορει να το κρατησει,θελει πολλα πραγματα, θα το αποχωρηστει (πουλησει)  :'( :'(


(SPAM  :zfuck:)
δειξε μου το φιλο σου δε λεει η παρομοια
αλλα αυτος σε ξεπερναει στη μαλακια  :jerking:
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Συγχαρητήρια για την πλήρη ισοπέδωση.
μα ειναι αναγκαια η ισοπεδωση..γιατι οταν καποιος δεν εχει το θαρρος να παραδεχτει οτι θελει μονο να γαμαει και στα αρχιδια του αν η αλλη ζει στην κολαση για να φχαριστιεται αυτος, εφευρισκει το ιδεολογημα οτι ολες οι πουτανες θελουν και το κανουν για τα λεφτα και ετσι αυτοεξαπαταται και κοιμαται ησυχος.. ολα ειναι στο μυαλο
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
:thumbsup:
μα ειναι αναγκαια η ισοπεδωση..γιατι οταν καποιος δεν εχει το θαρρος να παραδεχτει οτι θελει μονο να γαμαει και στα αρχιδια του αν η αλλη ζει στην κολαση για να φχαριστιεται αυτος, εφευρισκει το ιδεολογημα οτι ολες οι πουτανες θελουν και το κανουν για τα λεφτα και ετσι αυτοεξαπαταται και κοιμαται ησυχος.. ολα ειναι στο μυαλο
  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εγω εχω μια απορια,παω στα μπουρδελα χρονια,ολοι μας παμε οι ανδρες και αυτοι που δεν πανε παιρνουν σπιτι τους
η δεχονται ντιλιβερι callgirls η ct,εχουμε δεν εχουμε γκομενα η γυναικα αν εξαιρεσουμε ενα 2 τις χιλιοις ξενογαμαμε
η το εχουμε κανει εστω και σπανια,νομιζετε οτι εμενα τουλαχιστον με νοιαζει ο τροπος που εκδιδεται η καθε κοπελα
και αν την πιεζουν η οχι;
Δεν με νοιαζει γιατι πολυ απλα δεν μου πεφτει λογος,εχω τις δικες μου αποψεις πανω στο θεμα.
Για'μενα ολα ειναι απλα στην ζωη.
Οταν δεν θελω να κανω κατι δεν το κανω,αυτα με το ξυλο ειναι μαλακιες για'μενα,εμενα αν με σαπιζαν
στο ξυλο και δεν γουσταρα να πηδιεμαι με τον καθε τυχαιο το επομενο βραδυ θα εκοβα την καρωτιδα στον τυπο που με σαπισε
και θα πηγαινα φυλακη,αφου υποτιθεται οτι αν συνεχιζα ετσι να ζω δεν υπηρχε και λογος.
Οποτε ολα ειναι θεμα υποχωρησεων και συμβιβασμων.
Αρα στην ουσια δεν το αρνουνται να εκδιδονται,αλλα και τελειως μαλακας να ειμαι και βαθια νυχτωμενος και τιποτα
απο οτι λεω να μην ισχυει(μιλαω παντα για τα δικα μου πιστευω)
τι νοημα εχει να μαθουμε τι γινεται;τι θα αλλαξει;
Σαμπως ολοι γυρω μας δεν γαμιουνται μεταφορικα απο το σαπιο κρατος με πολλους τροπους;
Αυτους τους λυπαται κανεις;

 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Οταν η ανθρωποτητα φτανει στο χειλος του γκρεμου οπως τωρα πλεον ολα ειναι θεμα επιβιωσης.
τ
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Συγνωμη κοπηκε το μυνημα,κατι συμβαινει με το κομπιουτερ,οταν λοιπον ολα διαλυονται περιμενετε
εσεις και καθε εσεις να ενδιαφερθει καποιος για θεματα που δεν τον αγγιζουν;
Ο καθε ανθρωπος εχει το δικο του προβλημα η προβληματα,και γνωστοι παμπλουτοι εχουν στην δουλεψη τους
μικρα παιδακια και σκελετωμενους ανθρωπους να παραγουν αλλα δεν ειδα εκει να μιλαει κανεις.
Μονο κατι μαλακοαφισες βλεπω και σαπιοανακοινωσεις.
Ετσι ειναι η ζωη,και εμενα δεν μου αρεσει αυτο το γενικο πορνειο αλλα δεν με νοιαζει γιατι δεν μπορω να λυσω τα δικα μου
προβληματα,θα λυσω των αλλων;
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Να βγει καποιος να πει αν στενοχωριεται οταν φευγοντας απο το μπουρδελο σκεφτεται την γκομενα αν την εδειραν.
Δεν ειμαι αποτομος ουτε ισοπεδωτικος,εχει τυχει οπως εγραψα να δω καβγα και μαλιστα δυνατο αλλα τι να κανω σηλαδη εγω η ο καθενας;
να τραβηξω πεταλουδα;γιατι;με αφορα;
Και να ξερετε οτι ολοι οσοι στενοχωρηθηκαν βλεποντας μπουνιες το ιδιο βραδυ το ξεχασαν,σκληρο η μαλακο αυτο ειναι το εν κατακλειδη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom