Νέα

Tη σημερον ημερα αξιζει η Βουλγαρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ibarumah
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ibarumah

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2012
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια για σεξοτουρισμο αξιζει η Βουλγαρια;
τα  CG ειναι καλα μπορει να τα βρει καποιος ευκολα?
επισης απο τιμες πως παει;
Και πια πολη προτεινετε;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
αμα ησουν παλιος φοιτητης και ξερεις τα μερη κα τη γλωσσα και εισαι κοντα της πχ βορεια ελλαδα τοτε ναι αν τπτ απο ολα αυτα τοτε πολυ δυσκολα καλες τιμες αλλα συσκολα να πεσεις σε καλη ποιοτητα
 

Επισκέπτης
Εχω επιχειρηση στη Βουλγαρια και ανεβαινω συχνα, απο Αθηνα ειμαι και δυστυχως στις περιοχες που κινουμε οι γκομενες ειναι μαπα! απο Κουλατα εως Μπλαγκοεβγκραντ κινουμε
οι τιμες σχεδον ελληνικες και οι τανες μπαζα, με εξαιρεση το Μπλαγκοεγκραντ που εχει κατι καλες φοιτητριες
εκει μονο με γκομενοκαταστασεις βρισκεις κατι υποφερτο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
2 δεκαετιιες ειμαι πανω σπουδες και μετα δουλειες και ανεβωκατεβαινω ελλαδα καθε εβδομαδα 3 μερες βουλγ τρεις μερες ελλαδα απο σοφια εως χασκοβο και απο κουλατα εως βαρνα
υπαρχουν καλα κομματια και κολ γκερλ κ με 25 ευρω και με φουλ σερβιζ αλλα πιο πανω ειπα τις προυποθεσεις!!! παντως οσο πιο μακρυα απο ελλαδα εννοω συνορο τοσο πιο καλα
 

Επισκέπτης
2 δεκαετιιες ειμαι πανω σπουδες και μετα δουλειες και ανεβωκατεβαινω ελλαδα καθε εβδομαδα 3 μερες βουλγ τρεις μερες ελλαδα απο σοφια εως χασκοβο και απο κουλατα εως βαρνα
υπαρχουν καλα κομματια και κολ γκερλ κ με 25 ευρω και με φουλ σερβιζ αλλα πιο πανω ειπα τις προυποθεσεις!!! παντως οσο πιο μακρυα απο ελλαδα εννοω συνορο τοσο πιο καλα
Συμφωνω...εχω φιλο Ελληνα στη Ζαγορα που εχει φαρμα με μοσχαρια(;;;;) και μου λεει οτι εκει ειναι πολυ καλυτερα
Εγω αυριο θα ανεβω επανω και ηδη δεν πολυγουσταρω
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
ζαγορα πας?
 

Επισκέπτης
οχι
πετριτσι και μπλαγκοεβγκραντ
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
2008  :sunglasses:  :jerking:
2009  :jerking:  :jerking:
2010  :helpplea:  :jerking:  :jerking:
2011  :helpplea: :jerking:  :helpplea: :jerking:  :jerking:
2012 τελευταία φορά και μαύρη πετρά πίσω !!!!

Υ.Γ - όλες τις φόρες ανέβηκα για δουλειά πάνω όχι για σεξοτουρισμο αν πήγαινα για σεξοτουρισμο μόνο θα είχα σταματήσει από το 2008
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Εχω επιχειρηση στη Βουλγαρια και ανεβαινω συχνα, απο Αθηνα ειμαι και δυστυχως στις περιοχες που κινουμε οι γκομενες ειναι μαπα! απο Κουλατα εως Μπλαγκοεβγκραντ κινουμε
οι τιμες σχεδον ελληνικες και οι τανες μπαζα, με εξαιρεση το Μπλαγκοεγκραντ που εχει κατι καλες φοιτητριες
εκει μονο με γκομενοκαταστασεις βρισκεις κατι υποφερτο
τυπε μου αμα μιλας οπως γραφεις τοτε λογικο ειναι να σου συμβαινουν αυτα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom